Seimo pirmininkė sveikina lietuvius su šventėmis: metai nebuvo lengvi, bet mes garbingai išstovėjome

  • Teksto dydis:

Prie žinomų Lietuvos lyderių savo sveikinimu pasidalino ir Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Seimo pirmininkė savo asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalino keliais įrašais, su kuriais pasveikino Lietuvos žmones su šventėmis.

Atkreipiamas dėmesys į Seimo sesijų emocijas, kurių netrūko.

„Taip, emocijų netrūko ir šioje sesijoje, į pabaigą buvo karštesnių posėdžių, bet tai tik parodo, kad mūsų parlamentas gyvas, o politikus, lygiai kaip ir visus kitus, veikia šių metų įtampos“, – rašė V. Čmilytė-Nielsen.

Atkreiptas dėmesys į nuveiktus darbus Seime, konstatuojama, kad šiais metais skirtos rekordiškai didelės lėšos gerinti aplinkosaugai ir atsinaujinančiai energetikai.

Moteris tiki, kad „šviesios mintys įveiks tamsesnes“.

O jau kitame įraše Seimo pirmininkė dalijosi akimirkomis iš šeimyninio gyvenimo: nuotraukai pozuojama kartu su vaikais ir iškeptais sausainiais.

Oficialiame sveikinime V. Čmilytė-Nielsen atkreipia dėmesį į šeimos svarbą, namų šilumą ir viltį.

Išeinantys metai nebuvo lengvi, bet mes garbingai išstovėjome. Buvo ir vidaus įtampų, ir iššūkių, atėjusių iš išorės, bet nesutrikome, tapome atsparesni, apdairesni.

Mielieji,

Šį vakarą, kai su savo šeima, artimiausiais draugais sėsime prie Kūčių stalo, noriu visiems palinkėti šviesių ir ramių švenčių.

„Kaip vis dėlto gera turėti namus“, – viename gražiausių savo eilėraščių rašė jautraus lyrinio talento poetas Algimantas Baltakis, deja, palikęs mus šių metų pavasarį.

Mes turime namus, savo šalį, savo valstybę, galime patys tvarkytis pagal savo tradicijas ir supratimą. Karo, visa naikinančios agresijos akivaizdoje supranti, kokia tai yra vertybė, kaip ją reikia saugoti ir puoselėti.

Išeinantys metai nebuvo lengvi, bet mes garbingai išstovėjome. Buvo ir vidaus įtampų, ir iššūkių, atėjusių iš išorės, bet nesutrikome, tapome atsparesni, apdairesni.

Savo namų šiluma noriai dalijomės su tais, kurie jos neteko.

Diskutavome ir kartais karščiavomės, tačiau nesusipriešinome.

Tai leidžia su viltimi žvelgti į ateinančius metus.

Susėdę prie šventinio stalo užžiebkime žvakutę ir prisiminkime tuos, kurie priklauso mūsų namams ir kurių su mumis nebėra. Tuos, kurių dėka esame čia, tarp savo sienų.

Tai atvers mūsų širdis ir sustiprins pasiryžimą.

Kaip sakė poetas, „kol žiburys lange, man tie namai priklauso“.

Tegu tas vilties žiburys taps ateinančių metų ženklu!

Ramių Jums Kalėdų ir šviesių Naujųjų metų!

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Virš visko

Virš visko portretas
Jie mat garbingai išstovėjo, atsikvošėkit! Naglumo viršūnė! Šitie jau netik kiaulės akis įsistatę, bet ir dvigubo storumo krokodilo odą užsiaugino! Privačioj įstaigoj tokie kaip mat būtų išmėžti, bet kur mokesčių mokėtojų pinigai, ten vyksta nesuvokiami bardakai ir jokios atskaitomybės anei baimts. Ot dagyventa!!! ŽIAURU!!!

:DDD

:DDD portretas
Dar jos kolegos transformavusio "liberalo" Pranckiečio sveikinimo tetrūko :DDDD

tulpių paštas, Stiklių restoranas, sklypas už 1 eurą

tulpių paštas, Stiklių restoranas, sklypas   už  1 eurą portretas
Juokinga, vos vos pralindo per rinkimus, savų šaikos į postą paskirta, o sveikina kaip kokia ale išrinktoji valstybės vadovė.
VISI KOMENTARAI 77

Galerijos

Daugiau straipsnių