Neįtikėtina situacija: traukinio mašinistas pražiopsojo stotį

Marija

Marija portretas
Penktadienį (2016 11 19) išvis buvo katastrofa su traukiniais Klaipėda-Vilnius/Vilnius-Klaipėda. Rytinis greitasis traukinys iš Klaipėdos į Vilnių nuo 4 vagono buvo nešildomas! Dirbančios moterys jame moterys tikrai buvo malonios ir pasiūlė persėsti į šildomus vagonus, bet pačios tai turėjo šalti tuose nešildomuose kelias valandas.Vakare ekspresas iš Vilniaus į Klaipėdą dar viena tragedija. Traukinys ne tik, kad Plungėje sugedo ir vėlavo į Klaipėdą, bet ir vietoje naujo traukinio buvo senas dyzelinis traukinys, nors kaina bilietų kaina buvo kaip į įprastinį naują ekspreso traukinį. Žodžiu, susimokėjai pagal pilną programą (abu bilietai buvo 1 klasės), o gavai ekonominę. Kažkaip nusivyliau LG.

Daina

Daina portretas
Na kaip sau norite, bet sovietiniais metais tokie dalykai butu neimanomi.

atgal i ateiti

atgal i ateiti portretas
nesipiktinkit,traukinio masinistas atvyko is 2046 metu ir tuo metu del emigracijos ir demografijos LT beliko tik keli miestai,deja Telsiai,kaip miestas, tais salyginai dar netolimais 2046 jau nebeegzistavo,o kiekvienam kaime,kaip zinom traukiniai nestoja

smulkmena

smulkmena portretas
Tik pamanykit masinistas praziopsojo! Miljardus kainuojancius , ir sulauzanciu tukstanciu zmoniu likimu padaro valdininkai ,,PRAZIOPSOJIMUS'' bet juk tai .....NIEKO TOKIO

DB

DB portretas
būna ir Vokietijoje...

T.O.

T.O. portretas
Traukinio ma privažiuojant prie perono ir pamatęs keleivius - negalėjo nesuprasti, kad turėjo sustoti. Mašinistas turbūt pasimėtė, nes tuo metu jis jau negalvojo apie susiklosčiusią situaciją , bet apie tai, kokia nuobauda jo laukia. Nėra tarp visų mašinistų tokių, kurie nors kartą nebuvo pravažiavęs sustojimo vietos. Bet jeigu žmogus, valdantis traukinį, visada bet kurioje situacijoje šaltakraujiškai į ją reaguotu - sugėbėtų išvengti tokių pasėkmių. Netgi pravažiavus stotį, niekada ne vėlu sustabdyti ir instrukcijų numatytą tvarką saugiai sugrižti, arba tiesiog saugiai palydėti keleivius, atsižvelgiant į aplinkybės. Bet trukdo tam visam ,,nulinės tolerancijos'' rekalavimai mašinistų pažeidimų atžvilgių, nes kai kurių padalynių vadovai skyria nuobaudas už bet kokius nusižengimus. Be abėjo - pagrindiniu prioritetu geležinkelyje yra eismo saugumas ir kokybiškas keleivių aptarnavimas, bet kai rodo gyvenimas - nevisada tai galima pasėkti tik reikalavimais ir griežtomis nuobaudomis už jų ne

Roberta

Roberta portretas
Manau gežinkeliams tiesiog reikia susirūpinti paslaugú kokybe ir daugiau dėmesio jau skirti. Penktadienį traukinys į Klaipėdà sugedo Plungėje. Keleiviú informavimas ir situacijos suvaldymas buvo nulinis. EKSPRESAS atvykti į Klaipėdá vėlavo 1.5 Val., Nors dėl gedimo prastovėjome valandà.

Videta

Videta portretas
Visko pasitaiko.Manau visi dirbdami kartais klystame.O mašinistas irgi žmogus.Nemanau, kad reikėtų teisti.Būna rimtesnių problemų ir ne kekvieną dieną taip atsitinka.Suprantu, kad sukėlė nepatogumų, bet pagalvokime ir apie save: darbo metu esame visi kažką ne taip padarę.Įvyko.klaida ir tiek.

jonas

jonas portretas
sustok, traukiny... Kastytis Kerbedis.

Dainius

Dainius portretas
Uzsnust negalejo nes knopke spaudyt reikia kas keliasdesimt sekundziu ir idomu kaip zmogeliui bedarbio statusas uz tokia klaida? ;)

Stabdis

Stabdis portretas
Zodziu netvarka!

As

As portretas
Savaitgali turetu vaziuoti sastatas o naujos pesos paprastom dienom o kad nesustojo tai galimas variantas kad masinistas pora kelioniu is eiles vaziavo ekspresu kuris stoja tik siauliuose uzsikalbejo su padejeju ir is to iprocio ir praskriejo visko buna gi.

Anonimas

Anonimas portretas
Traukinį vairavo pats Dailydka. Mažumėle nusnūdo ir pralėkė Telšius.

:)

:) portretas
Nebereikalo greitasis traukinys ;)

Laura

Laura portretas
Ne pirmas kartas, kai Lietuvos geležinkeliai nederamai elgiasi su savo klientais. Savaitgalį važiavau traukiniu Vilnius-Klaipėda, bilietus pirkau internetu iš anksto. Pagal jų svetainėje nurodytą schemą turėjau važiuo nauju traukiniu, išsirinkau patogią vietą važiavimo kryptimi. Vietoje naujo traukinio atriedėjo senovinis traukinys, tad vietoje patogios vietos bendrame vagone teko grumdytis kupe. Apie pakeistą traukinį niekas neinformavo, nepasiūlė gražinti bilieto. Kur dingo keleivių pasirinkimo teisė? O kur iškeliavo neseniai Lietuvos geležinkelių įsigyti nauji patogūs traukiniai?

Radistas

Radistas portretas
Viskas aisku, pagalbininkas valde lokomatyva, o masinistas knisosi kazkur matyt. Va jum ir paaiskinimas.

Tomis

Tomis portretas
Ciudai. xD

Stepas

Stepas portretas
Gal nepražiopsojo, o pramiegojo ?

greitasis traukinys Vilnius–Klaipėda

greitasis traukinys Vilnius–Klaipėda portretas
Tai ko jus norit , jis gi greitasisi ? Is Vilniaus isleke ir sustos tik Klaipedoje ! Kam jam stoviniuoti kiekviename kaime!? :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių