Policija per šventinį savaitgalį patikrino 200 tūkst. automobilių: daugelis turėjo teisę keliauti

Per šventinį Velykų savaitgalį, siekiant užtikrinti judėjimo ribojimų kontrolę, buvo patikrinta apie 200 tūkst. transporto priemonių, iš jų 1724 apgręžta. Dėl karantino reikalavimų pažeidimų, Policijos departamento atstovo Ramūno Matonio teigimu, iš viso nubausti 543 žmonės.

Balandžio 2–5 d. daugiausia administracinių nusižengimų protokolų surašyta dėl daugiau nei vieno šeimos ūkio kontakto – 368. Dėl kaukių nedėvėjimo nubausti 25 asmenys. Dėl saviizoliacijos pažeidimų – 14.

Tikrai matome, kad važiavusių didžioji dalis turėjo priežastį vykti į kitą savivaldybę ir turėjo tai pagrindžiančius dokumentus.

Patikrinta 210 įmonių, pažeidimų jose nebuvo užfiksuota. 19 protokolų surašyta vakarėlius organizavusiems asmenims.

Policijos departamento atstovo teigimu, didžioji dalis gyventojų, siekusių keliauti į kitą savivaldybę, turėjo tinkamą priežastį ir buvo paruošę tai pagrindžiančius dokumentus.

„Tikrai matome, kad važiavusių didžioji dalis turėjo priežastį vykti į kitą savivaldybę ir turėjo tai pagrindžiančius dokumentus“, – tvirtino R. Matonis.

Ramūnas Matonis. M. Morkevičiaus / ELTOS nuotr. 

Buvome išsikėlę tikslą, kad ne ilgiau kaip pusvalandį žmonėms reikėtų stovėti spūstyje, ir manome, kad tai mums pavyko įgyvendinti.

Jo manymu, policijai pavyko užtikrinti sklandžią transporto priemonių patikrą, o tai, pasak R. Matonio, didesnių spūsčių ar nepatogumų keliavusiems nesukėlė.

„Buvome išsikėlę tikslą, kad ne ilgiau kaip pusvalandį žmonėms reikėtų stovėti spūstyje, ir manome, kad tai mums pavyko įgyvendinti. Turbūt didžiausios spūstys buvo penktadienį po pietų ir vakare, o kitomis dienomis jų tikrai nebuvo“, – teigė Policijos departamento atstovas.

ELTA primena, kad Vyriausybė karantiną pratęsė iki balandžio 30 dienos imtinai. Nustatytas judėjimo tarp savivaldybių ribojimas nuo kovo 27 d. 00.00 val. iki balandžio 6 d. 24.00 valandos. Judėjimo ribojimai negalioja žiedinėms savivaldybėms. Antradienį Vyriausybė planuoja spręsti, ar atlaisvinti judėjimą tarp savivaldybių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
200 tūkstančų vairuotojų, antra tiek ir daugiau keleivių sutrukdė ir sugadino šventines nuotaikas.

Kaunas.

Kaunas. portretas
Tie kurie norėjo keliauti pasidarė tokius dokumentus ir keliavo.Viską šiais laikais gali pasidaryti.

Uzkniso jau juodai

Uzkniso jau juodai portretas
Lai ta "vyriausybe" greiciau sprendzia, nes zmones greit patys ims spresti!
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių