Rusų muzikantai – lietuvių barikadų pusėje (išskirtinė medžiaga)

Anonimas

Anonimas portretas
Sugrojo liaupsinančią giesmę už Lietuvą - medalis. Pagrojo prieš - eik lauk. Demokratija.... ške.

Algirdas

Algirdas portretas
Va čia tikras rusas - nuoširdus, atviras, inteligentiškas. Ir tokių daug teko sutikti. Gaila, kad tokie nepatenka į valdžią, išskyrus Jelciną.

Anonimas

Anonimas portretas
Andiejau - ,,Эти реки никуда не текут"..:) Tep ir pas mus..Bet aš tave myliu kaip išskirtinį talentą ir Žmogų.:).Tik nenutilk

Duoki

Duoki portretas
Liaudžiai opiatu:)

Dikas

Dikas portretas
Aciu,Makareviciui!!!!Jis tikras,Dzedelmenas!!Aciu!!

klaiku matyt

klaiku matyt portretas
kaip žydelis Lansbyrkis plauna smegenis lietuvaičiams užsakytomis propogandomis, aišku kad nematytų, kad visi kas galėjo jau pabėgo nuo tos laisvės kuo toliau po užsienius, o kas liko trečdalis gyvena žemiau skurdo ribos, kiti vos suduria galus, o buržujai ir toliau seka pasakas ir baugina, kaip buvo blogai gyventi LTSR, kai žmonės turėjo viską , pradedant nemokamu būstu, aprūpintu stabiliu gerai apmokamu darbu + nemokami vaikų darželiai, lopšeliai, mokyklos, universitetai ir taip toliau.. Aišku, Makarevičius gali padainuot, kad į mokslus lietuviai galės greitai leisti vaikus tik pasiturintys, kaip tarpukario buržujų Lietuvoj.

Man atrodo ne is paskelbtos laisves lietuviai is Lietuvos pa

Man atrodo ne is paskelbtos laisves lietuviai is Lietuvos pa portretas
Pabego ,kad neimanoma buvo pragyventi,kaip ir dabar bega.Jei gerai Lietuvoje chebryte gryzkite is Amerikos,Vokietijos ir kitu saliu.Seniai valdzia sauke.VAZIUOKITE i Lietuva.

to 2Kovidėdų Skiepelis 'liberalai ir konservatoriai..."

to 2Kovidėdų Skiepelis 'liberalai ir konservatoriai..." portretas
Pirmas ko gero pakliūsi į konclagerį Aliaskoj, demokrate nelaimingas...:)))))

to Landsbergio pantalonai

to Landsbergio pantalonai portretas
Tarybybinėj Lietuvoj tu gyveni ir gyvensi, Labsbergusai tave puola su vibratorium

Landsbergio pantalonai

Landsbergio pantalonai portretas
pas mūsų tai Lietuvoj viskas gerai, skolos auga kaip ant mielių, nieko, anūkai susimokės gal, o jei ne tai ruselis vėl išpirks skolas ir gyvensim vėl taikiai kaip broliai, kaip tarybinėj Lietuvoj, kai veltui viską dalino, dabar veltui tik propoganda, ėsk kiek nori - rusai puola, pas mus viskas gerai

to 2Kovidėdų Skiepelis

to 2Kovidėdų Skiepelis portretas
Jeigu tu apie Kapitolijaus "šturmą" tai šis įvykis bus užmirštas jau labai greitai, kaip, kad užmirštas yra juoduko G. Floydo nužudymas. Susitaikyk su realybe Trampinis smau kaliau- Lietuvą ateinančius ketverius metus valdys liberalai ir konservatoriai, o JAV- demokratas prezidentas.

Na ir kas?

Na ir kas? portretas
Šuo loja- karavanas eina... M. Gorbačiovui, kad išvestų sovietų karius iš Afganistano ir leisti nugriauti Berlino sieną, nereikėjo Makarevičiaus patarimu. Maskvoje jokiu 2 mln. nebuvo, buvau ir galiu pridurti. Makarevičius - puikus dainininkas ir labai silpnas politikas. Tiesa, dabar turbūt susitaiko su valdžia, nes pradėjo rodyti ORT.

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel neistrina to ciurkos komentarus, kur raso kazkokiais nesamoningais zenklais?

Anonimas

Anonimas portretas
O visai nesenai purvasklaida maišė su š Makarėvičiu juk už tai kad Putino agentas....

2Kovidėdų Skiepelis

2Kovidėdų Skiepelis portretas
Ką užgiedosi jeigu demokratija USA nugalės?

J.Pugaciov

J.Pugaciov portretas
Visi kas gali bega is Rusijos,nes supranta,kad caras su savo svita jau privatizavo Rusija.Net Gorbaciovo dukra su seima gyvena Vokietijoj,prakute oligarchu vaikai net neatsisukdami bega i Anglija,Sveicarija,JAV ir t.t. Salis purve klupi ant keliu,bet caras to nemato nes iesko priesu aplinkui.

to patriotas

to patriotas portretas
Kaimynai tik žmonės kurie gyvena netoliese. Santykiai su jais gali būti geri, blogi arba jų gali nebūti jokių. Baltijos šalys dažnai pristatomos, kaip viena, bet Lietuva jau seniai nebeturi nieko bendro su Latvija, nepaisant to, kad abi tautos priskiriamos tai pačiai etniškai-lingvistiniai grupei. Latvija artimesnė Skandinavijai, Vokietijai, Didžiajai Britanijai; Lietuva- Lenkijai, Baltarusijai ir Rusijai. Su Estija mes turime dar mažiau bendro. Štai kalbant apie muziką, pas mus vis dar visokie Makarėvčiai bei DDT ir jų koncertai yra įvykis, o Latvijoje ir Estijoje jau seniai pakoncertavo visos svarbiausios Vakarų roko žvaigždės.

Tera

Tera portretas
Kas rašėt ar Jūs perskaitėt straipsnį visą mąstydami, ar parašėt tik tam, kad apš.... konservatorius. Prie ko čia žydas? prie ko čia Lansbergis su šautuvu? SKYSTAPROČIAI ir daugiau nėra ką sakyti.

patriotas

patriotas portretas
Rusijoj daug nuosirdziu,protingu zmoniu kurie supranta,kad geras kaimynas kartais buna geresnis negu giminaitis.

Hahaha

Hahaha portretas
Svolaviciai išdavikai isgamos fašistai visada ras prieglobstį parsidavusios valdžios išmatų glėbyje

Kovidėdų Skiepelis

Kovidėdų Skiepelis portretas
Prabėgo trisdešimt metų. Senieji kolūkiečiai, kuriems Liandsbergis buvo abstraktaus blogio įsikūnijimas baigia išmirti. Jų vaikai ir anūkai "Londėj" arba "Norgėj". Gimsta ir auga naujos kartos, kurių sąmonėje senasis Landsbergis įsitvirtina, kaip linksmas ir gudrus dėdule gebantis gerai "patrolinti" - paerzinti įvairius lo chus bei kaip žmogus atvedęs mus į nepriklausomybę. Juozaičiai, Paksai, Radžvilai jiems tik seni maraz ma tikai. Šių naujų Lietuvos gyventojų jau nebesujaudinsi pasakojimais apie Bražuolės tiltelį ar slaptą vilą Šveicarijoje. Naujiesiems lietuvačiams rupi ne tik "paprąstąs žmuogus", bet ir baltarusiai, ukrainiečiai, JAV neg rai.Lietuva radikaliai keičiasi, nepaisant to, kad runkeliai ant Gedimino kalno iškėlė žodį TRAMPAS. Ho mo sovietikai ir Janutienės be z dalai- bejėgiai prieš laiko tėkmę

tautos balsas

tautos balsas portretas
prisimenu dar buvo daina " Landsbergis - otec litovskogo naroda, on vseh hitrej potomu što on evrej", irgi Makarevičius sukurė, prie Seimo dainavom kai rusai puolė

Makarevič

Makarevič portretas
visada pasisakė už demokratiją ir laisvę, tame tarpe ir mūsų šalies. Kaip ir kiti rusų roko muzikantai, pvz. grupės DDT, Akvarium - jų lyderiai Grebenščikov, Ševčiuk. Jie pasisako ir už savo šalies demokratiją, dėl ko labai nemėgstami Putino

Ir is viso rusu muzikantai,tai dainuoja,o ne ,kaip musu 30m.

Ir is viso rusu muzikantai,tai dainuoja,o ne ,kaip musu 30m. portretas
Tas pacias dainas.Senimas dainavo,o dabar perdainuoja jaunimas.Neturim geru dainininku.NETURIM.

J.Ševčiukas /DDT/, A. Makarėvičius /Mašina vremeni/-

J.Ševčiukas /DDT/, A. Makarėvičius /Mašina vremeni/- portretas
nuostabūs žmonės muzikantai , palaikę Lietuvą sunkiausiu jos periodu, net sukūrę apie tai dainas, todėl juos gerbsiu visada. Malonu ,kad nepaisant visų sunkumų, iki šiol profesionaliai dirba scenoje. Bravo! Ar žinote, kad dėl Lietuvos įvykių Maskvoje į gatves buvo išėję 2 mln žmonių???

Švėkšnos departamentas

Švėkšnos departamentas portretas
Slaugė vėl pamiršo suleisti Pranui Pričkui vaistų nuo šizofrenijos, todėl ligos procesas nebekontroliuojamas. Ligoniui Pričkui kuo skubiau reikia padaryti lobotomiją.

Anonimas

Anonimas portretas
kažkaip negirdėjau šios dainos, kaip ir apskritai šio veikėjo pozicijos už "laisvę Lietuvai". Kiek rusai girdėjo negaliu vertint, bet kad lietuviai negirdėjo ir nežino šios dainelės tai faktas. Maskvos gyventojai apie įvykius Lietuvoje sužinojo iš Dmitrijaus Kiseliovo reportažų, kuris nepabijojo viešai skelbti šiuos įvykius, ir kuriam Lietuvos valstybė davė apdovanojimus už savo laisvės atkūrimą. Tiesa, Grybė paskui atėmė iš jo medalį, nes su laiku demokratija Lietuvoje darosi vis demokratiškesnė, o lietuiviai - vis naivesni. :D

jei Makarievičius nepatinka

jei Makarievičius nepatinka portretas
vatnykams ir rusšovinistams- reiškia jis PUIKUS ŽMOGUS. O kad puikus muzikantas, tai seniai visiems žinoma.

Tiesa sakant

Tiesa sakant portretas
kaip muzikantas-atlikejas,tikrai neblogas, SSRS ir Rusijos deka be abejo, o kaip žmogus- ŠU-AS.

Makarevičius

Makarevičius portretas
Išdavikas

Sk

Sk portretas
Šaunuolis, yra kažkur dar Rusijoj sąžinės likučių, ypač tarp intiligentiškų žmonių.

ВЛАДИМИР

ВЛАДИМИР portretas
ПРЕДАТЕЛЬ А НЕ МУЗЫКАНТ

Beje,

Beje, portretas
Čia minimas Nevzorov'as jau seniai atsitokėjo - iš aktyvaus deržavinio imperializmo kareivos virto nuosaikiu demokratinių pažiūrų žurnalistu, pasisakančiu ir už Baltijos laisvę.

Algis

Algis portretas
Menko proto ženklas painioti politiką ir tautą. Žinant rusus ir kiek jų draugiški Lietuvai ir kritiški Putino režimui- labai gėda dėk bukų landsbergininkų amžino lojimo

Norgas

Norgas portretas
Ne visi muzikantai,o tik vienas

Pranas pričkus

Pranas pričkus portretas
Maskva nedavė nurodymų žudyti lietuvių. Landsbergis bėgiojo po Seimą su pistoletu rankose rėkaudamas: man reikia kraujo, jeigu jūs nepadarysite kraujo, padarysiu aš, kol vyrai neatėmė jėga ginklo. Jam kuo skubiau turi būti pradėta apkalta Tarptautinio lygio.

senelis

senelis portretas
zydas ir afrikoj zydas

Tata

Tata portretas
Visada patiko A. Makarevičiaus kūryba. Puikus kompozitorius, atlikėjas, mano jaunystės grupė. Tolygu mūsų Hiperbolei.

...

... portretas
Kas butų, jei durnių nuvežtum į afriką?

Man idomu,

Man idomu, portretas
is kur jie tas istorijas traukia? Kokiu dar prikurs?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių