Prezidentas dėl K. Bartoševičiaus: nugalėjo tie, kurie nori skeletus palikti spintoje

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad aplinkybės, kaip tuometiniam parlamentarui Kristijonui Bartoševičiui buvo nutekinta informacija apie jo atžvilgiu atliekamą tyrimą dėl galimo vaikų seksualinio prievartavimo, anksčiau ar vėliau išaiškės, nors kol kas nugalėjo tie, kurie nori „skeletus palikti spintoje“.

„Šitoje situacijoje visi turėtume būt suinteresuoti, kad neaiškumų, neatsakytų klausimų būtų kiek galima mažiau, ypatingai ta partija, kurios atstovas galimai gali būti apkaltintas šitokio pobūdžio nusikaltimais, nes kuo daugiau liks skeletų spintoje, tuo ilgesnį laiką tie skeletai virs iš tos spintos“, – trečiadienį TV3 televizijos laidoje „Dėmesio centre“ transliuotame interviu apie buvusį valdančiųjų konservatorių frakcijos narį sakė prezidentas.

Šalies vadovas sakė, jog turėti tokio pobūdžio besitęsiančią krizę, kai reikia spręsti šalies nacionalinio saugumo, ekonomines ir socialinės politikos problemas, yra nepateisinama.

Pasitikėjimas mūsų politine sistema patyrė ženklų smūgį ir šitas baisus pedofilijos reiškinys atėjo jau iki mūsų teisėkūros institucijos.

„Tenka apgailestauti, kad nugalėjo tie, kurie norėtų, kad tie skeletai spintoje toliu būtų, tariasi, kad užrakino šitą spintą ir nieko ten nebeiškris, bet aš metaforiškai pasakysiu – tiesa išėjo iš aptvaro, mes su ja kol kas dar nesusitikome, bet tikrai manau, kad ir teisėsaugos institucijos tirs, ir vis tiek šitoje istorijoje gausime atsakymus į klausimus“, – kalbėjo prezidentas.

Jis taip pat pažymėjo, kad šioje istorijoje nebus „jokių laimėjusių, jokių pralaimėjusių“, nes pralaimėjo visi. „Pasitikėjimas mūsų politine sistema patyrė ženklų smūgį ir šitas baisus pedofilijos reiškinys atėjo jau iki mūsų teisėkūros institucijos“, – sakė prezidentas.

Seimas praėjusią savaitę atmetė opozicijos siūlymą sudaryti laikinąją tyrimo komisiją, skirtą aiškintis, kas galėjo nutekinti informaciją konservatorių frakcijai priklausiusiam K. Bartoševičiui apie jo atžvilgiu atliekamą tyrimą dėl galimo vaikų seksualinio prievartavimo ir tvirkinimo.

Savo ruožtu antradienį prokuratūra pranešė atsisakanti pradėti tyrimą dėl galimo informacijos nutekinimo. Pasak jos, nėra jokio pagrindo teigti, jog ikiteisminio tyrimo duomenys buvo atskleisti ir taip galėjo būti jam ar jo eigai pakenkta, todėl priimtas sprendimas galimo nutekinimo aplinkybių netirti.

Į Generalinę prokuratūrą, prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo informacijos nutekinimo K. Bartoševičiui, kreipėsi opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija.

Opozicija iškėlė versiją, kad informacija apie jo atžvilgiu atliekamą tyrimą dėl galimo vaikų seksualinio prievartavimo ir tvirkinimo K. Bartoševičiui nutekinta, kad šis skubiai trauktųsi iš Seimo ir jo pavardė neiškiltų į viešumą.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Pritarkime pažangiojo Sutraukų jaunimo įdėjai

Pritarkime pažangiojo Sutraukų jaunimo įdėjai portretas
Išpisk lietuvius!

Išrinkime š valdžią žydomasonų tėvynės Šiaurės Jeruzalės Kup

Išrinkime š valdžią žydomasonų tėvynės Šiaurės Jeruzalės Kup portretas
Prezidentu Nr.1. Kas už šNoberio premiją dinastijos Anųnakiui Gabrielyelui?!

Anonimas

Anonimas portretas
O gal ponia Venckienė ir Kedys buvo teisūs ?
VISI KOMENTARAI 67

Galerijos

Daugiau straipsnių