Mažamečius auginančios šeimos sulaukia laiškų: vaikas verks – kreipsimės į tarnybas

tai

tai portretas
briuselio iteisintas banditizmas jau vaiku linkme o /musu globejai/ tam pritaria nes aplinka komsocdemoniska plius pidohomonostalgine...

to sh

to sh portretas
Taip vaikai ne tik jų nuosavybė, bet ir pašalpų nešėjai, kas bus kai atims, pinigų negaus? Mano nuomone, kuo skubiau naikinti visokius mokėjimus už vaikus pašalpas, o sumažinti mokesčius ir didinti algas. Matysit, kaip greit sumažės tų, kur ten pas juos vaikas po vaiko ir visi žviega.

to Aras

to Aras portretas
O kaip patartumėt išsiaiškinti, ar vaikas mušamas ar ne, jo nepaėmus iš šeimos? Kauno rajone buvo toks atvejis, vaikus mušė, kaimynė pranešė vaikų teisėms, atėjo patikrinti, mamytė pasakė, kad nemuša. O manot mažiukai pasakys patys, nejuokinkit.Tokiu atveju vaikai bijo tėvų ir tyli. O tuos vaikus ir toliau mušė, kol neabejingas jaunuolis nufilmavo, kaip prie suolo pririštus du vaikelius daužo pliauska.

Taigi

Taigi portretas
1,5 metų vaikas " viską ima klyksmu ir cypimu"? O kai bus 15 metų kaip viską ims, gal kumščiais ar peiliu? Mamyte, padėkokit kaimynams ir kuo skubiau į vaikų auklėjimo kursus. Mano nuomone, dar nevėlu.

Nu jo

Nu jo portretas
Kad Jūs girdėtumėte, kokiais žodžiais ir beveik kiekvieną vakarą mano kaimynė plūsta mažametį berniuką... Jūs čia rašinėkit, ką tik norit, bet tai smurtas. PRANEŠIU ir tegul tada pasiplūsta su tarnybom...

Mociute

Mociute portretas
Pasakysiu ,,naujiena,, mazi vaikeliai visada rekauja cypauja , tylu ,kol miega dienos miegelio ,o nakti t p daug priezasciu del ko nemiega ,ypatingai ,jei namas blokinis .pati auginau ,zinau ,diena ramybe ,zaidziam .dainuojam ,o vakare kiek numiges ,pradedavo klykti,ir taip beveik iki ryto,nesiodavau per nakti ant ranku.,gal kosmarus sapnuodavo,ka gali zinot. !kaimynams patariu naudoti ausu kistukus.o ka daryt. pailseti juk reikia.Daug blogiau ,kai tevai ant vaiku rekauja ,kaip ant kokiu gyvuliu,cia jau reikia ispeti apie pasekmes.

Anoniminiai šmeižikai

Anoniminiai šmeižikai portretas
Į visokias anonimų rašliavas protingos instancijos net neturėtų kreipti dėmesio.Juk yra tokių asabų,kad,neturėdami ką veikti,tai ir pyškina arba skundus,arba šmeižiančius komentarus.Juk tai anonimiška ir apšmeižtasis nelabai kam pasiaiškins ar pasiskųs.Jeigu tos moters kaimynas elgtųsi sąžiningai,jis pirmiausia pakalbėtų žmoniškai su vaikų motina,o gal galėtų ką nors gero ir patarti.Bet,aišku,geriau anonimiškai apšmeižti ir jaustis laimingam.

AnnWendt012

AnnWendt012 portretas
Pradekite uždirbti 80 euru per valanda dirbdami internetu namuose 4-5 valandas per diena ... Gaukite savaitini mokejimo buda. Jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, interneto ryšio ir laisvo laiko. . Aplankyti .....===========>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m

Orka

Orka portretas
Siūlė šunims dėti antkaklius su eletrošoku. Gal ir vaikams tokius reiks įsigyt?...

Aras

Aras portretas
Ataipeikėkit jūs... Tos tarnybos atėmusios vaikus, jiems gyvenimo traumas padaro... Bet visiesm tas neįdomu, nes dabar bumas atimti ir pylos negauti... Tuojau į vienutę sodins, nes per garsiai meilę nakti mėgausitės...

Skaldyk ir valdyk

Skaldyk ir valdyk portretas
Aš užaugau aš ir Užmušiu.

Kęstas

Kęstas portretas
Nuo liepos atimta beveik tūkstantis vaikų. Mažai Lietuvai tai yra labai daug. Aišku, kad naujai sukurtai biurokratinei organizacijai reikia parodyti jos darbo efektyvumą. Tačiau kas norės gyventi tokioje nuskurdintoje ir žiaurioje Lietuvoje? Ką daryti? Pirmasis žingsnis - pakeisti teises ir pareigas. Kai kuriais atvejais visuomenė turi gelbėjimo pareigą - pavyzdžiui, tikriems karo pabėgėliams ar paaugliams, įstrigusiems blogose darbo vietose be jokių perspektyvų. Tačiau daugelyje sričių pagrindinis principas turėtų būti "abipusiškumas", įtvirtinamas didelėmis baudomis. Šeimos turėtų rūpintis senais ir jaunais. Įmonės turėtų būti lojalios savo darbuotojams. Nacionaliniu lygmeniu turtingi metropoliai turėtų dalintis turtais su atsiliekančia provincija; migracija turi būti reguliuojama, kad būtų naudinga visiems priimančių šalių gyventojams. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

o kas nors bent straipsnį atidžiai skaitė, ne tik vaikas,

o kas nors bent straipsnį atidžiai skaitė, ne tik vaikas, portretas
bet ir mama panašu balso galimybėmis neatsilieka. jeigu taip kiekvieną dieną, būkim biedni, bet teisingi - kaimynų kantrybė ne geležinė juk. Kartais mamytės savo aiškinimais "baik žviegti", " nustok bliauti" oi kaip vaikučius pralenkia, visa laiptinė girdi...

LABAI GERAS KOMENTARAS

LABAI GERAS KOMENTARAS portretas
LABAI GERAS KOMENTARAS Šiaip čia ne pats įstatymas keičiamas. Kas sekė šio įstatymo peripetijas, tas žino, kad po visko Šakalienė, nepatenkinta priimto įstatymo galimybėmis, ministrui Kukuraičiui dar pateikė pasirašyt jos parengtas šio įstatymo pataisas, kurios praėjo jau vien po ministro parašu, Seimui net nesvarsčius ir nežinant. Štai šiose pataisose ir glūdi visas cinkas – ten galima atimt vaiką jei jis purvinais drabužiais ar atsikalbinėja tarnybos darbuotojui, jei tėvai nenori bendrauti-bendradarbiauti ir pan. Viso šito Seimas net nesvarstė. Žioplas Seimas ir falšyvas ministras, tyliai pasirašęs ir paleidęs į Lietuvą monstrą vardu Barnevernet. Puidokas visą tą atkniso ir paviešino bei suorganizavo staigų saugiklių įdėjimą. Įtariu bus savųjų nuskalpuotas, kaip sugriovęs visuomenės pasitikėjimą šia šutve. IŠ STRAIPSNIO: ,,Būtinos skubios permainos vaiko teisių apsaugos sistemoje, sako Seimo narys M. Puidokas"

Anonimas

Anonimas portretas
Tai gal tos žiobienės,šakalienės neturi vaikų arba vaikus augina auklės,o kitas tai vaikų pardavimas pedofilijai ir čia labai dydelis byznis. Soc.darbuotojams norėčiau pasakyti,kad daugiau rūpintusi tais vaikais kuriems iš tikrųjų reikia pasirūpinti. Jau nežino kaip išsidirbinėti,o ir tas nužmogėjimas pasiekė viršūnę. Nejaugi jau valdžioje sėdi visi debilai,ką vienas pasakė tą kiti kartoja.Atsipeikėkit žmonės,nejaugi pedofilija taip įleido gylias šaknis.Tai sakyčiau grynas genocidas vykdomas priešakyje su žiobienės pagalbą.Reikia ją kuo greičiau atsikratyti,nes neliks tvirtų šeimų kur yra vyras ir moteris,egzistuos tik pedofilija,lezbės.Lauk ją kuo skubiau.

2 metu klausėm tokių žviegynių, kad ojojoi

2 metu klausėm tokių žviegynių, kad ojojoi portretas
bet tik patys pradėjom remontą, tai po dienos buvo iškviesta policija, kad nuo 13 iki 16 val., kai vaikai pietų miego miega, už sienos kaukši plaktukas... taip, kad kartais nesuprasi, kas daugiau pretenzijų turi...

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Šakalienė su Kukuraičiu - jauni ir kvaili, mano, kad visi vaikai vienodi. Ne, vienam užtenka rūstesnio žvilgsnio ar žodžio, kitam reikia rykštelės per minkštą vietą. Ir tai - joks smurtas, o tiktai kartais neišvengiama auklėjimo priemonė. Mylintys tėvai ja niekada nepiktnaudžiauja. Žinoma, vaiką reikia išklausyti, pasistengti suprasti ir gerbti kaip žmogų, atskirą asmenybę (mea culpa - savo metu aš tam skyriau per mažai laiko). Geriausiai, kai rykštelė kabo, bet niekada nepanaudojama. ... Beje, "sh" teisus, valandomis trunkantis rėkimas ant vaiko jau yra smurtas, psichologinis smurtas, o tai daug blogiau, negu kabanti rykštelė..

Anonimas

Anonimas portretas
Tai tik galima atvirai pasakyti,kas neturi vaikų nesupranta ir rašinėja,o yra ir tokių stukačių,kad tik žmogui įkasti,kad jam būtų blogiau iš pavydo.Daugumas vaikų į darželį byjo eiti,nes ten ir vaikai ir darbuotojos stumdo,ir net užduoda.Vaikas isibaimines,o ir kartais ir kaimynai aprėkia vaikus.Vaikai tai jų vaikystė,jų judrumas,jų noras viską matyti,viską pažinti,tai sveikas vaikas.Mūsų name augo šeimose ne po vieną vaiką,o kelis,o dar ir bendros virtuvės buvo,tai būdavo rytais kaip žvirbliukai čirškia,o vakare irgi linksmybės ir niekas dėl to nesiskundė.O dabar kas tik garsiau tuoj skundžia.Čia tai mūsų debilų,pidarų valdžios ıstatymai.Jie nesveiko proto dėl to savo iškrypimo ir atiminėja iš gerų normalių šeimų vaikus,nes pedofilija gerai moka.Mamos rašykite pačios laiškus kaip tik vaikas pradeda verkti arba tuojau kvieskite pirmąją pagalbą ir soc darbuotojus tegul dirba su vaikais jūms matant.Gal liausis tų skundikų noras šmeišti šeimas.

,,Kalčiausios"

,,Kalčiausios" portretas
yra ,,kiauros"sienos,už kurių girdisi ne tik vaikų verksmai,klyksmai,bet paprasčiausi pokalbiai telefonu.Keistokai atrodo kaimynai,kurie skuba gąsdinti ir grąsinti tėvams tarnybomis.Atrodytų ,kad nei patys,nei artimieji niekada neturėjo ir nematė kaip maži vaikai elgiasi,jeigu yra neleidžiama daryti ką užsinori mažasis namų narys.Reikėtų labiau būti draugiškesniems, pabendrauti, pasiteirauti kodėl verkė,o gal vaikui kas skaudėjo,o mamai sunkiai sekėsi nuraminti.Įvairių situacijų būna,bet juk matosi kaip šeima gyvena,kaip elgiasi su vaikais kiekvieną dieną ir t.t.Reikėtų daugiau geranoriškumo,nei vienas neużaugome ir nepasenome,nepabuvę vaikais,tai kam reikalingas tas pyktis.Reikėtų labiau skirti,kas tikrai skriaudžia vaikus,o kur tik vaiko kaprizai.Gal jau nenuprotėkime iš pykčio ir neapykantos.Taip mažai moterys gimdo, greitai iš viso bijos gimdyti,kad kaimynų dėka neteks vaikelio.

Sh

Sh portretas
Bet atsakymas tevu lape tai man viska pasako apie ju bukle, cituoju "...kur VYRAUJA pedofilija ir prekyba zmogaus organais". Wtf? Is kur ta info, kas tai???? Visai jau smegenys suminkstejo nuo televizoriaus kai kam.

Anonimas

Anonimas portretas
Koks skaniausias patiekalas lietuviui? Kitas lietuvis.... Valdžia puikiai supranta ką daro tokiais įstatymais. Skaldyk ir valdyk....

Anonimas

Anonimas portretas
Mano kaimynes vaikas kai mama neleidzia vaikui metyti zaislus ,arba ko vaikui negalima daryti ,tai jis parodo savo kaprizus ir pradeda rekti.ir verkti.Tai ka reikia begti ir skustis ,nesamone kazkokia.

Sėkmingai

Sėkmingai portretas
kuriama gestapo sistema prieš vaikus, Jokių čia reformų nereikia yra priimti įstatymai kurie pilnai apibrėžia vaiko ir tėvų teises o vargšas matukas kapely vartos matydamas kiek vaikelių nukentėjo kai jo vardu pasinaudojo tetos šakalienės ir žiobienės

Stas

Stas portretas
Tokiems rasytojams slapia maisa ant galvos ir malku,malku ir dar karta malku pakrauti ir tegul nesa!

:)

:) portretas
Buvo pas mus kaimynai už sienos, su dviem mažais vaikais. Už sienos buvo jų vonia. Kiekvieną vakarą mama imdavo prausti ar maudyti savo vaikučius. Ir kiekvieną kartą jie žviegdavo kaip pjaunami. Visa laimė, kad mes ten negyvenome, tik dirbome, todėl net nežinome, koks ten žviegimas rytais būdavo. Ir dar trečią pasigimdė, kad praust ir staugdint galėtų. Mes tik juokdavomės girdėdami, nes labai jau buvo panašu į paršo žviegimą, net nepasakysi, kad vaikas. Tačiau pagalvodavom, kad jei koks nenormalesnis žmogus būtų mūsų vietoje- imtų nerimauti, ką jie ten tiems vaikams daro. Ta paršelių šeima išsikraustė, ir tikiuosi, kad į nuosavą namą. Nes čia laiko klausimas, kada "užsirautų" ant skundikų..

...

... portretas
Klausyk tu, sh gabale, nuo kada svetimi Vaikai tapo tavo nuosavybe?..

AK

AK portretas
Pagal tokius raštus po karo nuo “partizanu" (banditų) žuvo nekaltų žmonių, mano tėvas irgi nukentejo

AK

AK portretas
Kauno dienos reportaže parodė, kaip autobuse nepilnamečiai gėrė degtinę ir rusiškai keikėsi. Ar tik nėra gavę diržo. Nufilmavo kazkas ir įterpė į internetą. Vaikų rūpybos tarnyba tyli, nes bijo paauglių kersto. Atsimenu, kai stojome į KPI pirmiausiai priėmė iš kaimo jaunuolius, nes buvo auklėjami griežtai. Tai ir mokėsi gerai. Siūlymai, kai nusikalsta tėvų paaugliai, tai tėvus pasodinti į prieglaudą, tegul jie gyvena iš vaikų rūpybos paslaugų.

ss

ss portretas
nu ka norejot ta ir gavot -pedofilu valstybe...

sh

sh portretas
Na matau sunkiai dar serga visuomene musu. Tarybinis laikitarpis ismoke uzsimerkti, nematyti nieko aplinkui, ai geriau nelisiu, ne mano reikalas, nebus problemu. Dingo bendruomeniskumas, pagalba vaikui nuo smurtaujanciu tevu tokiems yra stukacinimas, o vaikas ju nuosavybe, kuris geriausiai auklejamas berzine kose.

AS esu AS Nuomone tokia.tesinys.

AS esu AS Nuomone tokia.tesinys. portretas
Ir nakti mes nebijojom is kur pareiti nes zinojom ,kad niekas musu neuzpuls.O dabar vakarop negali iseiti i gatve,kiema nezinai ar isnesi sveika kaili.Tai jusu istatymu deka.Ir nereikia visu tevu lyginti kaip Matuko ar kitu.Reikia difrbti,o nekrarytis atsakomybes ir teismo keliu irodineti apkaltinti tevus smurtu.Jat virs visko prie ko priejome.

As esu AS

As esu AS portretas
Stai kokie laikai atejo Taip buvo pokario metu.Nepatikus ,neitikus kaimynui stukaciui busi iskustas nezinai uz ka.Apsilankysstribai arba iskvies i NKVD valsciuje ir nezinai ar begrysi.O Maskvoj isejas i gatve busi istumtas i ,,voronok,, ir artimieji nezino kas tau nutiko.O stai skundiku ,drobiku vaiku ir dabar atsirado.Vietoj to ,kad vaiku teses dirbtu ir zinotu apie kiekviena seima turincia mazameciu vaiku ir esanciu itariami vaikus pagrobia pagal ananomiska skambuti.Juk ne jie savo algomis juos islaiko.O gal jie ir savu vaiku neturi.? Juk vaikucio isplesto is seimos kuriam neisitikinus ,kad likti pavojinga pagrobia.Ir dar kaip skaiciau privercia vaikuti meluoti.Ar tai tokie gali dirbti sitoki darba.Juos reikia teisti ir is ju kisenes atlyginti moraline ir fizine zala.Tame tarpe ir is tokiu istathymu leideju.Mes senoliai nesmurtavom ir vaiku nemusem.O jei neklause tai ir papesem uz ausies ar per uzpakali gavo.Uzaugo mano kartos vaikai visu pazystamu nuostabus dabar tevai,darbuotojai.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Šiepkitės,šiepkitės,bet neužmirškite,kad pradedant stukačiais,globėjais ir baigiant Žiobienėm,Šakalienėm algą mokame mes iš savo kšenių ir neblogas algas už jų visšką nesugebėjimą dirbti jiems pavesto darbo,mokame.

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvoj jau piz de c darosi baigia nuprotet zmones.

tam --sh --kas tau tokiam pusdurniuj

tam --sh --kas tau tokiam pusdurniuj  portretas
padare tuos du vaikus ....???

blogi tie kaimynai kuriems trukdo vaikai NERVINĖ liga

blogi tie kaimynai kuriems trukdo vaikai NERVINĖ liga portretas
pas mane SENELĮ per atostogas suvažiuoja ir iki 4 anūkų ir daugiau . 10-etė anūkėlė taip miegsta paspygaut iš džiaugsmo, bet ji dainininkė šokėja, kiti paskui ja.i pritaria , gerai kad gyvenu nuosavam name, tai skundikų nėra, nors kai jie išvažinėja kaimynė juokias PER DAUG TYLU pas Jus. Kaimynam taip patinka , kad man taip patinka tas jų krykštavimas dūzgimas vasarą, kai baseiną pastatom tai CYPIMO dar daugiau JUK JIE .....vaikai .......ŠYPSENOS iki ausų. Ir man ir kaimynam yra iš ko pasijuokt ir niekas NESKUNDŽIA. Psichinių ligonių nėra..... ką reiškia kai aplink jauni gyvena

sh

sh portretas
As apie tevu rekima kalbu.

to sh

to sh portretas
pas mane pirmi du irgi nereke niekada gyvenime. o trecias- rekia. charakteris visai kitoks. ir ne tik rekia bet ir judresnis 200 kart uz anuos. ir ka? manot jam maziau demesio nei aniems? ha ha

sugryzo slyksciausia komunizmo parodija

sugryzo slyksciausia komunizmo parodija portretas
Europos Sajunga - slyksciausia komunizmo kopija. Tai liberastinis- komunistinis FASIZMAS.

sh

sh portretas
Turiu 2 vaikus, jei ka. Gyvenime pas mane niekas nereke ant nieko. Laiko reikia skirt vaikams, tada ir rekt nereiks.

vot teip

vot teip portretas
Su mūsų pajamom ir vienam dirbančiam sunku išgyvent,o ką ten šnekėt apie šeimą ir vaikų auginimą?štai į ką reikia atkreipt dėmesį,šioj švogerių valstybėj geras gyvenimo sąlygas susikūrė itin siauras parazituojančių piliečių sąrašas,kitiems arba emigracija arba šuns vieta,kur su juo daro ką nori

Bet kaip tai ištverti:

Bet kaip tai ištverti: portretas
maždaug nuo 18.00 iki 21.00 vaiko spygavimai non - stop, nes jis "žaidžia", tada nuo 21.00 iki 22.30 žviegimas, nes miegoti reikia eiti, o nuo 6.00 iki 7.30 vėl žviegimas, nes keltis ir į darželį reikia.

...

... portretas
Stalino laikai sugrįžo, jokių jau mes teisių nebeturim, vaikų augint nebegalima: paliksi vaiką vieną namie - atims, nusivesi į parduotuvę, o ten pamatys gražų buteliuką su brendžiu, isterijon puls kad neperki... o jei jau vakaras, tai net ramybės dėlei negali jo nupirkt... ir vėl be vaiko lieki.

aaa

aaa portretas
per amžius lietuviai mokėjo vaikus auklėti, ir tie vaikai perdaug nežveigdavo. Dabar jau nebemoka-- reikia paskaitų klausyti, į norvegus važiuoti patirties semtis. Perlenkia lazdą leisdami viską vaikams ir keldami ant pjedestalo, ir perlenkia lazdą atiminėdami iš šeimų,

tam sh skundikui

tam sh skundikui portretas
ar tu, bestija, supranti, kad daznas vaikas daro isterijas rytais, kai reikia eit i darza ir staugia, kiek jo gerkle nesa, o didesnieji jau tevus santazuoja reikalaudami telefonu ir kviecia policija... iki kur mes prieisim? nevaidink aukletojo, kai savu susilauksi, tada kitaip paciulbesi

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Sh(ūdui)Tos tavo auklėtos mams vietoj,pasiūsčiau vaiką,kad viešbutyje prie tavo durų didelę krūvą prikakotų.

tam --sh -- tai kad pirmi debilnas galvas pakele

tam --sh -- tai kad pirmi debilnas galvas pakele portretas
pederastu ir pedofilu isaukleti stukaciai- vaikiagrobiai.....

sh

sh portretas
Na va, matau jau kelia galvas vaikysteje sagtimis aukleti. Tikri vyrai.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Sh(ūde) tu atostogaujantis.Pirmiausiai pasiekme skandinavų gerbūvį,tuomet ,,artėkime'' prie jų elgesio su vaikais ir šeimose.Dabar praktiškai.Įšpstatymas saugantis vaikus galmai ir tinkamas Lietuvai,tik jų vykdytojai dar negimę.Aš pavyzdžiui,jeigu 5-tis anūkas pradeda triukšmauti,parodau sadistišką Šakalienės portretą,jis pribėgęs apsikabna,prisiglaudžia ir pažada daugiau taip nedaryti,jeigu paslėpsiu tą ,,tetą'' stalčiun.

tam --Sh --butm pas mane uzejes

tam --Sh --butm pas mane uzejes portretas
dantis saujoj issinestum....jei aplamai kaulus isnestum...zodziu dazniau uzeik..

tokius kaimynus santazistus

tokius kaimynus santazistus portretas
reiketu paduot y teisma ......

Dzin

Dzin portretas
Į vaikų paėmimą pasižiūrėkite iš finansinės pusės. Globotiniai priimantys vaikus gauna ženklias pajamas už priežiūrą ir suinteresuoti kuo ilgesnem laikui, o soc rūpybai dzin vaikas ir jo psichologinė būklė -> svarbu prasukti vaikų pinigus.

sh

sh portretas
As tai toks kaimynas buvau karta Turkijoje. 3 dienas kazkokia dura ruske reke vakarais ant savo vaiko, numeris greta. Nuejau ir paaiskinau, kaip vaikus auklet reikia. Ne tiek atostogu gaila, kiek vaiko taip auginamo. Bravo kaimynui, tik drasos reikia. Galbut tevelius zino ir smurto bijo, neaisku. Kuo daugiau tokiu kaimynu, tuo maziau vaiku suliniuose ir tuo arciau pagal gyvenima prie Skandinavu artesime.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių