„Šeimų maršo“ organizatoriai rengia protestą: šįkart priešinsis privalomam testavimui ir skiepijimui

To SMIRDALIUS

To SMIRDALIUS portretas
O tau kas? Skauda už juos? Jų kūnas,ką nori tą ir tegul daro.Rūpinkis savuoju.

Mike

Mike portretas
Pagaliau kažkas pajudes, kitos salis juda jau senai, bet ir mum reikia judėti ir netylėti. Ginkim savo šeimas ir savo tautą, kaip kažkada ginem Sausio 13d. Prie televizijos bokšto. Bukim vieningi

Mm?

Mm? portretas
Kokie talentingi tie lietuviai. Kokie svetingi tie lietuviai. Kokie vieningi tie lietuviai — sakau aš savo pačiai. Nepatikėjo. Kodėl nepatikėjo?

smirdaliams

smirdaliams portretas
orlauskas su celofanų pirmieji pasiskiepyjo

Himnas toks:

Himnas toks: portretas
Siųsk briuselinį ant šliapos / Neturi jisai smegenuuuų / šaikos privalom nekęeesti / Eikit visi po velniųųų

?

? portretas
himną išmokote,patvoriniai?

>>manau

>>manau portretas
Kalakutas irgi manė, bet atsidūrė katile. Taigi mažiau ,,manyk", o įsigyk daugiau proto.

Arūnui

Arūnui portretas
Visus policininkus, visus teisėjus, visus prokurorus, visus mokytojus, visus viršininkus - pripažinti teroristais, nes jie varžo laisvos šalies laisvų piliečių laisvą elgesį. Nušalinti visus šiuos niekadėjus - tegyvuoja nevaržoma laisvų žmonių laisva laisvė. (tik kam pasiskųsi, gavęs į liūlį?).

manau

manau portretas
Izraelyje buvo paskiepyta praktiškai 100 procentų gyvetojų, bet jokios naudos , nauja atmaina šuoja be atrankos, dabartinis LT režimas nupirko apie 15 milijonų vakcinų, dalis jau išpilta pasibaigus galiojimo terminui, tai reiškia , kad PIŠ vyriausybė nevykėliai, taip kad bus badoma prievartos būdu .

taigi

taigi portretas
kad skiepai nesaugus esu gavus tris įrodymus, trijų žmonių iš pažįstamų mirtys, po antrojo skiepo nepraėjus nei savaitei. Mirusio nuo viruso nėra nei vieno pažįstamo, tik vienas kažkiek gulėjo ligoninėje.

Valdzia

Valdzia portretas
verst butina,tik visu tu "marsu"lyderiai ne tie .negi nera tikru lyderiy ,o neapsimeliu

Kodėl

Kodėl portretas
Bet kodėl, atrodo, kad psichopatija valdo pasaulį? Be jokių įrodymų, kad skiepai saugūs, panaikinę atsakomybę už šitą veiklą, nežinant skiepų atidėto poveikio, nes neatlikti bandymai net su gyvūnais, užsimerkus prieš NEPAKENK,atrodo, kažkoks psichopatinis noras suskiepyti visus sveikus žmones? Būtent, ne ligonius o sveikus žmones? Ar neatrodo, kad su virusais smegenyse, mąstyme veikėjai puola sveikus žmones, išsigalvoję tik nesveikai logikai suprantamas priežastis?

чтобы небуло морщин

чтобы небуло морщин portretas
Šimašius gavo vitaminą Ю

Elena kuktienė

Elena kuktienė portretas
Matyt gerb šimašius gavo skiepa su vitaminų c

Arūnas

Arūnas portretas
Šaunuoliai, 100% palaikymas. Šitą vyriausybę, išvis reikėtu pripažinti teroristinę, jinai kėsinasi į laisvų žmonių sveikatą ir givybę!

KLAUNAMS

KLAUNAMS portretas
haha, ko ten eiti savaitgali prie vyriausybės ar seimo pastato, gi niekas nedirba ten savaitgali.. :D

Spekim

Spekim portretas
misle.Tai kada Seimu marso organizatorius pamatysime valdzioje?Ar jie cia tokie vardan musu?

babce

babce portretas
Poviliuk, ruosk sveikinimo kalba prezidento vardu!

Siaubas \\\\\.../////

Siaubas  \\\\\...///// portretas
Komentaruose atsispindi,kiek vis dėlto daug ligonių pd"Rąstų.

Gaidziagalviui

Gaidziagalviui portretas
Tai jus giedate spalvotieji!

gandragalviams

gandragalviams portretas
ar himną išmokote giedoti,patvoriniai?

Neikit balsuoti

Neikit balsuoti portretas
Tai antras zingsnis po maršu, tik nebalsuodami galesime nuversti ta šušara nuo lovio, nes jie pasinaudodami balsais patys išsirenka i valdżia visi iskrypeliai!! O tada, valstybes tarnautojus išsirinti šeimu maršo viešo balsavimo principu- viešai susirinke ir uz kandidata garsiai sušuke!

Nu

Nu portretas
Kas is to

ŽMONĖS ! -nutaikykime visą NEAPYKANTĄ bobų t r i j u l e i

ŽMONĖS ! -nutaikykime visą NEAPYKANTĄ bobų t r i j u l e i portretas
šimonytei,čmil ir armonaitei--tai kas vyksta Lietuvoje b l o g a i ,kalta konservatliberalų BOBŲ trijulė , kurios p r i v a l o palikti postus.

Saunuoliai

 Saunuoliai portretas
Šaunu , reikia kažkam priešintis prieš situs šiukšes komunistines

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Jei pilietinė iniciatyva neatitinka vyraujančios politinės - biurokratinės nomenklatūros poreikių ji įvardijama kaip antitarybinė. Dvokia sovietiniu režimu.

Senc kauniec

Senc kauniec portretas
Bet nejuokais landsbergininkai išsigandę šeimų maršo žmonių. Suprantama - jie juk tik komentaruose paloja. Išeit į gatves - reikia drasos. Sėkmės proteste - stengsimės jungtis prie jūsų

ona

ona portretas
būtų gerai ,kad kas pasidomėtų " marširuotojų" socialine padėtimi ,iš ko jie gyvena ,gal paviešintų visiems ,juk šeimą reikia išlaikyti ,maitinti ,rodyti pavyzdį vaikams, nenoriu ,kad iš mano uždirbtų pinigų jiems mokėtų pašalpas

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Tiksliau šį organizuojamą protestą būtų vadinti - "Kvailų, išdilgintais užpakaliais, kudakuojančių vištų protestas". ..........Nerasdami nieko protingesnio kelti savo protestams, maršininkai sparčiai debilėja.

>Mmm

>Mmm portretas
o tu mokesčių nemokėk, juk dabar taip madinga…

nenoriu sėdėt namie

nenoriu sėdėt namie portretas
noriu stovėt namie

Tavo versle ir taškas.

Tavo versle ir taškas. portretas
Pažiūrėsi po metų, (neduok Dieve)

cypdavatkę Vitą

cypdavatkę Vitą portretas
į Bangų 6 A

Sekmes

Sekmes portretas
Vita, esi zemo intelekto, tu nesuprasi kas vyksta, nesidurniok, nes aisku , kokio zemo lygio mastysena .. o verslininkui prisiskiepijus savo versle- uzuojauta su tasku

Vita

Vita portretas
Nerimsta tas Durniu maršas.Visus juos i cypę kokia poram mėnesiui,gal mastymas pasikeis.

SEKMES

SEKMES portretas
MANO VERSLE VISI SKIEPITI Ir kitaip buti negali Taskas

idomu

idomu portretas
> ( > idomu) Gerbiamasis, pasiskiepykite ir nuo pasiutligės, tikrai verta :)))) Tiesa, tai kur ta statistika, tarkim kiek žmonių mirė nuo skiepų sukeltų komplikacijų? Apskritai, bent pasidomėkite "panacėjos" veiksmingumu,juk skiepytas asmuo gali būti toks pats viruso nešiotojas, kaip ir neskiepytas, o svarbiausia- farmacijos pramonėje nauji vaistai sukuriami mažiausiai per 3 metus, šiuo atveju įvyko stebuklas ir užteko vos kelių mėnesių, tik nekas neprisiima atsakomybės už galimus šalutinius poveikius. p.s. niką kokį noriu, tokį rašau, zombiai man nenurodinės.:)

Anonimas

Anonimas portretas
Rusoidų maršas...

>įdomu

>įdomu portretas
Berašti," į" žodyje įdomu, rašoma su nosine...O dabar iš esmės, "žinove" tai bent procentaliai KIEK užsikrečia , miršta pasiskiepinus ir KIEK sunkiai serga, miršta , tuo labiau , užsikrečia , kurie neskiepyti ??? Na, tokių ,kaip tu "žinovų" nuomonę nujaučiu, bet kokie faktai, statistika, tyrimai ?Protingiems - aiškūs, o jums....matyt irgi "aiškūs", pagal išprusimą....

Natūrali atranka

Natūrali atranka portretas
Geičiau ta natūrali atranka suveiktų...

[ne]Kęstas

[ne]Kęstas portretas
Gal nereikia manęs, tamsuoli, ginti. Protingieji žino , kad skiepas šiuo atveju geriau , nei ne skiepas...Tačiau visų beraščių neišmokinsime, visiems geriau žinantiems už mokslininkus, proto daugiau neįkrėsime...Lieka griežtumas - nenori gydytis, sėdėk namie ir čiulpk nykštį. Norikur eiti, bet nesiskiepyti, mokėk už testavimą. Usiok , nemokša?

Taip

Taip portretas
Jokiu privalomu skiepu ir testavimu.

idomu

idomu portretas
> Mmm Pasiskiepyje ir susirgę ar platinę besimptomę forma irgi turės susimokėti? O mirę nuo skiepo?

Mmm

Mmm portretas
Tegu nesiskiepija, bet susirgę turėtų susimokėt už gydymą ir jokių nedarbingumų nemokėt. Būtų kompromisas. Kodėl aš mokėdamas mokesčius turėčiau mokėt už jų sirgimus.

Pries prievarta!

Pries prievarta! portretas
Seimu marso nepalaikiau ir nepalaikau, bet priesintis privalomam testavimui ir skiepijimui reikia, skiepijimasi ir testavimasis turi buti tik savanoriskas, kiekvienas zmogus turi tureti teise rinktis ir jokiu diskusiju tuo klausimu negali buti, kitaip kur tada zmogaus teises ir demokratija, cia ka Siaures Koreja ar vel gryztame i komunizma?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Pirštas. Zombi tu zombi, gavai dozę marmalo ir laimingas, o juk tas marmalas realiai tik palengvina simptomus, gali ir susirgti ir būti besimptomiu platintoju kaip ir nepasiskiepyje abejotinos reputacijos skysčiu.

Pirštas

Pirštas portretas
Nejaugi tiek daug nemąstančių žmonių! Aš nesutinku mokėti už jų testus, nes jie virusų veisykla, jie žūdo mano artimuosius. Tokiems turi būti pritaikytas straipsnis. O už tuos testus, privalo patys susimokėti! Ir už gydymą taip pat! Jei nenori, tegul likimas bus jų rankose...

Tikrai ne konservatore

Tikrai ne konservatore portretas
Tai gal visiems dalyviams atimame fiktyvius invalidumus, nedarbo ismokas ligos atveju ir nemokama gydyma, vaistu kompensavima. Tada pagalvos kiek kainuoja juos islaikyti.

Anonimas

Anonimas portretas
Susigadinote reputacija.Vienas dalykas palaikyti tradicines seimas ir visai kita kenkti Lietuvai agituojant pries skiepus.Dar folgas ant galvu uzsidekite,kad saugiau butu. :)

Wo

Wo portretas
Glušiai, kurie eina paskui paraštinius atmatas

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Šaunuoliai! Negali būti priespaudos ir teroro Lietuvos piliečiams 21 a. Susitvarkykite su migrantais- nusikaltėliais (juk sunaikinimas savo asmens dokumentų irgi yra nusikaltimas!). Jie krūvom eina per sieną (cha, cha sieną!) neskiepyti! Dar ir pinigų už skiepus migrantams užirbsite Lietuvai(tie perėjūnai patys už viską turi mokėti - juk ne ES piliečiai:))!

AŠ portretas
Mes gyvename salyje kaip bendra šeima.Ir esame priklausomi nuo vienas kito.Ir tokie maršai yra provokacija padedanti mūsų nemėgstantiems kaimynams .O mes turime laikytis išvien ir skiepytis jei nenorime vėl atsidurti karantine.Juk tai vyksta visame pasaulyje ir jokie kepeniai,orlovskiai ,ir kiti negali nurodinėti kaip elgtis.Pagal jjuos visi mokslininkai susitarę visus išžudyti.Pagalvokite protingai žmogeliukai ar taip toks noras išžudyti visą pasaulį.Tai kvailiai taip skelbia.

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas už "Šeimos maršo" suorganizavimą,spaudžiam ŽALIĄ.

teisingai

teisingai portretas
Nusluot zombiu valdzia.

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas prieš abejotinus skiepus,spaudžiam _ŽALIĄ

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas už abejotinus skiapus,spaudžiam ŽALIĄ.

patvorinių?

patvorinių? portretas
eik, spalvotas į savo satano bažnyčią.

ADATOS NEBIJAU, GENETISKU MODIFIKUOTU SKIEPU NENORIU.....

ADATOS NEBIJAU, GENETISKU MODIFIKUOTU SKIEPU NENORIU..... portretas
Yra sukurti vaistai nuo gripo, nuo trydo, nuo kitu infekciniu ligu. Tai kodel nesukuria vaistus nuo koronos, o mums kisa ta vakcina ? Nes farmacija nori pelno, cia ,,eina" dideli pinigai... O vaistus ne visi pirks, truputi zmogus pasirguliuos ir liga praeina. O dar geriau, kad cirkas tesesi..... Jei pasiskiepysi, gausi dovanu arba sudalyvausi loterijoje ! Vadinasi, arba vakcinas niekam tike, kad jei siulo visokiu loteriju, arba atsiranda durniu, kurie savimi nepasitiki negalvoja savo galva ir tampa propagandos auka !

Avinu banda is kaimu

Avinu banda is kaimu portretas
Patvoriniu kaimietuku lyderis marsu organizatorius CELOFANAS,

Visa šita kvailystė

Visa šita kvailystė portretas
egzistuoja tik dėl galingo, žiniasklaidos darbo mulkinant visuomenę . Jau prieita iki to ,kad pasiskiepyję pradėjo bijoti nepasiskiepijusių . Puikus pavyzdys, iki kiek galima apdurninti žmogų...

runkeliams

runkeliams portretas
idiotė mokytoja renka idiotus patvorinius į maršą.Nepamirškit pakviesti nusipelniusios himno giedotojos

youtube

youtube portretas
France Covid-19 protest: Thousands demonstrate against new coronavirus rules

Viska pasako

Viska pasako portretas
BUVUSI PEDAGOGĖ....VA TAIP SUSIDOROJAMA SU ŽMONĖMIS LAISVOJ LIETUVOJ....

taigi

taigi portretas
Giminaitis mirė praėjus 3 savaitėms po skiepo - krešulys. Spėkite ar vedama statistika kiek jau tokių atveju buvo? Nesu prieš skiepus, bet normalūs vaistai kuriami apie 5 metus, per kiek laiko buvo sukurtas šitas marmalas? Įdomiausia, kad skiepas neapsaugo, po skiepo gali ne tik susirgti, bet ir būti besimptomis platintojas kuriam atvertos visos durys.

KITAIP TARIANT

KITAIP TARIANT portretas
APGINKIM KONSTITUCIJA....o kur prezidentas NAUSĖDA ???

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> anupras. Zombi beretavas, skiepai jokia panacėja, pasiskiepijes gali ir susirgti ir platinti, bet kažkodėl zombiai apie tai tyli.

anupras

anupras portretas
Čia šeimų maršas ar kvailių balaganas? Jiems jau jokie skiepai nebepadės..

Taip yra

Taip yra portretas
Šeimų maršo organizatoriai niekada nebuvo ir nebus prieš skiepijimą ar testavimą,šito užrašo užsakovai specialiai skleidžia netiesą nes yra prijaučiantys LGBT,o Kauno diena irgi.

pilietis

pilietis portretas
Kad ir kaip "besiraitytum" , tačiau FAKTAS tas , kad 1. valstybė suteikia skiepus nemokamai, kas ir yra gydymas nuo sunkių pasekmių . 2. jei nesigydai, vadinasi gali apkrėsti kitus , tame tarpe tokius pačius nesigydančius, kurie numirs [ pasiskiepinę apsikrės lengvesne forma , o ir ne visada apsikrės ], todėl jie už kitokį patikrinimą ar neapsikrėtę , turi BŪTINAI susimokėti, nes 3. tai savanoriškas pasitikrinimas nuo covido, kad galėtum eiti ...į barą, į kiną, į koncertą.... ir susimoki pats , nes nepriimi dykai teikiamos valstybės paramos. 4. To neatlikus [ nesiskiepijus, nedarius testų... ] NIEKAIP negali laisvai būti... Juk sergant raupais, nepaleisi laisvai vaikštinėti, uždarysi , kad kitų neapkrėstų ir ...nenužudytų.. Juk taip ?

pilietis

pilietis portretas
Pas mus Laisvė, Demokratija [ iš didžiosios raidės ne šiaip ], todėl , manau, kad jei pateiks organizatoriai visus reikiamus 'popierius" , susiėjimą leisti , neatsižvelgiant į jų sveikatos [ tame tarpe ir psichinės ] ir išsilavinimo spragas. Tačiau , ar vyriausybė turi įsiklausyti į [ atleiskit už išsireiškimą ] kvailelių patarimus ir norus ? Nemanau. Šalies piliečių sveikata svarbiausia ir grupelės [ gaujos ] "berazumių" protestai, gal ir leidžiami [ juk demokratija... ] bet jų reikalavimai , tikrai - ne.

Anonimas

Anonimas portretas
O mokescius mokam uz viska tai kas per nesamones blefuoja nesuteikti gydymo ar uz viska paciam mokėti.Tai tuomet tegul valstybė neima mokesciu ir neislaiko bomzu pasalpiniu.Mes patys tuomet susimokesim uz gydymus ir viska o tai lupa mokescius ir dar baugina su priverstiniais testais ar vakcinom .Ne valdzia mus pagimde musu kunas ir mes sprendziam ka su juo daryti po galais.

Vartotojas

Vartotojas portretas
Valdžia visais būdais gasdina ir po truputi pratina prie privalomo skiepijimo. Nu dar karta pasakysiu niekada šito dalyko nebus. Visi žmonės ne tokie durni. Yra konstitucija įstatymai ir visiems vienodi ir lygus. Konstitucijoj aiškiai parašyta zmogaus turtas ir sveikata neliečiami. ES viena direktyvu skelbia nepasiskiepusieji negali būti diskriminuojami pasiskiepijusų atžvilgiu

Bile Koks

Bile Koks portretas
Nesiskiepijęs pats susimoka už gydymą- toks trumpas įstatymas. Ir už laidotuves- taip pat.

Arvydas

Arvydas portretas
Galėsite padėkoti antivakseriams už savo ir kitų sužalotą sveikatą ir mirtis. Šeimų maršas maniau normali organizacija,bet dabar į ją įsįskverbę priešai daro savo juodą darbą. Jų tikslas ją sunaikinti,kad natetektų visuomenės paramos. O mes žinome,kas tokie to siekia. Nepasiduokite provokatoriams. Nejau jums asmeninė nuomonė svarbiau už visuomenės sveikatą. Jei taip,tai esate egoistai . O gal ir mūsų priešai,prisidengę gera iškaba?

Stasys

Stasys portretas
Įdomu, kur dingo informacija apie mirusius nuo skiepų(krešulių susidarymą). Slepiama informacija?

Cha

Cha portretas
Visame pasaulyje vyksta protestai prieš diktatūrą, laisvių atėmimą iš žmonių, diskriminaciją, o čia VAKSERIAI ir APVALIAŽEMIAI tik skiepus ir virusiukus temato. Ar skiepai atima galimybę logiškai mąstyti? Negi nematote kas daroma po motinos priedanga? Norite gyventi kaip Orvelo 1984???

Oksana

Oksana portretas
Autorius klaidina žmonės. Pyktavališkai ar iš nežinojimo. Astra Genovaitė nepriklauso "Šeimų maršo" organizatoriams! Ji - pati sugeba organizuoti mitingus.

LKL

LKL portretas
Tegul tie antivakseriai nesiskiepija,BET reikia jiems užtrenkti duris į bet kokį žmonių susibūrimą,NENORI SKIEPYTIS-SĖDĖK NAMIE,jokių darbų jeigu tai kolektyvinis darbas,jokių išmokų potensialiems viruso nešiotojams,norit būti tuo begemotu kuris bijojo skiepų-būkit,bet nesiartinkit prie manęs aš nenoriu būti šalia zarazos nešiotojų.Jūs antivakseriai esat Lietuvos priešai nes norit apkrėsti visą šalį,neaišku kieno užsakymu,taip kad mano manymu reikia griežtinti antivakseriams sąlygas,be testo niekur neįleisti ir už testą tegul moka patys sumauti Lietuvos"gelbėtojai''.

Višta \\\..///

Višta \\\../// portretas
Sveikinu.

Arvys

Arvys portretas
Šitie nevispročiai baigia visai pačia šeimą kompromituoti. Čia ne šeimų bet durnių maršas, pasisavines ŠEIMOS pavadinimą.

Senukas

Senukas portretas
Darykit performansa prie Laisves juodo fontano

>OMG

>OMG portretas
Barsukas gimė barsuku ir pasirinkimo neturi. Kurmiu jis nebus niekada. Žmogus turi pasirinkimą. Du kaimynai; vienas pasirenka tapt nusikaltėliu, kitas — policininku, jie vaikystėj vienoj smėlio dėžėj žaidė, buvo draugai. Taip ir žydras — jis toks negimsta. Jis paskui pats pasirenka tokiu būt.

Tomui

Tomui portretas
Ar nuo skiepo taip stogelis nuvažiavo, ar iš prigimties neurozė kankina?

OMG

OMG portretas
Susuktasmegniu paradas, dar blogiau nei gejai, va šitus tai draust reiktu, koki pavyzdį vaikams rodo. Geju tai gimt reikia, o susuktasmegeniu tampama, tevai saugokit savo vaikus nuo šitu informaciniu zombiu.

musu laisve

musu laisve portretas
tik pede-rastams ir kapitalizmui

Būtinai

Būtinai portretas
Dalyvausiu , užteks prievartos ir melo, neliko kitų ligų apart covid ir vis naujų atmainų prigalvotų, vygdomos represijos prieš sveikus žmones.

bone

bone portretas
Uz marsha ir jo palaikytojus, uztenka gauti is vadovybes grasinimu kad is darbo atleis jei nepasiskiepysiu, nusibodo. Virusas beveik tokio pat veikimo kaip gripo virusas ir jau moteriausybe isterijas kelia. Tipo virusa platina nepasiskiepijusieji, kas yra briedas ir nesamone. Virusa gali platinti ir pasiskiepije ir patys to nezinodami. O skiepija tuos, kurie yra nemastantys tamsuoliai ir megsta jega naudoti pries kitus. Bet mes, kurie pries testuojamus iRNR produktus, irgi netylesime. Neleisime saves zudyti, savo seimos nariu bei kenkti.

Mes

Mes portretas
Su jumis.Saunuoliai!Jokiu testavimu,jokiu eksperimentiniu skiepu.

Azuolą, Maxą

Azuolą, Maxą portretas
Į gaidyną. Ir iškart ant pampalo. Be kalbų.

tomas

tomas portretas
Skiepyjimas ir testavimas prieš pandemiją neturi būti PRIVALOMAS, o SĄMONINGAI PAGEIDAUJAMAS visų sąmoningų Lietuvos ir Pasaulio piliečių. Nenori skiepytis tik nesuprantantys ir nevertinantys pasekmių sau ir aplinkiniams. Reikia dėkoti Prezidentui, Seimui ir Vyriausybei už rūpestį, už nemokamą sveikatos saugojimą. Buvęs ,,Šeimų maršas" krito žemiau nulio ir būtų gėda tokį palaikyti.

Maxas

Maxas portretas
Dauniniai-Celofaniniai- Lazdiniai ... Matem ta marsa is Klaipedos - net 200 automobiliu, prie 2 ju devynauksciu tiek pat stovi

Kęstas

Kęstas portretas
ŠAUNUOLIAI!!! Būtinai važiuosim! Ačiu,kad dar kažkas masto ir bando apgint LIETUVĄ!

Nuomone

Nuomone portretas
Palaikymas butinas

Būtinai dalyvausim, nes gana patyčių, represijų Lietuvoje

Būtinai dalyvausim, nes gana patyčių, represijų Lietuvoje portretas
Bent kartą koja kojon su Pasaulio žmonėmis prieš genoinžinerijos tirpalus, ketinamą skaitmeninę vergovę. Apkrėtus laboratorijos virusu ir uždarius žmones karantinuose, namų getuose - lengva savivaliauti, bausti, valdyti, tyčiotis, sergančių net į poliklinikas neįleisti. Ačiū mokytojai, ačiū jos bendraminčiams, ačiū Šeimų sąjūdžiui už kovą prieš diktatūrą Lietuvoje!

Azuolas

Azuolas  portretas
Ne šeimų, o vištos smegenų turėtojų maršas.

Nereikia daug proto , kad išsiruošti protestuoti

Nereikia daug proto , kad išsiruošti protestuoti portretas
PRIEŠ KAUKĘ , PRIEŠ VIRUSĄ AR NET PRIEŠ VAKCINĄ ....

G

G portretas
Šaukštas deguto medaus statinę sugadina.apgailestauju kad gera kovos už vertybes pradžia bus paversta antivakseriu platforma.taip jūs palaikymą ir prarasite...o gal jau ir nebeturite.iki šiol gerbiamu tą judėjimą bet dabar tai jau nebejudejimas o padrika klika kurią kas nori tas ir taso į savo pusę.apgailetina...

Atminkite

Atminkite portretas
Virusą specialiai parsivežti vyko medikai į Alpių slidinėjimo bazėse rengiamus COVID vakarėlius. Konservatnykai irgi organizuodavo teminius COVID vakarėlius naktiniuose baruose ir LGBT klubuose.

Judam

Judam portretas
Vengrija, Lenkija, Lietuva!

>

> portretas
Tegul sputniku pasiskiepija.

Patriotas

Patriotas portretas
Viskas būtų ok jei visi tie maršo dalyviai savo vėliavą ir atributiką turėtų, o ne Lietuvos, nes dabar kažkoks vėliavos pažeminimas

Jons

Jons portretas
Konservatnikai siunta-reiskias einame teisinga linkme. Nepasiduokite chunveibinu provokacijoms. Uz Lietuva vyrai!

As

As portretas
Na ir vel pamatysim kiek neissilavinusiu ir bukagalviu Lietuvoje turim.per tokius ir veisiasi visokios ligos ir virusai,nes jie gyvena savo beviltiskuose pasauliuose .uzdrausti tokiems demonstruoti,lai dirba visi darbo birzos islaikytiniai

L?

L? portretas
Na va. Kas gali paneigti, kad Prezidentas vėl pasveikins, o kaltas bus Duklys, kad nesiskiepija piliečiai.

Arūnas

Arūnas portretas
Š A U N U O L I A I !!!! - nors kažkas bandys apginti sveiką, protingą LT pilietį !!

litovcai

litovcai portretas
gal prabus svabo knyga perskaite

Neturi ką veikt

Neturi ką veikt portretas
Gerai gyvenat, protestuotojai. Geriau eikit dirbt.

?

? portretas
Patvoriniai - tai kurie priešinasi pedofilijai?

xxx

xxx portretas
jau daug es. saliu sukilo pries neteisetas valdzios veikas. todel nenuostabu, kad ir lietuviai kyla

Puiku

Puiku portretas
Visas blogis bujoja Vilniuj ten reikia ji ir naikint

kazkas

kazkas portretas
Ziauriausia, kad sitie klounai net nebando kazko diskutuoti, jiems kas nors nepatinka, iskarto LAUK, visus jie cia pasiruose atleist. O mokytoja Astra apskritai jau nepakaltinama.

konveibinčius atakuoja

konveibinčius atakuoja portretas
Susiskaičiuosiu dar kelis idiotiškus konveibinų komentarus po šito, tai ir pats nueisiu į protestą. Jei ta visa idiotų šutvė nebūtų sukompromitavusi vakcinavimo idėjos, gal jau koks 80% Lietuvos būtų paskiepyta. Kita vertus, ačiū tiems idiotams, nes privertė atidžiau tikrinti faktus ir gilintis. :)

100%

100% portretas
Pritariu komentarui"paaiškinsiu"

Patvoriniai kaimo gyvuliai

Patvoriniai kaimo gyvuliai portretas
Visi patvoriniai valstieciu muzikai susirinks baubauti. Po to dar ir “isaus ausrele” uztrauks isgere.

Paaiškinsiu

Paaiškinsiu portretas
Šituos "maršus"organizuoja , ne jokia ten kvaištelėjusi mokytoja ,ar beraštis mužikas.Ant šitų naivių proletarų kupros , į seimą nori "atjoti"kai kurie asmenys.Dar vienas iš jų tikslų - destrukcijos ,nepasitenkinimas valfžia ,jos nuvertimas ir t.t.O už viso to stovi , galimai Markizas karabasas ir kitos prorusiškos jėgos.

tingiu ieškoti

tingiu ieškoti portretas
Vieno Izraelio portalo, atrodo TV9, rusiškoje versijoje mačiau kažkokio vietinio mediko (mokslininko?) citatą antraštėje, kad "Pfizer" vakcinos efektyvumas ėmė kristi, bet neaišku dėl ko. Galima būtų susirasti, bet nebematau prasmės, nes kovido adeptai vis tiek išvadins antivakseriu, plokščiažemininku, tamsuoliu, homofobu ir vatniku. Beje, Izraelyje jau senokai prabilta apie trečios "Pfizer" injekcijos būtinybę. Todėl tokia agresyvi Lietuvos valdžios skiepijimo kampanija jau ima kelti nerimą. Tiesą sakant, kuo toliau, tuo labiau ėmiau "dėti skersą" ant visos tos kovidinės isterijos. Sako ten neleisime, ano nedarysite. Gerai, sutinku. Bet ir iš manęs nieko neprašykite tokiu atveju. Bet kažkodėl paskui rėkia visi, padėk! Tarp kitko, iššifruota dėl ko vatnikai labai norėjo "Sputniko". :) Priežastis labai elementari, tačiau kažkodėl "žiniasklaida" tyli ir net nebando demaskuoti. Daug kas juoktųsi sužinojęs, aš vidury nakties visa gerkle žvengti pradėjau. Niekada nebūčiau susiprotėjęs. :)

As

As portretas
Palaikau,saunuoliai.Jokiu testavimu ir eksperimentiniu skiepu.

berniukas

berniukas portretas
kiek gali patvoriniai kiršinti žmones?Gal patvorinis prezidentas pasikvies patarėjais celofaną su orlausku.Jie gi jo draugeliai

By. Rka paklojęs

By. Rka paklojęs portretas
DIDZIULIS JUMS DEKUI.... KAD NORS KAŽKAM nepoccchui ant chujovo kompoto - vakcinos!!!! Tik neadekvatus avinai mekena koncerwatnyku pezalionems, linksi galvomis

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Ne jums atstovauti Lietuvai parsidavėliai,nepaklūstantis mokslui.Parodote savo bukumą.Ir ne jums atstatydinti ką.

O ką tas

O ką tas portretas
Duos, sugaiš laiką ir bū nolius

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Nuo kvailumo vaistų nėra maršistai.Važiuokit pas Lukošenką.Ten nereikės skiepytis.Ten gyvensit gerai.O čia mums tokių maršistų,kiršintojų nereikia.Čia jie yra parsidavėliai.

dede

dede portretas
ši karta nepalaikau

?

? portretas
Ir kodėl debilams leidžiama dirbti mokykloje?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių