Ministras rekomenduoja: jei negalite atidėti šventės, renkite ją lauke

Nepaisant to, kad karantinas šalyje yra atšaukiamas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ragina gyventojus, esant galimybei, neorganizuoti asmeninių švenčių bei atsisakyti jose dalyvauti.

Visgi ministras akcentuoja, kad neturintiems galimybės šventę atidėti reikėtų renginį organizuoti lauke, į šventę vengti kviesti rizikos grupei priklausančius asmenis.

„Švenčių, kurios tikrai nėra būtinos, arba susibūrimų, kurių nėra būtina organizuoti, reikėtų iš tiesų atsisakyti ir neorganizuoti, be reikalo nerizikuoti. Tikrai suprantame, kad žmonės yra susiplanavę tam tikrus renginius, anksčiau esame gavę kausimų dėl užsakytų patalpų ir ar bus galima švęsti tam tikras šventes, ar ne“, – Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Veryga.

Bent jau rinktis maksimaliai, kiek įmanoma, šventę reikėtų organizuoti lauke, atvirose erdvėse, stengtis į ją neprikviesti labai daug žmonių.

Vis dėlto sveikatos apsaugos ministras akcentuoja, kad, nesant galimybės atidėti šventę, renginį reikėtų organizuoti lauke, nekviesti daug žmonių.

„Bent jau rinktis maksimaliai, kiek įmanoma, šventę reikėtų organizuoti lauke, atvirose erdvėse, stengtis į ją neprikviesti labai daug žmonių, kad susibūrimas nebūtų didelis. Aišku, distancijos fizinės, matyt, laikytis būtų žmonėms sudėtinga, bet tokiu atveju būtų sudėtinga tokias rekomendacijas įgyvendinti, reikėtų vengti kviesti žmones, kurie serga sunkiomis ligomis, yra tikrai garbingo amžiaus“, – sakė A. Veryga.

„Kad ir kaip norėtųsi turėti gražią šeimos šventę, supraskime, kad tam tikrus šeimos narius reikia pasaugoti ir nepriklausomai nuo to, kad dabar yra vasara, yra geras oras. Virusas niekur nedingo ir būtent plitimas šventėse ir renginiuose rodo, kad ten rizika yra labai didelė“, – pridūrė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Būtų šventė

Būtų šventė portretas
lauke su daugybę staliukų,prie jų džiugaujančių iškylautojų,nes priekyje ant šakos kabėtų tautos besmegenis žudikas.

anonimas

anonimas portretas
O MESIJAU SLEPKIS neas gali buti kad visagalis peer daug arti IR NUO LOVIO KUO TOLIAU audita atliks kita karta

ka cia jis pataria

ka cia jis pataria portretas
tegul jis uzsiima tu 2 tukstanciu demonstrantu tikrinimu. jie nesilaike atstumu,nedevejo kaukiu. ar juos veryga nupurske sventu vandeniu ir jie tapo viskam atsparus
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių