Naujų Konstitucinio Teismo teisėjų skyrimo klausimas – pakibęs ore

...

... portretas
Žiauru, bet FAKTAS: "Konstitucija numato, kad Konstitucinis Teismas kas treji metai atnaujinamas vienu trečdaliu. Teismą sudaro devyni teisėjai, skiriami devyneriems metams ir tik vienai kadencijai" - kitais žodžiais: pagal Konstituciją po 9 metų KT teisėjai PRARANDA savo galias ir PRIVALO atsistatydinti, ne jų reikalas kas juos pakeis. BĖDA tame kad KT jau seniai PANIEKINO Konstituciją, save iškėlė VIRŠ Tautos, SUSIABSOLIUTINO, savo išsigalvotas 'konstitucines dvasias', per jas save VIRŠ Tautos, Šalies suvereno, iškėlė... čia gi ir vėl - BANDO ir toliau MUS valdyt NE pagal Konstituciją, o pagal savo UŽGAIDAS. O tai jau daugiau nei pagrindas MUMS visą tą KT in corpore paskelbt praradusiam bet kokias galias, jie tapo nebevertais NET advokatais būt.

jeigu

jeigu portretas
vel is tos socgaujos tai nereikia nei 1 ir geriau palauksim kol pati tauta atsibus /jei atsibus/ irsustatys visus i vietas jei uzteks proto ir savitvardos pasipriesinti pasaulio nieksams kuriu deja kolkas yra ir /mumyse/?...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Neblogas veizdelis - Šv.Agnieška pakibusi ore.

Pilietis

Pilietis portretas
Kokia nauda is Konstitucinio teismo.Juk viskas yra konstitucijis įstatymuose, kuriais turi vadovautis Seimas priimant naujus įstatymus arba pataisas įstatymų. Aiškiai parašyta kad bet koks aktas, įstatymas ,potvarkis kyris prieštarauja Konstitucijai laikomas neveikiančių,neturinčių galios LR Konstitucijos 7 straipsnis. Argi neaiškų, jeigu įstatymas ,aktas ,potvarkis prieštarauja LRKonstitucijai, teismas negali priiimti sprendimų pagal straipsnį, kuris prieštarauja LR Konstitucijai.Tačiau teismai nagrinedami bylas ,priimant sprendimus net netikslina įstatymus, nors teismui kilus neaiškumams dėl įstatymo ,teismas turėtų stabdyti bylos nagrinėjimą ir perduoti įstatymą tikslinti LR konstituciniam teismui,bet taip nebūna.

..........

.......... portretas
KT -samanai su orakulais nenori uzleist vietos, vietinio ispylstymo -vaidilutems....

Anonimas

Anonimas portretas
Seimas seniai save diskreditavo...

Nauda

Nauda portretas
kokia žmonėms? N. Venskienės, Jurbarko įvykiai, atspindi, tkrąjį teisingumą... koks konstitucinis teismas? kad yra konstitucija, a?!

earht king

earht king portretas
matai kaip sklandžiai pagal ponia širinskiene ir konstytucijos teismas atbunda kur faktiškai net ten jo nereikia o jau konstitucija pirmas garantas čia yra pas mus,o kokio lygio mes esame demokratiškoj šali gyvenantis piliečiai laisvi,o kur dabar jau trys mėn lipina skudurus ant nosies vaikams seniaisms, kur suvarė įtelečnikus brežnevo laiko statytus nu ir juostik ir tupėk lauk durniaus laivo teiksis nuimti ta fokuso numeri, kuris užplauke protui neiti, sedėti, geri vaiki tėvu nelanko, pasakyk tu man veriga iš kokios operos ta fokusa sukurei, mokėtume mes ir patys save ir savo vaiku sveikata pasirupintume, nieko baisaus neiviktu, pkaklode šlape užmestum ant galvos per nakti visa virusa išvitum perlanga, koki būda žydus nacai karo metu naikino sukiša į mašinas skrados ant ratu prileidžia smarves o žydai ir ne durni turi maiša šlapia toj ant galvu ir kutena iki tos vietos užkasamos iš po žemes išbėga

B.B.d

B.B.d portretas
GEDA už tokią LT chui poimioš teisesmauka :-((( .. Vėl draugeliai savanaudžiai -parsidaveliai issidalins taburetes blatnas ... AŠ nebetikiu mūsų gerbiama Teisesauga !!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių