Patogi naujovė Vidaus reikalų ministerijoje – vaikų kambarys

  • Teksto dydis:

Jaukiai įrengtoje užimtumui ir lavinimui skirtoje erdvėje ministerijos darbuotojų atžalos, prižiūrimos tėvų, ar jų kolegų, galės ruoštis pamokoms, žaisti ar kitaip kūrybiškai leisti laiką, kol jų tėvai baigs darbus.

Tokiu būdu ministerija skatina patogiau derinti darbą ir įsipareigojimus šeimai, rašoma ministerijos pranešime. 

Kambarys pritaikytas tiek patiems mažiausiems, tiek mokyklinio amžiaus vaikams – patalpoje įrengtos 2 darbo vietos, poilsio zona, žaidimų erdvė. Kambario lankytojai galės naudotis interaktyvioms veikloms skirtu monitoriumi, sėdmaišiais, žaisti stalo žaidimus. Darbuotojų vertinimu, šio kambario poreikis ypatingai išaugs vaikų  atostogų ugdymo įstaigose metu.

„Esame modernūs, rūpinamės ministerijos darbuotojų gerove ir sveikata, šiuolaikiška darbo aplinka, nuolat ieškome naujų būdų motyvuoti darbuotojus, kalbamės vieni su kitais, įsiklausome į pasiūlymus. Misterija jau yra parengusi ne vieną į darbuotojų gerovę orientuotą priemonę“, – sako vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

Geri rezultatai yra neatsiejami nuo darbuotojų geros emocinės ir fizinės sveikatos. Ministerijoje veikia sveikatingumo kambarys, skirtas įvairioms sporto ir atsipalaidavimo veikloms. Be to, šį mėnesį buvo priimtas sprendimas ministerijoje dirbantiesiems padidinti išmokas, gaunamas pirmomis ligos dienomis (už kurias moka darbdavys). Jos sieks beveik 100 proc. darbo užmokesčio.

Esame modernūs, rūpinamės ministerijos darbuotojų gerove ir sveikata, šiuolaikiška darbo aplinka, nuolat ieškome naujų būdų motyvuoti darbuotojus, kalbamės vieni su kitais, įsiklausome į pasiūlymus.

„Padarėme analizę, matome, kad darbuotojai nelinkę piktnaudžiauti sistema ar imituoti ligą, o kai serga, tai serga ilgiau, vadinasi – rimtai. Nusprendėme, kad ministerija kaip darbdavys gali efektyviau prisidėti prie socialinių garantijų užtikrinimo darbuotojams“, – teigė E. Misiūnas. 

Taip pat VRM darbuotojai jau kurį laiką gali dirbti nuotoliniu lanksčiu darbo grafiku, patys planuoti savo darbo laiką, vadovui atsiskaitant už įvykdytas užduotis.

Patogi naujovė, taikoma ministerijoje, yra ir tarnybinių automobilių sistemos modernivazimas, dalijimosi principo įvedimas. Šiuo metu kiekvienas darbuotojas turi galimybę patogiau planuoti laiką ir užsisakyti (rezervuoti) automobilį ar elektrinį paspirtuką elektroniniu būdu. Ministerijai priklausančiomis transporto priemonėmis darbo metu gali pasikeisdami naudotis visi ministerijos darbuotojai, taip taupydami tiek savo, tiek kolegų laiką.NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
Vietoj to kad Vaikas turėtų MAMĄ, ji verčiama eiliniu darbiniu gyvuliu, o vaikas tampa niekam nereikalingu žvėriuku, kurį nebeaišku kas augina; - pV, šiais laikais šunims daugiau dėmesio suteikiama!

nuomonė

nuomonė portretas
Darbuose yra visokių tetų ir dėdžių, kam čia tas reikalinga.

Svaisto pinigus

Svaisto pinigus  portretas
Ir tiek.?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių