Profesorius V. Kasiulevičius: viską iki šiol darėme gerai

liurbis

liurbis portretas
liurbiskai vis ta pati, apie ta pati .Pliurpalizmas bus matut ka 'profesorius' giedos pries naujus metus ????

Tik docentas

Tik docentas portretas
Nupirko trąšų vežikas (bus palengvintas jų pardavimas ???, o kelio į Naisius neasfaltuos?) tą žmogų. Juk niekas neįgyvendinama: be kaukių vaikšto pacanai - parduotuvės nesitvarko, būriuojasi vaikigaliai - žodį baisu jiems pasakyti... Melas iš pradžių, paistaliniai draudimai dabar... Ir Profesorius - matau, pasidavė.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
O ypac Veryga darė viska gerai.. :) Slėpkis "propesoriau"... :))) Užteks cia kiekviena diena zmones gasdinti..

Tikrai?

Tikrai? portretas
O tai, kad į patį pirmąjį nustatytą užkrato atvejį nebuvo sureaguota tinkamai (t.y., nesuvokta, kad tai rodė, jog Lietuvoje JAU yra nuo ko juo užsikrėsti, kad visai neaišku, KIEK SLAPTŲ užkrato nešiotojų JAU turime)? O ta juokinga patikros imitacija, kai detektoriai tik karščiuojančių ieškojo? O jei tavo simptomai kitokie, tai nesvarbu - neškis į miestą?

Zygmas

Zygmas portretas
Nepradedam triest anksčiau laiko, sulaukim bent gegužės vidurio, tada pavartysim istoriją ! :-DDD

Se

Se portretas
Dar vienas propesorius, neišlendantis iš ekranų.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek suprantu yra patenkintu kad turime mirčių , ir vienas iš jų veryga .

Jonas

Jonas portretas
Kaip jis spaudoje taip daznai ,ka nuveike ,o kad prismelaves - tai blogai tvarkomes ,dabar gerai ...kas per tipelis

Lietuvis

Lietuvis portretas
Tai kodel aplenkėme latvius?

Antanas

Antanas portretas
Kas darė, o kas spėliojo.?

#

# portretas
Būtų laiku sienas uždarė viso šito ką turime šiai dienai nebūtų... Visus infekuotus suvėžė pradžiai į šalį o paskui iš serijos kovą pradėjo... Reikia juk "atkatus" atidirbti...

idomu

idomu portretas
Pamenu tas prapesorius patanpęs beretės gumą aiškino esą be 2000 mirusių neapsieisim, jam antrino papunio anūkėlis - verst valdžią ir mane į caro sostą. Kadangi dabartinė valdžia su pandemija tvarkosi bene geriausiai ES tai prapiesorius jau pekeitė plokštelę ir sako "MES" darėme gerai...kas tie "MES"? Tu ir broileris?

Chameleonas

Chameleonas portretas
Kaip greitai apsivertė plokštelė, ar jau nereikia Sveikatos ministro pakeisti kariškiu, o kur dingo profesoriaus išpranašauti balandžio mėnesio pabaigai 10000 užkrato atvejų. Ir kaip ateityje tikėti ir pasitikėti tokiais profesoriais, kurie kas savaitę keičia kailį. Anksčiau tokius vadino išverstaskūriais. Jau net nejuokinga.

12 valandų su covid

12 valandų su covid portretas
6 iš jų su pilna apranga. Dar to nebuvo,kad chirurgas mokintu pediatrą, kaip gydyti vaiką, okulistas ginekologą,kaip priimti gimdymą ar atlikti Cezario pjūvį. Bet nuolat bpg istas moko infektologus ir visą Lt,kaip kovoti su covid. Sarmata

manau

manau portretas
Pandemijai slopstant atsiras daug didžiavyrių propesorių, didžiabobių žydra miline ir šiaip beretavų patriotų išlindusių iš kemsynų kurie mušis sau į krūtinę aiškindami esą jie nugalėjo pandemiją :)

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Profesoriau V. Kasiulevičiau . Kokia nuomonė apie spirito dulkės ore , po gatvių dezinfikavimo ir poveikio odai , akims , kvėpavimo takams , širdžiai ?

Alis...

Alis... portretas
kas čia pasidarė?... visuose media tas profesorius en fas...

koki nuostabus prapisoriaus persikunijimai,

koki nuostabus prapisoriaus persikunijimai, portretas
cia nuo pat pradzios corona viruso atsiradimo ..kale prie kryziaus veryga ir visa seima , del nepasiruosimo corona viruso invazijai , keike Kinus uz blogas kaukes , uz ju trukuma [ dabar jau ir pertekliu] .....cia kaip kulverstukas persiverte per galva ir tare,,,- viska ka iki siol darem ,darem gerai, viskas buvo gerai , visi dirbo ir dirba dar geriau......

Kęstas

Kęstas portretas
„Štai paslaptis: Kinijos vyriausybė leido penkiems milijonams gyventojų bėgti iš Uhano miesto iki to momento, kada vyriausybė sausio mėnesį neužrakino šį miestą. Manoma, kad dauguma šių žmonių išvyko į kitas Kinijos vietas, tačiau, pasak Kinijos vyriausybės ir, beje, visų turimų įrodymų, kuriuos dabar turime Vakaruose, Kinijoje nebuvo jokių kitų didelių protrūkių - nei Šanchajuje, nei Čengdu, nei Pekine. Tuo tarpu virusas visiškai paralyžavo Europos ir JAV miestus. Kaip tai galėtų būti? Panašu, kad tai neturi jokios logikos. Dėl tam tikrų priežasčių beveik niekas Vakaruose žiniasklaidoje apie tai net nepaklausė. Tai keista. Šiuo metu mes neturime tikro paaiškinimo, kodėl koronavirusas išplito visuose Vakaruose, bet ne visoje Kinijoje. Turėtume tai sužinoti. “ Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Pakaunietis

Pakaunietis portretas
K onservatlibų ekstremalių situacijų valdymo centras dirbo gerai......cha, cha.....Nors pagal jų retoriką judėjimo apribojimai blogis, kinietiškų apsauginių kaukių dėvėjimas, ;didina neatsparumąkomunistinės Kinijos propogandai:. P.S. O iš kur jų paramos fondai jas perk.....

Anonimas

Anonimas portretas
Visi žino ko siekia V.Kasiulevičius,ir tas įkyrus mandagumas pradeda erzinti.Mūsų religinė šventė Velykos ir tai bus rytoj,o jūsų atrodo,kad kitu metu.Taigi kartu nešvęsim, mes lietuviai dabar susikaupę,ir mums neįdomi besikartojanti informacija.

Gandragalviams

Gandragalviams portretas
Šunys loja-medikai dirba.Lietuvos ASILĄ į teisiamūjų suolą

faktas

faktas portretas
Lietuvoj yra tik du specialistai ir abu koncervai šitas žydelis ir Čaplinskas. O kur visi kiti daktarai? Ar tikri specialistai dirba, o šitie du komentuoja??? Kodėl kaunadienis vis tą patį koncervinį snukį kiša. Rašykit, kad tai rinkiminė reklama apmokėta iš rinkiminės koncervų sąskaitos

tam jk...

tam jk... portretas
"biški" durnelis esi, nes rašyt nemoki...Paprašyk broliuko, pirmoko, kad pamokytų...

jk

jk portretas
gerai daro KAUNE pastate bERLYNO sienosimitaciją,niekingi mentai pamitšo kuom baige sienos statytojai 1990 metais.ŠVARkelio rudeni neliks.o jo tsarnasKASIUKevicius dairysis naujo šeimininko,apgailetina žmogysta

Vyteni iš DIDŽIOSIOS raides

Vyteni iš DIDŽIOSIOS raides portretas
rašyt kitaip nemoki, tai praleisk progą patylėt...

VYTENIS

VYTENIS portretas
DIDYSIS PRANAŠAS EILINĮ KARTĄ PRALEIDO PROGĄ PATYLĖTI, TUŠČIOS KALBOS. REIKĖJO PRANAŠAUTI PRIEŠ 3 MĖN. IR TEISINGAI, DABAR JAU NEREIKIA PROFESORIAUS "ŽINIŲ''...

Kęstas

Kęstas portretas
"Šis kitas etapas bus sunkus. Žmonės bus nekantrūs, grįždami į seną gyvenimo tvarką. Tačiau čia yra žiauri tikrovė: bendrijos, kurios grįžta prie normalaus gyvenimo per greitai ir sukelia naujų koronaviruso infekcijų protrūkių, bus tos, kurios galų gale patiria ilgiausius socialinės izoliacijos laikotarpius." Ir didžiausius nuostolius verslui bei valstybei. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Anonimas

Anonimas portretas
Ačiū prof? V. KASIULEVIČIUI už puikią informaciją.Gražių Jums švenčių!

:)

:) portretas
Konservų Vanga keičia plokštelę? :)

Dėkui

Dėkui portretas
na štai kaip gražiai žmogus paaiškino ir dar su Šventomis Velykomis pasveikino! Nieko mums daugiau nebetrūksta. Ir Profesorių sveikiname su sakrališkiausia metų švente!

Kazys

Kazys portretas
Negali būti, profesoriau!!!??? Juokdarys!

na

na portretas
pypina kiekvieną dieną, neaišku kur lenkia... karūnos keliuku į Seimą

komentatoriai

komentatoriai portretas
nepraraskit jumoro jausmo /prapesorius -- tai aukštesnės kategorijos profesorius/taisiklingai ar taisyklingai ?močiūtė ar močiutė ?

kasiulevičius kritikavo ir komentavo

kasiulevičius kritikavo ir komentavo portretas
sėdėdamas visų tv studijose .O šiandien --'darėm'' .O po 2sav.--bus ''mes nugalėjom''? Pirmyn į seimą

Rezidentas

Rezidentas portretas
Darė viską ministras A. Veryga su komandą, o jūs profesoriau tik niekingai bandote sau nuopelnus prisiimti. Žema, tai labai žema

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Kasiulevičiau, ne "darėme", nes tamsta tik laikas nuo laiko pakomentuodavote situaciją ir pakritikuodavote "darančius" , o kažkas "darė". Nieko nedarei , tik iš krūmų komentarus laidei.

idomu

idomu portretas
Jolė, Ema ir jaunatviškai susijaudinusi namų šeimininkė - Kasiuk, čia TU?

Ema

Ema portretas
Visada laukiu Jūsų patarimų. Labai norėjau, kad Jūs perimtumėte vadovavimą iš Verygos, tada nebūtų tiek susirgę medikų, o reikėjo tiek nedaug, pasirūpinti medikų spec. apranga.

taigi

taigi portretas
Patiko komentatorių liaupsės už "profesionalumą"- gražių veido bruožų, gerų akių, visiškai pasitikiu, atsiduodu...tik taip ir neaiškų ką konkrečiai nuveikė apart periodinių pliurpalų.

manau

manau portretas
> Jolė. Kažkas dirba, o kažkas vis ekrane sušmėžuoja .

Jole

Jole portretas
Labai didelis aciu gerb. profesoriau, V.Kasiuleviciau, kad suteikiate daug informacijos, domites, dirbate, patariate, tiesiog isimylejau jus :) linksmu, sviesiu, sveiku artejanciu svenciu, bukite visi sveiki ir laimingi!

Viskas

Viskas portretas
Sutampa su skvernelio savireklama

To MOČIŪTĖ

To MOČIŪTĖ portretas
Močiute, nemokat taisiklingai ištart ir parašyt žodį Profesorius. Jus parašėt (prapesoriau). Tokio pavadinimo kaip kad parašėt -nėra. Nejuokinkit svieto.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
O kad geriau galvotusi profesoriau , va tau informacijos : Lietuvos dienos pajamos 22 milijonai , tai prilygsta 20ooo atvykstančių iš užsienio žmonių karantinavimui , 22 dienoms . Vat ir visas sprendimas .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
nemaniau kad taip žemai kris profesorius . Tokiomis sapalionėmis tik pateisina Lietuvos priešus , kurie įleido biologini ginklą covid-19 plisti po Lietuvą , žmonių sveikatos gadinimą , mirtis , Lietuvos praskolinimą ir ekonomikos griovimą . Siūlyčiau geriau pagalvoti .

Ačiū, ačiū, ačiū....

Ačiū, ačiū, ačiū.... portretas
Ačiū, kad kasdieną teikiate informaciją. Man Jūs esate labai patikimas, profesionalus, labai gražių veido bruožų ir labai gerų akių žmogus. Visada laukiu Jūsų info ir visiškai pasitikiu. Linkiu gražių švenčių, sveikatos ir SĖKMĖS visuose Jūsų darbuose. Ačiū, kad esate. Pagarbiai Gražina.

MOCIUTE

MOCIUTE portretas
KAIP VISADA NIEKO NAUJO NEPASAKET PRAPESORIAU
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių