Kinijos ambasada stabdo vizų išdavimą Lietuvoje

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuoliai kinieciai. Atabdykit bet kokiu prekiu tranzita ir ivezima i lietuva. Tegul perka is Vokietijos triguba kaina. Zino lietuviski dolbajobai kad uz demokratija butina daug moketi. Amerikosai patiria dviguba orgazma nuo landzbergiu . Tai jankio b.y.b.i.o nuciulpimas ir demokratines sudinos subines nulaizymas. Cha cha cha .....malaciai kitaicai.

Praeivis

Praeivis portretas
Realiai: ar nors vienam iš jūsų reikalinga ir ar kada nors apskritai bus aktuali ta Kinijos viza? Kažkodėl daugeliui troliukų atrodo, kad reikia batus laižyti Knijai, Rusijai, Lukašenkai ar Šiaurės Korėjai. Tada bus visuotinė taika, neliks krizių pasienyje ir su COVID'u, o mes tapsime sotūs ir laimingi. Ir skiepytis nereikės. Tačiau... Lietuva jau yra NATO ir ES narė. Taigi, draugų ieškom ten, kur jau su kuo draugaujam. Tai yra tik pasirinkimas. Visa kita nuo mūsų nepriklauso. O pasirinkimas paprastas - su kuriuo iš stipriųjų dediesi ir vykdai politiką ta pačia kryptimi. Suprantu, kad daliai troliukų tikrai labiau rūpi Rusija, Baltarusija, Kinija ir t.t. Tiriausiai jie tikisi, kad nuo tokios politinės krypties pas mus viskas automatiškai būtų tiktai daug ir "papigiaiski". O tvarkos.visgi, norėtų europietiškos.

KAIP PINDOSAI LIEPS TAIP BROILERYNAS-TRANGENDERYNAS PADARYS.

KAIP PINDOSAI LIEPS TAIP BROILERYNAS-TRANGENDERYNAS PADARYS. portretas
.

Koks teisus prof. P.Gilys ....

Koks teisus prof. P.Gilys .... portretas
 lietuviai neatpažįsta. Antikos graikai sakė, kad idiotas yra asmuo, kuris, net būdamas mediciniškai sveikas, nesuvokia bendrųjų, viešųjų reikalų ir yra linkęs užsiskliausti privačių reikalų ratelyje.____Lietuvoje graikiškas idiotizmas yra labai paplitusi visuomeninė liga - ja serga nemaža dalis lietuvių. Ypač ji paplitusi valdžios sluoksniuose. Ir apskritai dvare, gelminėje valstybėje su jos žiniasklaida, politologija, teisėsauga ir t.t.____ Dalis teksto

Politiniai niekšai ir veidmainiai ..

Politiniai niekšai ir veidmainiai .. portretas
Ambasada taip pat pažymėjo, kad daugiau nei 1,4 milijardo kinų niekada neleis jokiai šaliai ginčyti Kinijos suvereniteto ir teritorinio vientisumo. "Bet koks bandymas paremti Taivaną ir padalinti Kiniją yra pasmerktas nesėkmei", — teigiama pranešime.Nuo 1949 metų Taivaną valdo jos administracija, tačiau pagal "vieningos Kinijos" principą jis yra neatskiriama KLR dalis. Šį pagrindinį tarptautinių santykių principą palaiko dauguma valstybių.

Tu Jonas tik ne lietuvis

Tu Jonas tik ne lietuvis portretas
Lietuvos žmonės Lietuvai linki gėrio ir klestėjimo ! O ką daro patryjotai ? Kiršina ne tik šalies viduje , bet ir su pasauliu ? Kinija " blogis " , o politikai VIENINTELIAI atidarę ES Taivanio , o ne Taipėjaus atstovybę " gėris " ? Jūs rimtai nekenčiate Lietuvos ir norite įtraukti į konfliktus bei žlugdyti ekonomiką ? Yra " vieningos Kinijos " susitarimas , kurį remia JAV !!!!! Labai neatsakinga užsienio politika PIŠ vyriausybės .

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Blogio imperijos titulą perima Kinija.

4

4 portretas
Prisidirbo politikai, tuščiagalviai, dabar neįmanoma i Kinija papulti, o taip reikejo

TAI TIK ŽIEDELIAI...

TAI TIK ŽIEDELIAI... portretas
Vaisius skinsime, kai pajausime skausmus ekonomikos srityje, kuri jau ir taip braška per visas siūles. Kokiais reikia būti NIEKŠAIS, kad taip nekęsti savo Tautos, vardan ištikimybės teroristinei Amerikai. Visa Landsbergių šutvė degs pragare.

Niekaip nesuprantu

Niekaip nesuprantu portretas
Kam tas kišimasis į geopolitika toks reikalingas...nori Taivanio mikroschemų žinių,gamyklų Lt? To nebus ten pigi darbo jėga, niekas čia nieko nedarys, nėra žaliavų, žaliavos Kinijoje...jo tą cikanauskaja priėmė, kam to reikia? Tegul su batka pykstasi...mes ne Amerika turime būti, kuri į kiekvieną kampą kiša savo trigrašį ir supykdo, suardo, padet nieko nepadeda...kaip pvz dėl JAV turime nuskurdusių žmonių imigracija į ES, Ukrainoje JAV pardavinėja ginklus, taivane JAV mokina karius, kam to reikia, dėl jo, kad konfliktuoti?....

Arijas

Arijas portretas
Manau, jei taip, reikia grusti visus siauraakius isu visa ju padirbta “produkcija” lauk s Lietuvos. Per gerai jie cia sedi isitaise…

Lietuvoje reikia uždaryti

Lietuvoje reikia uždaryti portretas
Kinijos restoranus.

Juokdariai vatnikai

Juokdariai vatnikai portretas
P1d0raškoms Lietuvoje pikta darosi. Sedi ant pasalpu ir aiskina apie tariamas prarastas rinkas. Nebendraujame Rusija, Siaures koreja, Irana, Venesuela, Zimbabve, dabar ir Kinija. Tikrai baisu.

Romas

Romas portretas
Na švonderiai palojam, komuniagų valdžia kaip ir fašizmas, jokio skirtumo.

Išvada

Išvada portretas
Mus valdo debilų ir jankių subinlaižių gauja. Jiems kuo mažiausia rūpi sava šalis ar tauta. Tik sava kišenė.

Artos

Artos portretas
Lietuvą valdo idio. tai. Visam pasauliui gerai su pavadinimu Taipėj o kvaili lietuviai įrašė Taivanas ir prarado šimtamilijoninę rinką. Jei iš savo pinigų gyventų taip nedarytų. Kvaili išlaikytiniai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių