Konteineriuose – afganistaniečių išmestas maistas: restorano prašo atsižvelgti į jų poreikius

Jurga

Jurga portretas
Žiurknuodžių jiems į maistą, jei negerbia maisto, čia žmogus dirbi, vos kojas parvelki, ieškai kuo pigesnio maisto, suki galvą kaip sutaupyti, vaikams geresnį kąsnį, o tie šėtonai meta lauk maistą kad jiems rankos nudžiutu.

Raimonda

Raimonda portretas
Leiskite jiems patiems pirkti ir gaminti, ir susitvarkyti! Maistas turi būti gerbiamas, kaip ir teikiamos paslaugos!

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
žilvinas tručyzna krysas gaudo valgyt o jie maista išmeta

UPS

UPS portretas
Kai buvo blogai,žmonės valgė sušalusias bulves,medžių šaknis, žiurkės.Viską,kad tik nemirti,kad tik pasiekti tikslą.O čia ponams restorano maistas netinka.Maitinkit geriau savo žmones,jie padėkos ir jiems nekils ranka maistą išmesti.Matyt labai gerai gyveno,kad taip išsidirbinėja ir tai ką jie pasakoja apie save,grynos pasakos

nesusireikšminę matau

nesusireikšminę matau portretas
Jeigu tokie religingi fanatai reikėjo likti savo šalyje ir kovoti su talibanu, o ne bėgti kaip stručiams, o dabar reikalauti geresnio maisto nei vietiniai valgo.

Ja

Ja portretas
Vat tau tie vargšai, pargabenti, rizikuojant mūsų vaikų gyvybę,baisu, jų išedas veža mūsų varguoliams į valgykla, mes irgi norim jautienos, bet ji daugeliui ne įkandama, mokom savo vaikus, anūkus ne metyt maisto, tegu eina užsidirba, elgiasi kaip nori, geriausia but kad issinesdintu.

nu

nu portretas
jau carais pasijuto ,taip visi lindo ten jiems si-knon......net sildyma ijunge rugpjucio pradzioj ,kad tik musliai nesusaltu ..o nese o siules visi padeti ,cha cha cha.......

fu

fu portretas
kaip nekenciu musliu ir tokiu ciur-ku !!!!!

Didelė klaida

Didelė klaida portretas
Nereikėjo jų čia atsivežti ir dar rizikuojant mūsų karių bei pareigūnų gyvybėm. Susodinti visus į lėktuvus ir atgal grąžinti juos į savo tėvynę. Mesesame mažas katalikiškas kraštas, nesulyginamas su milžinišku islamo pasauliu. Turime rūpintis savo tauta ir valstybe, o ne pataikauti, keliaklūpsčiauti ir tarnauti nekviestiems kitatatikiams. Dažnai būna skaudu matyti ir girdėti kaip mūsų valdžios atstovai ir vadinami žmogaus teisių gynėjai užsikrėtę servilizmo virusu.

Anonimas

Anonimas portretas
jei tokie aukšti reikalavimai, gal jau laikas pasižvalgyti kur geriau.

Lietuviai

Lietuviai portretas
Afganistaniečiai, ką tik nukirtote šaką, ant kurios sėdėjote ,išgelbėti nuo talibų keršto. Dauguma lietuvių jūsų gailėjo, nešė rūbus, maistą... O jums neužteko žmogiškumo atsisakius jums netinkančio maisto pasiulyti ligoniams , sunkiai gyvenantiems Lietuvos žmonėms. Nebetikime jumis, lietuviai užjaučianti,taiki tauta, kol jos neišduoda.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Netinka maistas tegul gryžta i savo šalį ir tegul maitinasi kaip jiems priimtina.Dovanotam arkliui i dantis nežiuro o šitie dar žiuro ir pretenzijas kelia.Kas mums dykai duoda?

Pilietis

Pilietis portretas
Neduoti esti 3dienas.tada ir kiauliena pradės kapoti.matai kokie išpuikeliai.duoti šiūfely i dantis ir dirbti.nęs darbdaviai verkia kad darbuotojų trūksta.nori kad jiems iš trečiųjų salių parūpinti.štai yra.ir maistui užsidirbtų.o tai pripratę našarum.dydvyriai mat

Stal

Stal portretas
tegu eina dirbti ir užsidirbti maistui, tada kai patys susimokės už jį tikrai nieko neišmetinės. ką darbo laukiuose ar fermose nebėra? tegu dirba jeigu jau atsibeldė iki čia, greitai įvertins kiek kas kainuoja kai patiems teks savo maistu pasirūpinti.

Vytas

Vytas portretas
Dasigyvenom tapom kiaulemis pamenu mociute kas likdavo nuo pietu stalo isdalindavo kas vistom kas suniukui kas kiaulikem

Sarobaras

Sarobaras portretas
Varom į Afganistaną, pareikalausim alaus su kiaulių kojytėmis! Manau, perpjaus gerklę ir viskas.

Nieko jiems dykI neduoti

Nieko jiems dykI neduoti portretas
Tegul susimoka. Pinigų turi. Ir dar kai gerai išsišiks, tada bus ir gautas maistas gerai.

Niekadėjas

Niekadėjas portretas
Afrikiečių mėgstamiausias maistas tarakonai. Deja paruošti juos reikia mokėti. Rodė per televizorių. Jie juos valgo panašiai kaip mes razinas. Jei gerai paruošus jie šio patiekalo neišmestų. Nepatikėsit afrikoj restorene gali jums patiekti būtent tarakonus. Lietuviai lietuvoje juos jau seniai augina, ...ir tiekia užsieniui

> ooo

> ooo portretas
tau visi kas lipa per sieną afganistaniečiai? Patarčiau žemėlapį pastudijuoti. I ES bando pakliųti labai daug valkatų iš daugelio šalių, deja tarp jų kuriems reikia realios pagalbos yra minimumas, Dauguma eina Europon valkatauti, o kai kuri žudyti- ką parodė paskutiniai įvykiai Norvegijoje.

Ooo

Ooo portretas
Mūsų kariai dėl jų gerovės Afganistane tarnavo, jie ne už ačiū dirbo manau vertėjais mūsiškiams, o gavo algas, o dabar mes ne tik kad suteikėm prieglobstį irmaitinam, o jie dar tyčiojasi iš mūsų maisto

DR

DR portretas
Labai naudinga ir potenciali informacija apie labai didelius tarptautinius bankinės sistemos pasikeitimus, pritaikant XRP blockchain sistemą, dėl ko atsiranda didžiulis potencialas. Siūlau skirti porą minučių informacijai peržvelgti: drive(.)google(.)com/drive/u/1/folders/1YpIKrYhP-lOHcn23L-rfS5tsG_Qk0-Ox (ištrinti skliaustelius).

Ooo

Ooo portretas
Mūsų kariai dėl jų gerovės Afganistane tarnavo, jie ne už ačiū dirbo manau vertėjais mūsiškiams, o gavo algas, o dabar mes ne tik kad suteikėm prieglobstį maitinam, o jie dar tyčiojasi iš mūsų maisto

Kokia neteisybė

Kokia neteisybė portretas
Mūsų piliečiai ligoninėse maitinami vos už 4 eurus, mūsų kariai už 8 eurus, o atvykėliai, kurie nieko neveikia net už 14!

aras

aras portretas
Greitai užmiršo, kas jiems grėsė tėvynėje. Ogi galvos ant kuolų.

Kns

Kns portretas
Nenori mėsos meto į konteinerius tai gaminti kokius makaronus, kruopas ir daržovės ,duot vaisių ir nenumirė badu..

Arminas

Arminas portretas
Parazitai daugiau nieko gero apie svečius negaliu pasakyti.. Valdžiai už parazitų įveisimą ir išlaikymą bus nuosprendis rinkimų dieną...

senis

senis portretas
Dirža jiems reikia paimti.

Šrekas

Šrekas portretas
Na jūs ir nesupratingi mažumoms. Atvarykit keletą asilų,matysit kokie bus laimingi svečiai. Pajus net dvigubą naudą ypač dar jauni nebandę vyrukai.

lape siaurine

lape siaurine portretas
trys dienas palikti be maisto tai po to viska sues,lietuvos gyventojai neigali nusipirkti jautienos,avienos,o cia valkatas ir nusikaltelius gerai maitinti yra valdzios nusikaltimasl

Kaip mes nesipiktintume

Kaip  mes nesipiktintume portretas
bet jiems reikia gaminti maistą tokį, kurie jo nori valgyti. O tai reiškia, kad nebūtinai tai turi būti brangus maistas. Įsivaizduokit jei jūs papuolat į kokią nors svetimą šal] ir jus pradeda maitinti kokiom keptom skruzdėlėm ar tarakonais ( yra kur tai valgo) . Manau išmestumėt ir jūs. Taigi dar kartą sakau - gaminkite tokį maistą kurį jie valgo.

Zenka

Zenka portretas
Vyt tuos parazitus atgal.

Abdula

Abdula portretas
Džiūvėsėlių paprastų bl... ir vandens

Vida

Vida portretas
Gerb. Ponai pabėgėlių gerbėjai ir gynėjai, esu pensininkė, bet sau leisti taip įžūliai mėtyti maistą niekada nepakilo ranka, nes nei sunkiai dirbant 60 gyvenimo metų nei juo labiau esant pensijoje niekad negalėjau sau leisti tokios prabangos ir nepagarbiai elgtis su maistu. Kiek dar žmonių Lietuvoje jaučia didžiulį nepriteklių, o tie atsibastėliai šitaip elgiasi, reiškia jie niekada , sakau niekada nebadavo, vyt lauk is Lietuvos ir kuo greičiau. O ponų paprašyčiau bent viena kartą sudaryti sąlygas gyvenime nors paragauti tos ėrienos, nors jau virš 70 metų ir sunkiai užsidirbau pragyvenimui, bet nesu net ragavus tos ėrienos, taigi labai norėčiau bent paragauti. O jus čia dar telezuojat ir kažką vapat apie ju blogas sąlygas. Gėda, atsigręžkit pagaliau į savo žmones.

Raimundas

Raimundas portretas
Varyt tas kiaules atgal į Kabulą .Ten jiems ir maisto geresnio duos ir aprengs Talibanas.

ALGIS

ALGIS portretas
Tokiais veiksmais musulmonai nuteikė visą LIETUVIŲ TAUTĄ prieš save, . žiūrint iš kitos pusės jie taip elgiasi su buvusiais O K U P A N T A I S ,o aplamai tai rezultatas mūsų valdžios beatodairiško keliaklupščiavimo amerikonams , ačiu dievui , ne alachui , kad dar nėra teroristinių išpuolių .

negerbejas

negerbejas portretas
Už tokius maisto gadinimus isvesti atgal ir kolonorantu nereikia glostyti lai tegul dirba verkia ūkininkai kad nėra darbuotojų tai pilna ir užsidirba ta duonutę tai busurmonai jiems nėra nieko

ALGIS

ALGIS portretas
Tik išgamaos gali taip elgtis , argi pas mus yra maisto perteklius

Morgana

Morgana portretas
Ei jūs atvykėliai , niekada nebūsite mums lygūs. Mes gynėm savo tėvynę , o jūs niekas , savos išdavikai, ten dirbot gavot pinigus. Prisižaisit mėtydami maistą, dar kartą įrodėt, kad jūsų neįmanoma integruoti ir apie vidinę kultūrą ir pagarbą šaliai kuri jus įleido nėra ko tikėtis iš tokių ponų, afganistaniečių ir kitokio plauko atvykėlių Nediktuokit savo sąligų.

G

G portretas
Viena vertus taip kaip viskas nupiešta, savaime kyla neigiamas požiūris į atvykusius ar išgelbėtus svetimšalius. Dabar įsivaizduokime lietuvį, nuvykusį į Angliją ir reikalaujantį, kad Kalėdų išvakarėse bet kuris anglas jį pamaitintų vakariene iš 12 patiekalų ir kad aguonpienis būtų kirvio kotu sutrintas, ne kitaip, priešingu atveju visa JK bus paskelbta nepagarbos kitataučiams šalimi nekalbant apie žmogaus pamatines teises gauti tinkamo aguonpienio. Nu tikėtina deportuotų ir tiek.

jk

jk portretas
kas kariavo Afgane žino ,kad ten vieni dundukai,biedniir labai žiaurūs,sujais reik elgtis griežtai,mes čia ponai o jie tik valkatos be tėvynes.Sodint mėnesiu ant sorų kruopų košes,dings fanaberijos dykaduoniams,pusė iš jų buvo talibų šnipai

saulius

saulius portretas
Šuns šūdo jiems, o ne maisto.

Chai

Chai portretas
Nieko jus nepadarysit. Maitinsit ir subines valysit kol neišvyks europon. O europedokomisarai baudas jums rašys del naminiu migrantu nepriežiuros. Tautu persikelimo taip nesustabdysit ejo eina ir eis. O jus busit priversti gerbti visas mažumas ir ju papročius. Sudie europa.

Asta

Asta portretas
Bereikalo juos atsivežė , nieko iš jų gero. Net nesupranta, kad išgelbėjo . Kiaulės visur kiaulės

KLAUSIMAS

KLAUSIMAS portretas
Ka mes darome ir kas darosi Lietuvoje

Rus

Rus portretas
Raskes draugai subininiai tie musulmonai nezino kas badas yra uz tokius dalykus supudyti juos Kybartuose ir nera ka su jais žaisti, tol tvarkos nebus kol ju šaudyti ant sienos neprades, ožiu biznis atsilieps jiem tie milijonai europos euru.

Pamatysit

Pamatysit portretas
Gera duona šikną drąsko. Tarnausit šitiems musulmonams,pamatysit ko nematę. Įsileidot kiaules į bažnyčią ,lr prišiks ir ant altoriaus. Daugiau lyskit jiems į užpakalį tuoj prašys ir juos ant kupros panešiot.

....

.... portretas
Butu dekingi kad gyvena saugiai,kad kariai rizikavo savo gyvybem isgabendami juos. Atkiuto, maistas negeras, visus atgalios i Afganistana savo maisto valgyti. Cia nereikia nedekingu veltedziu.

Juozas

Juozas portretas
Jie jau gali išsidirbinėti: gavo leidimus gyventi Lietuvoje, taigi, gali vykti bet kur į ES. O pinigų jie turėtų turėti, nes, manau, jie gavo atlyginimus keleriopai didesnius nei eiliniai vertėjai Afganistane, tai galėjo gerai pasitaupyti per pastaruosius 20 metų.

Jonas

Jonas portretas
Jie gi papuolė ne į musulmoniška kraštą.Jei nepatinka tai tegul nevalgo.Dabar tai maži reikalavimai vėliau bus didžiuliai jie tarpusavyje tėvynėje nesugeba ir čia greitai kels sumaištį

Ciainikas

Ciainikas portretas
Tegu juos atgal grąžina,mat dabar maistas netinka vėliau ir žmonės nepatiks,o valdininkai tegu pasirūpina savais Lietuviais nors senokai aš abejoju,kad mes jiems savi,jiems pasipontavot labiau ubagams rūpi prieš ES.

Kl

Kl portretas
Tai gal atgal vero i savo talibana

Stop invazijai

Stop invazijai portretas
Kur tie nusikaltėlių teisių gynėjai? Turiu jiems klausimą: ar ateiviai, į valstybės biudžetą neįnešę nei 1 cnt, turi teisę negerbti piliečių uždirbto maisto ir reikalauti išskirtinių sąlygų? Jei taip, tai pagal kokį straipsnį?

Klausimas

Klausimas portretas
Blynelius tegu valgo. Gerai gyveno tam Afganistane, kad taip išsidirbinėja. Tai kam bėgo? Mūsų kariai rizikavo gyvybe juos gelbėdami! Kodėl Raseiniai kenčia?

patarimas

patarimas portretas
Palokit, žydšaudžių palikuonys. Įdomu kuo jus šers, kai bėgsit nuo rusų ?

By. Rka paklojęs

By. Rka paklojęs portretas
MAN ŠUNYS GERIAU !!!!! nei šytie chui nedadelkos.... Tegu eda is konteineriu jeigu Maista meta y konteinerius..... Gedaaa :-(

kaip šlykštu

kaip šlykštu portretas
Prisivežė išlaikytinių už mūsų mokesčius, jie niekina maistą, kurio mes, dirbdami, neįperkame ir dar turėsime patys mokėti už testus, kurie mums nereikalingi? Gėda tokiai vyriausybei.

MUMU

MUMU portretas
Vietiniai , vadinami bomzai, pardavinėja jų nenaudojamą maistą, perka alų ir kitus gėrimus.

Matematika

Matematika portretas
14€ diena...menesiui bus*30= 420€ maistui, / dar būstas, komunalinisi mokesčiai.... Tai beveik vidutinė alga. Kazin ar as galeciau pabegelio statuso prasyti, dokumentus galima pamesti...mh?

na

na portretas
jei jautieną ir avieną meta į šiukšliadėžes , varyt juos lauk per sieną atgal į Gudiją ............ ten kiauliena juos pamaitins

Anonimas

Anonimas portretas
rode per tv ka tie dykaduoniai valgo tai nekiekvienoje musu seimuoje vaikai toki maista gauna juos uz sienos pazeidima reik sodinti ir i darbua varyti o ne sokineti pagal ju kaprizus ir jus dar norit juos paleisti i laisve jie prades plesti ir zudyti nes jie taip iprate gyventi

Na o ka

Na o ka portretas
Mažumas myleti verčiat. Štai ir kentekite.

Pipo

Pipo portretas
Straks een moskee en een eigen regering in banning en klaar zijn ze. Als ze het eten niet goed vinden jammer dan....ritueel moet je deze mensen dan maar slachten. toch?

vilius

vilius portretas
tai juodžiam jau mėsa bloga,kas nevaltegul iž savo pinigus perkasi ir eda.tai tikri talibai,kuriuos reikia gražinti atgal į Afganą,ten viskas okei.pasirodo Lietuvos kariuomenės vadai žiopli ,parskraidino talibus

G

G portretas
Musu valdzios reakcija kaip visuomet bus paveluota .o valgyt duot duonos ir vandens.ner ko maisto metyt i siukslyna.

Lietuvos pilietis

Lietuvos pilietis portretas
Tai yra Lietuvai labai kenksminga invazija, prilygstanti Sosnovskio barščiams: jei laiku neatsikratysim, bus blogai :( .

Tom

Tom portretas
Tiems duxams- batonu ir baranku. Pamiršom 80-ius, kai jie kovojo už šventą savo žemę. Pas juos už viską reikia mokėt ,o čia dykai duoda, vot ragai ir užaugo.

Pasiskaitykit apie afganus knygoje

Pasiskaitykit apie afganus knygoje portretas
Kaip tampama albinosais

Vyt juos

Vyt juos portretas
kuo greičiau atgal į palapines ir transportuoti ten iš kur atsibelde .......... elgiasi kaip gyvuliai

Yai parodo kų lygį

Yai parodo kų lygį portretas
Atrodo turėjo būt išsilavinę, o o pasirodo tie patys nelegalai, kurie nevertina, to ka ka gauna. Tegu mūsų samdiniai, skraidina savo vertėjus atgal, mums jų nereik ėjo ir nereikia. Išrankūs žinote, tikrai ne nuo bado bėgo

kas per idiotu valdzia Lietuvoj

kas per idiotu valdzia Lietuvoj portretas
kas per idiotu valdzia Lietuvoj

IR VĖL TAS PATS

IR VĖL TAS PATS portretas
Nežinau,bet jeigu jie čia privirs košės,prievartaus moteris,tai tiems kurie sėdi valdžioje galvas skalpuoti reikės.Matai dar bagal jų tradicijas Lietuvoje gyvulius reikės ant kiemo pjauti.Ka čia mūsų kartoms atneš tokie žmonės,tiktai savo pažiūras,ant mūsų tradicijų nusispjauti.Pabandykit Šveicarijoje gauti teise gyventi,ir nustatinėti savo poreikius.Jie tik apsimeta,kad dirba,kad labai geri,bet jų šalyse kur dykuma,kalnai,ir akmenys yra įauge į krauja pardavinėti,pirkti,nuvežti,atvežti.Duokit jiems pagalbinius darbus tiems kurie be dokumentų,tegul su kastuvu dirba visuomenei naudinga darba,ar kokioje įmonėje su priežiūra,kad būtų alkani,tai pamatysite kaip pradės viska pampti.Juos reikia pastatyti į vieta,ir kad gyventu pagal mūsų tradicijas,ir papročius,nes čia dar galioja įstatymai,ir visam gyvenimui nesuteikti pilietybės,ir įgaliojimų,taip kaip Estijoje estams estiški pasai,o kitataučiams kitos spalvos estiški pasai su teisių apribojimu.Geriausia yra deportacija.

Matas

Matas portretas
14 eur į dieną? Man įdomu ką valdžia galvoja, aš studentas vos sugebu pragyventi, man 14 eur į dieną maistui būtu stebuklas, dabar dirbu ir mokausi ir čiut susitvarkau, bet jau bent prisidedu prie visuomenės, o šitie sėdi ir nieko nedaro? :D Juokinga, aš prieš 5 metus jau galvojau, kad Lietuva visai nusirito, bet čia jau nebejuokinga.

Talibanas

Talibanas portretas
Nu cia labai daug jus. Tarp ju yra ir mirtininku. Jokiu budu nevezkit ju i didmiescius, dar sumanys suprogdint ka nors. Taip iseina kad mes turim dirbti ant ju.. Kainos auga parduotuvese. Varykit lauk juos is cia

Nu jo

Nu jo portretas
Dar ko užsimanė bedarbiais sėdi ant mūsų galvos ir skalbimo mašinos užsimanė, su rankom išsiskalbs savo prišiktas kelnes, arba tegul perka už savo pinigus techniką, lietuviai daug kurie skalbiasi su rankom ir dar niekam nenukrito rankos dėlto.

Varykit atgal, jei blogai!!!

Varykit atgal, jei blogai!!! portretas
Talibanas tikrai atsižvelks i jusu poreikius.

Tai

Tai portretas
Šūdo jiems su vandeniu tik duot, o ne jautienos ar avienos, lietuviai kiti per gyvenimą nėra valgę tokios brangios mėsos, o šitiem dar netinka apsiėdę mandri pabaisos.

O

O portretas
Toj pakuotėje yra daržovės, bulvių košė ir mėsa, bet šitie brudai išmeta viską , jei neėda mėsos, gali neėst, bet kam išmest garnyrą, kiaulės nedėkingi. Jiems tik košes pigiausias duot ir nieko daugiau!!!

I

I portretas
Von tuos apsimetėlius, naglybes iš Lietuvos.

Anonimas

Anonimas portretas
Panasu ten geresnio maisto gauciau nei namie..

Virėja

Virėja portretas
Sveiki žmonės, ne karo invalidai, gali patys ruošti šeimai maistą pagal savo maitinimosi įpročius, pigiau kainuotų ir maisto nereikėtų išmesti. Čia ne sanatorija ir ne SPA , kad aptarnauti iš restorano, reikia įrengti virtuves maisto ruošimui.

Vakcina

Vakcina portretas
Turekit koncervus patys sekmes

Lietuvis

Lietuvis portretas
Bėkime iš lietuvos nes mūsų cia nieks nelaukia mes čia nereikalingi esame

Lietuve

Lietuve portretas
Liudna ir skaudu kad išsirinkom tokį seima mus tik pazadais prišėrė o dar alkani sedėkim kainos kyla o pajamos mažėja išvyksiu su vaikais ir be bilieto atgal nes neturiu už ka išmaitinti 4 vaikus cia

Darius

Darius portretas
Matyt ne alkani ir kodėl restorano savininkė apie išmetamą maistą pavartojo žodį "deja" - "deja, lietuviams nepriimtina mėtyti maistą", klausymas kodėl deja - taip ir turi būti ir jokiu būdu ne "deja".

Taigi

Taigi portretas
Surenka maistą iš šiukšlinių ir maitina savo tautiečius. Štai kaip reikia gerbti savus lietuvius, išėdom maitinti.

Stai

Stai portretas
jums ir įrodymai, kad konservatoriai ant savų Jum jum ir irodimai kad koncervatoriai ant savų nepasiturinčių skersa dėjo, jiems iš restoranų maisto neperka. Mes saviem žmonėm prekybos centruose kruopas perkame

Ita

Ita portretas
Dar daugiau lyskite i sub........kosmaras ,bego nuo bedos ,bet nori vel gyventi pagal savo tvarka ...

dejau

dejau portretas
ant bet kokiu musliu. issiuskit atgal i afgana. paziuresim kam tenais pareiks savo norus. ten daug norinciu jiems perpjauti gerkles

Man atrodo žiauru,kad

Man atrodo žiauru,kad portretas
restoraniniai patiekalai metami į šiukšles ir valdžia nuolankiai tyli...O .kai iš maisto banko savi varguoliai gauna besibaigiancio galiojimo (kartais ir su kirminukais) kruopas tai niekam nė motais.Turi tada džiaugtis tuo ką gavo... Tai kodėl toks skirtumas? Tada ir saviems gal reikia vežioti karštą maistą iš restoranų... Duot "SVEČIAMS"sausus koncervų davinius ir tegul pasigamina pagal savo receptus...

Audrius

Audrius portretas
kai Adamkus lindo į Iraką, į Afganistaną tada nebuvo tiek komentarų, tiek piktinimosi. Dabar ką pasėjot, tą ir pjaunat - tik mąstyt truputį reikia

KODĖL

KODĖL portretas
O Lietuvos kariuomine je vaikinus maitina uz 8,00 EUR. Anusauskai, maitink karius, kaip svecius.

Niekšų

Niekšų portretas
Niekšai

Dar 2014 metais

Dar 2014 metais portretas
Dejuojančiam vokiečiui atsakiau ką daryt -šaudyt

Nekoncervatorius

Nekoncervatorius portretas
Niekšai,ką ir bepridursi

R

R portretas
Halal jų kiaušiams reikia padaryt. Visi išpindėjimai baigtusi .

Beje,

Beje, portretas
neseniai viena vilnietė oficialiai įrodė, kad pragyveno skirdama maistui 200 eurų per mėnesį. Didelė dalis lietuvių gaudami vos minimumą maistui skirti 420 eurų galvai niekaip neišgali. Juk dar reiki mokėti už butą, komunalines paslaugas, transportą į darbą/namo,...

O tai ką,

O tai ką, portretas
negali jiems košes virti? ir skanu ir maistinga, ir naudinga ypač vaikams.

Vištiena

Vištiena portretas
Galėtų maitinti vištiena, juk tai pigiau nei ėriena ar jautiena. O maistas yra maistas, svetur pageidavimai darmavam maistui nerodomi!

Vaje, vaje!

Vaje, vaje! portretas
Mūsų žmonės ligoninėje maitinami vos už 4 eurus per dieną, o čia beveik po 14 eurų! Kur Žmogaus teisių atstovai, ar jie nemato, kad mes 3kartus brangiau maitiname svetimus, kurie, greičiausiai ir neliks Lietuvoje?

įdomu

įdomu portretas
Kodėl reikia juos maitinti?Ar jie invalidai ,juk šitie gavo prieglobstį ,tegul eina ir gyvena ,nėra karo ,saugu .\d.dirba ,nuomojasi butus ir daro ką nori .Nereiks po dešimt vaikų gimdyti ,kai turės patys užsidirbti .

Idomu

Idomu portretas
14 eurų į dieną, 420 eurų per mėnesį, 1680 eurų 4 asmenų šeimai per mėnesį maistui? Kiek lietuvių tiek išleidžia maistui?

Iš Danijos

Iš Danijos portretas
Į Daniją afganistaniečiai vyrai atsivežė po tris žmonas, danų vyriausybė nežino kaip jas užregistruoti , na Danijoj pagal įstatymus nelabai galima turėti 3 žmonas vienu metu, tai tikiuosi , kad Lietuvoj taip nėra, nes seimo krankliai vėl apkaltintų valdančiuosius

Klebonas

Klebonas portretas
Sumažinkit porcijas per pusę, gal nemėtys. Jai mėto dar mažiau. Kaip gerai išsišiks tada valgys net ausys links

Zmogus

Zmogus portretas
Tarybinėje kariuomenėje čiurkos rijo kiauliena be jokių xalal net ausys linko tai ko šitie čiurkos isikalineja? Tegul važiuoja atgal. Atsirado ponai matyt nealkani.

G

G portretas
Tai tegul grizta namo ir valgo savo maista. Nors dirbu ne uz minimuma, bet avienos, kad ir ne halal, negaliu sau leisti, o ka kalbeti apie pensininkus.

varykit

varykit portretas
juos visus pas fon de lesben madam tegul juos pati skirsto jei ne pas talibus tai i jav pas bidona kurio kadencija kabo ant siuliuko mums pensininkam aviena tai sventem ir tai ne visi gali o cia pasityciojimas is tautos nkvd istyniais ciniskais metodais kriuos globoja visokie socbergsysalai ir kt brudai ir brudauskai per 30m atsikrate puse zmoniu o globojantys valkatas po sovietskomu tik fasistyneje terpeje diktaturos fone======

kiauliena

kiauliena portretas
Galima panašia technika panaudot kaip anekdote: pirmadienis, šuo pribėga prie bliudo: o grikiai! antradienis: o grikai treciadienis: grikiai ketvirtadienis:m m grikiai penktadienis: grikiai, grikiai fu sestadieni sekmadieni negavo esti. pirmadienis: o grikiai! Aišku su žmoniem reikia elgtis gerai, tačiau jei žmogus elgiasi nežmoniškai?

Elena

Elena portretas
14 eurų !!!! Mūsų pensininkai ne visi iki tiek skaičiuoti moka !!! Apsikeisti su Batios atsivežtaisiais!!!! Mūsų žmonės gyvena iš pašalpų,o jie,prisivežę net ne po vieną žmoną.Aš suprantu,tikėjimas,religija ar pan., bet tai neturi virsti piktnaudžiavimu.Net skalbimo mašina naudotis norėtų viena šeima,nors ją sudaro 3-4 žmonės.Aš suprantu,kad Afganistane jie žymiai geriau turėtų.Prisivežė giminių.Kaip kažkuris iš valdininkų sakė:,,žinote,ten jų šeimas įvairių ryšių turintys žmonės".

Atgal

Atgal portretas
Veškit juos pas talibus, tada sužinos, kad ponams valgyti iš viso neteks: "afganai sako, kad maistas, kurį jie valgydavo gimtinėje, skiriasi nuo lietuviškojo"...

Dar

Dar portretas
Dar atsivežę lyskit be muilo jiems į vieną vietą, ne tokius ragus kvailiams įstatys...

Nika meluoja

Nika meluoja portretas
nebadauja lietuviu vaikai, nevaryk... jei tevai ju nepamaitina, tai mes, visuomene, juos pamaitiname per maisto banka, labdaras ir pan... vargsantiems nemokama mityba darzeliuose ir mokyklose, jiems pirma eile i stovyklas ir pan... taip kad nevaryk demagogijos... kartais geriau buti su mazesnem pajamomis, tai ir darzas veltui, ir mokyklines priemones ir tevelams ivairios lengvatos... amzinai vargstantys, amzinai nepatenkinti...

Anonimas

Anonimas portretas
kodel neparašoma , kad kai kam tas emigrantų aptarnavimas yra geras biznis,kai kas gerai pasišildo rankas.KODĖL jiems neduoti tam tikros pinigų sumos ir tegul patys perką ir gaminasi maistą ir nereikės jų šiukšlių tyrinėti.O duoti reikėtu tiek pat kiek mūsų ilgalaikiai pašalpiniai gauna, musiškiai išgyvena išgyvens ir tie.

Persijuokiau

Persijuokiau portretas
Talibai Afganistane juos suvagytų pagal halal tuoj pat.,

Algis

Algis portretas
Kai tarnavau tsrs armijoje nebuvo kad musulmonai atsisakytu maisto tai jei nrnori tai duona ir vanduo ir jokiu nuolaidu

PRIVALOMA

PRIVALOMA portretas
PRIVALOMA AFGANAMS IR VISIEMS PABĖGIALIAMS PASKAITYTI MŪSŲ KOMENTARUS.,KAD JIE ŽINOTŲ,KAD JŲ ELGESYS MŪSUOSE NETOLIARUOJAMAS IR KAD MES NEPRIVALOME JŲ IŠLAIKYTI IR JIEMS PATAIKAUTI,ATVYKĘ Į SVEČIUS LAIKOSI ŠEIMININKO GYVENIMO TAISYKLIŲ IR GERBIA ŠEIMININKĄ.TAIP YRA IR RYTŲ ŠALYSE,KODĖL JIE PAMIRŠTA IR SAVO ELGESIO TAISYKLES.

Na ką

Na ką portretas
Ritamės žemyn.

Nika

Nika portretas
Parazitai, žmonės valgyti neturi ko,o jie išsipi....sinėja. Tegul grįžta į savo Afganistaną ir ėda halal maistą. Niekas čia jų neprašė atvažiuoti. Lietuvių vaikai badauja,o jiems netinka restorano maistas.

Taigi

Taigi portretas
Lietuvos žmonės valgo afganistaniečių nesuvalgyta maistą. Iki kokio lygio nusiritome?

Anonimas

Anonimas portretas
O tai kokio velnio jiems iš restorano,nuvežti viską ką gauna mūsų žmonės iš maisto banko ar karito,tegul gaminasi patys,dar matai mėsa netinka,gal dar mes turėsim mečetę pastatyti ir melstis,kad tik ponams gerai būtų.Cirkų cirkas.Toks pat bardakas kaip ir bobvaldžioje.

Anonimui

Anonimui portretas
Tikra tiesa, galiu patvirtint. Tas kiaulienos nevalgymas ilgiau menesio jiems neuztrukdavo :D

Anonimas

Anonimas portretas
Aš priėš 60 m.tarnavau rusų armijoje .tai irgi uzbekai ir kiti to krašto zmogeliai nevalgė kiaulienos ,bet kai niekas apie juos nešokinėjo .kai išsišyko ,valgė net ausys linko. Tai va politikai mokinkitės iš kitų.

Kostasas

Kostasas portretas
tarnavau 72 -74 ,ucebkej Zagorske ciurkos pirma savaite atiduodavo kiaulienos gabaliuka ,po savaites valge viska tik po vlgio eidavo i prausykla su muilu burna plovesi, juoko buvo

Rici

Rici portretas
Tarybinej armijoj sitie muslikai kiauliena rijo, tik ausys raitesi.

Na

Na portretas
Reikėtų juos maitinti mūsų ligoninių ar slaugos namų maistu, tada suprastų, kur atbėgo, patys bėgtų atgal. Kodėl mums niekas nedraudžia prastai maitinti savus, o atbėgėliai gali tyčiotis iš mūsų pastangų šelpti nusikaltėlius.

Zose

Zose portretas
Brudai cia valgyt neturi ko o jie naudos lietuvai nedave dar maista meto

Durnių laivas

Durnių laivas portretas
Dirbo vertėjais - už tai gavo nemažus pinigus, kodėl mums reikia šokti pagal jų dūdelę, musulmonų kraštų daug, tegu važiuoja, kur jiems geriau.

Oho

Oho portretas
Atsivežėm....

kas

kas portretas
čia gerai rašė: tegul musulmonų bendruomenės tiekia jiems tinkamą maistą. Arba- atgal į afganus, kur buvo taip gerai!

Anonimas

Anonimas portretas
Dasygyvenome, ESLR lietuviai Tėvynėje turi maitintis ką imigrantai išmeta...

MAN LABAI RŪPI

MAN LABAI RŪPI portretas
O Kriščiūna, Adomenas ,RATKEVIČIUS, Armonaitė, Valatka ir kiti ponuliai apie tai žino, ir kodėl nuleidžia galveles. Kokie mes KLAPČIUKAI.

Anonimas

Anonimas portretas
Tokie ten ir pabėgėliai jei jautiena apie kurią dažnas lietuvis galį tik pasvajoti netinka.... Neduot ėst apskritai, po savaitės kitos ės viską kas paduota....

klp

klp portretas
nealgo tai nevalgo svarbu, kad maistas atitiktu Lietuvos higienos veterinarines normas, gali keltis i kaima ir ten auginti savo ir skersti kaip jiems patinka

Morgana

Morgana portretas
Dar pamatysit ne to, draugiškumas išgaruos greitai. Kas gaunama veltui nevertinama. O kai dar prakus moteriškės ir vaikai, dar ne to pamatysit. Istorikės, rėkiančios . Lietuvai našta tie žmonės

Tremtinys

Tremtinys portretas
Privalome isgrusti i bielorusija sitas nedekingas kiaules! Uzteks pataikauti isibroveliams! Kasciuna , ar koki kariski i premjerus ,jeigu nesugeba sitie tautos isrinktieji tvarkytis!

as

as portretas
nu ir naglumas

Al

Al portretas
Reikia juos maitinti vietiniu maistu, kiek valgo, tiek valgo, ką darysi. Jautiena ir aviena Lietuvoje yra šventinis maistas, kasdienai tinka ir kiauliena, vištiena. Jei afganistaniečiams toks maistas netinka, tai yra jų problema, nereikėjo vykti į Lietuvą žinant, kad čia yra kitokios tradicijos ir kitokia gyvensena. Jei kiauliena netinka dėl religinių įsitinimu, šią problemą galėtų padėti spręsti musulmonų religinės bendruomenės. Tegu maitina savo religiją išpažįstančius tai religijai tinkamu maistu. Jei kyla gaisras bažnyčioje juk jį nebūtina gesinti švęstu vandeniu, taip ir čia, jei žmogus badauja tai ir kiauliena jį pasotins.

ArunaS

ArunaS portretas
Mūsų pasitepėliai į šventuosius priveisė parazitų , lai dabar priveisia ožių ir atiduoda ėsti tiems juodšikniams. Tegul jie patys greituoju būdu perkanda gyvuliams gerkles.

Ajajai

Ajajai portretas
Gal valdžia išmokas gauna,tai tyli jiems tinka.Mūsų žmones engia šiti pasmirdėliai.Per juos vargsta mūs vaikai,senjorai. Mat maistas jiems bogas. Teg varo dirbt šiti valkatos.

Ona

Ona portretas
Kažkaip nebesuprantu kodėl mes jiems turim įtikti su maistu ,suteikti gyvenimo sąlygas ,kodėl mes tapome skolingi .Atsivilko į mūsų žemę ,ėda mūsų maistą ir dar negerai .Lai valina ir tvarkosi pas save kaip išmano.

Loni

Loni portretas
Laižykit ne tik briuseliui, amerikai, bet ir juodsubiniams s....nes. Proto reikia turėti taip maitinti ,,atbėgėlius svečius,,! Kur raudonieji, juodieji ikrai, kur omarai, langustai....? Briuselis supyks, pinigų nebegausit. Dar iš mūsų senjorų atimkite paskutinį kąsnį, kad įtikti es. Šlykštu nuo valdžios ,,gerovės,,.

Vilma

Vilma portretas
Nepatinka, dinkit!!!!

Pilietis

Pilietis portretas
Realia, brac, cia yra visiskas nonsensas. Netenkina tai, kaip jais cia rupinasi tai lai sukasi ant kulnu ir mina atgal. Cia net nereikia kalbet apie kazkokias zmoniu teises ar panasiai. Net pradet sita tema kalbet nereikia.

XXX

XXX portretas
Uz tokius dalykus lietuvis gautu i snuki manau. Sita problema manau paprasta isspresti - atvezkit jiems karve ar arkli ir tegul valgo kaip jiems priimtina.

Artūtas

Artūtas portretas
Popajai ( Popeye) valgo tik špinatus. Tai stiprybės šaltinis

Musulmoniski asilai

Musulmoniski asilai portretas
Dumkite i Saudo Arabija, Turkija ar Alzyra, ten jums parupinks halal maisto. Kas per musulmoniskieji asilai. As juis ne tik jautiena ar eriena serciau, o kiauliena. Tada gal ismoktu dekingumo sitie musulmoniski asilai.

ttt

ttt portretas
graudu tai skaityti. Matomai dar per mažai nuolaidų darom. Ne be reikalo Vanga pranašavo, kad tarnausim musulmonams.

Lai pas Lukašenką prašosi

Lai pas Lukašenką prašosi portretas
Lai BY restoranai halal maistu aprūpina, nes niekas jų čia niekas nekvietė!

Manau nuomone

Manau nuomone portretas
Lai grįžta į savo kilmės šalis ir maitinasi įprastu jiems maistu, o jei netinka - nuo juodos duonos ir vandens dar niekas nemirė!

Anonimas

Anonimas portretas
NEKOKEKIT MOKESCIU ir paziuresim kaip musu isrinktieji tada kniauks

babule

babule portretas
tai dabar jau pensininkai tures valgyti ju ismesta maista, nunes i maxima sujrinke ir parduos uz puse kainos, o mes dziaugsimes kad gavom paragauti ko nenori esti prasmirde juockiai

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių