Prokuratūra nemato galimybės taikos sutarčiai dėl Vijūnėlės „dvaro“

Generalinė prokuratūra nemato galimybės sudaryti taikos sutartį dėl vadinamojo Vijūnėlės dvaro.

Taip ji sureagavo į Druskininkų savivaldybės naują žygį bandant išsaugoti pastatą, kurį Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) yra nurodęs nugriauti.

Kaip skelbia naujienų portalas 15min.lt, Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Rita Stundienė pirmadienį portalui patvirtino, kad prokuratūra gavo Druskininkų savivaldybės raštą ir praėjusį penktadienį pateikė atsakymą, kad sudaryti taikos sutarties dėl pastato nėra galimybės.

Kaip teigiama prokuratūros atsakyme, LAT išplėstinė teisėjų kolegija liepos 12 dieną nutartimi išsprendė iš esmės tapatų Druskininkų savivaldybės administracijos šiuo metu pateiktajam klausimą.

„Tai yra, Druskininkų savivaldybės administracijos prokuratūrai adresuotame rašte išdėstytas pasiūlymas išpirkti statinį iš atsakovų ir pritaikyti jį savivaldybės poreikių tenkinimui savo esme ir siekiamais tikslais suprastinas kaip turintis tikslą įteisinti neteisėtą statybą“, – sakoma prokurorų rašte.

LAT liepos viduryje antrą kartą paskelbė, kad vadinamasis Vijūnėlės „dvaras“ turi būti nugriautas, tačiau Druskininkų valdžia toliau deda pastangas, jog pastatas būtų išsaugotas bei siūlo, jog jame būtų įrengta Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla.

Aplinkos ministerija rugpjūtį paskelbė išvadą, kad Vijūnėlės "dvaro" perėmimas visuomenės reikmėms sukeltų prielaidas pažeisti įstatymus ir viešąjį interesą.

Kaip skelbė pastato savininkas, vadinamajame Vijūnėlės „dvare“ viduje jau pradėti ardymo darbai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Malinauska nušaus pirkėjas

Malinauska nušaus pirkėjas portretas
Pagal Baudžiamąjį ir Civilinį Kodeksus, taikos sutartis gali būti sudaroma tik iki teismo posėdžio pabaigos. O jau priimtas galutinis ir neskundžiamas Auščiausiojo LR teismo Sprendimas. Tai kodėl Malinos žmonės juokina teisininkus? O gal nuostoliai dėl Dvaro ant tvenkinio kranto didesni nei gali dokumentaliai pagrįsti ANTRAS NETIKRAS pastato savininkas 1,8 milijono eurų?...Ir Maliną gali nušauti pirkėjas, jau sumokėjęs pinigus?....

jonas

jonas portretas
kam griauti,jei tinka paciam miestui,mokiniai turetų gražią mokyklą,tie kur rėkia kad griaut patys turbūt nėra nei vieno namo pastatę

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
tapai viso lietuviško ineto pajuoka, Blogosferos giltine, tu visiškai išsiblansavai
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių