Po vizito Japonijoje G. Nausėda aplankė Pietų Korėjoje studijuojančią dukrą

Po vizito Japonijoje praėjusią savaitę prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė aplankė Pietų Korėjoje studijuojančią dukrą.

Prezidento atstovai teigia, kad skrydis iš Japonijos į Vilnių per Seulą ir kitos kelionės išlaidos yra apmokamos šeimos lėšomis.

Apie šalies vadovo apsilankymą Pietų Korėjoje nebuvo skelbta.

„Praėjusį savaitgalį, grįždamas iš penktadienį pasibaigusio vizito Japonijoje, prezidentas su ponia Diana aplankė Pietų Korėjoje studijuojančią dukterį ir pasveikino ją su gimtadieniu. Viename iš Pietų Korėjos universitetų Seule prezidento dukra studijuoja pagal Medijų komunikacijos magistrantūros programą“, – BNS nurodė prezidento komunikacijos grupė.

„Į Vilnių prezidentas sugrįžo sekmadienį vakare. Tiek prezidento, tiek ir ponios Dianos lėktuvo bilietų iš Japonijos iki Vilniaus per Seulą, viešbučio bei kitos kelionės išlaidos yra apmokamos prezidento šeimos lėšomis“, – teigiama atsakyme.

Anot komunikacijos grupės, prezidento vizitas baigėsi spalio 25 dieną, kai jį lydėjusi delegacija išvyko ir grįžo į Vilnių, o šalies vadovas išskrido į Seulą.

Prezidento delegaciją sudarė keli jo patarėjai, protokolo specialistas, vertėjas į japonų kalbą.

Pasak G. Nausėdos atstovų, jo vizito Japonijoje programa dėl skrydžio į Pietų Korėją nebuvo koreguojama.

Prezidentūra teigia, kad dalį asmeninės kelionės dalies išlaidų G. Nausėda jau apmokėjo, likusi dalis bus apmokėta sulaukus galutinių sąskaitų iš agentūros, per kurią buvo užsakyta kelionė.

Vadovybės apsaugos departamento direktorius Rymantas Mockevičius BNS sakė, kad prezidentą saugantys pareigūnai lydėjo jį Pietų Korėjoje.

„Kas liečia mūsų vyrų kelionę, tarnyba sumokėjo jiems komandiruotpinigius, apmokėjo jiems nakvynes“, – teigė R. Mockevičius.

G. Nausėda Japonijoje dalyvavo naujojo imperatoriaus Naruhito intronizacijos ceremonijoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
Tai ir Alytaus gaisrininkai pirma turėjo savo dukras aplankyt, ir tik paskui - į tą pragarą?.. :s

Pimpa

Pimpa portretas
Gerai gyvena ponas už mūsų pinigus dukra aplanko teslagalvis

Rima

Rima portretas
Nieko neatsitiko o dar jeigu savo.lėšomis iki dukros, nematau problemos.Kiekvienas taip būtų padares ,valstybės reikalais juk buvo ,tuo pačių ir dukrą aplankė.Nedarykite iš musės dramblio.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių