Lietuva toliau atsisveikina su V. Cololo: į šermenis plūsta žmonės

...

... portretas
Šermenys irgi su 'žole'?.. :s

Nuodėmingas

Nuodėmingas portretas
A.A...žmogui. Tegul jam būna Aukščiausiasis gailestingas ir paskutinį teismą surengia Turgelių bažnyčioje.

peilis

peilis portretas
kam ,kur ir del ko pjove,susidaro ispudis ,kad Zmogu 'netycia' pareze,jokios operacijos svarbos informacijos ,tik sirdis kalta,keistai keista viskas.Uzuojauta artimiesiems.

tam<< nuomonė

tam&lt;&lt; nuomonė portretas
kaip tos dienos sulauks tokie bejėgiai ir be nuodemes Klaipedos savivaldybes gobšuoliai

žarnokas

žarnokas portretas
ji suėdė stokholmo dieta.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Prieš Mirtį visi esame tokie bejėgiai. O kai pagalvoju apie Dievo Teismą, tai išvis pakerta kojas. Kiekvienas sąžiningai prisiminkime savo praeitį ir pamatysime, kad nė vienas nesame be nuodėmės, todėl nė vienas negalime teisti šio suklydusio amžinatilsio. Jį teis tik Dievas, kaip ir kiekvieną iš mūsų, todėl mes galime paprašyti, kad Dievas jam būtų gailestingas...

AS

AS portretas
Nepatinka neziurekite.Kam bus atleista vienas Dievas tezino.Ir nereikia cia kvailu komentaru.Tik parasysiu,kad urna i zeme turetu buti kasama tik medine.Tai turetu ir ispeti pardavinejantis ir siaip susije su paveldu ar kas .

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel tos merginos ,prostitutes nesupakuoja? Leidzia pastoviai reklamuotis.

Ko čia putojat,

Ko čia putojat, portretas
pusdurniai? Jau per jus nebus galima mėgiamo žmogaus prisiminti ir geru žodžiu paminėti?Aš mielai nueičiau su Vitalijum atsisveikinti (kad ir nepažinojau asmeniškai). Bet Klaipėda nuo Druskininkų toli.. Amžinatilsiui kuo daugiau gerų žodžių - tuo lengviau eiti tolyn..Amžinybėn. Sudie, mielas Linksmuoli, sudie.Tu kaip graži saulėta diena nešei mums džiaugsmą, juoką ir puikią nuotaiką. Ilsėkis ramybėje..Ačiū.

senjoras

senjoras portretas
Duokit ramybę sielai jo ar jus patys šventi kad turite teisę jį kaltinti ir kam tas vardinimas kas atėjo vakar kas šiandien?kas jautė pareigą tas ir atėjo tie zurnalistai jau uzkniso su savo aparatais žmonėms lenda į akis tokia valanda

Aušra

Aušra portretas
Te Dievas būna jam gailestingas.

As

As portretas
Kunigai labiau nusideję,nei šis žmogus

Ontė

Ontė portretas
Ar Cololo poelgį bažnyčioje galima traktuoti, kaip išpuolį prieš šventą dvasią? Jei taip, tai biblijoje parašyta, kad nuodėmės prieš šventą dvasią nebus atleistos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių