„Šeimų maršo“ organizatoriai rengia protestą: šįkart priešinsis privalomam testavimui ir skiepijimui

Kontraversiškų mitingų organizavimu pasižyminti, dažais „Laisvės kalvos“ maketą Vilniaus Lukiškių aikštėje apipylusi pedagogė Astra Genovaitė Astrauskaitė šeštadienį organizuoja dar vieną protestą.

Kaip teigiama socialiame tinkle „Facebook“ sukurtame renginio aprašyme, prie šio mitingo prisideda ir plačiai aptarinėtą Vingio parke vykusį „Šeimų maršą“ organizavęs Lietuvos šeimų sąjūdis. Šiuo metu renginyje skelbia dalyvausiantys daugiau nei šimtas žmonių.

Šį kartą planuojama priešintis karantino suvaržymams, privalomai vakcinacijai ir testavimui. „Stop Šimonytės vyriausybės represijoms prieš Lietuvos žmones!“ pavadintame mitinge taip pat reikalaujama Vyriausybės ir Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo.

D. Labučio/ELTOS nuotr.

„Pasaulinio pasipriešinimo akcija“ apibūdintame renginyje ketinama žygiuoti nuo Vilniaus Katedros aikštės, sustoti prie Vyriausybės rūmų, o galiausiai mitingą užbaigti prie Seimo. Protestuotojų nuomone, šiuo metu valdžia skleidžia propagandą apie COVID-19 pandemiją ir taip esą trypia šalies Konstituciją.

„Pasakau aš, pasakyk Tu, kad mano, mano vaikų ir artimųjų kūnas yra NELIEČIAMAS! Gana propagandos, melo, gąsdinimų virusais, karantinais, policija, kariuomene ir tūkstantinėmis baudomis. Gana iš mūsų tyčiotis, gana trypti Lietuvos Konstituciją!“, – rašoma feisbuke paviešintame įvykio aprašyme.

Pasakau aš, pasakyk Tu, kad mano, mano vaikų ir artimųjų kūnas yra NELIEČIAMAS!

Kaip ir gegužę vykusiame „Šeimų marše“, taip ir šį kartą protestuotojai reikalauja Vyriausybės ir Vilniaus mero R. Šimašiaus atsistatydinimo, kadangi šie politikai esą represuoja vakcinuotis atsisakančius asmenis.

„Tegul eksperimente dalyvauja, testuojasi ir skiepijasi tik savanoriai, o šiai Vyriausybei bei Vilniaus merui R. Šimašiui dėl prievartos ir represijų (prievartinių „sąlygų“ sudarymo testuotis ir skiepytis, baudų skyrimo, žadamo nušalinimo nuo darbo, atleidimų iš darbo) jau laikas ATSISTATYDINTI, kol neatstatydino sukilę žmonės“, – reikalavimus valdantiesiems pateikė organizatoriai.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIS

ALGIS portretas
Prisidengę ŠVENTU Š E I M O S VARDU visokie prietrankos išdarinėja nesąmones , klaidina žmones , ardo gatves , reikėtų vėl įvesti bausmę 15 PARŲ bausmę .

Orlauskai

Orlauskai portretas
Dar foxy lady Jurga lago, tokią pačią prietranka pasikviesk,bus linksmiau į idiiotus žiūrėti

To SMIRDALIUS

To SMIRDALIUS portretas
O tau kas? Skauda už juos? Jų kūnas,ką nori tą ir tegul daro.Rūpinkis savuoju.
VISI KOMENTARAI 126
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių