Ministerijos valdininkai įsiutino bendrijų vadovus

Alytiškė

Alytiškė portretas
Skaitau komentarus ir darosi graudu, kokie neišmanantys žmonės komentuoja. Pirmiausia bendrijoje priimami sprendimai yra ne mažumos, o balsų daugumos. Jeigu nesilankote susirinkimuose ir nepareiškiate savo nuomonės, tai Jūsų problema ir niekam nesiskųskite. Antra, per prievartą niekas renovuoti namo negali priversti, remontuokite patys dalimis, bet remontuoti būtina! Trečia, jei Jūsų namo pirmininkas nepateikia Jums ataskaitos, tai tik Jūsų pačių kaltė, privalote pareikalauti, o jei nerandate bendros kalbos, ieškokite kito pirmininko, bet esmė yra tame, kad mažai yra žmonių už juokingą atlyginimą aukotis ir daryti gerus darbus. Jeigu Jūs įsivaizduojate, kad šis naujas buldozeriu įstatymas pagerins padėtį, labai klystate, nes aplamai išnyks bendrijos ir visi namai bus priversti pereiti į visokius būstus, kur tikrai yra pati didžiausia betvarkė, nes mokesčiai yra patys didžiausi, ataskaitų administratoriai neteikia, nes turėdami daug namų yra nepajėgūs ir jokie name darbai nevykdomi.

Mikas

Mikas portretas
Labai gerai, kad B. nebuvo leista pasisakyti, nes jei jį siuntė Alvita Armanavičienė, tai ji yra Lauro Stasevičiaus, kuris taip pat yra šio projekto "rengėjas" bendražygė.

pilietis

pilietis portretas
Šveikauską su visą hėbrą reikia ne nušalinti, o pasodinti ilgiems metams ...

ttt

ttt portretas
Pagal tokias traktuotes kurios yra teikiamos, ir drambliui aišku, kad tai korupcinis įstatymas ir savų grupuočių iškėlimas. sunaikinus bendrijas namai perduodami valdyti administratoriams, o jie su darbais ir kainomis daro ką nori. Bet ar to reikia gyventojams?

Pirmininkė

Pirmininkė portretas
Ir dabar yra įstatymas neleidžiantis gyventojų įsiskolinimų išdalinti kitiems. Revizinė komisija turi nustatyti tokį faktą ir, jei tai tiesa, teismas labai greitai sutvarkys tokį klausimą. Tam teisiniai pagrindai yra, tik reikia patiems gyventojams būti aktyviems, žinoti įstatymus ir netylėti. Galima prikurti aibę absurdiškų įstatymų, bet nuo to niekas nesikeis į gerąją pusę, bet tokie įstatymai, kaip šis, bus tik įrankis susidorojimui su normaliais pirmininkais, kokių yra dauguma.

Baigsis vieną sykį b.pirmininkų savivalė

Baigsis vieną sykį b.pirmininkų savivalė portretas
kai skolininkų skolas išdalina visiem butų savininkam. Nuo šiol skolininkų skolas turės susimokėt bendrijos pirmininkas, o ne gyventojai, kuriem ir taip bendrija mokesčiais užvertusi. Kam bendrijos pirmininkui bylinėtis su skolininku, jeigu jo skolas galima išdalint tiem, kas moka mokesčius, t.y. yra mokūs.

vilniečiui

vilniečiui portretas
Kaip "netikėta"! "Mano būsto" dukterinė įmonė "Aukštaitijos būstas" tapo Skvernelio draugo Alvydo Bieliausko(irgi buvusio "keliuko") krepšinio komandos "Lietkabelis" rėmėju. :) Taip ir maniau, kad čia Skvernelio šnobelis turėtų kyšoti. :) Gaila tik laidų gamintojo "Lietkabelis" reputacijos šiuo atveju. Nes nežiūrint apgailėtino tinklalapio, produkciją tai tikrai gerą gamina.

Vilnietis

Vilnietis portretas
O ką grupės? Toks Mano Būstas administruojantis daugiabučius - jau netgi sporto komandą remia. Užsidirba iš administravimo pakankamai matyt.

.

. portretas
Jau geriau rai v šalasie negu "pasižymėjusio" Mažeikos renovacijos ir vojazai.

> Atsipeikėkit

> Atsipeikėkit portretas
Čia tau reikia atsipeikėti

Atsipeikėkit

Atsipeikėkit portretas
Visi, kurie čia lojat, galėsit eiti dirbti bendrijų pirmininkais ir daryti tik "baltus" darbelius. Durniukai nesuprantat, kad pagal naująją tvarką būtų tik betvarkė. Neturėtumėt teisės spręsti kaip tvarkytis su savo turtu. Kaip tarybiniais laikais.

?!

?! portretas
Aukso kasyklos,nenori atsisakyti niekas,todel taip pasiuto visi isnaudotojai,kurie daug metu skriaudzia butu savininkus.Primeta visokiausius keitimus,nors jie namui ir nelabai reikalingi.Tarp kitko,juk mes ne milijonieroiai,kad galetume VISKA susitvarkyti ko namui reiketu,juk ir savo seimai negalime leisti ispildyti visus norus.Visi zinom,kokios pensijos ir kokie "turtuoliai" gyvena daugiabuciuose. Kodel esame prievartaujami visokiu AGENTURU,ADMINISTRATORIU t.y. pasipinigauti trokstanciu susivienijimu?Apie renovacija truksta zodziu-tai tikrai aukso kasyklos Vienam namui renovacijai savininkai turi "pakloti" apie 1mln. euru. Tokiu namu Lietuvoje 50 000.Pasiskaiciuokit, kokie pinigeliai vartosi per BETA. Zmones yra prievartaujami moketi arba imti paskolas 20 metu.Dar grasinama.Tai vyksta NEPRIKLAUSOMOJE LIETUVOJE,toje ,kur patys savininkai ir issikovojo.

saule

saule portretas
Buismas istatymas gasdina administratorius

to Pagaliau!

to Pagaliau! portretas
Apie ką tūlas čia? Nesvaik. "Sustiprins seimas aplinkos įmonių veiklos priežiūrą ", geras čia. Kokia jų įmonė yra koks devynaukštis, biurai, summa summarum civilių gyvenamasis namas miegamajame rajone? Čia ,sakykim, ne konkretus, bet tariamas atvejis. O-jklmn, sakyčiau. ...

NA

NA portretas
kas sukilo? Visi isnaudotojai-mafijines strukturos: agenturos,asociacijos,pirmininkai,administratoriai...,nes jiems baigsis "melziamu" namu savininku pinigeliai. Butu savininkai tik apsidziaugs atsikrate tokiu namu "priziuretoju-isnaudotoju"!!! Dabar butu savininkai tapo beteisiais, susikurusios visokios TARPININKU organizacijos,per nesaziningus pirmininkus ir administratorius baigia visai (pazeidziant zmogaus teises) "uzdusinti" butu savininkus.Kur matyta,kad RENOVACIJAI zmones (apie 1 mln.) PRIVERSTINAI turi imti paskolas po 15000 - 17000 euru 20 metu??? P R I V E R S T I N A I !!! Tai vienas is didziausiu zmogaus teisiu pazeidimas! Lietuva pagarses, siuo aspektu, pasaulio statistikoje,STRASBURE taip pat Aciu Aplinkos Ministrui, gal jam pasiseks ISGELBETI daugigbuciu namu savininkus nuo "mafijines"vergoves, neteisingu valdzios istatymu - gresmes zmogaus teisems.

Pagaliau!

Pagaliau! portretas
Vieną kartą gal jau sulauksime įstatymo , kuris gintu gyventojus, ir vieną kartą per susirinkimus nebereikės klausyt daugumai mažumos, nes dabar ką nusprendžia mažuma gyventojų, turi ir dauguma klausyt jų nesamonių, tai jiem tas negerai, tai jiem tas, tai jiem pašto dėžutės užkliuvo, kurios niekam nemaišė keliasdešimt metų, tai jau keletui gyventojų pradėjo jos maišyt ir užtai reikia jas perkelt aukščiau į 2 aukštą, kad seniem žmonėm butu tik blogiau, kad reikėtu laipiot iki pasto dėzucių. Buvo pirmam aukšte ir visiem buvo patogu.

Nusivylęs tų kontorų veikla

Nusivylęs tų kontorų veikla portretas
Tokios,kokios yra dabar butų administravimo įmonės,egzistuoti tikrai negali.Jas kažkada,kažkas tiesiog prastūmė ir daugel metų,nieko neveikdami jos darbuotojai gavo atlyginimus.Niekaip negaliu suprasti,kodėl,nuo tų įmonių sukūrimo dienos,žmogus negavęs iš jos paslaugų nei per nago juodymą,turi kas mėnesį mokėti jai mokesčius?Antra vertus,jos paslaugos 10 kartų didesnės.Tuo įsitikinau.Gerbiami įstatymų leidėjai,prieš priimdami įstatymą,gerai jį apsvarstykite ir pagalvokite,ką jis duos.

STT tik dūsauja ir žiovauja

STT tik dūsauja ir žiovauja portretas
O viskas, greičiausiai, tik dėl to, kad premjero Sauliaus Skvernelio draugas, užsiimantis NT, investavo į pastatų priežiūros sektorių, kaip dabar tai populiaru tarp NT vystytojų. Va taip ir lenda visokie švaikauskai. Ir ne tik į "Vilniaus vandenų" direktoriaus kėdę. Vilniaus savivaldybė iš pradžių lyg ir norėjo pažaboti daugiabučių administratorius, bent jau pripažino žinanti tikrą padėtį, tačiau paskui ponas Robertas Dargis atidarė pastatų priežiūra užsiimančią "Civinity" ir panašiu metu Vilniaus meras Šimašius paskelbė apie "Laisvės" partijos įkūrimą. Iškart visos kalbos apie pastatų administratorių pažabojimą bei gyventojų išlaisvinimą iš XXI amžiaus baudžiavos pasibaigė. :) O R.Dargio "Eika" supaprastinta tvarka "buldozeriu" ėmė laiminėti Vilniaus savivaldybės konkursus, tokius kaip "Reformatų skvero" rekonstrukcija. :)

negi

negi portretas
Pats Aplinkos ministras gyvena daugiaaukščiame name ir jaučiasi nuskriaustas ? Todėl toks bepriedielas. Ar pirks - nuomos - pardavinės butus, nusipirkęs? Žmonės gyvena savo gyvenimus ir tvarkosi pagal savo planus ir idėjas. O ponulis lai lekia savo trasomis. Sorry, jei klystu. Eina peklon, jei tai tiesa.

nuo vilko ant meškos

nuo vilko ant meškos portretas
O jau visi remontai, renovacijos... KAUPIAMOSIOS LĖŠOS, kurių niekas, pasirodo, kontroliuoti negali ir pastatų administratorius turi teisę nurašinėti bet kokias sumas net už neatliktus darbus. Pirmininkų savivalei reikia padaryti galą, bet kai stumiami pastatų administratoriams naudingi drakoniški įstatymai RINKIMŲ IŠVAKARĖSE... Nes didelis kapitalas į šią nišą sulindo: Eika, Hanner, Invalda, Icor(Rubicon) ir kiti.

nuo vilko ant meškos

nuo vilko ant meškos portretas
Visokių tų bendrijų pirmininkų yra, bet tie, kurie nori pastatų priežiūros įmonių paslaugų, te žino, kad ten jiems teks mokėti tik dar daugiau. Pas mus va Vilniuje. Mažiau kaip 40m2 butas, praeitą mėnesį atėjo 28 Eur. sąskaita, kadangi namo administratorius sumanė pakeisti kelis tūkstančius kainuojančią inžinerių tinklų įrangą, nors taip ir nesugebėjo paaiškinti kodėl, nes mes išvis abejojame ar ji buvo sugedusi. O taip, ruoškitės po kelioliką eurų už nieko nedarymą į balą išmesti per mėnesį. Kiek kreipėmės į Vilniaus savivaldybę, visada ateidavo atsakymai, kad savivaldybė esą nieko negali ir atsakyme tik išreiškė savo nuomonę.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Bendrijų pirmininkai bijo, kad teks atsakyti už juodus darbelius, todėl ir bijo įstatymo, kuris numato realia atsakomybę.

ikaigi

ikaigi portretas
per jėga kolūkyje, daro ką nori apie išlaidas gali neklausite vis tiek nieko negausi, tašymas be jokio pagrindimo. Todėl būtent tai sureguliuoti ir grąžinti savininkams teisę ne tik į savo nuosavybę , bet ir į mokamus mokesčius būtina, taip kad teisė turi būti įtvirtinta. Ir ko taip i6siantot, kad būsite nuvyti nuo sukurto lovio?

Galų gale

Galų gale portretas
valdžiai daėjo. Kur jūs matėte tokią chaliavą? Kai gali kaip nori siautėti namų savininkų piniginėse ir už nieką neatsakyti. Das iz fantastiš !

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Tai yra akivaizdus su prievartos taikymu susijęs faktas, kuriam akli ir kurti lieka nebent uolūs žmogaus teisių gynėjai. Teisė numato, kokiais pagrindais remiantis ir kokias tvarkos laikantis netaikomi draudimai neatlygintinai paimti turtą, įeiti prieš savininko valią į jo būstą, nukreipti skolą, išieškojimą į turtą, įskaitant nekilnojamąjį turtą ir pan.

Leninas

Leninas portretas
Bendrijos pirmininkai, Karaliukai o savininkai vergai. O Budnikas viena iš - privataus gyvenimo negerbimo.

Tai , kad naujas įstatymas

Tai , kad naujas įstatymas portretas
kaip tik skirtas savininkams :) Piktinasi administratoriai :)

Negi Aplinkos ministras

Negi Aplinkos ministras portretas
laukia daugiabučių gyvenamųjų namų butų savininkų minios prie ministerijos ?! Išgirdo aktyvių klaipėdiečių pagalbos šauksmą dėl miesto teršėjų ir Seimas sugebėjo priimti ,, Klaipėdos paketą " ,tai GAL ir daugiabučių gyvenamųjų namų administravimu ir valdymu galima būtų susitvarkyti taip ,kad BUTŲ savininkai būtų TIKRIEJI butų šeimininkai ,o ne įvairūs UAB-ai ir nesąžiningi bendrijų pirmininkai ( kaip nebūtų gaila ,bet ir tokių yra !) ?!

Tikriausia,

Tikriausia, portretas
nė vienas Aplinkos ministerijoje dirbantis klerkas negyvena daugiabučiame name ir nežino kaip ,, šauniai " juos administruoja daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriai ir KAI KURIE bendrijų pirmininkai ! Ar ne dėl ,,skaidraus " ir ,,sąžiningo " administratorių darbo , ir namai greitai sugrius ?! Kosminės darbų kainos ,ciniškas požiūris į butų savininkus ,nei prieš darbus nei po darbų piktybiškas dokumentų neteikimas ( moki ir nežinai už ką ) ! Būtina NESKUBĖTI ir SUTVARKYTI tą DAUGELIUI žmonių gyvenančių daugiabučiuose namuose OPIĄ PROBLEMĄ . O su ,,kompetentingais specialistais " reikėtų atsisveikinti be gailesčio ,nes diskredituoja pačią sistemą (ir tai ne tik AM )!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių