Naujų viruso atvejų daugiausia užfiksuota Vilniuje, mirė senjoras iš Telšių

Iš 12 naujų per praėjusią parą užfiksuotų koronaviruso atvejų, devyni nustatyti Vilniuje, pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Šeštadienį taip pat pranešta apie dar vieną mirtį.

NVSC gydytojos epidemiologės Daivos Razmuvienės teigimu, mirė garbaus amžiaus senjoras iš Telšių, gydytas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. 

„Žmogus iš Telšių buvo gydytas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, asmuo garbaus amžiaus, su rimtomis gretutinėmis lėtinėmis ligomis“, – BNS šeštadienį sakė D. Razmuvienė.

Anot jos, pastarąją parą trys nauji atvejai nustatyti Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje – susirgo darbuotojas, pacientas ir vieno paciento artimasis. Du nauji atvejai fiksuoti ir Santaros klinikų Krūtinės ląstos chirurgijos skyriuje – virusu užsikrėtė pacientas ir darbuotojo artimasis. 

„Nacionaliniame vėžio institute susirgo vienas darbuotojas ir vienas šeimos narys, vienas atvejis nustatytas Naujojoje Vilnioje, Pergalės gatvė 1 esančiame bendrabutyje bei susirgo Antavilių globos namų darbuotojo artimas asmuo“, – BNS šeštadienį sakė D. Razmuvienė.

Anot jos, taip pat nustatyti du nauji įvežtiniai atvejai – Šiauliuose virusas nustatytas iš Sankt Peterburgo atvykusiam asmeniui. Jis mikroautobusu grįžo per Minską, į Lietuvą įvažiavo per Medininkų punktą. Kitas įvežtinis atvejis – Tauragėje, žmogus keltu atvyko iš Suomijos per Taliną, vyko automobiliu. 

Dar vienas atvejis nustatytas Klaipėdoje, dėl jo dar aiškinamasi.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Senjoras

Senjoras portretas
linksma žiūrėti į persigandusius jauniklius, kurie dar nebaigę aukštųjų mokslų, bet gerai suvokia gamtos dėsnius (tik nesuvokia, kad biologija taip pat tyrinėja gamtą). Tokie labai išmano natūrfilosofiją, medicininę psichozę ir kitus baisius dalykus ir viską pateikia poetine forma

Humoristinė Jotauto įžvalga

Humoristinė Jotauto įžvalga portretas
Jokio koronaviruso nėra, o 340 tūkstančių pasaulyje mirė nuo slogos...

Poetinė Filosofinė įžvalga

Poetinė Filosofinė įžvalga portretas
Baisu žiūrėti į persigandusius senjorus, kuriems niekas nepaaiškina, kad nėra tokio viruso, kuris skerstų kažkuriuos socialinės grupės asmenis- pvz... visus kam per šešiasdešimt arba pvz... negrus. Juolab, kad nuo šio viruso mirė ne vienas jaunas žmogus ir ne vienas senas pasveiko, o tie kurie mirė- sirgo dar ir kitomis ligomis, taigi dar klausimas- nuo ko jie mirė- nuo koronos ar nuo aplinkinių keliamos psichozės. Vienas baisiausių dalykų, kuriuos atskleidė pandemija yra tai, jog nemažai žmonių nesuvokia elementarių biologijos ir gamtos dėsnių bei faktų, o tie kas suvokia- nenori arba negali paprastai paaiškinti.
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių