Prezidentas džiaugiasi skiepijimo mastais: pasiektas dviženklis skaičius per parą

Anonimas

Anonimas portretas
O pats bailys tai bijo...

Anonimas

Anonimas portretas
O nausea ko nesiskiepija su savo ledi bijo numirti nuo tos vakcinos tai prievarta skiepyk Visa seima ir palauk kiek tu lietuvos vagiu is stips sekmes skiepam Seime

Ar tikrai

Ar tikrai portretas
verta del to dziaugtis?

Tu

Tu portretas
Dabar sitam zmogeliui ir jo 141sutvei uzteks issidirbineti ir baikti vaidinti sitam spektalyje nevykusiame pandemijos.ir tegul pasiskiepyja ta vakcina kur zmonem kyla temp,kaulus lauzo,stoja sirdis,pėrmusimai sirdies,saltkretis ,ir tt ir eina dirbti nenuotoliniu budu.begedis ,dziaugiuos kad neturiu tokios morales tevo ir negyvenu parsidavelio seimoj

pensininkė

pensininkė portretas
jei skiepas apsaugo tik 6 mėn. tai tiems pasiseks ką paskiepys vėliausiai, nes rudenį vėl sirgimo metas o pirmieji paskiepytieji antikūnių nebeturės ir vėl pradžia nuo medikų nes juos pirmus paskiepijo o be to ir covido atmaina bus kita ir taip pasaka be galo, jei jau vakcina išrasta laikas išrasti ir vaistus kaip gydyti ko laukiam o gal nereikia juk ekonomika jau merdi ar ją reikia visai numarinti

Pagarba

Pagarba portretas
Pagarba Prezidentui. Jeigu ne jis, tai Dulkys dar ilgai lenteles sudarinėtų ir vakcinas sandeliotų. O tauta kalėjimuose sėdėtų.

nuosėdiniam budeliui,kuris perspjovė net staliną

nuosėdiniam budeliui,kuris perspjovė net staliną portretas
Už atvirą genocidą -masinį tautos išnuodijimą prievarta šitą sorošo/geitso nupirktą degradą ir pakarti per maža...

Ū

Ū portretas
Žvelgiant objektyviai-sunku paaiškinti kodėl- šitas N- taip atsilieka nuo GRYBAUSKAITĖS. Rodos ir aukštas ir gražus - o vis tiek - š ū das

Ura ūra

Ura ūra portretas
Mūsų litvinų prezidentas iš to Džiaugsmo KOZOČIOK suplesalųno

Lietuvis

Lietuvis portretas
Ko čia vatnykai lenda su savo kenkėjiškais komentarais. Baikite kurti rusų pasaulį.Lietuvoj nepavyks. Šlovinkit toliau savo bunkerinį.

Arūnas

Arūnas portretas
Mažai , Nausėda , tikrai mažai . Tegul patarėjai prisijungia prie skiepinančių - tada rezultatai pavarys aukštyn . ta prasme - pagerės . JUK TO MUMS REIKIA , AR NE ??????? REZULTATŲ , SKAIČIŲ !!!!!

Įdomu

Įdomu portretas
Kodėl jis nepasakė, kad konservatorių-LGBT partijos nariai, ponija ir turtuoliai bus paskiepyti pirmiausiai. Varguoliai ir darbininkų klasė bus paskiepyti gale metų, arba visai ne. Gali jau bus pasibaigę pinigai, kuriuos mes per mokesčius sumokame visi. Tad laukime. Gal ir mums pasiseks su tais skiepais. O žiniasklaidoje skleisti tikrovės neatitinkančia informaciją ir taip užliūliuoti tautą iš prezidentūros-negarbinga. Dar Lietuvos žmonės nenukvakę iki tiek, kad tikėti tokiais makaronų kabinimais.

to anonimas

to anonimas portretas
Nesuprantu taves.sedi cia ir komentuoji,nebandei susirasti koki darba? ...nes pas pati tiek pagiezos ant Valdzios,turbut pati vaikystei tvirkino tevas,o gal ir dabar dar tvirkina?!

Anonimas

Anonimas portretas
abu jie is koncervu burio,cia tik zaidimas mulkint rinkejus

Geras pastebėjimas

Geras pastebėjimas portretas
kad daug purvo lieja ant prezidento. A. Maldeikienė ypatingai ant jo tulžį savo lieja visai Lietuvai, visišku nuliu išvadino ir dar kitaip. Jau taip matyt užkliuvo, kad ne Šimonytę išrinko prezidentu. Prezidento galios nurodytos LR Konstitucijoje, tai tiek jis ir gali.O vykdomoji valdžia Šimonytės rankose, dabar mėgaujasi kartu su Dulkiu. Žiniasklaida tai kartais yra purvasklaida.

Nesileiskite apgaudinėjami

Nesileiskite apgaudinėjami portretas
Kada Jūs, skaitytojai, suvoksite, kad konservatoriai viską daro, kad supjudytų Tautą ir Prezidentą. Dinastija ir konservatoriai skyrė Šimonytės išrinkimui per tris šimtus tūkstančių. eurų .. Užduokite sau klausimą "Už ką?" juk ji net ne" kregždučių" partijos narė... Ir dabar JIE daro viską, ką darė prezidento Algirdo Brazausko laikais. Pjudo, puola. stengiasi apriboti Gitano Nausėdos galias. Jų tikslas- viena partija, viena Lietuva valdanti šeima ir Nausėdos nušalinimas...

anupras

anupras portretas
ar tai geroves valstybe? as yra geroves valstybe? Dabar sedziu rasau komentara ir sudeginu elektra - astravo elektra, vadinasi pazeidziu istatyma! Tai man gresia kalejimas?

Anonimas

Anonimas portretas
Sako kad skiepyti runkelius prades privatininkai ir vakcinos bus mokamos. Vot taip baudziauninkai.

Uz sveika Lietuva!

Uz sveika Lietuva! portretas
Siekiant paskatinti tautos pasiskiepijima siuo sudetingu laikotarpiu. Prezidentas galetu per visus vizualiniojo masinio informavimo kanalus po panoramos gyvame eteryje pats pasiskiepyti - kaip po visuomenes svietimo tikslais.

Jo

Jo portretas
Žurnalistų debilizmui nėr ribų-dviženklis skaičius.Suprask nuo 10 iki 99

o

o portretas
ko nedziaugtis kai greit nebus ka valdyt teks palikt poligonus nato ir varyt poilsiui i kokias salas kai/p valinsko jei dar neturi skubek kol kaina nepakylo?...

TAIGIS

TAIGIS portretas
MIRČIŲ ???

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Kažkodėl manęs netenkina AstraZenecos vakcinos žemas apsaugojimo procentas nuo Covido. Bet Lietuvoje svarbu kiekybė , bet ne kokybė, o kai dar pigumas vakcinos prisideda, tai valdžiai tiesiog praktiška atsisakyti buvo Modernos padidinto kiekio, kas labai nuvylė mane kaip pilietę...

Zenka

Zenka portretas
kaip suprasti dviženklos skaičius, kaip paskiepyta 10654 žmonės? Jau mandrumas tų žurnalistų, kad ......

Aha nu jo

Aha nu jo portretas
Nespes paskiepyti su sia banga, kai jau reikes skiepyti rudeni. Imunitetas tai tik 6 men., tai ir vakcinuos be perstojo....

Algimantas Tamulionis

Algimantas Tamulionis portretas
Kad prezidentas džiaugiasi, tai malonu, bet aiškiai supraskit, kad tie visi pasakyti skaičiai ir rodikliai pasiekti VYRIAUSYBĖS IR MEDIKŲ! prezidentui nereikia to aiškinti, kaip savo sprendimo - noras iki vasaros paskiepyti 70 procentų geras, bet tai tik noras, tą viską darys ir padarys medikai su visokeriopa Vyriausybės pagalba ir rūpesčiu - jiems DĖKUI!

Gėda

Gėda portretas
Jo, blyn, džiaugiasi, kad paskiepijo max 99 žmogelius per parą !!! Beraščiai žurnaliūgos...

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Jei koks gyvūnas ar daiktas pasakys, kad jūs beprotis, patikėkit - jie nemeluoja.

>>tatjana

>>tatjana portretas
>>tatjana ne tik 10, bet ir99 . Kad ir karantinas, matematika nuo to nesikeičia

Ex

Ex portretas
Juokiasi puodas kad katilas juodas......

Anonimas

Anonimas portretas
Šaunuolis tas mūsų.Būtų dirbęs geriau banke.

KAUNIETĖ

KAUNIETĖ portretas
vieną dieną verkia, kad neskiepija ir vakciną laiko sandėliuose, kitą dieną jau džiaugiasi. Tai kur tas žmogaus nuoseklumas ir konkretumas? Prieš skelbiant informaciją reikia su berniuku pasitarti. Negi jau užmiršo?

zzz

zzz portretas
vienas sako kad vakcinu nera,o kitas skiepija, kuris meluoja

Realybė

Realybė portretas
Nausėdai reikia dirbti vaikų darželyje ir sekti vaikams pasakas prieš miegą. Sunku Lanbergių vasalui. Užuojauta, kai neturi atramos. Tad nereikėjo lysti ten kur nėra iš tavęs naudos Lietuvai. O skaityti rusofobiškas mantras daug proto nereikia.

Anonimas

Anonimas portretas
maistais?! kokiais maistais,desrelem,bulkutem,salotom?

>tatjana

>tatjana portretas
Dvisenklis yra 10. Jau visai subukelote per ta driezu karantina...

Buras

Buras portretas
Valioooooo, antradieni savivaldybes atidarys. Klaipedieciai gales prie juros nueiti. :DDD

TATJANA

TATJANA portretas
CHA-CHA-CHA ,,,Dviženklis -tai iki 100

Milenai

Milenai portretas
Džiaugsmas mažas jei per parą paskiepijamas tik dviženklis skaičius.Kadangi iki triženklio,t.y.iki 100 suskaičiuoti ne visiems rašyti truputį mokantiems pasiseka,tai tokiu atveju,gal geriau ir nerašyti į suaugusiems skirtas žiniasklaidos priemones?

Zita

Zita portretas
Taisyk klaidas, juk apie prezidentą rašai. Tiesiog gėda.

Morgana

Morgana portretas
Na taip miestiečius skiepijat, o iki provincijų nedaeina
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių