Korupcija iš ligoninių ir poliklinikų nesitraukia

Anonimas

Anonimas portretas
Geles tai padeka ,o ne kysis,atsipeikekite.Tada ir mokytojams nera reikalo nesti geliu ir kavineje barmenui palikti

Lig.

Lig. portretas
Nedavus kyšio negydys,todėl žmonės iš paskutiniųjų stengiasi ”apsimokėti ”asmeniškai.

klp

klp portretas
Teko gulėti klaipėdos ligoninėje. Gerą komediją buvo galima nufilmuoti, kaip skyriaus vedėjas iš manęs išmušinėjo "padėką", nes vienintelis iš palatos nemačiau reikalo "tepti". Įdomu, kad labiausiai stebėjosi tie keturi mano "nelaimės broliai" - " nu ko tu neduodi ? Juk matai, kad užpyko". Kai paprašiau, kad skirtų gydomąją procedūrą, "šundaktaris" su pasitenkinimu išsiviepė : "limitai baigėsi". Gautame išraše pastebėjau, kad ta, mano prašyta procedūra įrašyta kaip suteikta. Pareikalavus ištaisyti, išrašą jį taisė ne vieną kartą - tebeturiu tris skirtingus variantus. Paskui buvo smagu žiūrėti, kaip tas "profesorius" kramtė šlipsą pas ligoninės vyr. gydytojo pavaduotoją ir teisinosi visokiais kliedesiais. Tada ir paklausiau, ar ne gėda kaip pirmokėliui raudoti ? Juk nieko ypatingo man nesuteikė, daug daugiau pastangų įdėjo į mano "auklėjimą. Nežinau, gal ir yra sąžiningų gydytojų - nesusidūriau. Bet pacientai patys kalti - reikalaukit to kas jums priklauso ir pasiekit savo.

NIURZGALIAMS

NIURZGALIAMS portretas
TEKO NE KARTĄ GYDYTIS IR LIGONINĖJE--NIEKAS NEREIKALAVO,NIEKAM NEDAVIAU JOKIŲ KYŠIŲ,,VISADA ŽIŪRĖJO,GYDĖ,GULĖJAU IR REANIMACIJOJ IR SKYRIUJE KAUNE IŠEMINĖS ŠIRDIES LIGŲ,-NETURIU JOKIŲ PRETENZIJŲ NEI GYDYTOJAMS,NEI KITAM MEDIC.PERSONALUI,NEI SLAUGUTĖM .NESUPRANTU,GAL JŪS PATYS ATEINATE PAS GYDYTOJĄ SU PRETENZIJOMIS,NETURĖDAMI SUPRATIMO APIE GYDYMĄ,DĖKINGA IR ŠEIMOS GYDYTOJAI IR KARDIOLOGEI IR VISIEMS SU KURIAIS TEKO SUSITIKTI.

Medikas

Medikas portretas
Mielieji , iš kur tiek pykčio ir neapykantos ? Na , netobula ta mūsų visuomenė : kiek čia visko ... Nuo nesibaigiančių valdžios pažadų ir net iki smurto prieš vaikus . pasiteiraukite valdžios vyrų ir moterų kokie gi ištikro tie mūsų atlyginimai . Po paskutinio pakėlimo kai kuriose ligoninėse gydytojo specialisto atlyginimas su mokesčiais pasiekė 1289Eur. ( apie 800 Eur. atskaičius mokesčius ) , o jaunesniojo rezidento 1346 Eur. Ar ta Mūsų visuomenė tikrai pritaria tokiems savo gydytojų atlyginimams ? Ar tokie sprendimai tikrai skatina tobulėjimą ir kelią link darnios visuomenės ? Atsiprašome , kad mūsų tarpe pasitaiko ir tikrai sumaterialėjusių kolegų ...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jeigu neduosi kyšio negydys.Ir atlyginimai dideli nepadės.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar pakėlė atlyginimus ar ne kaip ima kyšius taip ir ims.Neduosi ir ne gydys.Šilutės ligoninėje visi gydytojai kyšininkai.Buvo tik viena gydytoja ,kuri neėmė kyšių ir dirbo sąžiningai ,bet gydytojų kolegų buvp ,, išėsta" nes nuoširdžiai gydė ir nereikalavo kyšio ir turėjo labai daug žmonių,kurie tik pas ją norėdavo gydytis , ir jos palatos visada budavo pilnos.Per 5 A.A. Mamos slaugymo metus šioje ligoninėje būdavome labai dažnai.Mačiau kaip gyd.Bernotaitei kišo pinigus ką tik paguldyta moteris,bet tuo metu mūsų keletos moterų parašytas skundas ir gyd.Giedrikio reportažas per televiziją filmuotas STT sulaikė ją .Nemanau kad ten padėtis pasikeitė,kaip ėmė kyšius taip ir ima.

Kaunas

Kaunas portretas
Jei matau ,kad gydytojas mane nuosirdziai gydo,rupinasi jei asjam ir nedaviau.Tai pasveikus uz rupesti jei tik galesiu atsidekosiu.Ir nereikia man jokiu nurodymu.Bet jei gydytojas kaip robotas tik raso ir i tave nekreipia demesio,nepaklausi kaip tu jautiesi.Tyrimai geri ir atia.Tai tokiam tikrai nedaviau ir neduosiu.

As

As portretas
Gydytojui atsiliginti uz nuosirduma,rupesti,atiduma negalima nei gelemis,nei sokoladu nei kuom kitu.O kodel nustatyta bene 10 procentu palikti kavinej uz atnesima lekstes,aptarnavima? Kur logika? Gydytojui kysis ,o cia padavejui privalpma.

Nuk.

Nuk. portretas
As kai gelem atsidekojau Vilkav.lig.tai but numarine be gailescio,o kaip gavo 100 lit.tai buvo 2002m.tai leisgyve isveze y kauno klik.O sitos stervos svarc.su lokosevic.operavo ir supuliavo visi viduriai,tegul prisimena,bet man reke ,tu mus visa gyven.prisiminsi,tik nesupratau del ko.Aisku kad y kiseniu neydejau,matosi kiek verta ju akimis moters 38.m.gyvybe,slykstynes!!!!!!

Titus

Titus portretas
Svarbiausia visi piktinosi medikų korupcija,o kai tokiam asilui pasakai,kad pats kysininkas,tai baisiai supyksta.O kiek gydytoju sėdi kalėjime už kyšių davima.?Nei vieno.Tai ko neimti,jei nesodina ir turto neatima.

H enrika

H enrika portretas
Svarbu korupcija pasitraukė iš ministerijos. Kas tos gėlės...

???

??? portretas
Daugybe zmoniu be savo sazines savikritikos , savo ydu "matymo" - be trukumu , kompleksu, nesaziningumo ,melavimo , apsimetinejimo kitokiu nei esantis , negarbingo elgesio , apgaudinejanciu, nejautriu , abejnigu , nepatikimu , savanaudziu ...ir t.t. Stai visa zmogiska puokste !!!

...

... portretas
Situacija KARDINALIAI pasikeis kai visi suprasim kad nėra ko pas tuos 'gydytojus' vaikščiot, kad mūsų sveikata jiems nerūpi, kad jiems tereikia farmacininkams įsiteikt, o jau mes jiems - TIK kaip eksperimentiniai gyvuliukai.

korupcija medicinoje

korupcija medicinoje portretas
nei kiek nesumazejo per paskutinius 10 metu,gal naujas prezidentas paskirs kompetetingus STT,FNTT ,TEISESAUGOS STRUKTUROS ATSTOVUS. .IR TAIP BUS pONAI GYDYTOJAI IR KYSIU DAVEJAI

To Bronius

To Bronius portretas
Klystate...Tradicija atejo is prieskariomenes Lietuvos - visada duodavo gydytojams

Aistė

Aistė portretas
Aš abejoju, ar gydytojams reikalingos gėlės ir šokoladas baikit kliedėti, kas jiems tos gėlės ir šokoladas. Yra gydytojų neimančių pinigų ir atliekančių savo darbą puikiai, bet yra ir imančių ir net duodančių suprasti, kad reikia" apsimokėti". Aš neduodu nei pinigų, nei gėlių, nei šokolado, bet galiu pasakyti, kad skirtumas yra, tu sėdėsi už durų ilgai, kabinete gydytojas atsakys tik į tavo pasisveikinimą ir toliau beveik nekalbės, kažką kompiuteryje rašys ir man buvo atvejis, kai po trijų apsilankymų pas traumatologą, buvo skiriami tyrimai, paklausė, ar jums skauda, nors per pirmą apsilankymą aš detaliai viską apsakiau. Žinote gydytojų atlyginimai nedideli, darbas sunkus ir sudėtingas, tačiau konkursai į Medicinos universitetą- didžiausi.

Ona

Ona portretas
Nuo kada gėlės tapo KYŠIU!Jos-padėka už kokybišką paslaugą,gerumą,nuoširdumą.Kodėl nelaikoma kyšiu,kai gėlės glėbiais nešamos pedagogams?

tautietis

tautietis portretas
Dar turi sąrašiukus, kam padėti, o kam ne, nadaro broką operacijos matu prabunda pacientas, kitas variantas vietos nejautra neveikia ir jauti kaip karpo raumenį- žodžiu smagumėlis.

As

As portretas
Yra visokiu zmoniu .yra visokiu gydytoju.Juk jie is niekur neatsirado ,o is musu tarpo.Niekada nedaviau gydytojui pries operacija.Tik iseinant vienaip ar kitaip jei pasirode gydytojas to vertas.Bet yra gydytoju kaip as sakau robotu.Gal jis specialista ir geras,bet issiaiskinti,isklausineti tavo savijauta jam to nereikia.Paziurejo i popieriu .Kraujas geras ,tyrimai geri viskas gerai eik .O ,kad isigilintu kas tau ,patartu ka daryti jam tai nerupi.Tai tokiam uz ka geles.?

Jei reikes pirksiu geliu ,reikes pirksiu ir sokolada .

Jei reikes pirksiu geliu ,reikes pirksiu ir sokolada . portretas
Geles ir sokoladas padeka uz gera zodi,gydyma ne kysis.Ir nereikia cia paistyti nieku rasytojau.Kai susirgsi ir matysi ,kad gydytoja tau visokeriopai padeda domisi tavo liga nors galetu pasiusti pas kita specialista.Tokiam gydytojui nieko negaila.Atsidekoju po gydymo uz gera zodi ,uz supratima.

nuomone

nuomone portretas
Nesitraukia ir nesitrauks

Seiki

Seiki portretas
sulaukę šv.Velykų. Tad nirs nemeluokime,su tokiais straipsniais. Kyšį,rašoma duoda kas ketvirtas,penktas pacientas. O gal atvirkščiai? Tikrai to kyšio neduoda tik kas ketvirtas,penktas pacientas ar jo šeimos narys. Žinoma jei gerklę suskaudo,manau vokelio neneša,nes tai kvailai atrodytų,bet atsigulus su rimta liga į stacionarą tą kyšį duoda per gydymosi laiką,net ne vieną kartą. Juk ten kaip į kiaurą maišą. Šiandien davei,rytoj pamiršo.Taip,kad manau lygiai tas pats kaip ir kad neduoti,nes tik dienai užsitarnauji rūpestį. Manau ne kyšius reikia duoti,bet žinoti savo ligą,eigą,gydymosi principus ir to reikalauti iš medikų. Juk žmogus užsidirbo,bent pagrindinę gydymosi pagalbą ir lengvatą.

Genute

Genute portretas
Man gėda duoti gydytojui ir pinigus ir šokoladą. Bet deja susidūriau su gydytoja kuri pinigus ėmė ir iš mirštančio žmogaus. ir jai visai nebuvo gėda.

bronius

bronius portretas
Korupcija parėjo nuo sovieto. Ir dabar tie, įpratę imti, mykia ir reikalauja. Skvernlininkai-keliukai numiro, pareis ir daktarams.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Gėlės, saldainių dėžutė ir užsienio šalyse duodama po gydymo ir niekur nelaiko, kad tai kyšis, o jau pinigus jeigu bandysi duoti išvys iš kabineto. Na kaip Kaune tai dauguma gydytojų dar tiesiogiai pasako sumą

ahaha

ahaha portretas
reikia buti asilu kad duot pinigu,as neduodu ir neduok dieve padarys ka blogai iskart i teisma

Ona

Ona portretas
Gėlės gydytojui po gydymo visame pasaulyje nelaikomos kyšiu

Anonimas

Anonimas portretas
Demokratija pagimdo tokius isgamas.

Žmogaus sveikata

Žmogaus sveikata portretas
pati geriausia prekė.

Karti tiesa ?

Karti tiesa ? portretas
Reto nesąžiningumo gydytojas.Iš mūsų paėmė pinigus už ligonių kasų kompensuojamą operaciją.liepė pasirašyt ant popierių, kuriuos , manau vėliau tiesiog išmetė. :( Po to išsigynė , kad nieko jis neėmė. Net ir jo skyriaus vedėja sakė : nu jis toks.Negali sektis tokiam žmogui. :( Lazda turi du galus.Aš net buvau nuėjus į STT.Tikiuiosi ten jo vardas ir pavardė įrašyti didelėm raidėm.Apeikit šį daktarą 9 ratais.Atgrasus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių