Signatarai: prezidentas A. M. Brazauskas buvo didis žmogus

Grįžti į straipsnį

eilinį kartą priminsiu

eilinį kartą priminsiu portretas
Prancūzija. Tautos didvyris Anri Filipas Petenas, maršalas, nuteistas mirties bausme už itin menką bendradarbiavimą su vokiečiais. Kurio dėka dalis Prancūzijos nebuvo okupuota. Pakeista iki gyvos galvos už įpatingus nuopelnus Prancūzijai WW I metu. Tai tokį bolševiką brazauską reikėjo 10 kartų pakart. Bet mes ne prancūzai, mes sušikti runkeliai labasrancai.

socdemai rengia rastus - skelbti sventuoju - pirma

socdemai rengia rastus - skelbti sventuoju - pirma portretas
paprastu, o po to su aureole...

argi ne taip?

argi ne taip? portretas
Ar jis didis, kožnas savaip sprendžia, bet kad stambus visomis sritimis tai taip. Mokėjo žmogus eiti ten, kur buvo liepiamas.... O kryptis buvo teisingai nurodyta. Žinoma, jeigu jo vietoje būtų burokinis- būtų daugiau problemų, gal ir Gudijos likimas būtų ištikęs. Tada žmogus buvo savo laiku ir savo vietoje.... tesiilsi ramybėje

7

7 portretas
VISI TUO METU BUVO DIDELI PRISITAIKĖLIAI PERĖJŪNAI. TAIP SAKANT DĖL SAVO GEROVĖS.

Anonimas

Anonimas portretas
isvadai -tai ka rasot tai yra apie V Lansbergi jus tur ji turejot omeni o kad zingeris cia rasyneja tai eilinis zydelio rasynejimas

Anonimas

Anonimas portretas
Brazauskas buvo vienintelis tikras lietuvos prezidentas kuris kovoja uz lietuvos zmones jis yra vertas dideles pagarbos tai buvo protingas zmogus

Išvada

Išvada portretas
pagal brazausko brukamą teoriją Lietuva privalėjo turėt tik ekonominį savarankiškumą ssrs sudėtyje, jis priešinosi gerb. Landsbergio politinei linijai, kad turi būti atkurtas istorinis teisingumas t. y atkurta Lietuvos valstybė. Pagal brazauską dabar būtume Baltarusijos lygyje, va kur būtų nuvedęs brazauskas taškas

Senolis

Senolis portretas
Kumunistas- su velnio ideologija susijes asmuo ,jau negali buti didis!

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas tikite,kad banditą žydą Borisą Dekanidzę "SUŠAUDĖ",spaudžiam ŽALIĄ.

kaunietis

kaunietis portretas
draugas AMB buvo didelis, gražiai atrodė, tikras profesionalus komunistų vadas

...

... portretas
ablomas dėdulei kad ne jis po Smetonos tapo prezidentu o Brazauskas tai bent jau buldozeriu prastūmė kad vis dėl to jis ėjo prezidento pareigas nors tokios institucijos tada ir nebuvo,ir A.Paulauskas laikinai ėjo prezidento pareigas tai ir jam ką nors suteikit o tai jau visai pamiršot

didis komunistas

didis komunistas portretas
Lietuvos vėliavą skuduru vadino. Kaip bebūtų jam net iki komunisto Lenino toli šaukią. Ką šnekėt apie komunistą sraliną.

to NEMATAU

to NEMATAU portretas
O kokiai pu tei atiteko žemės sklypas už vieną eurą? Arba kodėl padovanota amerikonams Mažeikių nafta ir dar pridėta 800 000 mil. litų apyvartinėms lėšoms? Kodėl dujų gelda pirkta labai brangiai ir iš ofšorinės kompanijos? o kur dar el. energijos liberalizavimas? Va čia tai aukštasis pilotažas.

iki viešbučio

iki viešbučio portretas
dar buvo "šešupė". Kurią nugvelbė bufetava. O bylą sužlugdė AMBalas.Iš rūpinosi jis labai savo komunistais. Kur jie prapuolė? Negi visi nustipo? Visai ne. Persidažė į LDDP o paskui susiženijo su socialdemokratais. Tai kas tie socialdemokratai - gal komunistai?

pati tu komunistas

pati tu komunistas portretas
Brazovskis buvo net ne kolaborantas o pati aukščiausia okupacinė valdžia komunistų okupuotoje lietuvoje.Tokių kaip jis buvo vos trys - sniečkus, griškevičius, songaila. Ką su tokiais darė laisvę atgavę prancūzai - tikrai nerinko prezidentais. Todėl jie prancūzai o litvinai tik labasrancai. Kas dėl laikmečio - sušaudyt 190 000 beginklių žydų irgi toks laikmetis buvo?

Lietuvis

Lietuvis portretas
Dabartinė valdžios grupuotė nei kiek nepanaši į demokratinę tai kažkoks sektantų nusikaltėlių ir fanatikų hibridas su paveldėjimo pakraipa. Anksčiau bent matėsi žmogiškumo suvokimas, o dabar visiškas abejingumas tautai.

audra

audra portretas
buvo komunistas Lyg jis vienas Lietuvoj buvo .Toks laikmetis buvo .... Noreciau aplankyti kapa ir uzdegti zvakute bet reikia taupyti elektrai pensija ....

nudvelgė viešbutį

nudvelgė viešbutį portretas
todėl tokį jį ir prisiminsiu.

Pilietis

Pilietis portretas
pagal brazausko brukamą teoriją Lietuva privalėjo turėt tik ekonominį savarankiškumą ssrs sudėtyje, jis priešinosi gerb. Landsbergio politinei linijai, kad turi būti atkurtas istorinis teisingumas t. y atkurta Lietuvos valstybė. Pagal brazauską dabar būtume Baltarusijos lygyje, va kur būtų nuvedęs brazauskas taškas

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
signataras su rudu liežuviu . brazauskas eilinis parazitas valstybės poste . Manau niekam nereikia priminti apie nusiakstamą chemą apvogti Lietuvos piliečius , sužlugdyti Lietuvos ekonomiką su pasinaudojant komerciniais bankais

spaliukas

spaliukas portretas
Ne didis prezidentas, o didi pisuoklis,labai norejo kolchozu melzejos su juo pasidulkinti ,o Kristute greitai nuvare

AMB'alas \\\\\.../////

AMB'alas \\\\\...///// portretas
Dekanidzę "sušaudė".Ar ne juokinga?Jis su seniu žydu buvo bičiuliai už tai ir "sušaudė".

Cha

Cha portretas
Niekas nenori gulti šalia Brazausko, nei Adamkus, nei Liandzbergis. Uztat ir varzosi, kuris ilgiau pratemps ....o juk paruosta Antakalny dar 13 kapaviečių prezidentams.

tomas

tomas portretas
Algirdas Brazauskas - pirmasis Lietuvos žmonių išrinktas Prezidentas. Na nemyli "šunauja" Dėdulės Lanzbergio - meilės nenusipirksi. O į puikybę puolęs Dėdulė net ramiai mirti negali be karūnos.

KOL KAS

KOL KAS portretas
Tai buvo vienintelis Prezidentas, kuris rūpinosi ne Amerikos, o savo valstybės gerove. Visi kiti - tik Amerikos subinlaižiai, išverstaskūriai ir korupcionieriai, kuriems rūpi tik savo gerovė.

:)

:) portretas
KGB atsiskaitinėjo Brazauskui.

Saulius

Saulius portretas
Kaloborantas=tautos išdavikas,jo garsioji frazė nepriklausomybė tai vienadienis drugelis.

AMB'alas \\\\\.../////

AMB'alas \\\\\...///// portretas
labiausiai Kauną su banditu Petrikiu apiplėšė ir kaip pasityčiodami iš kauniečių HES'ą AMB'alo vardu pavadino.____Po langu priš...ko pasibeldė ir popieriuko paprašė.

Linas

Linas portretas
Buvo Zmogus,kuriam uz laisva tevyne esame dekingi.

KAS YRA KAS LIETUVOJE

KAS YRA KAS LIETUVOJE portretas
Isaiskes atidarius KGB archyvus,ar nereiktu rengti referendumu tuo klausimu.

Nesigaudanciam erdvej

Nesigaudanciam erdvej portretas
Tavo sudilius tik vykde sutarti kuria pasirase amb su valioniu, nes jis tuo metu buvo valdzioj.

:)))

:))) portretas
tai kad atomine uzdare placiai besisypsantis sudilius...

Visiškai

Visiškai portretas
pritariu. Vienintelis toks tikras Lietuvos prezidentas.

Su

Su portretas
Valioniu pasirase zalinga lietuvai stojimo i es sutarti. Uzdaryta ignalinos ae, mazesnes diskriminacines ismokos musu ukininkams nei vakaru, atiduota tranzito i kaliningrada kontrole prorusiskoms siukslems, naudingiems idiotams vakaruose. Ignalinos ae uzdaryma dabar ypac smagiai pajausim. Bet jo tokiu darbeliu lietuvai visa vezima prikrautum. Matau daug vatos komentaruose atejo jam uz tai padekot!

Keista \\\\\.../////

Keista \\\\\...///// portretas
"didis"?,buvo toks pats vagis kaip ir dabartiniai,tik prisimiršo.

kada straipni

kada straipni portretas
Parašysit apie kolaboranta raudona vytauta

Žinoma buvo žmogus.

Žinoma buvo žmogus. portretas
Brazauskas nors nuo nieko nesislėpė ir nieko neslėpė, o dabartinė konsrvinė šaika viską griauna ir dar užslaptino kad tik neišlystų visi šlykštūs galai į paviršių.

A.B.

A.B. portretas
Didis, bet be jokio intelekto. Taip buvo didis vagis!

Meilužei viešbutį sostinės centre dovanojo

Meilužei viešbutį sostinės centre dovanojo portretas
Žmona sodo namelyje uždaryta buvo, o tuo tarpu brazius į kurortus su kristute važiavo. Didis žmogus !

Jooo \\\\\.../////

Jooo  \\\\\...///// portretas
buvo didis kuilys dienomis su Kristute "nakvodavo" konspiraciniame bute,žydų klapčiukas,pagrindinis Kauno ir Lietuvos naikintojas.____Tartiufas.

Kauno hesas negali būti kolabiranto vardu

Kauno hesas negali būti kolabiranto vardu portretas
Amb buvo vyriausias ck clienas, aukščiausias maskaliu okupantų vietininkas... Nevertas ne pagarbos nei paminėjimo

ll

ll portretas
Jei jau apie jo didybę kalba,tai gal tegul nepamiršta ir apie Kristutę,viešbučius ir kaip veisė bebrus ,apie tai kaip pasirūpino visais partijos bičiuliais,Nes visi buvę komunistai nomenklatūrininkai .CK sekretorai kaip niekur nieko įsitaisė gerose vietose ,gavo valstybines pensijas ir t,t.,Ir viskas pagal įstatymus,Vagiamas buvo valstybės turtos bet Brazauska sant bačkos nelipo,nes kas jau kas bet jis puikiai Lietuvos ūkį žinojo,Nes Lansbergis tarptautiniu mastu buvo įžvalgus ir kompetetingas , tik ne vdaus problemose,o gudrutis Brazauskas su bičiuliais varė biznius viduje ,

Algirdas Mykolas Brazauskas

Algirdas Mykolas Brazauskas portretas
Lietuvos Azuolas, kokiu nebeliko, liko kurdupeliai ir jo kiaurasikniu , lezbiu gvardija.

Anonimas

Anonimas portretas
Pasiseke Lenkams,Latviams,Estams,Cekams ir kitoms rytu Europos salims kuriosyra ES ir neturi tokios korumpuotos siuksles kaip Lansbergis ir jo korumpuotas klanas. Del to ir gyvena jie zymiai geriau nei mes. Mes gyvename kaip eiline buvusi Sovietine respublika kuria valdo diktatorius. Ir kur yra klastojama istorija.

Draugystės višbutis

Draugystės višbutis portretas
už kiek žurrrrnaliūga išdavė tiesą, pagarbindama prichvatizacijos stogą ?

To.anonymui

To.anonymui portretas
Turbut pats esi is RUSKIO subines ,jei brazauskas nebuvo KGB.!!!! Ir FAKTAS JEI NE LANSBERGIS BUTUME KAIP BALTARUSIJA . KAS pas brazauska Jursenai didis buvo tu ir pats gerai Zinai!!!!! IR DAR JURSENAI OTU PATS KAS TOKS ESI?????

Anonimas

Anonimas portretas
Algirdas Brazauskas buvo tikras Prezidentas. Isrinktas Lietuvos zmoniu. Kurie Jam iki siol jaucia didziausia pagarba. Nereikejo klastoti istorijos taip kaip dare korumpuota susmirdusi siuksle Lansbergis

>nu2022 m. rugsėjo 22 d. 14:14:58

>nu2022 m. rugsėjo 22 d. 14:14:58 portretas
:DDD Kokius narkotikus vartoji? Nebutu buve seno susmirdusio KGB Ozio Lansbergio gyventumeme minimum kaip Lenkijoje. Lansbergis su savo korumpuotu klanu niekuom nesiskiria nuo kitu diktatoriu is buvusiu Sovietiniu respubliku.

nu

nu portretas
jeigu nebutu buve Lanzbergio o butu buves tik Brazauskas tai mes dabar gyventume kaip Baltarusijoje.

To KURIS

To KURIS portretas
A.Sakalas nuviliojo žmoną nuo Vytauto Landsbergio ( Priėmė sakalą Vytas grįžusį iš Sibiro pagyventi , o tas ,,atsidėkojo").

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Eksministras sakė per Tv, kad AMB grobė abiem rankomis. Tai tikrai istorinė asmenybė?

Anonimas

Anonimas portretas
Didziausia pagarba Prezidentui Algirdui Mykolui Brazauskui. Didis Zmogus buvo. Daug gero del Lietuvos padare. Ko nebutu galima pasakyti apie sena korumpuota susmirdusi KGB Ozi Lansbergi.

kuris

kuris portretas
cia prikisa Brazauskui, kad jis vede 2 karta, o kaip jusu visu nupesiotas lanzberginis savo draugo zmona nuviliojio, kuo jis geresnis, tas senas ozys

kaunietis

kaunietis portretas
Is kolaboranto tapo prisitaikeliu prie aplinkybiu,tai toks tas ir didumas.Komunistas,siules ne nepriklausomybe,o ,,suvereniteta,, sovietu sajungos sudetyje.Dar po siai dienai jo partieciai turi galinga ir ekonomine,ir politine galia .Nes landsbergis del savo asmeniniu bedu nedriso skelbti desovietizacijos istatymo,kuris buvo butinas po tiek metu iokupacijos.Uz tai dabar trys lietuviai-penkios partijos,vatnyku ir ruskiu myletoju pilna visur.Nei brazius,nei landsbergis nebuvo didus vadovai-tik tauta,susikloscius aplinkybems,pati issikovojo laisve.

Kaž užsiaugins Lietuva dar vieną Brazauską, tikrą prezidentą

Kaž užsiaugins Lietuva dar vieną Brazauską, tikrą prezidentą portretas
Labai gerbiu prezidentą Brazauską. Tai vienintelis prezidentas išrinktas tokiu balsų skaičiumi. Dabar renka saujelė žmonių ir išrenka tą ką išrenka. Vieni svaigsta apie Marso užkariavimą. Tai tegu ten ir skrenda su bilietu į vieną pusę. Kiti dar garbina koncervatorius, nors visos krizės per juos. Prezidentas kuris žinojo kas yra žmogus, kas yra žmogiškumas ir ko reikia paprastam žmogui.

Tikrasis

Tikrasis portretas
Lietuvos Prezidentas

TSLDK

TSLDK portretas
koncervai esami komunistai ir net kgb užsislaptine .

narkata

narkata portretas
Buvo didis komunistas.

Morgana

Morgana portretas
Jis turėjo getą savybę mokėjo nuraminti žmones sunkiu metu. Nebūdavo jokių istorijų. Su pagarba prisimenu Prezidentą Brazauską

Nematau

Nematau portretas
Ponas jursenai jo didybes.!!!! Kur ta didybe aaaaa???? TOKIU didiu dabar OI Kiek like Aisku gal nebuvo TIEK prisisikes KAIP landsbergis gal nebuvo TIEK parsidaves BET JO DIDYBE MANAU TUNOJO KELNESE JEI BUTU SAZININGAS NEBUTU ZMONIU TURTO SUKISES KRISTUTEI I PU-TE DAUG DAR LIETUVOJE TOKIU SU DIDYBE NEISSLAPTINTU KAGABISTU.

BRAZAUSKAS

BRAZAUSKAS portretas
ŠIAUNIAUSIAS LIETUVOS PREZIDENTAS

Valio ....

Valio .... portretas
......... Algirdui Mykolui !

cha cha

cha cha portretas
o mes koncervatoriai mylim ti savo Ožį atbulinį vadovą

Alis...

Alis... portretas
didis žmogus išdavė šeimą ir pasidavė kitos moters kerams?... tai koks jis didis?... kad parodė savo valstybės eiliniams piliečiams kaip reikia elgtis?...

ka rusai jau regoliuoja,

ka rusai jau regoliuoja, portretas
kAS cia daros kodel negaliu deti minus,aaaaaaaaa,

nusivylęs

nusivylęs portretas
Lietuvoj nebeliko tokių vadovų. viską užvaldė chimerų koncervatorių ordos. Lietuva išgyvena laisvės imitaciją

lietuvos mafija,

lietuvos mafija, portretas
Nu aisku uz ka rusai ji gerbia,nes rusija sere,o lietuvos zmones naikino,jis kaltas ,kad siandien tiek daug turim ruskiu,maskvos myletojas jis buvo,pats nesaziningiausias lietuvos vadovas jis,

Joana

Joana portretas
Pagarba pirmam atkurtos Lietuvos prezidentui.Ilsekites ramybėje gerb.Prezdente,o pavyduliauti tegul draskosi.

sazines nors truputuka turit ,dievas viska mato gudruciai,

sazines nors truputuka turit ,dievas viska mato gudruciai, portretas
Jis isgrobste lietuva,kur lietuvos viesbutis sugulovos rankose,koks jis vadovas kai sitiek zmoniu apvoge,rusu subinlaizis,SVIO ZAKONA,jis sake prie lieliavos,AS SALIA TO SKUDORO NESTOVESIU,stai koks jis prezedentas-isdavykas,parsidavelis,lietuva koropcija ivede,ir dar durniai pastate jam paminkla,jis sugriove lietuvos tvirtus pamatus,ar zmones ben kiek masto ,ogi ne,

...

... portretas
jeigu jau konservatoriai taip dergia reiškia buvo geras zmogus

Saulius

Saulius portretas
Ilsėkis ramybėje mūsų prezidente, dabar nepasieks tave visi parsidavėliai.

vatnykai yra šūdų maišas

vatnykai yra šūdų maišas portretas
kurie šlovina tokias politines atmatas kaip komunistą Brazauską

vincas

vincas portretas
Na tvartui ir jo paveldimai bandai bus vel pretekstas apdergti ISKYLIAUSIA ir iki siol gerbiamiausia Lietuvos vadova...

Jonas

Jonas portretas
Reikia tikėtis, kad ne paskutinis laisvas prezidentas, nes po jo anot išdavikų ir parsidavusiu taip ir nebuvo...

Lietuvoje

Lietuvoje portretas
Gera kai kam gyventi ...iš apvogtų lietuvių...

Kur bufetava

Kur bufetava portretas
Liūdi?

Kvorta

Kvorta portretas
Pagarba buvusiam prezidentui ..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių