SAM: už kaukių nedėvėjimą bus galima bausti ir įmones, ir asmenis

Z

Z portretas
Kas leido tyčiotis iš žmonių? Gali būti tik rekomendacija, o ne privalomą ir tuo labiau neteisėta bausti. Bausti reikia tuos niekšus, kurie sugalvojo šią aferą. Paminta Konstitucija, nepaisoma žmogaus teisių.

Ivesta diktatura

Ivesta diktatura portretas
nu ar ne avinu banda tauta/os?

Bausti,

Bausti, portretas
prievolė... Kokioje valstybėje gyvename?

Klausimas

Klausimas portretas
Kazkaip keistas tas kaukiu devejimo reikalavimas. Jeigu as neturiu is ko nusipirkti, o kainuoja viena puse euro, ji vienkartine, tai ka daryti, matome, kad dalijama veltui, netgi Maskvoje, o mes turime pirkti? Tai kur tie pinigai ,kovai su pndemij?

Cha

Cha portretas
Kaukės nuo viruso NEAPSAUGO. O rūkantys koronavirusu apsikrečia penkis kartus rečiau už nerūkančius. Tai gal SAM rūkalus atpigins?

Nesamonė

Nesamonė portretas
Žinau kad yra tikinčių Dievu, yra tikinčiu mokytojais, yra tikinčių ir savo žmona/ vyru, NU BET KAD TIKĖTŲ KAŽKAS RINKIMAIS !!! apsivėmiau iš juoko.

Nukaip kitaip

Nukaip kitaip portretas
Biudžetas daugiau nei kiauras.tik nuo baudų surinkimo viskas pasidenks.valstybe jau bankrote! Nebeizgali vigdyt finansinių įsipareigojimų! Negrąžina mokestinių permoku!!! Ir tt ir p

to-Ypatingai bukiems

to-Ypatingai bukiems portretas
tai tu nekentėk, nueik į tualetą, ir virusas pasišalins.

Anonimas

Anonimas portretas
siulau pradeti bausti nuo GEDIMINO pr 9

Bekaukis

Bekaukis portretas
Kai reikia žmonėms atlyginimus pakelti, tai rėkia kad nėra pinigų, kai baudos, tai po pusantro tūkstančio. Kada tie rinkimai kai pagaliau nesmirdės kolūkiu

Labai nenorėčiau situacijos

Labai nenorėčiau situacijos portretas
kada medikai privalės rinktis ką gydyti ar jauną ar seną , nes sergančių skaičius gali labai augti ... Nesuprantu aš tų rizikos grupės " nemirtingų " kurie nesuvokia kuo gali baigtis jei susirgs . Ministras , vyriausybė deda visas pastangas , kad kiek galima daugiau žmonių apsaugoti- nurodymai , o žmonės rėkia genocyyydas , žmonių laaaaaisvės ... Koks skersvėjis turi būti jų galvose arba jie provokatoriai ir jų tikslas - mirtys , mirtys mūsų tėvų , vaikų , brolių ir seserų ...

Serga , sunkiai serga užsikrėtę

Serga , sunkiai serga užsikrėtę portretas
skaičiau užsikrėtęs vienuolis komos būsenos perkeltas į Santarą , o kiek dar žmonių vargsta ir mirė ? Taip , vieni perserga lengva forma , tik iš kur žinoti kaip sirgčiau AŠ ar Jūs ? Mano galva, lengviau laikytis nurodymų , nei visą gyvenimą gailėtis, kad elgiesi neatsakingai . Saugokime patys save .

Cirkas panašu tamstos

Cirkas panašu tamstos portretas
galvoje , pažiūrėkite kas vyksta pasaulyje . Ne Lietuvos valdžia atšaukė pasaulinio lygio renginius , jei ką . Ir kaukių nešiojimą ne vietinė valdžia sugalvojo ... Negi tikrai esate budulis , kuris nieko nežino , niekuo nesidomi ?

Brangus cirkas

Brangus cirkas portretas
Matau, kad visiška Corona įsiveisė valdančiųjų galvose. Kažkaip vos ne iš nulio, Lietuvoje sukurptas užsikrėtusių asmenų augimas, kai visi rodikliai net pasistengus, nesiekia pandemijos lygio. Ir kam tais skudurais ant nosies ir baudomis bauginti žmones, kai tikrai niekas teisingai ir tinkamą laiką nenešioja. Baudos tik privers vaizduoti, kad paklūsta reikalavimams, nes betikslė prievarta niekada neduos rezultato, o tik pakenks.

Buduliams

Buduliams portretas
Jei valdžios atstovai nori mus apsaugoti, tai ar sunku laikytis numatytos tvarkos. Aš UŽ kaukės.

Bauda

Bauda portretas
Kas kontroliuos ar dėvimos kaukės visuomeniniame transporte, vairuotojai atskirti nuo keleivių stop juosta, jiems nesvarbu, kas vyksta keleivių salone. Yra keleivių sąmoningai ignoruojančių kaukes visuomeniniame transporte ir nereaguojančių į pastabas.

Bambyzas \\\\\.../////

Bambyzas \\\\\...///// portretas
Aš per vidurį,nei taip nei ne.Jei padeda,tai taip,jei nepadeda,tai ne.Labai daug skirtingų nuomonių ir iš kompententingų asmenų,kad kaukės niekis,viruso nesulaiko.Gali būti ir puota maro metu.Nežinauuuuuuuuuuuuuuuu........................

AŠ portretas
Kiek komentuojančių negerbiančių nei savęs nei kitų.Manosi esą labai protingi į.Bet iš komentarų matosi . kad esate kvailesni už didžiausią kvailį.Tik susirgus pulsite visus kaltinti.

Anonimas

Anonimas portretas
Bauduvoje nieko naujo.

Jsjs

Jsjs portretas
Veryga jus patys galetumet sumoket bauda 6 tukst euru? Zmogus nusisaus turedamas tokia skola. Jei as prezervatyva uzmausiu vietoj kaukes ant veido, jus mane nubausit?

Ypatingai bukiems

Ypatingai bukiems portretas
O kur Konstitucijoje parašyta , kad kaukė draudžiama ? Norite pasigauti virusą ? Prašau , bet kodėl kiti turi dėl tokių kentėti ? Nesuvokiate , kad esate tokie patys kaip tie , kurie grįžę iš kelionių nesilaiko saviizoliacijos ? Dėl tokių bukų ir gydyklos negali pilnu krūviu dirbti ...bet bukenoms nesuvokti ....valdžia juos saugo , o puspročiai vaidina nemirtingus kaukių nenešioja ir rėkia - negyyyyydo :))) O kam jums medikai ? Patys viską žinote : yra nėra viruso , reikia kaukės ar nereikia , reikia karantino ar nereikia , jūs gi nemirtingi :)))

Kauke

Kauke portretas
Kai bus konstitucijoje juodu ant balto parašyta kad reikia nešioti kaukės tada ir nešiosim, o ne tada kai vienas a asilas sugalvoja.

Anonimas

Anonimas portretas
pavyzdziui norfose buvo pilna be kaukiu pavasari ir apsauga demesio net nekreipe,ten mazai kas ir atstumo laikesi

VV

VV portretas
Tai gal iskarto nusauti?

Vadovų kvailas kontingentas vadinasi tvarka daro

Vadovų kvailas kontingentas vadinasi tvarka daro portretas
Patys daro klaidas ,o mes turim klausyti .Kada gydytojai dirbs normaliu režimu ?.Vadovai nedaro tai kas reikia žmonėms negydo normaliai ,o draudimais piktina žmones .Reikia mažiau patiems gastroliuoti po užsienį ir kitiems leisti ,tuomet ir nebus poreikio draudimams.

Vladimiras Moskvičiovas

Vladimiras Moskvičiovas portretas
O ISPANIJOJE ŽMONES IŠEJO Į GATVES IR PROTESTUOJA PRIEŠ TĄ NESAMONE-DEVETI KAUKES NEREIKIA.

Kadangi

Kadangi portretas
vel pritruko pinigeliu reikia vel devet kaukes. O kaip kitaip pasipinigausi - pamatys be namordniko ir tuoj "premija" israsys.

Valstiečiams

Valstiečiams portretas
rinkimuose bus amen. Būčiau tikrai už juos balsavęs, bet dabar neisiu. Ir tikrai toks būsiu ne vienas.

kaip

kaip portretas
aš jų nekenčiu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių