Konservatoriai kritikuoja valdančiuosius dėl chaotiško biudžeto, žada jo nepalaikyti

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas Mortai...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Konservatoriai visada balsuoja tik už savo biudžetą, tas jau seniai aišku. na, kad šiuo metu Seime balaganas tai taip, bet ir konsevatoriai nieko geresnio neatneš, juk jie jau žinomi.

...

... portretas
Ach, deini, na koks gali būt protas pas broilerį... ir dar neaišku ar jis skaityt moka, tik šakalu vis kiauksi už visą šimtą.

Palikim sita

Palikim sita portretas
Geriau i bongacams.com

Per sekančius rinkimus

Per sekančius rinkimus portretas
nepamiršiu konservatorių - nepalaiko biudžeto , reiškia algos nekils , pensijos nedidės , vaiko pinigai taip pat nedidės ir t.t. ? Ot ,,ačiū,, konservatoriams ..,,vieninteliai patryjotai ,, ...O neduok Dieve , kažkaip taptų valdančiais seime matyt vėl rėžtų per labiausiai galinčius papildyti valstybės biudžetą : pensininkus , dar dirbančius ... ? Eilinė konservatoriška veidmainystė ?

Jole

 Jole portretas
Ateisi valdžion atimsi iš pensininkų ir viskas bus OK,,

deinis

deinis portretas
Ponis Gabrielis turėtų pasiskaityti kpmentarus apie save ,gal biški atsišviestų protas juk negalimakaltinti vien kitus pačiam nieko nesukūrus,kliūdys nepriimti biūdžeto ,tai dar vienas dūris į vyriausybės darba ,nurodyk kaip padidinti pajamas ,kad bankai negali mokėti mokeščius o iš žmogelių nulupa paskutinę kapeiką

Nieko nuostabaus ,

Nieko nuostabaus , portretas
kad nepalaikys biudžeto : ką jie iš viso palaikė ?! Sugebėjo tik palikti Seimo salę ,ištraukinėti korteles , NEDALYVAUTI balsavimuose ! Be kalbų :,,rusai puola "ir kiekvieną dieną p.Ramūno pavardės linksniavimo ketvirti metai tuščiai laikas praleistas !

NA NA

NA NA portretas
valstiečiai jau ketveri metai dirba be landsberginių gaujos palaikymo ,ir priima Lietuvai svarbius sprendimus ----------landsberginiai deda visas pastangas ,kad seime tvyrotu chaosas , įvedė savo darželines taisykles ,tu man aš tau ,koliojasi, tyčiojasi ,persekioja valstiečius jų šeimos narius ,taip jie bando sudaryti įvaizdį ,kad valstiečiai nedirba ,tik pešasi ,todėl landsberginai deda visas pastangas ,kad būtu nepriimtas biudžetas ,kaip įrodymas ,kad valstiečiai nieko neveikė tik chaosą darė seime ,nors akivaizdu, Lietuva viską mato ir matė ,kuo užsiiminėja landsberginių gauja seime ,dirba pagal kgbistų metodus ,kiršinimas ,intrigos ,dešimt kartų kartok melą kol jis virsta landsberginių " tiesa" ,kad Lietuvoje niekas nevyksta specialiai žmonėms plauna smegenis ,nors yra priimta daug sprendimų ir Lietuva keliama iš skurdo į kurį landsberginiai nustūmė Lietuvą ,,,,sėkmės Lie

aš portretas
Nesu uz konservatorius, bet esu už sveiką protą.žemiau pasisakę pensininkai jau jo kaip ir neturi.Bet jie balsuos, kad jiems pridėtų 3eur prie pensijos, atėmę iš kitų sričių negaus reikalingų kompensuojamų vaistų, nes nuimti pinigai jiems naujam biudžete, jų vaikai mokės padidėjusias palūkanas už paskolas gyvenamajam būstui, pakils maisto produktų kainos, bankų paslaugos, pabrangs elektra, kuras.Bet jie šito nesupras, rėks - kalti konservatoriai.Ir baisiausia, kad jie vėl eis balsuoti.

tas

tas portretas
Broileris išgama.

pensininkė

pensininkė portretas
o kodėl Lietuva atsidūrė tokioje atskirtyje kas dėl to kaltas juk valstiečiai per tą laiką nevadovavo nė dienos tai jūsų opozicija darbas o dabar pučiatės kaip gaigalai prieš pateles turėkite gėdos ir sekantiems rinkimams gėriau nesiruoškite kad jūs žinotumėte kad mes jūsų matyti nebegalime jūs taip įgrisote su savo neveiksnumu dėl žmonių sąžinės pas jus visai nėra gėriau likusią kadenciją pabaikite ramiai

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Gražink ką pavogiai

Balamutas

Balamutas portretas
Nebalsuoji - tu nesi seimo narys - padėk mandatą. Balsuoji prieš - kur tavasis alternatyvus biudžetas? Elementaru.

bob

bob portretas
Visit conservator SVOLCAI

...

... portretas
Seniai tuos 'konservus' už sąmyšio Šalyje kėlimą reikėjo užkardyt!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių