Laukia permainos: vaikui susirgus mokyklai nebereiks pateikti popierinių pažymų

Ema

Ema portretas
Įdomu kaip dėl universitetų, nes buvau pas gydytoją sako mes jau pažymų nebeišrašom, bet man pateisinti ir įrodyti universitetui, kad tikrai sirgau kažkaip vistiek reikės

mama

mama portretas
Pritariu,geri pakeitimai.

Klaipėdos mokytoja Emai

Klaipėdos mokytoja Emai portretas
Tamo dienyne mokytojai mato, kada tevai paskutinį kartą prisijunge prie elektronini dienyną. Kiekvienoje klaseje yra tevų, kuri nvisiškai neužeina į dienyną.

Ema

Ema portretas
Juk ir iki šiol tėvai pateisindavo praleistas pamokas dėl ligos iki 3 dienų, be gydytojų pažymų, dažniausiai per el. dienyną per pranešimus klasės vadovui. Mokytojams tik palengvės, nereikės rinkti popieriukų, nešti paskui sveikatos priežiūros specialistui, pastarajam juos rūšiuoti pagal klases ir mokinius. Tėvai turi būti atsakingi pranešti mokytojui, o ne mokytojas ieškoti, skambinti ir klausinėti tėvų, kodėl vaikas neatvyko į mokyklą. Labai protingas sprendimas atsisakyti šitos bereikalingos buhalterijos. Jei tėvai pateisins ligomis savo vaikų blogas nuotaikas ir pan. nenorus eiti į mokyklą, tai yra jų atsakomybė, kokią atsakomybę jie diegia savo vaikams. Gydytojas turi gydyti, o ne prisiimti atsakomybę už galimus išsisukinėjimus.

Klaipėdos mokytoja Mamai

Klaipėdos mokytoja Mamai portretas
Labai gera įdėja. Bet tokia galimybę turi suteikti Tamo dienyno administracija.

Mama

Mama portretas
Ar ne geriau tamo dienyne padaryti, kad tėvai galėtų užregistruoti. Mokytojai ir taip apkrauti.

Klaipėdos mokytoja Rigidai

Klaipėdos mokytoja Rigidai portretas
Daug mokytojų turi 5-7 pamokų per diena. Kalbėti telefonų pamokos metų mokytojas negali. Pertraukos metų mokytojai turi užtikrinti mokinių saugumą, todėl turi budėjimą mokyklos koridoriuje. Kalbėti telefonu neimanoma, mokiniai garsiai kalba, nieko negalima išgirsti. Be to, daug mokytojų nuo 5 iki 10 klasų (tai vidutiniai nuo 130 iki 270 mokinių per savaite). Eigu visi tėvai pradės skambinti, mokytojams bus galas... Negalima bus daryti kitą savo darbą. Gal Veryga pats priims skambučius nuo tėvu?

Klaipėdos mokytoja Rigidai

Klaipėdos mokytoja Rigidai portretas
Palengvės daktarams, bet tikrai ne mokytojams. "Greičiausiai pakaks tik skambučio...- sakė ...Veryga. Gal Veryga ir nupirks mokytojams telefonus? Tarnybinius telefonus Klaipėdoje turi tik mokyklos administracija. Klauymas - kodėl mokytojai turi duoti mokinių tėvams savo asmeninio telefono numerį ir paskui atsakyti į skambučius po darbo, autobuse, gatvėje, name? To metų telefonas bus užimtas ir draugai, giminaičiai negales prisiskambinti. Ir kodėl name visą mokytojo šeima pastoviai turi klausyti tos pokalbius?

Robin Dawkins

Robin Dawkins portretas
„Google“ už kiekviena meneSi už darba internete sumokejo nuo 18000 iki 25000 doleriu. Paskutini menesi aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandu per diena. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradeti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Vkt

Vkt portretas
Kažin kaip jausis buhalteriai? Ar vaikų tėvų žodžius "prisegs" prie dokumento?

Rigida

Rigida portretas
Teisingas sprendimas. Palengvės ir daktaram, ir mokytojam.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių