Po A. Stašaitytės žinutės – LGBT aktyvistų reakcija: tai gali privesti prie skaudžių pasekmių

Grįžti į straipsnį

Kai

Kai portretas
Paaiskes kad asta lesbiete ir priekabiavo prie koleges noredama duoti garo kaip tada cypsit

Atsiprašau, bet kokia neprotinga

Atsiprašau, bet kokia neprotinga portretas
Negi nesupranta, kad laimėtojų po tokio skandalo nebus. Nė vieno. Visi tik pralaimėję, ty ji pati, vaikai buvęs vyras, abiejų tėvai ir giminės. Žiauru...

Kaimo babcėm

Kaimo babcėm portretas
Darbas komjaunimo tiesoje, landsgrybio bokšto vizijoje yra pasaulinė karjeros viršūnė.

baisu,jei taip

baisu,jei taip portretas
AR tiesa,kad atleista iš Duokim garo ,nes išgėrinėjimai kalti, radau komentarą-citatą...

Pasirodo ir girizadas, saras

Pasirodo ir girizadas, saras portretas
Įtarimų kelia ir vienas iš peliukų dviračio žiniose, tas pats pelių vadovas Siaurusis, galimai irgi žmonos dangsto jų veiklą gėjų klubuose. Suprantu , yra lb skaudu pripažinti, kad esi apgauta, kad tikėjai, naivuolė tokia, manei, kad gyveni su vyru :/ Vyrai dabar liks muziejuose, biseksualai ir kiti klubai gyvuos ypač ten kur sportas, chorai, tele- vizijų vizoriai.

Vartotojas

Vartotojas portretas
o jei ji nenorėjo ižeisti? tai aplinkybių paaiškinimas kodėl jie išsiskyrė.

Visi biseksualūs

Visi biseksualūs portretas
Įsiuto. Patikrino komentarus, suskaičiavo. Taip, turi būti kažkoks įstatymas, bausmė už tai, kad šeima, žmona per vėlai sužino kokios orientacijos yra vyras, vaikų tėvas. Faktas, kad ir pedofilai slepiasi po moterų sijonais, juk kiek girdime istorijų apue šeimose tvirkinamus vaikus. Turi būti nustatytas kažkoks žalos atlyginimas ir žmonai, ir vaikams nuo šitų MYŽIUKŲ problemos.

Jonas

Jonas portretas
Kas tas sergantis,Masalskis sergantis,jis apie save taip pasakė.Asta sveika tikrai,dar visi būtų tokie sveiki kaip ji, būtų gerai.Manau Masalskis turi problemų ,apie jas tiesą būtų gerai žinoti .

Saulę

Saulę portretas
LGBT patys reiškiasi pripažinkit ,o kai tikrą gėjų pavadina gėjum tai.l.įsižeidžia.Atleisit šios visuomenės aš nesupranru.

o KO

o KO portretas
čia lenda LGBT? Savų nepaliekam??? Своих не оставляем???

Alex

Alex portretas
Barakuda boba, nukirpo finansavimą tai pradėjo žviegt kad diedas gėjus. Aplink pilna tokių ned@pistų bobų....

to kompensacija

to kompensacija portretas
Tai ji apgaudinėjo vaikus, save, visuomenę ,gyrėsi puikia šeima, net po skyrybų ape jį nė blogo žodžio,tai gal slėpdama ji irgi biški ne į temą...ka sją vertė gyventi,slėpti?Ir kaip jis ją skriaudė? visa bėda būna-seksas ir pinigai .kai jų netenkama-tada aleliuja moterytėm.

Kompensacija

Kompensacija portretas
Tokių netradicinės orientacijos vyrų kaip Masalskis, besimaskuojančių šeimoje yra ne vienas, tai didelė psichologinė trauma žmonai, vienos atsilaiko, kitos ne. Ar būtina moteriai gyventi panašioje santuokoje?... Visais atvejais tai yra moters išnaudojimas, apgaulė, siekiant užmaskuoti savo orientaciją ir tokiems vyrams turi būti taikomi teisiniai instrumentai sumokėti moteriai finansinę kompensaciją už kartu nugyventus metus.

onai

onai portretas
Negaila jos visiškai ,kam gyveo,jei gėjus, o apš..kti ar būtina po 5 metų išsiskyrus, tai ji melagė,slėpė,gyrėsi,kokia puiki šeima...šlykštu.

Jo

Jo portretas
Kaip čia pasakius Asta nieko naujo nepasakė kas buvo vieša paslaptis. Nauja tik ,kad Giedrius draugams skolingas

Ona

Ona portretas
nesuprantu, kodėl visi gina Masalskį, paskelbė, kad vos ne auka, o ne diskutuoja, kokia traum moteriškei. Koks jos gyvenimas, kokia išbalansuota būsena. Visai nesvarbu ar gėjus, ar biseksualas, ar retos pakraipos, oi , atsiprašau, tradicinės pakraipos - svarbiausia - Asta ir jos šiuometinė būsena, jei po tiek metų sprogo tokia emocijų bomba.

cha....laidu vedejas

cha....laidu vedejas portretas
zenotas gejas....apupet galima...

to Lb gerai

to Lb gerai portretas
A tau nenusibodo rašyt apie,, myžiukus'',po visais straipsniais privarei, vienodas šriftas, vienodos klaidos, įtartina esi tikrai, drauge baik, nei žinai, nei ką kas ten svetimoj šeimoj. Jokių čia faktų nėra, yra pakvaišusios dėl turto negauto šlykštus žodynas, kaip ir tavo.

Lb gerai, kad šitie faktai iškilo dabar

Lb gerai, kad šitie faktai iškilo dabar portretas
Nes žmonėms norima įrodyti, jog tokie kaip Bartosevičius atsiranda iš niekur! O iš tikro tai ateina pamažu, tai yra procesas, pirma myžiukas yra biseksualus, o paskui pereina į didesnius gabaritus. Iš kur tiek Lietuvoje lgbt, vaikų prievartautojų?! Žinoma, dauguma iš biseksualių.

stebina

stebina portretas
Įkopusios į 60 dešimtmetį moteriškės žodynėlis. Kokia gėda vaikams. Duokit greičiau jai turto ir viskas būtų net neprasidėję.

Ir kas puolė ginti pūkuotuką?!

Ir kas puolė ginti pūkuotuką?! portretas
Ogi lgbt :))) viskas aišku!

Čia joks pedalas neprisimins tuoj vietoj

Čia joks pedalas neprisimins tuoj vietoj portretas
Ką jaučia moteris, kuri vilėsi, kad kuria šeimą su normaliu žmogum, ką jaučia vaikai, kurie neįtarė, kad jų tėvas apsimetėlis.

Dėkojame Astai!

Dėkojame Astai! portretas
Tokių vyrų yra šimtai, tūkstančiai. Jie kuria šeimas, vaidina tėvus, vyrus, bet niekas iš to nesigauna. Kaip kenčia motetis, vaikai, kurie buvo įsitikinę, kad gyvena su normaliu žmogum, o vieną dieną pamato savo artimą pasidėjusį pimpaliuką ant stalo ir matuojantis su panašiais draugais.

R.

R. portretas
Tai kaip reikia išbalansuoti moters psichiką, kad sprogti toks pūlinys? Ir kodėl žinia apie gėjiškumą čia atrodo svarbiausia? Man įstrigo tai, kad liko skolingas draugams ir finansiškai apiplėšė žmoną, su kuria nebuvo atviras. Atsimenu žinią apie skyrybas ir verkavimą per TV apie skausmą praradus šeimą, bankrotą ir vaikščiojimą pas psichologus. Gera širma.

Skaitęs

Skaitęs portretas
Jeigu žmogus slepia savo pusę gyvenimo tapatybės ,nėra visiškai laimingas? Tai tegu atskleidžia ir gal bus laimingesnis? Nemanau . Nereikėjo pulti į visokius ale malonumus???

Dana

Dana portretas
Na tai ir tegul didžiuojasi, kad yra gėjus! Užteks slėptis už moterų, o paskui dar jas ligonėmis vadinti...čia kaip kas supranta, kuris čia ligonis... Sakoma, nesidžiaug radęs....tokį...

Eva

Eva portretas
Visiems ginantiems vyrą pabandykite atsakyti į klausimą: kiek turėjo jis jai blogo padaryt, kad net po keturių skyrybų metų ji nesugebėjo savęs suvaldyti?

Tas Valaitis man keistas jei mano, kad:

Tas Valaitis man keistas jei mano, kad: portretas
Atsiskleidimas reikalauja įveikti be galo sunkias emocijas, tokias kaip baimė, gėda, atstūmimo jausmas, o už nugaros šmėžuojančios apkalbos (tariamos ar tikros tiesos apie seksualinę orientaciją) bjaurius jausmus tik dar labiau sustiprina. Gi dabar kaip tik atsiskleisti šioje plotmėje, reiškia patirti pasididžiavmią, įsiliejimą į pažangią visuomenę ir už nugaros jausti didelį susižavėjimą tavimi.

Kokiu liurbiu

Kokiu liurbiu portretas
Trikia but ,kad paziurejus kas yra žemiau juosmens visiskai nesupranta kas ten ir kam ? Tai jau rimta liga ir progresuojanti per smegenis .

Nieko nemadinga

Nieko nemadinga portretas
Jei jums madinga, tai jūs ir duokitės. O kiti gyvena savo gyvenimus. Ir homo vyrų moterys seksualiai netraukia, bet neapykantos tarp jų nėra. Moterų nekenčia būtent vyrai, kuriems moterų labai norisi, bet su jomis nesiseka. Yra tokis organizacija vyrų, kurie yra prieš moteris ir tarp jų nėra homo. O kad tiek žemo intelekto moterys tiek vyrai nesugalvoja kaip kitaip iškeikti vyrą kaip išvadinant gėjumi ar mažapimpiu, tai čia jų bėda. Šiaip tai gos ponios vyras ją iškeitė į kitą moterį, o ne į vyrą, nors jokios prievartos nebuvo. Išsiskyręs vyras yra laisvas, jam nereik jokių priedangų. Niekas nesikabinėja prie išsiskyrusių vyrų kodėl jie nevedę.

Mada tokia dabar

Mada tokia dabar portretas
Vyrams duotis su vyrais tapo madinga, nes tai palaiko tarptautiniai įstatymai. Nereikia nė televizijos įžimybių, paprastų vedusių moteris gėjų pilnos pažinčių svetainės. Asta palietė rimtą ir skaudžią moterims temą, nes tokių yra labai daug, gal tik ne visai tinkamai apie tai prakalbo.

Kas

Kas portretas
nori garbės tie didžiuojasi ,o kiti tyliai gyvena savo gyvenimą.Nereikėtų taškytis tokimis žiniomis,išsiskirėte ir ne garbinga keršyti.

Liūdna

Liūdna portretas
"Anais senais laikais" gėjų buvo, bet valdžios buvo verčiami ženytis kitaip atsidurs psichuškėj. Gaila, kad šiais laikais laisva valia su kuom du...kintis, bet vyrai dėl akių vwda moteris, kuria ale šeimas ir visus taip apgaudinėja. Blogybė ta, kad tokie nekenčia moterų ir savo vaikų padarytų "prievarta", užtad juos kankina tiek fiziniu tiek psichologiniu smurtu. Deje, bet tokios santuokos net neturėtų būti laikomos galiojančiomis, nes paremtos melu nuo pat pradžių.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Na taip ,jautri tema.Negalima lgbt tema daug pastebėjimų,Asta. Pati žinai ,kad gali būti problema ieškant darbo,o svarbiausia turi vaikus,bendrauk su jais,saugok ir praeitin nurašyk visą savo istoriją

liaudiesmenas.livejournal.com

liaudiesmenas.livejournal.com portretas
valdžiagyviams ir iškrypėliams-plakatų rinkinys

user1252122.sites.myregisteredsite.com

user1252122.sites.myregisteredsite.com portretas
žmonija vis dar nežino, kas iš tikrųjų vyksta aplinkui. Jie gyvena savo gyvenimą nežinodami, kad yra kontroliuojami ir naudojami kaip vergai. "Matrica" faktiškai buvo dokumentinis filmas.Žmonijai buvo taip giliai išplautos smegenys, kad teigiami dalykai tapo neigiamais. Avys gyvena fantazijų pasaulyje. Demokratija, skelbiama kaip nemokama, iš tikrųjų yra diktatūra, kurioje likę 99% tarnauja 1%.Mūsų pasaulis pripildytas daugybės melo, apgaulės, dezinformacijos, netikrų naujienų, apgaulingų televizijos CGI vaizdų, propagandos ir smegenų plovimo.

Rimas

Rimas portretas
Tai bent lgbtesnikai pavardė komentarų gindami bendraminti,net akise raibsta

Laima

Laima portretas
Asta Šaunuolė,kad paviešino,nors tai jai nebuvo paprasta.Keista kas kita-iskrype drįsta gąsdinti.Idomu,kaip į gąsdinima sureagos teisesauga

Iš pasiutimo

Iš pasiutimo portretas
Kai vyras tavęs nebenori, tai iš pasiutimo ne viena moteriškė buvusįjį išvadina "gėjumu" ir t.t. Kaip kitaip įkąsi?! Tik tie " gėjai" dukuria laimingas šeimas du mylimomis moterimis, o ne su vyrais...

manau

manau portretas
Puikus bandymas nukreipti dėmesį nuo vaikų prievartavimo skandalo.

masinė

masinė portretas
LGBT ataka prieš normalią visuomenę ............. net keli straipsniai jau senai įkyrėjusia tema

audra

audra portretas
RADO ASTA KA KOMENTUOTI GEDA JAI JAI SAVO MARSKINIUS SKALBIA PER SPAUDA . LAIKYKIS GIEDRIAU

Anonimas

Anonimas portretas
Eina tie masalskiai stašaitytės kartu su savo lgbt velniop visi.... Eilinį kartą dėmesio trūkumas, visų jų vietą psichiatrinėje ligoninėje.

Isimkite si straipsni..

Isimkite si straipsni.. portretas
Uztenka jau,isimkite si straipsni,nes jau atsibodo.

Onė

Onė portretas
Kad ir galbūt labai įskaudino,bet asta pasielgė netinkamai

AR IŠPROTĖJOT

AR IŠPROTĖJOT portretas
TAI DABAR TRYS MĖNESIUS RAŠYSIT APIE ŠIĄ PORĄ.JŪS,TIESIOG, ESATE TINGINIAI,ŽURNALISTAI IR REDAKTORIAI.PASAULYJE IR KAUNE TIEK ĮDOMYBIŲ,O JŪSŲ MATYMO LAUKAS ...LABAI SIAURAS,GAILA

as

as portretas
Supykusi,kersto trokstanti moteris,baisiau uz granata,bezdziones rankose! Jaunyste dingo,veidas papurto,ne taip kaip pas Masalskiuka,jis dar ir jauna pana susirast gali,o jinai supranta,traukinys nuvaziavo,tik nereikia visus p.y.d.e.r.a.i.s daryt,supykai bobike,su savo slove rasi jauna islikytini.

Nedap..tos

Nedap..tos portretas
bobšės desperatiški pašikaliojimai.

Kaip ozka balerina..

Kaip ozka balerina.. portretas
Senoliu pasakecios,jau atgyventos. Esi labai nelaiminga moteris,kas atsitiko..griebesi vis ikasti,atsakyti pykciu. Eik padek ieskoti dingusiu zmoniu,busi laimingesne.

Anonimas

Anonimas portretas
Klimaksas moterėlę pričiupo..Ar jau pritrūko dėmesio ar visai sukvailioja iš dyko buvimo. Tuoj visi pradės nekęsti kaip tos Zuokienės. Išsidirbinėjo taip pat. Bobos - būkit ir likit oriomis moterimis

Antanui

Antanui portretas
O ar, ,tėvui "nereikėtų dar labiau galvoti apie savo sūnus? ??

>to as pati

>to as pati portretas
ji tokia gydytoja kaip ožka balerina. Ir dar nagus ilgus turi - klaviatūra vis užkliūva..:D) Bet vargsta - labai nori papūliuot

kliuvo ir skiepams su antibiotikais

kliuvo ir skiepams su antibiotikais portretas
O tai suskiepijo gal prievarta mažiukus? cha cha cha sūnūs studentai, nejuokinkit blusų. matyti, kad vargšei negerai...ir antibiotikai kalti..kažkaip užneša į girto žmogaus rašliavą, ypač apie orgazmus ir pimpas .Šlykštu.

to prašymas

to prašymas portretas
Pritariu.Būtinai.

to as pati

to as pati portretas
Kur matai šmeižtą? Tai ji šmeižia vyrą, su kuriuo gyveno 20 metų..Esi gydytoja beraštė???Įdomu.

As pati medike..

As pati medike.. portretas
Galiu ir tau padeti ir nustatyti liga. Dabar blogiausia liga,lojimas,amsejimas ant sitos nuvusios poros. Eikite padeti prapuolusiu zmoniu,gal nors viena geda darna padarysite. Nes smeistas ant kitu,t.y materija kuri sugryzta pas tuos pacius...

Prašymas

Prašymas portretas
Laukiu Giržado, Jasikevičiaus ir kitų komentarų apie Giedriaus orientaciją ir kiek pinigų nuo jų nuslėpė. Taip pat naujos Giedriaus draugės komentaro apie skiepus ir antibiotikus. Jei jau Asta juos paminėjo, įtraukė į šitą reikalą, tai prašau visas kortas ant stalo, visus taškus ant i! Sūnus irgi turėtų pasisakyti kodėl su tėvu nenori bendrauti.

to labas rytas

to labas rytas portretas
Tai miegodama prisijuokei??? tai vaikeli jau nekas, kreipkis į medikus

Na taip

Na taip portretas
apie LGBT arba gerai arba nieko:D) Kaip apie nabašnikus

neįdomu

neįdomu portretas
Jūs geriau rašykit apie Natalijos jubliejų dvare ,dovanotą vyro žiedą su deimantu-kaina keliasdešimt tūkstančių, o čia jau neįdomu, sena tema.

Labas rytas...

Labas rytas... portretas
As jau ir issimiegojau,o jie susirinkus visa Lietuva,kala 2 zmones prie kryziaus. Kodel ne viena ".Jezuli", dar ir Marijana...prisijuokiau miegodama,mano vyras sako,ten tuoj ir visa Lietuvos armija ir Seimas " kals", kol visi nusigers Tiek ziniu...

petras

petras portretas
jaunas tai durnas , kaip galėjai zenytis tokia psih nesveika boba ,dabar apsiks gerai.

Benas

Benas portretas
savaite visi mėsinėja dviejų veikėju santykiu aiškinimasi.neturit ka veikti? Jau ir gėjai įsijungė,trūksta tik partijų ir kandidatų į merus

VILNIETIS

VILNIETIS portretas
O TAI PRIE KO CIa ta LGBT PYDARU KOMPANYJA REISKIASI.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Kaip supratau , G.Masalskis yra ligonis , nes rašo ''...prašau palikti ramybėje sergantį žmogų...''

Andre

Andre portretas
Aš už Asta visom keturiom. Su vis gaidžiu ji tiek metu prisikentejo…

Komentaras

Komentaras portretas
Gerbiamieji pimpačkiukai, išsiskirdami visada atiduokite kas priklauso savo buvusiosioms, kad ateityje netektû raudonuoti del savo asmeniniu “ paslapčiû” ,nes protingos , negarbingai apiplėštos moterys yra jėga, kai trūksta paskutinis kantrybės lašas. Šiuo atveju „Frajerį pražudė gobšumas“

senole vilija

senole vilija portretas
uztenka paziureti i si gasluno veideli Ir viskas......

che

che portretas
TAIP SUPRANTU VALSTYBEJ svarbesniu problemu nera, ar TIESIOG DEMESIO NUKREIPIMUI SITAS JOVALAS?

Komentaras

Komentaras portretas
Stašaitytė nuostabi. Tekstas parašytas nei girtos nei pavydźios ar dar kokios tokios “ ligones” ir pan. Kam reikia suprato. O Uršuliû arijû buvo ir bus . Zvonkaus komentaras išvis topu topas žvengiu antrà dienà

Antanas

Antanas portretas
Ar pagalvojai apie savo sūnus, Asta?

Tfu..neskaityk,

Tfu..neskaityk, portretas
O kam skaitai ??? Neskaityk visai,neturesi problemu.

to tfu

to tfu portretas
Nerašinėk apie savo šeimos bėdas, niekam neįdomu ,čia žmonės rašo apie vargšę, kuri iš keršto ir pavydo skalbias apatinius prie visų.

to deja

to deja portretas
Tai ir miegok, netrukdyk žmonėms.

Deja..pas mane naktis

Deja..pas mane naktis portretas
Jau 10:23pm.

to tymp

to tymp portretas
nemiegok dieną ,apvogs dar...mes miegam naktį, o tu dieną? tai abu su vyru girti, kad jau knarkiate.

Tfu

Tfu portretas
Nieko šlykščiau nebutų sužinoti kad tavo vyro išmatų talpykla kaišojo savo pimpa koks kitas toks iškrypelis.

Iškrypelių denndecija..

Iškrypelių denndecija.. portretas
Iškrypeliai gėjai modifikuojasi į pedofilija...

Tymp..ir vel is pradziu..

Tymp..ir vel is pradziu.. portretas
Cha cha cha,kaskokia senmerge teisia kitus.Eik miegoti,nes as jau lovoje,mano vyras vos neknarkia,tyliau ir ramiau atakuok.

to jus visos...

to jus visos... portretas
Aha ,pavydim, ypač po jos žargono, kaip ten ją mylėjo jis visą gyvenimą...vargšėms nepavydima

to jus

to jus portretas
Neatakuosime tokių, kurie rašo jUs, supratYmo...cha cha cha .Labai sužavėjo jūsų ,,išsilavinimas''.

Jus visos nelaimingos..

Jus visos nelaimingos.. portretas
Todel pavydit,kad ji gyveno 20 metu su graziu vyru.Eikite dirbti,ar i Baznycia,tiesiog bobu turgus,tokiu senoliu,be isilavinimo,be supratymo.Na,dabar mane atakuokit..

pliurpikė

pliurpikė portretas
Jis turi puikią moterį, veda renginius ,laidas, projektus, jos niekur galimai neima,vaikai,jei tiesa,sako,ją ignoruoja, ajajaj ir taip nepagalvoti, ką pliurpti

to 3 to toooo

to 3 to toooo portretas
Nevartoju, kenkia grožiui, Jei tu pagiriojiesi, tai tavo problema. Būtent neteisk nenuteisto

to nesvarbu

to nesvarbu portretas
Tai aks per moteris, kad buvo apgaudinėjama visą gyvenimą? Tai tiko jai taip? kas čia ji-auka,kieno kam?

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Oi ir vėl kokie mes jautrus, ir gerai kad pasake, moteris buvo apgaudinėjama visa gyvenimą, kiek galima! Jau nuo to LGBT vemt verčia , jie man gyvenime nemaišo bet kai VISUR kiša savo trigrašį tai jau pykina

To to to toooo

To to to toooo portretas
Ta pati per ta pati...eik miegoti,ispagirioso,o tada teisk zmogu !

Manau

Manau portretas
moteriškei sutapo klimaksas su depresija, nes pasakoti kokiais žodžiais ją vadino vyras orgazmo metu ir kaltinti jį visokiais kitais dalykais...juk jų vaikai bendri- eina į mokyklą, turi draugų...

hqwe

hqwe portretas
duskit pi de r as tai, ne bus jums gy ve nim o

to ooo

to ooo portretas
Tai reikėjo laiku ir vadinti, bėgti, negyventi, vaikų negimdyti, tai čia kas jos prašė tos kančios? jis turi kitą, ji turi, kaip sakė pati, mylimąjį, valio, pirmyn ,neskalbkit apatinių visai Lietuvai. Kam?

to to

to to portretas
Niekas jokių purvų nepila ant jos ,bet kartoju-išgyvenusi tiek metų ,gimdžiusi nuo jo vaikus, kūrusi bendrą gyvenimą, pastoviai gyrėsi, kokia šeima ,šventės ,vaikai, namai ir t.t. Tai ji melagė, apsimetėlė ir slėpėja, o tai yra labai labai niekinga, žema ir kerštinga Aš ją anksčiau gyriau, rašiau ,kokia graži, protinga, kaip nežemina vyro išsiskyrusi O dabar-ne,niekada,gaila,bet ji pati to pasiekė. kad ją kritikuotų.

ooo

ooo portretas
Apgailėtina LGBT aktyvistų reakcija dėl skaudžių pasekmių, nes patys prieštarauja sau, Juk nuo kada dabar gėjumi pavadinti suaugusį yra įžeidimas?Greičiau atvirkščiai tai iškėlimas į debesis, kad pagyvenęs žmogus jau su didžiausia vertybe ir yra privilegijuotas,kaip diplomatas turintis neliečiamumą..

to to

to to portretas
Buvau ir esu, sėkmingai jau tiek daug metų, ir vaikai, ir anūkai, o ką?Dar kartą tvirtinu-po 5 metų skyrybų atrodo ji kvailai.

Anonimas

Anonimas portretas
Pagimdyti du vaikai... ar ji apie juos pagalvojo?

To to palykite

To to palykite portretas
..manau tau ir vyru nereikia," aplojai,ikandai".. ir orgazmas..cha cha vha. O istiesu,ar buvai istekejus,zinute tavo siuncia,kad ne...cha cha cha.

to palykite...

to palykite... portretas
No gerų moterų vyrai nebėga, sako ,nuo blogų ir gėjais patampa, gal ir tiesa.

Vasia

Vasia portretas
Gal geriau galų varomu nebūtų?

Palykite Asta ramybeje,

Palykite Asta ramybeje, portretas
Tokius dalykus neissigalvosi. Tiesiog ji slepe nuo visu. Visada ateina pasakyti kas buvo blogiausia. Ir vel ir vel Lietuvos moterys teisia MOTERI ! Geda ir liudna. Kur tik skaitytum,juodina,pila purvus moterys ant kitu moteru ! Kokios jus nieksingos,kokios jus besirdes ,net sunku rasyti. Nes,ka berasysi,vistiek nieksiskai atsakys,ikas,pastums..fui,kas su jumis gyvena,kokie vyrai,apsizvalgykite " poniutes "... cha cha cha..

Už sugriautą gyvenimą

Už sugriautą gyvenimą portretas
Ką dar kitaip moteris gali parašyti?

blogiausia , jog n e n o r m a l i o s laikysenos asmenys,

blogiausia , jog n e n o r m a l i o s laikysenos asmenys, portretas
kuria ŠEIMAS ir platina tokių ratą , bei sugriauna KITŲ gyvenimus-išsiskirdami.

to Moteris

to Moteris portretas
Tai galimai jai lengviau pasakyti, kad paliko ją, nes gėjum patapo ,nei pripažinti, kad paliko ,nes ji netiko ir kitą susirado .kas čia žino.Jūs tikrai blaivykitės gal nesąmones rašinėdama.

Nepasisekė

Nepasisekė portretas
Dabar tapo ir turtinga ir laiminga ,kai posikundė visai Lietuvai ,o kaip šeima ,giminės juk gyrėsi kad su anyta , visoms tetoms tokia gerutė , kai pamatė , kad buves susirado kitą ir užpavydejo turėjai auksinį vyrą reikejo laikyti ,o dabar tau šakės

to gerbiu

to gerbiu portretas
Bjauru, nei ji sąžininga, nei teisinga, jei slėpė, o pasakė tada, kad a jai naudinga turbūt

kauniete

kauniete portretas
Neliko nei garbės nei orumo. Lovos reikalus palikite lovoje. Ne mums teisti, vienas teisėjas - Dievas, kurį jau pamiršome. Norėdama pažeminti kitą - pati save pažeminai. Nežinau, kiek žemai galima kristi viešinant asmeninius dalykus. Tai turi būti tik tarp jūsų.

Kerštas

Kerštas portretas
Atleido iš lt duokim garo laidos ir prasidėjo pasirodo į vaikus nusispijaut ,nes pagal tyrimus 89 % koki tevai tokie ir vaikai ,tai kam čia žaisti slėpynių

Gerbiu ir gerbsiu Asta,kas bebutu.

Gerbiu ir gerbsiu Asta,kas bebutu. portretas
Tai narcizas ir vyru myletojas,Astos buves ex. Butina issakyti ,kas gulejo ilga laika ant sirdies.Ir psichologai liepia,sakyk viska,nenesiok su savimi,o tada busi laisva,nuo piktzoliu,nuo nuodu, kunui ir Sielai.Saunuole esi moteris,gyveno ,slepe,bijojo,nenorejo ir tt. Tik be sazines moterys puola ant Astos. Nes tai tiesiog neimanoma toliau nesiotis melo,apgauliu ir tokios nastos. Sekmes Astute tau gyvenime,nusipurtyk visla ir eik iskelus galva,tik pirmyn,tobulek,buk visada sazininga,teisinga,nes tai vaistai kunui ir Sielai. Su tiesa lengva gyventi. Buk laiminga.

Popiežius

Popiežius portretas
...prieš keletą dienų pasakė, kad pedofilija - ne nusikaltimas, bet nuodėmė. O prieš keletą metų skaičiau lenkų spaudoj gydytojo paaiškinimą, kad apie 60 proc. vyrų, susiklosčius atitinkamoms aplinkybėms, gali patraukti į žydrąsias platumas. Kompanija, svaigalai, ir ypač jautrus, dėmesingas pašnekovas šalia - ko bereikia. Nes malonumas su vyru didesnis (suspaudimo laipsnis stipresnis), todėl pas moterį retas grįžta. Pažįstu virš 50 metų turinčių turtuolių šeimą, kuri nesiskiria tik dėl turto, o vyras gyvena nuo žmonos skyrium kitame rajone su "naparniku", žmona turi nuolatinį draugą šeimos name. Bet nė vienas jų intymų viešai nesipasakoja. Asta pasielgė pernelyg bobiškai. Kaip upė, kuri graužia tą krantą, nuo kurio nusisuka...

jk

jk portretas
niekad saves neišaukštinsiniekindamas savo buvusi partneri.man nesvarbu kokia žmogaus seksualine orentacijajei jis ŽMOGUS

o jei anksčiau

o jei anksčiau portretas
būtų sužinota, tai gal būtų žmogus išgydytas.

Alma

Alma portretas
Neseniai žiūrėjau interviu atrodė lb protinga moteris ,pasakojo apie skyrybas ,nu bet šita žinia pragyvenus kelis dešimtmečius ,kad ir kaip ten bebūtų tai žemas lygis viešinti .

Info

Info portretas
Labai dažnai moterys visą save atiduoda šeimai. Įsivaizduodamos, kad senstant visas rūpestis ir aukojimasis grįš su kaupu… Deja. O kai supranta, kad niekas jų net neprašė aukotis - jos tampa pagiežingomis bobomis. Tam mielos moterys - pirmoje vietoje mylėkite save! Siekite savo svajonių, rūpinkitės savimi, tobulėkite, būkite geidžiamos, nes jeigu vyras ir paliks - tai bus praradimas jam, o ne jums.

Lile

Lile portretas
Jau cua bereikalo isstojai,neturi ka veikt televizijoj ,zema su zmogum isgyvenus 20m isauginus 2 sunus sitaip trinktelt,kaip ten bebutu,pati man rodos neesi irgi balta ir pukuota

nija

nija portretas
na jei taip sako reiskia zino,bet ar visiems pranesti tai butina nezinau,yra vaikai,tevai,man tas lgbt tai isvis nesuprantama,visada ju buvo ir visada jie nugyveno savo gyvenima koki norejo,pasirinko,gi nei vieno neuzmuse,ar cia butina skelbtis,o tos vestuves ju tai is vis,bet visokiu yra visokiu bus

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Moteris. Rytas - laikas išsiblaivyti.

Moteris

Moteris portretas
Palaikau Astą, tai nėra beprotybė, tai išdavystė. Pažeminimas ir moteriškumo įžeidimas, kai po N bendro gyvenimo metų atstumia, nes neva pydaru patapo. Išsigimėlis. Toks vyras nevertas pagarbos. Pasakykit kaip ir kada pasikeitė vyro orientacija, mintyse ar kai praktikoje pabandė? Jei praktikoje - vadinasi bandė būdamas santuokoje..... Tai viską ir pasako. Jei elgiasi negerbdamas šeimos ir nepaiso pareigos šeimai, tai kokios pagarbos tikisi pats? Kas tada turi ginti pažemintus šeimos narius?... Tai, bet ką išvestų iš pusiausvyros.

Jonui

Jonui portretas
Gali būti ,jūs gerą mintį davėte. Kažkaip nesitiki, kad ji taip galėjo išprotėti.

to mano nuomone...

to mano nuomone... portretas
Niekas čia jūsų neteis, niekam neįdomu, kiekviena s turi savo nuomonę, beje, čia rašoma apie tai, kad trusikus neskalbkite viešumoj ,šeimyninius trusikus. O jūs turėkite kokią tik norite nuomonę. Visame pasaulyje tos pačios bėdos ir problemos ,ko jau čia apie tą Lietuvą niurzgi?

Jonas

Jonas portretas
Tikrai ne Astos projektas,kažkas už to slypi. Linkiu neeskaluoti šios temos.abu nuostabūs žmonės.Sėkmės abiems.

to net

to net portretas
kas ta Agota? ir ka s tau čia ką agituoja? gydykis, artimiesiems tavo nekas

Mano nuomone. Sorry,galite teisti..

Mano nuomone. Sorry,galite teisti.. portretas
Juk dabar jau gimstama geju,juk ziurek,kur tik grazesnis vyras,jis jau linkes myleti vyrus. Tai,gamtos klaida,sorry..Tikra meile yra tarp priesingu lyciu. Bet yra ,kaip yra,tegul mylisi nors ir su asilu,jei turi potrauki i iskreipta sexa. Niekada nepripazinsiu 2 vyrus ir 2 moteris ...lovose. Tai nenormalu. Teiskite mane,bet tik uz normalias poras kur gimsta vaikai.Dabar yra pvz: Gejus lyg tai Mindaugas gyvena Vokietyjoje,taip ir sokineja nuo vieno diedo ant kito,tik susizieduoja,tuoj issikiria. Nenormalu ! Tai palaidas gyvenimas,niekur nedirba,nori buti islaikomas,bet juk sensta...Nesuprasiu tokiu vyru ! Taip,jie draugiski,bet kas is to..vaikus vedziptusi,o ne sabalus ar sunis.Bet,tai ju gyvenimai,nenoriu teisti,bus kas teis,pats gyvenimas.Ne pirma seima issiskyre,del tarp vyru meiles,gyvenimas neatleidzia uz tai,juk ir dabar tiesa karti,nekiekvienam patinka. As linkiu visiems buti sveikiems ir laimingiems.Lietuva " susirgo", labai gaila...

gėda jai

gėda jai portretas
Koks jis bebūtų ,bet su juo užauginusi vaikus, sukūrusi bendrą buitį ,namus, jis gi rūpinosi ir rūpinasi vaikais, leidžia į mokslus užsieny, niekada negalėčiau šitaip terštis viešumoje, pagalvočiau apie vaikus, kad ir suaugusius, apie jų ateitį apie artimuosius, kaip toliau gyventi. Pagalvočiau ,kuo kalta ir pati, kad iširo šeima, abu kalti gi būna ,ir kam gyvenai su juo?

net

net portretas
per šv.Agotą iškrypėlių ''aktyvistų'' saujalė rado laiko pasireikšt ............. tik nenušalkyt pim..... ir užpakaliulų beagituodami

Kaunietė

Kaunietė portretas
Tai jo asmeninis gyvenimas,kai norės tai pasisakys pats koks jis yra,o Asta pasakė su pagieža,aš gerbiu visus kurie nelenda į viešumą ir nesidemonstruoja

oleole

oleole portretas
Jau ne t juokinga tampa, išgyvena 20 metų, užaugina vaikus ir tada ponička prabyla.,koks blogas vyras-ir sekso nėr,ir turto nėr,ajajaj. Matyt, geresnio negavai?

As

As portretas
Kurio tikslu moterys viešina intimias šeimos detales pragyvenus kartu daug metu? Ar reikia užjausti? Pati pasirinko gyventi kartu. Turbut patrauke kiti vyrai. Nei vienas vyras neapkaltino savo žmonos tokiame pačiame dalyke arba smurtaujančios, kad ir psichologiškai. Kai mineta pora susituoke , maniau kad gal 1 metus ji su savo charakteriu pragyvens santuokoje su Giedrium.

Noras būti "žinomais"

Noras būti "žinomais" portretas
reikalauja aukų.Negaila šitos padermės .

Kerstas ir pavydas

Kerstas ir pavydas portretas
Žmogų daro gyvuliu. Taip kad Astai tikrai su galva netvarkoj

gal klystu

gal klystu portretas
Kartais man atrodo, kad ir moterys kai kurios pasitarnauja tam, kad vyrai tampa gėjais.

kerštas

kerštas portretas
Kerštas valdo ,ypač moteris. Kaip moteris ją suprantu ,paliko turbūt įsimylėjęs kitą, todėl jai ir gėjum patapo jis, kai jos jau nebenorėjo, baisiausia, kai pamato moteris savo buvusįjį su kita, o jei dar negavo turto, kiek norėjo, o jei draugas jos dabartinis(apie kurį pasakojo0 tikėjosi turtingos išsiskyrusiosios, oi, kiek daug jeigu .Kvailas jos poelgis ,jei mano ,kad tai padės jai darbe, kad čia gera reklama, suklydo bobelė, žiauriai suklydo. Ir jo dabartinė moteris nekreips dėmesio į jos sapnus.

Baudžiauninkų palikuonys

Baudžiauninkų palikuonys portretas
Kas per mada lysti skųstis į portalus,šeimos purvinus triusikus kedenti,vos tik patampa nėščia,gimdo,skiriasi,didina lūpas,žodžių žemas lygis,esame baudžiauninkų palikuonys,dar ilgai busime.liudna.,vieni viesinasi,kiti rasineja ir džiūgauja bei saiposi,patys būdami ...sliekai.

Kas darosi?

Kas darosi? portretas
Niekada nesupratau ir nesuprasiu to drabstymosi purvais viešoje erdvėje.Kaip jaustis vaikams???Pagalvojot?Matosi kad ne......

Džeronimo

Džeronimo portretas
klausimas "iškrypėliams", jeigu jūs save skaitote normaliais,sveikais tai kodėl tada bijote,ne visi, pripažinti kas esat.Namanau kad yra normalu kaišioti tos pačios lyties atstovui kai yra dvi skirtingos lytys.Turėtumėt pripažinti kad esat išsigimę ar apsigimę.

aha

aha portretas
Baisiausi iškrypėliai tai komentatoriai čia būna po kiekvienu straipsniu apie bile ką.

Lordas

Lordas portretas
Ligoniai,iškrypėliai pradeda jau lįsti į dienos šviesą,kur ritames

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl iškraipomi pavadinimai ne aktyvistų o LGBT iškrypėlių

Siaip

Siaip portretas
Aš heteriseksualus ir to neslepiu. Šiaip, jau sliapiasi tie, kas paprastai daro negerus dalykus. Taigi,... jei viskas yra OK ir norma, ko slėptis?

ne apie jį kalba

ne apie jį kalba portretas
Kokie baisūs čia kai kuriem, dauguma jų vakar varė ant Astos, po tuo straipsniu jau aukština ją...Apsispręskite. Viena aišku ,kad moteris, pagimdžiusi nuo jo vaikus, išgyvenusi kartu tiek metų, vadinasi, toleravusi jį tokį, apsireiškė, kai negauna turčiuko.

Lietuvoje daugeja geju...

Lietuvoje daugeja geju... portretas
Tik apsidairykite aplinkui..FB..po pasauly..Kur tik grazesnis,modelis ar muzikantas,ar daininkas..patampa gejumi. Buvo isleista senokai knyga,apie vyrus gejus.Beveik kiekvienas vyras svajoja permiegoti su vyru..trauka,bet ligota.Juk ir Biblijoje rasoma, jei vyras su vyru permiegos,jis bus nubaustas. Nes tik patys pradeda dometis sexu..o,kai nors 1 karta permiegos,jis jau negales gyventi tik su moterimi,todel daug skyrybu. Maciau labai gera serijini filma apie Gejus,nepamenu pavadinimo. Jie tiesiog gyvena vyras su vyru tik del sexo,tik per savo kuno patenkinima ,jie yra egoistai,bet vaidina seima,1 ju buna " moteris".. ju ir gestai,ir kalbos pasikeicia,drabuziai ir aplamai viskas. Tam filme rodoma slykstus dalykai Ju klubuose.Labai grazus vyras pagrindini vaidmemi atliko,as maciau gal pries 20 metu. Jie yra geri,draugiski,bet kitokie...anksciau buvo degnozuojama,kad liga. Grazus vyrai nyksta,liudna. Bet,per gejus daug uzsikreciama ligu,ir Aids ir kitos. Del manes ka jie nori tegul ir

Von

Von portretas
Ir iš kur pasaulyje atsiranda tokių orbanų? Tokių šlykščių padarų, kurie laižo subinę Putinui ir reikalauja ukrainiečių pasiduoti. Laikas Vengriją spirti lauk iš NATO ir ES - tegu jie eina su rusais riešutauti, o dar geriau lai tampa burliokųpideracijos autonomine vengrijos liaudies respublika.

Zurabas Smardalidze

Zurabas Smardalidze portretas
Jei gėjai tokie jautrūs tai geriausia jiems būtų nusižudyti.... Kam taip ilgai dvejoti ir kankintis???

joo

joo portretas
sugyveno gejus su lesbianka du vaikus-vos ne anekdotas

Naa

Naa portretas
Kai perskaiciau straipsnį ką pasakė Asta tai nenustebau. Nustebau tik, kad jis dar ir skolų neatiduoda draugams, netgi pagalvojau, kad gal būt kai ji prašė jo skirtis, tai ko gero jis skyryboms ruošėsi ilgai, kad susitvarkyti daugiau turto sau?

Anonimas

Anonimas portretas
pyderam nepatik slepias po lgbt logotipu

Anonimas

Anonimas portretas
o koks skirtumas taika jis ir n0ezmogus

Žinios

Žinios portretas
Žinios: iš kur Asta žino kad jis gėjus??? O, jeigu žino, tai dar įdomiau. Gal Asta lesbietė?

Kalbėkime

Kalbėkime portretas
taisyklingai. Ar tikrai ponia jį pavadino gėjumi? Greičiau kokiu nors pedryla. Žmonės tankiai vienas kitą išvadina gyvatėmis ar kiaulėmis. Tai nereiškia, kad jie ir yra tokie, o tai tik riebesni epitetai.

Ne šiaip sau

Ne šiaip sau portretas
Tvojo Asta. Prisidirbęs visapusiškai. Čia apie finansus

Neskaityk ir svetimų fb

Neskaityk ir svetimų fb portretas
Ir nebus apie ką postringauti

Tiems iš LGBT

Tiems iš LGBT portretas
visi gėjai yra pe derastai, o tai reiškia, kad yra jie ligoniai, tai aprašyta TLK tarptautiniame ligų klasifikatoriuje ir ši liga turi savo kodą: F 64, F 65, F 66.

Noja

Noja portretas
Va kada atsibudo LG....ar kaip jus ten vadinates, kad nereikia zmogaus statyt ant backos ir metyti pomodoru? Tai ko lendat i gatves ir paradus ? Ko patys lipat ant backos...paprasciausi bedieviai esat, islepinti ur perteke visko...kodel Jusu nebuvo kaip reikejo galvoti tik apie isgyvenima ir sunkiai dirbti? Tada buvo gerai ir tradicine seima...nes moterys viska nese...o db lendat is urvu...jus Gejai getiau patylekite..bus visiems ramiau

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių