Lietuvoje – 61 koronaviruso auka: mirė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės pacientas

Ko

Ko portretas
Veryga kaltas, ne visos ligoninės pavaldžios sam .

...

... portretas
Norit gyvent - venkit ve'Rygos ligoninių!

Duomenų tiekėjams

Duomenų tiekėjams  portretas
Tai vis tik 71 ar 80 ,tai nėra jokio skirtumo ,nurašyti jau tinkamas ,daugiau nereikės išlaikyti .Absurdas jei rašai tai tiksliai ,o čia maždaug.Tai taip vertinami senoliai ,maždaug gyveno toks.

Anonimas

Anonimas portretas
"Iki " parduotuviu tinkluose nesilaikoma socialinio atstumo, sliauzioja po parduotuves be kaukiu. Atsakingu ar kontroliuojanciu nera. Visiska betvarke visose srityse. Tai priklauso ir nuo dvikoju ir nuo darbuotoju atsakingumo ir supratimo. ligoninese ar piloklinikose visa laika turetu buti tvarka ir sterili aplinka, deja ir ten medikai irgi nesilaiko elementariu higienos reikalavimu ir tik todel nesveikuojantis zmogus negali buti konsultuojami ar gydomi.Rasytu tikslius skaicius kiek zmoniu ir nuo kokiu ligu mirsta kasdien, bet ir cia, ES ivesta uz milijonus, neveikia. Kada tas jovalas bus sutvarkytas

BBD

BBD portretas
Veryga sugriovė lietuvos mediciną, ir kitą ūkį, o dabar laukia rudens, , kai ims mirinėti visi negavę medicinos paslaugų senoliai. Šitas žmogus irgi įeis į istoriją.

Keista,

Keista, portretas
Keista, kad net bijo parašyti tiksliai metus

Problema

Problema portretas
Kada vyresnio amžiaus žmonėms 60 +, turintiems lėtinių susirgimų, esantiems rizikos grupėje, bus pradėtos teikti medicininės paslaugos, reabilitacinės procedūros, nes poliklinikos neteikia paslaugų, skirtų lėtinių susirgimų paūmėjimui gydyti. Panašu, kad teks laukti iki kol būsime nurašyti kaip COVID statistiniai vienetai. Dabar senjorai saugojami tik nuo kavinių, restoranų, grožio procedūrų ir pan. lankymo. Kada bus rimtai susirūpinta pagyvenusių žmonių sveikatos problemomis, be lauko kavinių galime gyventi, bet be medicinos paslaugų, vien nuskausminamaisiais vaistais, gyventi sunku.

Blaine

Blaine portretas
Dabbar „Google“ moka nuo 6285 iki 7392 USD per savaitę už darbą internete iš namų. Įstojau į šį darbą prieš du mėnesius ir per pirmąją šio sandorio savaitę uždirbau 6457 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Apie tai skaitykite čia.. ...............>>>>>>>>  cutt.ly/yyvKV2u

Taigis

Taigis portretas
Mirė nuo koronoviruso. Turėjo šalutinę ligą šautinė žaizda galvoje.

Patikslinu

Patikslinu portretas
Jam buvo nuo 10 iki 100 metų. Barzdos nebuvo.

Jam

Jam portretas
Buvo nuo 71 iki 80 metų...

Manau

Manau portretas
Manau tai priklauso tas virusas nuo žmonių sąmoningumo.Kodėl neserga nė viena parduotuvės kasininkė ir dirbantis salėje?O serga tie kurie dirba sandėliuose ,fasavimo cechuose.Manau,kad serga tie kurie nesilaiko švaros ir tvarkos bei savikontrolės.Nesilaiko apsaugos priemonių.Į viską spjauna.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių