Maistas ir kuras brangsta dvigubai greičiau nei visoje ES: kodėl Lietuva tapo tokia brangi?

Grįžti į straipsnį

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Lietuvos buržujų pirštai labiausiai užsilenkę į save , pasirodo , kad juos ne be reikalo vežė sibiran .

Tai

Tai portretas
Patys isirinkot tie kurie balsavo ir tie kurie neatejo Kokia tauta tokia ir valdzia ko verkiat

Lk

Lk portretas
Viskas brangsta valdžia nesutvarko kainų viskas brangsta

Jr

Jr portretas
Paskutynis išvykęs iš Lietuvos, užgesink šviesa! Retų sugebėjimų mūsų valdžiai... ant tiek susirieti su turtingu kaimynų ir save paaukoti globalistinei puotai... Visą pramonę sugriovė, o naujai sukurtą nieko nepasiekė...

Gyventojas

Gyventojas portretas
Kainų lygis pas mus, lyginant su Lenkija, ten viskas pigiau, o kai kurioms prekėms siekia jau 2-3k. Aš matau, kad pas mus niekas nesugeba arba nenori kontroliuoti kainų kilimo. Manau, mums reikia balsuoti už tuos, kas stengsis mus prijungti prie Lenkijos , kaip buvo seniau Zespopolita. Lenku valdžia sutvarkys betvarkė, jei patys nesugebame.

Anonimas

Anonimas portretas
O kada Lietuva buvo pigi šalis????

Darius

Darius portretas
Per 31 m. Jau žlunga 4-tas piniginis vienetas. Tai yra lengviausias būdas valdžiai nusavinti žmonių santaupas, nekontroliuot infekcijos. Ydomu kokia bus sekanti valiuta greičiausiai vėl keis 100 prie 1

del to

del to portretas
kad koncerwatine lytwa turinti 2 milijonus gyventoju , bando bet kokia kai na remti ukraina turincia 20 milijonu ukru,

aisku

aisku portretas
Konservatoriaims pilnai pritariu. Daug pinigų lietuviai ypač pensininkai turi. Dėl to kainos Lietuvoje kyla sparčiausiai Europoje. Siekiant pažaboti kylančias kainas reikalingi nauji mokesčiai. Nekilnojamo turto mokesčio nepakaks. Reikalingi savartinų, grežinių, šulinių, kudrų, iškastinio kuro ir daugybė kitų mokesčių.

Šikmašiaus eglė

Šikmašiaus eglė portretas
Žiurknalistai dėl infliacijos meluoja išsijuosę, infliacija Lietuvoje ne 21, o virš 23, pažiūrėkit į europines ataskaitas, jau spalį pas mus buvo 22, o dabar dar išaugo.

Anonimas

Anonimas portretas
cia gal sulynti nori Lietuva su Dvaru kad 1200 i rankas ! Plugeja ar Raseiniuose kiek GAUNA ?!!!!

Ogis ir tarakonai

Ogis ir tarakonai portretas
Čia viskas galima. Geroji vyriausybė viską leidžia už eurus ir savo artimuosius parduos.

liaudiesmenas.livejournal.com

liaudiesmenas.livejournal.com portretas
Va kodėl-plakatų rinkinys.

BERASCIAMS APIE AMERIKAa

 BERASCIAMS APIE AMERIKAa portretas
tikrai lietuviai visai nesuvokia elementaru dalyku.LIETUVOJE VISKAS liko kaip prie ruso ,nes i valdzia atejo buve komunistai ,tai jie padare ta vadinama perversma ,nepriklausomybe ir kt.tai ir liko viskas prekybos srityje ir pasilko kaip ir buvo prie isvystyto socializmo.kainos visko prie rusu okupantu buvoaukstos ir kaip sakoma nieko nebuvo .,bet neoficialiai visko buvo takuckese ir duodant kysius prekybininkams,sakykime rusisku ziguliuku ir volgu laisvai nebuvo pirko zmones turguose ir mokejo dvigubai ,jeigu butu volgos laisvai tai puse lietuviu butu vazineja su tais auto ,dzinsus pirko aukstom kainom,baldus jugoslavu ir aukstom ir t.t.ir pinigu turejo kaip sieno ,nieks nebadavo ,stalai per sventes luzo i lenkija nuvaziuoti buvo mase buvo norinciu ,bet komunistai visu neleido ir t.t.visi kombinavo ,kabutese voge ir dejavo ,kad gyvenimas blogas.tai viskas ir dabar tas pats zmones turi maisus pinigu ,vien indeliu 22 milijardu,o kiek po ciuziniu ,prisirko kanaruose ir kitur namu ir

negi neaisku

negi neaisku portretas
lietuva brangiausia es. salis, nes ja valdo tokie zmogystos

Jaunius

Jaunius portretas
Todėl kad durneliu kraštas

Džo

Džo portretas
Baisu kai didele daly algos turi atiduoti maistui komunalinėms,juk žmogui reikia ir apsirekti ir pramogų ,negerai kad kiti sektorei kenče tauta bunka o ekonomika krenta,bus didelė atskirtis tarp žmoniu,aciras dauk biednu,tai yra negerai,bs ne Europa o Kolumbija,bet gal kažkam tai naudinga

Baisu

Baisu portretas
Karas baisu. Bet moteru vyriausybe dar baisiau

Natūralu,

Natūralu, portretas
nes čia aferistų kraštas...

todel

todel portretas
kad konservastai padarys viska, kad surinktu daugiau pvmo

Ekonomistas

Ekonomistas portretas
Kažkoks ( gal izgorodinas) tikrai kliedesius tokius sako,- žmonės perka, tai ir brangsta. Nu ligota kalba kažkokia. Jei žmonės dirba, jiems ir maistą būtina pirkti,, kurą ir tt. Tai taip nusikalbėti kad jei nepirktų maisto tai nebrangtų- nežinau. Mano nuomone visi ekonomistai vykdo ekonominių grupučių užsakymus. Kas brangs tiksliai pasako. Reiškia tie brangintojai per " ekonomistus" paruošia liaudį kad nebūtų šoko. Tada bus mažiau triukšmo. LT net teismai nėra nepriklausomi ( mano nuomonė agresoriams). Tai baisu iš tiesų. Tokia vatinė demokratija su korupcijos pelkėm. Tai mano nuomonė.

Ekspertas

Ekspertas portretas
Atsakymas- jei Estijoj ir Latvijoj Lidle prekės pigiau nei LT, o vešti prekes į ten iš Vokietijos toliau ( kas dažnai manipuliuojama logistikos kaštais) vadinasi yra klaniniai susitarimai PC, kuriuose dalyvauja ir LIDL. Net reklama LT beveik per visus kanalus metama vienodu laiku. Tai parodo kad pas mus siautėja klanai, ir niekam niekas neįdomu. Toks vaizdas kad į valdžią ateina tik prisipildyti savo kišenes, visuomenė niekam nerūpi, teisingumo iš viso nėra. Tai mano nuomonė.

R

R portretas
Anonimas, nenorėjo normalios valdžios tai ir pjudo visus. Nenorėjo, kad grįžti į tarybinius laikus, nes manau turėtų užtekti faktų ką padarė jie atėję į Lietuvą, kiek išvežė į Sibirą, kiek sušaudė, kiek pasisavino iš Lietuvos turto. O, kad jie nepasikeitė rodo faktai ką daro Ukrainoje. Apskritai tai maistas brangsta, nes prekybininkai pristatė daug brangių parduotuvių, kurioms išlaikyti reikia daug pinigų: elektrą, šildymas, vanduo, darbuotoiu atlyginimai, mokesčiai Valstybei, visokios paslaugos ir t.t. Todėl nupirkus iš ūkininko bulves, jos parduotuvėje pabrangsta du kartus. Parduotuvės užima didžiulius plotus, o pirkėjų tiek nėra.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Tai Lietuvos b u r ž u j ų pirštai per daug užsilenkė , prie ruso tokie buvo vežami į sibirą .

KAM DAR NEAIŠKU?...

KAM DAR NEAIŠKU?... portretas
Landsberginė šutvė gerai žino, kad už juos Tauta nebalsuos. Daro viską, kad vietoje lietuvių Lietuvoje būtų kuo daugiau ukrainiečių. Lietuviai, paprasčiausiai, toliau bėgs iš to "landsberginio-Nausėdos" rojaus. Tik...įdomu - kokią vėliavą pasirinks naujas Lietuvos kontingentas ir kaip vadinsis ta nauja valstybė?

Kuba

Kuba portretas
Reikia suvokti, kad Lietuvoje beveik perkama iš monopolizuotų gamintojų, prekybininkų susaistytų kartelinaias susitarimais subjektų..kito juk būdo nėra kaip apsipirkt (ir tie kliedėsiai, kad nepirkit yra kvailių patarimai)i....o valgyti, rengtis, važinėti, statyti reikia..ir tai yra dugnas..

Anonimas

Anonimas portretas
aš galvoju lietuva valdo nupirkta verslininku valdžia vot už tad ir viska valdo verslas ,o seimas tik saujelė darmaėdu.

Kuba

Kuba portretas
Kas paneigs, kad Lietuva nėra kartelinių grupuočių mažmeninėje (didžia dalimi ir didmeninės), kuro bendrovių ir t.t..dominavimas, kurių veikla remiasi karteliniais susitaimais dėl esamos valdžios neįgalumo, gal ir korumpuotumo.. ir tai vyksta dešimtmečius..o ypač pasireiškia šiuo metu...

tiesiai šviesiai

tiesiai šviesiai portretas
kai kelių vištų valdoma valstybė - ,,geriausia kas galėjo nutikti LIETUVAI " , kai ministras kreivanosis pri si ši kės vienam poste gauna kitą ... 8 iš dešimties gyventojų mano , kad pragyvenimas blogėja , o ,,aukštas ir gražus '' svaičioja apie ,, gerovės valstybę " ... WTF ???

Romas

Romas portretas
Nesuprantu kaip galim Lietuvoje is tokiu menku algu isgyvent ,as tai neisgyvenciau , tektu atsisakyt ir automobilio ir sodo , ir ribot savo gyvenima mane gelbeje isnuomotas butas ir dar prasisuku , dirbu apsaugoj tai laiko turiu kazka sukt o alga vos 800 e i rankas .

Klpd.

Klpd. portretas
Elementariai neveikia konkurencijos ir vartotojų teisių gynimo tarnybos Na dar teisėsauga ir krašto apsaugos departamentas, STT, FNTT ir t.t... Na dar neveikia Lietuvos valdžia turinti reguliuoti šalies ūkį, didinti valstybinį turtą nešantį Valstybei naudą, skatinti ekonomiką ir etc...Ir mistinio reikalingumo Lietuvos bankas visai neveikia - pas jį int puslapyje įkaltuose įstatuose, viena iš pagrindinių privalumų yra parašyta kainų šalyje priežiūra ir reguliavimas..Nu žodžiu..Kai niekas neveikia tai ko norėt? :D)

Anonimas

Anonimas portretas
Laukiam kada ateis Rusija ir isvaduos nuo fasistines santvarkos. Gal tada iskars tuos prakeiktus landzberginius atmatas.

ll

ll portretas
Kai kas nesikeičia nuo 1991m,kas suikūrė gerą gyvenimą valstybės pinigų,valstybės turto sąsakaita jie ir toliau aišku nori gyventi puikia,O kai pas mus Šimonytė galutinai išnaikino politinę korupciją o įtakingiausiu verslininku tapo tik Gražulis su koldūnais, o ne energetikos, farmacijos, naftos ,alkoholio bizniu užsiimantys ir kiti verslininkai darniai dirbantys šešėlyje su politikais tai aišku taip ir bus.

korupcija

korupcija portretas
1200 e i rankas...klaunai...kiek maxsimoje?

JO

JO portretas
Naujieji lietuviai vergams moka tik minimuma.Gerai dabar tiems/dauguma ju dabar uzvalde visa sali/,kurie prasisuko su musu turtu-investiciniais cekiais ,uzsitikrine sau ir palikuonims socia ateiti,o mus pasmerke vegetavimui nepritekliuje,emigracijai ir neziniai del ateities.

akivaizdu

akivaizdu portretas
valdžiažmogiai vykdo švabo planą - nieko neturėsi ir būsi laimingas. Neėsk ir kainos pradės mažėti, ar ne? Tobulas patarimas...

reik dusinti iki galo

reik dusinti iki galo portretas
lietuvei kantrus

Jes

Jes portretas
Kur tie 1200 į rankas? ar sapnuoji maurus? gal koncerviniai tiek ir gauna?

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
todel kad Lietuva remia ukrainiecius labiausiai. Pas mus jiems visokios lengvatos, ismokos. Transportas uz dyka, maisto korteles, pasalpos. Girdejau kad nuo atlyginimo jiems ir mokesciu neatskaiciuoja

Anonimas

Anonimas portretas
Todėl kad pederalnacių rėžimas padedamas vietinių kolaborantu uzurpavo valdžia Lietuvoje.

Nustebęs

Nustebęs portretas
Nes konservatoriai valdžioje. Cia dar klausti reikia?

Byyyy By DEJAU

Byyyy By DEJAU portretas
Mauryco. NUOMONĖ. YRA. ŠŪDO. WERTĖS. KAIP LENDZBERGYSTU !!!!! JEI BLLLLET. KWAILIAI. MOKA. TOKIAS KAINAS ,PERKA ,,,, TAI IR KELIA KAINAS :-))))))))

Nu ir nedasunta

Nu ir nedasunta portretas
Jiems ,valstybe tapo privati ir viskas ka ji turejo,liko tik Tauta privatizuot ,nors ir taip nepavojinga,biudzetui krahas ji islaiko tik pvm ir akcizas,tai apie joki pigima net nesspnuokit....

norit gerai gyvent

norit gerai gyvent portretas
reikia verst is loviu senbuvius milijonierius.... nei vienas milijonierius nedirbs uz pusdyki.... prirenkat i seima a paskuj verkiat i vergaujat.... i valstybines ymones jei jos nuostolingai dirba verst nakuj i kontroikes isparduot ant metalo.... tas pats su sodrom i darbo birzom - naudos 0000...tik verslininkai naudojasi vergu gaudytojais... i reitra ..pazekit kiek rylu nugule kompus tenais pokeri gralina.... ziauru.... gyventoju mazeja tad valdzios aparata mazint reikia a jeigu ne tai tuoj nedasimokejusius prievininkus ims ant daliu pardavinet

lietaus nuo stogu - teritoriju mokestis

lietaus nuo stogu - teritoriju mokestis portretas
buvo 1 kregzde kuri parode kas jusu laukia.... jus manot tas mokestis nenugule ant vvartotoju ?... atejo siuksliu mafija ir pareikalavo sudaryt sutarti moket.. atejo zalieji pareikalavo moket uz ora.....paskuj buvo PSD vezdas...gardeliai kaukes ir QR koderiu zygis per kruvas vakcinuotu vergu...dabar elektros aferistai ikale vini tiesiai i lanzbergininku koja... nieko asmenisko tik biznis...man man iskart daug dabar nedelsiant kamera radaras trikoji mentras propagandos kontreole teismas arestas atvesdinimas bauda konfiskacija....kekviena diena lietuvos spaudoj....i nieko pozitivaus nieko.... i 30m diena is dienos be prosvaistes lyja geroves valstybes privalomu mokesciu ir prievoliu atlikeju asarom... jei nesumokejai, jei nedamokejai iskart vezdas ir reketas...a kai sumoki is valstybes gauni grasinima ka tu nedamokejai mokesciu ir ateis taves tikrint ir kontroliuot...tu darbo ir veiklos leidimo neturi tu pazimos is veterinarijos ar is gaisrininku neturi... ir visur sitos mazos erkes

ko

ko portretas
norėt bestuburių šalyje, kur juos visi kas tik netingi dulkina, o bestuburiai ir toliau nuleidę galvas gailiai bliauna.

Ts

Ts portretas
Kam į tas gatves eiti.Jei Lietuvoje nėra konkurencijos kurios mažintų kainas, yra tik susitarimai karteliniai tarp centrų, važiuoji i lenkus ir pigiai apsiperkineji.Porą tukstančių išleidus gauni ir naudos sutaupant,reikia tik netingėt

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
PEREKUPAI STAI IR VISKAS , arba kaip pavogti lietuwa.

Prastavonys

Prastavonys portretas
Laikas išeiti į gatves, užteks šerti klerkus ir visokio plauko verslininkėlius.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Kainas Lietuvoje lemia vertelgų(verslininkais neapsiverčia vadinti liežuvis) beribis godumas ir dideli atkatai valdžiažmogiams ir institucijoms kurios turėtų visa tai kontroliuoti, Svaisčiojimai apie tai kad viską lemia RINKOS EKONOMIKA, kurios Lietuvoje nėra, maža rinka, pažiūrėkime kainas mažesnėse rinkose, tai tik valdžiažmogių užsakytos mintys. Kainas galėtų nulemti tik visutinis gyventojų sukilimas bet čia juk LLIIEETTUUVVAAAAAAAAAAA......

vargas

vargas portretas
lansbergio sankcijos veikia, parklupdysim lietuvius be kelnių. tegul kenčia terpylos

Lenzberginio rojaus

Lenzberginio rojaus portretas
Propogandines pasakos

.

. portretas
Todėl, kad čia PIŠas ardosi iki apsitriedimo, kaip suteikti kuo daugiau galimybių bankams apiplėšti žmones.

nepirk

nepirk portretas
"Nepirk prekės lietuviškos", pamenat, kiek dėjo pastangų, kad pirktume lietuviškas prekes, o dabar mūsų patriotizmas atsisuko prieš mus pačius. Ieškokime alternatyvų, lenkiškos prekės ne prastesnės, o bankai ES šalyse taip pat į klientą žiūri ne kaip į potencialų nusikaltėlį.

citata

citata portretas
Indeksas parodė Lietuvos ekonomikos vargą: Latvijoje ir Estijoje situacija dar prastesnė (6)

Anonimas

Anonimas portretas
Seime sedi vagiu gauja ir tyciojasi is liaudies

Lietuvis

Lietuvis portretas
Trumpai kaip tik koncervatoriai su priesaki lanzbergiu taip ir Lietuva prasiskolinta ir visokio intrigos, kas už juos balsuoja nu ir debilai

kaunietis

kaunietis portretas
LNK televizorių jau buvau įsijungęs. Apgailėtina, nepagarba skaitytojui

Asta

Asta portretas
Godumas ir veikla be išminties

Nevalgau konservu.

Nevalgau konservu. portretas
“Tik mokedami brangiau, busime stipresni…”

As

As portretas
Deka lanzberginiu chuntos kol ju nebuvo kainos gan normalios buvo ir kai tik lanzberginiai ateina tuo betvarke prasideda

ane?

ane? portretas
Kas per klausymas? Jau Maironis kada rašė- " Lietuva brangi mano tėvynė"...

Todėl kad valdo vagys

Todėl kad valdo vagys portretas
išgamos landsbergistai

<<<Į KAPUS PRISIVOGĘ NENUSINEŠIT

&lt;&lt;&lt;Į KAPUS PRISIVOGĘ NENUSINEŠIT portretas
LAIKAS SEIME SĖDĖT TIEMS ,KURIE NEDŪMOJA APIE NUMANOMUS DONORUS IR NORUS,BET NUMANO IR SUVOKIA GALUTINIUS REZULTATUS LIETUVOS IR TAUTOS MASTU

Nafta pinga,dujos pinga ,elektra pinga

Nafta pinga,dujos pinga ,elektra pinga portretas
O pas mus viskas brangsta ,kažkas ne taip su valstybe

BRANGI, BET "GALINGA"...

BRANGI, BET &quot;GALINGA&quot;... portretas
Šiandien juokingai skamba, kai dar už Lietuvos garsinimą, propagavimą, pristatinėjimą mokome pinigus. Visas bet kurios valstybės veidas - eilinių piliečių pragyvenimo lygis. Atvažiavai ar pasiskaitei ir viskas kaip ant lėkštutės. Yra tokia rusų daina: "Užtat mes perkame tankus ir raketas...todėl mes priekyje planetoje šioje"...

visiškas oluchas

visiškas oluchas portretas
Domas

<SPRENDIMAI VALSTYBĖS TAUTAI O TIK PO TO PILIEČIAMS-ATEIVIAM

&lt;SPRENDIMAI VALSTYBĖS TAUTAI O TIK PO TO PILIEČIAMS-ATEIVIAM portretas
PRODUKCIJOS NEGAMINA...NET NEIŠNAUDOJAMAS ŽEMĖS ŪKIS ,GYVULINKYSTĖ IR PAUKŠTININKYSTĖ.....IŠ ŠALDYTUVŲ VALGO IR DŪMOJA ,KAD VISADA NUSIPIRKSI..PARAMA MAŽA....MŪSŲ BUKAGALVIŲ DĖKA TRAŠOS BAIGIASI...TAD IR ŠIAI PRODUKCIJAI PŠŠŠ..... ES PINIGUS ŠVAISTO TEN KUR PRODUKCIJOS NEGAMINA....TOKIOS KAIP ARMONIKĖ SVAIGSTA APIE KOSMOSĄ, LAZERIUS....TURIETŲ TEN SĖDĖTI SĄŽININGAI KIETI ŪKIŠKI ,VISŲ SRIČIŲ SPECIALISTAI SUSIPAŽINĘ SU GAMTOS DĖSNIAIS IR ŽEME VAIKŠČIOJANTYS....TRUPUTI FYZIŠKAI PADIRBĘ NE KLAVIŠUS VIEN SPAUDYDAMI....DIPLOMAI NE RODIKLIS PILNAS...REIKĖTŲ NUMATYT NE ORGANŲ DONORUS ,O SPRENDIMŲ ..GALUTINIUS REZULTATUS O NE KĄ NORIU...NIEKŠELIAI LIETUVOS LYGĮ KELS ORGANAIS......

geda laikrasciui

geda laikrasciui portretas
LNK žurnalisto klausimus??? Kodel spaudinami seni reportazai. Is tv? Rasykite savus straisnius.

anomimas

anomimas portretas
Nera valdzios,reikia paleisti seima. Jau sedime duobeje.

Kęstas

Kęstas portretas
Dirbate už tiek, todėl tiek ir gaunate. Jeigu paieškotumėte, dirbtumėte už dvigubai - trigubai daugiau, gyventumėte geriau. Niekas kitas čia nekaltas. Durnių ir bažnyčioje muša. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

Domas

Domas portretas
Kvaila lyginti atlyginima Lietuvoje ir Olandijoje. Pirma- Olandijoje yra pramone. Antra- tie 2500 i rankas yra tik vidurkis tarp prezidento ir valytojos. Jei Olandijoje zmogus i rankas gauna 1800 tai jis jaucias laimingu.. Bet 1400 jam kas menesi atima butas, mokesciai,sveikatos draudimas ir t. t. Lietuviai net neisivaizduoja kokie eiropoje mokesciai. . . Taiigi zmogui lieka 400 maistui ir benzui. Tu pinigu triju asmenu seimai dabar pakaks tik 10 dienu kukliai maitinantis. Ir kazkodel nieks nevardija mokesciu, o tik kiek gauna. Ir pamirsta pasakyt, kad lietuvoj 90 proc turi savo bustus, nes rusai dykus dalino. O olandijoje tik 10 proc turi savo bustus- milijoniriai. Kiti gauna valdiska nuoma - buto kaina 800-1200 bet cia be mokesciu.

Rew

Rew portretas
Kvailas straipsnis. Pirma - zmogus nieko neismano ekonomikoje. Pinigai ant medziu neauga. Juos reikia uzsidirbti, o ne gauti. Salyje turi buti stambi pramone,kad galetum gaminti gera,konkurencinga preke,o ja pardavus moket gera atlyginima. Lietuvoje pamones nera,todel tie ivardinti 1200 yra labai gera suma.

Dominykas

Dominykas portretas
atsisėdęs šalia kelio netikusioj vietoj...Negražu bėdžius išvadinti lochais, bailiais, daunais ir panašiai. Kovoti gali tik žmogus, kuris ką nors turi ir gali tai prarasti. Į valdžią veržiasi ne idiotai, o gudručiai. Niekas jokio dviračio neišradinėja. Principas yra senas - žmogelį reikia nupešti kaip vištą, kad jis glaustųsi prie pono kojų, kad sušiltų.

todel ,kad LT

todel ,kad LT portretas
nuo amziu yra spekuliantu krastas...

<<<<SĄŽINĖS TURĖTŲ--PASITRAUKTŲ

&lt;&lt;&lt;&lt;SĄŽINĖS TURĖTŲ--PASITRAUKTŲ portretas
LIETUVA TAPO TOKIA BRANGI NES JĄ VALDO TIE ,KURIE GRIAUNA TIE,KURIEMS SVARBESNI NARKOTIKAI IR ANTRAS GALAS TIE,KURIE PAMIRŠO SAVO TAUTĄ KIŠDAMI NOSĮ KAI KUR PER DAUG GILIAI.....

To-kaunas

To-kaunas portretas
Na,kad tą patį norėjai parašyt,mes ir neneigiam,žinom,kad daugiau tvartelinių parazitų yra

Cianidas

Cianidas portretas
Na ką tvarteliniai,jau ko gero ne tik eu pasturgalį uostom,tuoj ir rūsam, pagal pragyvenimą, tą patį darysim dėka jūsų tarybinio profėsariaus tvartelio

Dainė

Dainė portretas
Viskas gerai, apsidairykit. Kai pažiūri kiek prekių vežimėliuose prikrauta tai galima pamanyt, kad arba Lietuvoj nuo rytojaus stos badmetis arba visi namuose turi daugiavaikes šeimas. Gatvėse kas antras nutukęs.Tai kokia išvada viso šio reiškinio?

Kaunas

Kaunas portretas
Kaip nebutu keista bet Fritz parase ka norejau parasyt .

Na na

Na na portretas
Nesuprantu: kainos kyla, degalai brangsta, o parduotuvės pilnos nuo par ryto, automobilių spūstys, regis, apie kainas daugiau kalba medijos, nei patys gyventojai. Jei perka vežimais, neskaičiuoja benzino kainų, vadinasi, ne taip jau ir blogai.

Vakaru salyse

Vakaru salyse portretas
zmones issikovojo pakenciamas salygas tik del kairiuju jegu valdymo ir stipriu,visus vienijanciu profsajungu. Ir dare tai mazdaug 100 metu,kol tapo gerai visiems,ne tik oligarchams. To irodymas - pas Vova ismoves Depardje. Nuo mokesciu! O 2rniai lietuviai laukia mesijo,bijo profsajungu,leido sunaikinti uz juos kovojusi Palecki - nu tai ko dabar myzcioti,kad 2rnanami pasidarete is Tevynes!?? Juk net darzelinukas terorizuoja bailesniji! Tai kodel to nedaryti magnatams!? Manotes,koznas gudrus po viena!? Tai po viena jus ir 3,14sa,tik visus! Va,kada visi neleisite ruksenti net to vieno - tada pradesite kabarotis evoliucijos keliu is primatu! Nors,net bezdziones buriu iveikia leoparda,o ne leidzia jam suesti viena kuria. Kokie esate - taip ir gyvenate,nes to ir verti! Net emigracijoje ne kovojate su vietos bendradarbiais,o dazniau pabunate streichbrekeriais,kai kovoja jie! Linkiu pasveikti,skia! Jei dar imanoma...

Vatagalviamsnesuprast

Vatagalviamsnesuprast portretas
Kirkilas atėmė iš Chodorkovskio ir parsidavė mažeikių naftą kolegoms kgbistams lenkams kad Lietuvą nudrožtų kaip sidoras ožką.

Anonimas

Anonimas portretas
Issigime ir supuve labusai. Tokiua ir ju ,,valstybe,, Kur spjausi vis pataikysi jeigu ne ant mamapisio, vagies ar bandito tai ant pediko tikrai. Slykstu kai papuve labusu lavonai apsimeta protingais, super edukuotais ir visom dozem vakcinuotais pi.de.ra.sais.

skiep

skiep portretas
Ukrainai Lietuva skiria apie 10 kartu daugiau lesu vienam zmogui negu ES.Kasciunas pries kelias dienas pasake.Stai kodel brangiai mokam,nes is kokio sulinio tokie pinigai Ukrainai?

Fritz

Fritz portretas
Godumas, godumas, godumas. 80% LT gyventoju yra prisitaikeliai, melagiai, korumpuoti ir pavydus, kad patys negali daugiau vogti, ar pasisavinti. Visi rekia ant vyriausybes, bet patys ten papuole, butu dar blogesni. Supuvus visuomene nuo TSRS laiku. Issivadavimas ir po to KGB islaptinimas parode tikraji visuomenes veida. Slykstu. Be vakaru pinigu ir paramos cia nieko neliktu

Tomas

Tomas portretas
Kaip mus moke, kad ko didesne kaina, to kokybiskesne preke, todel verslininkai stengesi dydinti kainas, kad zmones daugiau pirktu kokybisko maisto.

Tai

Tai portretas
Problema didziausia socialine atskirtis Lietuvoje ES , kuriu menkos pajamos tikrai skursta ir priversti taupyt ir ju buitis skursta ir tai ilgalaikes pasekmes bus ,jau pradeda jaustis ir kas gauna vidutines pajamas jau menkai ir susitaupo ir tos santaupos tirpsta ,turetu kazkas ivykt tokia situacija ilgai testis negali kainos , mokesciai auga o pajamu padidejimo ner .

taip yra

taip yra portretas
SIMONYTE IR LANDZBERGIS pastoviai sypsosi kad lietuvos gyventojai taip skursta jie jaucia malonuma nes jie jau tiek prisikrove savo kisenes kad nebegali nesypsoties

Viskas čia jau ir taip seniai aišku

Viskas čia jau ir taip seniai aišku portretas
Tokios kosminės kainos ir tokios juokingos algos ant LT yra todėl, kad visos partijos sėdi verslininkų kišenėje (asmeniniai kyšiai, paramos partijoms, otkatai ir pan.), arba net ir patys politikai yra verslininkai. Negana to, lietuviai yra avinų tauta, kuri sugeba nebent paburbėti virtuvėje, bet tik ne susivienyti ginant savo interesus ir teises. Šitai šaliai jau nulemta AMEN, kai galutinai išspaus paskutinius syvus...

Tol kol valdantieji

Tol kol valdantieji portretas
liberkonsetvatoriai tol Lietuva bus " brangi " . Lauk juos iš visų rinkimų ! IŠ VISŲ ! Pradėsiu nuo savivaldos kovo 5 !

Ir

Ir portretas
Pasakysiu tiek,viskas yra brangiau,dėl to,kad prasto issiauklejimo ir mentaliteto savininkai,tokiu būdu kraunasi sau turtus,ir lietuviai lochai,jiems tai padeda su dideliu malonumu,jeigu pirkėjai vangiau pirktų ,tos kainos nekiltų taip smarkiai,tiesiog prekybininkai naudojasi progomis,kaip užsidirbti viena ar kitą milijona

Šimonytės vyriausybė pati blogiausia !

Šimonytės vyriausybė pati blogiausia ! portretas
dar reikia faktų ? ____Suderinta metinė infliacija Lietuvoje lapkritį buvo viena didžiausių Europos Sąjungos (ES) šalyse, trečiadienį skelbia Eurostatas.

Todėl kad korupcinis seimas

Todėl kad korupcinis seimas portretas
Remia korupcinę valdžią.

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi dar pats Maironis rašė "graži tu mano, BRANGI, tėvyne". Mokėkit varguoliai!

Todel,

Todel, portretas
kad joje gyvena 2rniai ir bailiai! Kairiuju jegu,kurios atstovautu parasta zmogu nera,o 2rniai dar ir tiki,kad jos "raudonos ir rusiskos"! Na,tai kaip tokiu neapiplesti,ne2lkinti!?

Kodėl Lietuva tokia brangi?

Kodėl Lietuva tokia brangi? portretas
Tai gi kiekvienas giedam Lietuvos himną Lietuva brangi, tu didvyrių žemę...

Išvada

Išvada portretas
Glušą ir bažnyčioj muša.

Augis

Augis portretas
Eilinį kartą, atėjus konservams į valdžią, rezultatas yra katastrofa. Bet lietuviai yra kažkokių tai lyg asilų tauta ir reguliariai leidžia į valdžią ateiti konservų sektai arba kitokiems žulikams. O situacija vis blogyn ir blogyn. Žmonių vis mažiau ir mažiau.

Atbuleiva

Atbuleiva portretas
ne idiotai sėdi valdžioje, o priešingai-labai veiklūs veikėjai. O idiotai yra visi kiti

čia runkelių kraštas

čia runkelių kraštas portretas
pas mus viskas galima-tiems, kurie lygesni už lygiuosius. O avinai tyli

zarazos

zarazos portretas
cia Simonytes ir Landzbergiu gaujos vadu ismone kankinti gazdinti lietuvos zmones kelti kainas privesti prie bado skurdo jie jaucia palaima

Antanas

Antanas portretas
Manau ,kad šunišką gyvenimą gyvename todėl, kad liansbirgįus mylim labiau už žmonių gyvenimą!

Jonas

Jonas portretas
Tai kuo užsiima mūsų išgirtoji vyriausybė ? Sau algas didina,kad nejaustu infilliacijos ?O kaip gyventi eiliniam ,minimumą gaunančiam LR piliečiui ar pensininkui ? Bet argi tai jiems įdomu.Juk LGBT klausimai jiems svarbesni.

Das ist fantastisch

Das ist fantastisch portretas
Tai kur dingo klyksmai "Daugiau sankciju Rusijai"??!!! Gi iki apsisikimo bliovet dar, dar, dar!! Daunai reke "Atjungti swifta RUsijai"! Na, atjunget swift Rusijai. Ir ka??? O gi nieko! Ne rusai moka kosmines saskaitos uz buta o tie patys daunai... Tad rykite savo ambicijas ir neverkite... Uz vyjebonus reikia moketi..

hhh

hhh portretas
Todel, kad musu valdzioje sedi idijotai...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių