Seimo nariai bėga greičiau, negu dirba

Lietuvos parlamentarai laimėjo Pasaulio bėgimo maratoną

ELTA. Krokuvoje Pasaulio parlamentarų bėgimo maratone Seimo nariai pelnė auksą.

“Dalyvavau trečiame maratone iš eilės, išbandžiau ir praėjusių metų Vilniaus maratoną - ten bėgau visą distanciją, o čia reikėjo tik pusę”, - sėkmingo pasirodymo priežastis vakar aiškino socialdemokratas Algirdas Sysas.

Jis kartu su socialliberalu Gediminu Jakavoniu ir liberalcentristu Algiu Čapliku šeštadienį III Pasaulio parlamentarų bėgimo maratone 21 km distanciją įveikė pirmieji ir iškovojo aukso medalius.

Lietuvių pergalė atėmė čempionų titulą iš Kenijos parlamentarų, kurie čempionų vardą buvo iškovoję dvejus metus iš eilės.

Individualioje įskaitoje parlamentaras A.Sysas buvo antras, bet savo amžiaus grupėje iškovojo auksą. Šiais metais jį aplenkė parlamentaras Reinholdas Lopatka iš Austrijos, teigiama Seimo ryšių su visuomene pranešime.

Tačiau Pasaulio parlamentarų maratono rekordas, pasiektas praėjusiais metais, vis dar priklauso A.Sysui - 1 val. 36 min. 17 sek.