A. Veryga: šventinį savaitgalį policininkai žmonėms dalins apsaugines kaukes

Per šventinį savaitgalį policijos pareigūnai žmonėms išdalins apie 120 tūkst. apsauginių kaukių, teigia sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Per šeštadienį, sekmadienį ir pirmadienį, kuomet policijos pareigūnai patruliuos, tiek prižiūrėdami, kaip yra laikomasi karantino sąlygų, tiek prižiūrėdami judėjimą į miestus ir miestelius, jie išdalins apie 120 tūkst. veido kaukių gyventojams, kurie kažkur keliaus, judės, kurie tokių priemonių tiesiog neturės“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Anot jo, nors kiekis ir nėra didelis, tai bus „apčiuopiama pagalba tiems, kuriems tų priemonių įsigyti yra sudėtinga“.

„Nors vaistinės ir skelbia, kad jas pasiekia jau tikrai nemaži kiekiai veido apsaugos priemonių, matyt, šitos pagalbos nebus per daug“, – sakė ministras.

Trečiadienį Vyriausybė nusprendė, kad nuo penktadienio Lietuvoje viešose vietose bus privalu dėvėti veido apsaugos priemones.

Pagal Ministrų kabineto priimtą karantino sąlygų pakeitimą, viešosiose vietose reikia „dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones)“.

Iki šiol galiojo rekomendacija dėvėti šias priemones.

Seimui padidinus baudas, asmenims už karantino sąlygų pažeidimus gresia bauda nuo 500 iki 1 tūkst. eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1,5 tūkst. iki 6 tūkst. eurų.

Džiaugiasi verslų pagalba

„Noriu pasidžiaugti gera žinia, kad mūsų Lietuvos gamintojai, verslai prisijungia prie šitos sudėtingos situacijos, susijusios su COVID–19 sprendimu, ir pradeda gaminti produkciją, skirtą medikams. Beveik 30 tūkst. vienkartinių chalatų ir beveik 1,3 mln. apsauginių prijuosčių bus pagamintos ir pasieks Lietuvos medikus“, – nuotolinėje spaudos konferencijoje sakė A. Veryga.

Konferencijos vaizdo įrašas:

 NAUJAUSI KOMENTARAI

rnn

rnn portretas
niekas tu kaukiu ir sendien nenesioja,gal tik kai kurie pencininkai,o beje balkonuose pritupe dumintoju! ir buto nebeisvedinsit nes istisai pilni balkonai dumintoju!

Simas

Simas portretas
Bet pats veryga neseniai kalbėjo,kad kaukės nieko nepadeda ir apskritai nereikalingos

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Pagaliau Lietuvos priešai prisiskaitė komentarų . Mastyt gal pradės . Ir kodėl mentai ? reikėjo kiekvienam piliečiui išduoti nemokamai pagal dokumentą . O tie šiūkšlės pradžiai baudas rašo .
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių