Quantcast

Policija ir aplinkosaugininkai ragins vairuotojus persėsti į viešąjį transportą

  • Teksto dydis:

Policija ir aplinkosaugininkai trečiadienį rengia akciją, kuria skatins vairuotojus persėsti į viešąjį transportą.

Trečiadienį didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – Policijos departamento pareigūnai ir aplinkosaugininkai stabdys automobilius, kuriuose važiuoja pavieniai vairuotojai, ir dovanos viešojo transporto bilietus kviesdami keliauti aplinkai draugiškais būdais.

Lietuvos policija ir Aplinkos ministerija akciją rengia Tarptautinės dienos be automobilio proga, kuri minima ketvirtadienį. Tai vienas iš praėjusį penktadienį prasidėjusios Europos judumo savaitės renginių, pranešė Aplinkos ministerija.

Europos judumo savaitę Europos Komisija ragina gyventojus palikti automobilius ir persėsti ant dviračių ar į viešąjį transportą.

Dalyvauti Europos judumo savaitėje šiemet užsiregistravo apie 2,4 tūkst. Europos miestų iš 45 pasaulio valstybių, Lietuvoje dalyvauja 41 miestas ir miestelis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
O jeigu nesesiu i trulika arba autobusa tai ka gal mentai bauda israsisite?

Mania

Mania portretas
O kuo čia dėta policija??? Kodėl reikia raginti? Kažkas blogai su tuo transportu matyt. Ir vaikus toli vežioti reikia, nes bloga infrastruktūra. Gal dar ir vaikus trolikais vežioti per visą miestą???.

Antanas

Antanas portretas
Pirma sutvarkykit tą viešąjį transportą. Vilniaus VVT niekaip troleibusų nupirkti nesugeba. Skalambijo apie konkursą, kad jau tuoj tuoj, o staiga nutraukė viską... Kodėl neskelbiama apie nutraukimą konkurso? Kokios priežastys, kada bus perkama? Kažkokia mafijinė struktūra, o ne viešasis transportas. Propaguoja mat jie, juokinga ir pikta
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių