Prie LRT susirinko mitinguotojai: piktinasi reportažu apie homoseksualius tėčius

...

... portretas
Tai KIEK DAR tie 'vaivorykštiniai' nebaudžiami prieš Lietuvą veiks?.. :s

Nemeluokite

Nemeluokite portretas
Netikiu, kad piktinosi TIK gėjais - surogatinė "motinystė" liko nuošaly? Netikiu. Moters nužeminimas iki vieno lygio su paršavede, vaikų pardavinėjimas negalėjo likti nepastebėtas normalių žmonių. Du gėjai vaikų susilaukti negali, tad prekiaukime vaikais? O ne - tai nužmonėjimas.

Tulpei

Tulpei portretas
Draugas, kam tu apie save taip, nesiskalbk. Vaiksciok. su ta kepure ir prakiuruse subine.

Tulpei

Tulpei portretas
Na tau tai neaktualu tu ir tas ir tas, viename

To ww

To ww portretas
Tu velniskai teisus juos reikia n a i k i n t i, o mes homosexualai ilgai ir laimingai gyvensim.Oi , is tikro net nezinau ar ilgai. Ne mes isnyksime patys .buckis drauge.

To ww

To ww portretas
Teisingai

LRT--sena landsbergizmo KLIKOS t r i b ū n a,

LRT--sena landsbergizmo KLIKOS t r i b ū n a, portretas
--tai sovietinių ATPLAIŠŲ/kgb/, esamų šalyje , veiklos demonstravimas--ne Lietuvos gyventojų n a u d a i. Šių a t p l a i š ų 30 -ties metų veiklą --tai 40 % gyventojams sukurtas s k u r d u s gyvenimas. Šias ATPLAIŠAS paslėpė 75 metams nuo žmonių akių--landsbergizmo KLIKA, kad g a l ė t ų pastoviai alinti MŪSŲ gyvenimą..Ž M O N Ė S !--kada i š v y s i m e iš LRT , musų gyvenimui k e n k a n č i ą žurnalistų ŠUTVĘ? PRITARIU šiems mitinguotojams-- tokio nacionalinio kanalo n e r e i k i a--kuriuos išlaikome ir kurie visai būdais ĖDA Lietuvos žmonių gyvenimą.

Anonimas

Anonimas portretas
Brangūslietuvosžmonės :D , norint su kažkuo ar dėl kažko kovoti , būtina atrasti šaknis tos negerovės . Ir kaip jūs visi manot , kas finansuoja tipo šiuos "ligonius" ?Lietuvoje nėra statistikos , kiek iš tikrųjų yra tikrų ligonių šia tema arba mums nesako . Vadinasi , "ligoniai" gauna atlygį , kad skleistų propagandą .Tai va , visų pirma reikia išpjauti didžiausią Lietuvos pūlinį . Gal numanote kur slypi tas pūlinys ?Teisingai ! Sorošo organizacijose , o jų labai daug priviso mūsų krašte . Todėl nereikia stebėtis "vaikų gerovės" inžinierių veikla , propaganda visų iškrypėlių ir t.t. Yra nemažai šalių , kurios išvarė šitas tipo nevyriausybines organizacijas iš šalies , nes jos griauna pamatines , tikras Valstybės vertybes .Su jomis šalims labai sunku kovoti ,na o bet tačiau BŪTINA !!! Tai tiek , ačiū už dėmesį :)

Joris

Joris portretas
Pasaulyje ne vienas politikas paslysta ant LGBT KORTOS,o ką jau kalbėti apie žurnalistus.

Emmai22

Emmai22 portretas
Turbūt turi gerą "stogą", kad taip drąsiai vertiesi šiuo verslu. Po kiek nuomoji merginas? O save po kiek? Viešai paskelbk kainininką, kad nereiktų taip dažnai vargintis skelbiant savo paslaugas.

Norgas

Norgas portretas
Reikia kviesti gruzinus,jie žino kaip su pi...ais susidoroti

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Geriau jau buti gejumi, nei psichiskai nesveiku prisiktabereciu

niieko naujo

niieko naujo portretas
pidarasai, zoofilai, pedofilai... laisvos Lietuvos nūdienos...

Ww

Ww portretas
Tai, kad homofobai, zofilai, pedofilai labai jau panašūs ligoniai, juos reikia dėti į vieną lentyną ir naikinti.

To www

To www portretas
Teisingai saunuolis, as pvz esu zoofilas, mano draugas nekromanas, kitas pedofilas, zinok ir mum tie homofobai tokie slykstus, mes noretume prisijungti prie jusu ir rasyti peticija. Su pagarba, zoopedonekrfilu bendruomene.

Www

Www portretas
Jei homofobai gali diskriminuoti ir netoleruoti homoseksualų, ar aš galiu diskriminuoti ir netoleruoti homofobų? Pvz. norėčiau reikalauti, kad homofobų nerodytų per tv, jie man šlykštūs, taip pat kad, kad homofobai negalėtų susituokti bei auginti vaikų. Gal peticijos tam reiktų?

To Rodriguez

To Rodriguez portretas
+1 :P

herbert

herbert portretas
pagal mane Lietuva dabar tai krastas uzkariautas pidarastu nes jie taiko sovo taktika pajunkti visus silpnavalius ir tame tarpe labai save skaitancius liberallus kad kuo maziau zmoniu zinot u Lietuvoje klestanzius virsunes homoseksualiustetzius

Stebetojas

Stebetojas portretas
Pederastai ir kiti issigimeliai, jusu virsaus nebus niekada. Stebesime.

Anonimas

Anonimas portretas
baisiausias blogis ,jei nepriklausoma valstybe tik sexxo iskrypeliu ligoniams yra lojali ,,ka ??jau nesuprantame ---kur krapshtosi pedarasai ??? tie ishsigime ligoniai [psichopatai] labai uzkreciami asmenys[near hitlerio,bet reikia mastyti] juk tai lytinis uzkratas gyvuojantis salia musu,,,viau.

N

N portretas
Komentaruose iskrypeliu nemazai kurie matomai propaguoja vaiku isnaudojima,tad jus ponai pedofilai supraskit kad sioj valstybej gyvena ir normaliu zmoniu,kurie sio pespridielo nedaleis.

Rodriguez

Rodriguez portretas
Avigalvių susibūrimas. Šiandien - mitingas prie LRT, rytoj - prie teismo už Venskienę, poryt - mitingas "Prie ruso buvo geriau". Ta pati pašalpinių ir bambalinių valkatų chebra iš patvorio. Kam įdomi jų nuomonė? Pusė jų patys yra užsimaskavę gėjai.

Esu pries vaiku dirbtinio .......

Esu pries vaiku dirbtinio ....... portretas
Negalima leisti jokiu dirbtiniu apvaisinimu jiem.Uzauge vaikai pareikalaus uz ju pazeistas teises milijonu.Jei isivaikintu ir tai turetu teisiskai prisiekti ,kad aukles ir nekis savo prie ju.Paskaitau ,kad daug pasaulyje yra iskrypeliu,net savo vaikus mazucius prievartauja.Pamastykit ,kad esat gamtos sutveri gyventi kitaip,Tvarkingai neskriausdami,neusikresdami ir neuzkresdami.

Lietuvos homosovietikams

Lietuvos homosovietikams portretas
Pizdiec, kas per homosovietikai susirinko :))))))) Senoji tarybine gvardija;))) Ko kokio kunigo nekvietete? Ar Venckienes?

pats

pats portretas
laikas seimo lesbipidams kurti rezervata kur ramiai bendrautu visokie simonko armoskos ir kt, dvasios ubagai ir nebutu jokio susipriesinimo tik su salyga kad prie valdymo strukturu neturetu balso teises kol neisigyde nuo sexpriklausomybes....................

tomas

tomas portretas
Homoseksualo negalima net tėčiu vadinti, geriausiu atveju - tik globėjas, jei priglaudė našlaitį ir beglobį. Ir tai - su sąlyga, kad neauklės iškrypėliu.

kokia

kokia portretas
dar /valdzia/? kad jie patys ligoniai pradedant jakilaiciu........

palaikau mitingavusius

palaikau mitingavusius portretas
Kokie jie "tėčiai". Nebent spermos donoras ir jo sugyventinis. Arba du sugyventiniai... Motina - surogatinė, atsisakiusi savo vaiko ir galimos šeimos vardan pinigų arba iškreiptos ideologijos. Vaikas - nelaimėlis.

J

J portretas
Ankstesniais laikais tokie zmones buvo pripazinti ligoniais o dabar nuo kada vyrai gimdo kada prabus musu valdzia

teks įprast-

teks įprast- portretas
VAKARŲ VERTYBĖS.

Baltas

Baltas portretas
Jei iskrypeliai ims tureti vaikus, tai bus iteisinta pedofilija! Vadinasi to niekada nebus! O tuos, kurie stengiasi Lietuvoje "prastumti" arabiskus-iskrypeliu istatymus, reikia teisti, atimant visas regalijas.

iškrypėliams ir jų batus laižantiems valdžiagyviams

iškrypėliams ir jų batus laižantiems valdžiagyviams portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

to manau

to manau portretas
Pilnai pritariu. Įsivaikinti galėtų būti leidžiama tik pačiam vaikui sutikus. O tai padaryti galima tik sulaukus pilnametystės. Kitaip bus ieškinių valstybei, kad neužtikrino normalios vaikystės, atiduodami dviem tėčiams ar mamoms.

Na

Na portretas
Gerai, tarkim Lesbos ir Gejai na ok bukit ramiai, bukit. Bet jus nenurimot ir gavosi lgBT tai jau yra nenormalu. Bet jums ir to pasirode mažai jus pasidaret LGBTQI tai jau iškrypimas bet jums (jau)iškrypeliams ir to mažai jus jau esat LGBTQ2SIA+ . Noriu paklausti jusu pediku o kaprofagus nekropedofilus zoofilus greit prie savo dydžiuju raidžiu pridesit (LGBT....) Ar jie jau yra bet tik po + zenklu?

KO NORIT?

KO NORIT? portretas
TIE PATYS RENKASI KURIE Į ES ROVĖSI.

Alis...

Alis... portretas
nors į bažnyčią ir ne vaikštai, bet krikščioniškas vertybes puoselėji... ir tas yra labai gerai, nes Europoje jau daug kas pamiršta...

Buvo taip

Buvo taip portretas
Armonaityes niekas nedul-kina, kadangi reto slykstumo tai patapo lesbiete padla. Lauk is seimo iskrypelius!

jau

jau portretas
bloga

Skalpelis

Skalpelis portretas
Kokia proga ta laida rode? Cia taip pedofilai ruosesi Venskienes grizimui? Kas laidos autorius???

ALGIS

ALGIS portretas
LIETUVOJE JAU REIKIA STEIGTI IŠKRYPĖLIAMS G E T U S , PER GREITAI BJAURASTIS PLINTA , O ŽURNALIŪGOS DAR SKATINA ..

salin is lietuvos pederastine LGBT ,,,hultura,,,

salin is lietuvos pederastine LGBT ,,,hultura,,, portretas
salin lyberastus , DELFI ir LRT......

Chirurgas

Chirurgas portretas
Tai Lietuvoje 9000 iskrypeliu? Didele ligonine reikia statyti.

manau

manau portretas
Pasakykii ka tures atsakyti vaikas kada mokykloje jo bus paklausta koks tavo mamos vardas ar pavarde as manau kad is tokiu vaiku bus ziauriai tyciojamasi pries juos bus panaudotas smurtas nors jie sios patycios auka tapo ne savo noru bet del jusu noro isivaikinti vaikucius kurie pasipriesinti tam negali/ gerbiami homo seksualai nezalokit vaiku likimo bet gyvenkit savo pilnaverti gyvenima nezalodami vaikuciu vaikystes ir jaunystes.As asmeniskai nenoriu pazeminti homoseksualu bet mano griezta nuomone pries vaiku isivaikinima ir ju likimio ir gyvenimo zalojima.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Nu pizdiez iškrypelis palaiko kota

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šlykštūs iškrypėliai. Vemt nuo jų norisi.

to as

to as portretas
is arabijos atsirado,ten tikejimas draudzia nesantuokini seksa...uztat ten diedai su diedais...

rsmns

rsmns portretas
ale ot laikai atvare,bernams pas mergas nebegalima baudom grasina,o neformalus skatina ir remia...

Ka vatonai triedžia?

Ka vatonai triedžia? portretas
Tai kad r armijoj ten daug

Geriausias darbas

Geriausias darbas portretas
Geriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribbojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia .... ....................>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w­­.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

Anonimas

Anonimas portretas
palaikau piliecius

Įdomu

Įdomu portretas
koks vaikas norėtų turėti tokį tėtį? :))

as

as portretas
ir is kur tie p......i atsiranda

Anonimas

Anonimas portretas
Pederasai - genetiniai seksualiniai issigimeliai. Pederasus sodinti ant kuolo. Pederasus BUTINA NAIKINTI

...

... portretas
SAKO, gėjai ruošias išgaudyti visas normalias moteris ir jas uždaryt į vaikų gimdymo lagerius kur jos bus apvaisinamos iš jų šiknaskylių išgauta sperma (kad gimtų iškart su 'tinkama' orientacija). Taip kad KOL nesulaukėm tos Sodomos-Homoros, natūralams BŪTINA vienytis ir surinti parašus įstatymui, uždraudžiančiam vaivorykštės vagis!

Anonimas

Anonimas portretas
Taip išryškėja,kad tie iškrypėliai ima viršu.Todėl ir Venckienės šeima,Kručinskų ir t.t. yra nepagristai kaltinami. Šalin iš mūsų tarpo tuos išsigymėlius,lai neluošina mūsų vaikų.

Anonimas

Anonimas portretas
Nori tu to ar nenori ( čia vaivorykštiniams ) esi ligonis ir tiek.... Senai laikas gydytis.

lyberastai ir pederastai su lezbem kurie dalyvaus

lyberastai ir pederastai su lezbem kurie dalyvaus portretas
kontrmitinge gaus is Soroso LGBT solidzia premija uz pederastizmo propogavima euro subinej ....sie iskrypeliai tai zymiai didesnis blogis , nei kad desimtys besidarbuojanciu snipu valstybeje

pederastynas issiliejo y gatves

pederastynas issiliejo y gatves portretas
lyberastai --tai lietuvos prazutis ,salin iskrypelius ...

Nuomone ir linkejimai .Gyvenkite sau....

Nuomone ir linkejimai .Gyvenkite sau.... portretas
Pagalvokit ar uz tokias armonaites,armonaicius balsuoti i seima?Pasaulio pabaiga.Paduoti juos i teisma uz vaiku teisiu pazeidima.Vaikas turi tureti ir mama ir teti.Augti normalioje seimoje.Jau geriau vaiku nakmuose augti bet ne su issigimusiais,Miegokit su kuo norit tik nelieskit vaiku,Jei gamta su ar auksciausias justokius sukure tai gyvenkite gtokie kokie esate.

Chaaa

Chaaa portretas
Snargliai vis rašo apie zombių apokalipses, čia pederastų apokalipsė jau ne už kalnų :D

petriukass

petriukass portretas
o kuris 'tetis' bus 'mama' ir gimdys ...?

Vardas

Vardas portretas
Pederastai turi buti sodinami ant kuolo prie televizijos boksto

Budelis

Budelis portretas
Atejo laikai... Iskrypelius ne gydo ir nesodina i kalejimus, o propaguoja ju nusikalstama veika per tv. Gal todel ir N. Venskiene uzdare, kad iskrypeliai-pedofilai vis dar valdo?

O

O portretas
Krivicko nebus?

AS manau

AS manau portretas
Armonaite ,matyt zinai ,kad tu netradiciniu Lietuvoj jau daugiau negu tikru seimu.Todel pries rinkimus ir palaikai juos.Meigokite su kuo norite tik nelieskite vaiku.Kai suauge supras kokiose seimose augo tai nespes Lietuva moketi milijoniniu baudu us vaiku teisiu pazeidima.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių