Kėdainiuose šeštadienį lis ledais

Šeštadienį įmonių grupei „Vikonda“ švenčiant 30-mečio jubiliejų, atgaivinama pamiršta ilgametė tradicija – tądien Kėdainiuose lis ledais. Kėdainiečiams ir miesto svečiams „Vikonda“ ir DADU ledai dovanos įspūdingą dangaus spektaklį. Viskas, ko reikia – pakelti akis į debesis. Nuo 16 val. 30 min. iki 18 val. 30 min. virš Kėdainių miesto miegamųjų mikrorajonų, kur gyvena daugiausia žmonių, bei virš Vilainių ne kartą praskris sraigtasparnis ir bemaž 200 kartų stabtelėjęs ore, žemėn pažers 30 tūkst. ledų lietaus kuponų. Juos į ledus bus galima išmainyti net dvi dienas.

Atgaivinama dviejų dešimtmečių tradicija

Ledų lietus Kėdainiuose paskutinį liepos arba pirmą rugpjūčio savaitgalį buvo įprastas meteorologinis reiškinys net du dešimtmečius. Įspūdingos Ledų šventės su ledų lietumi kasmet čia buvo rengiamos bemaž nuo 1995-ųjų.

Tiesa, pirmaisiais metais „Vikonda“ kėdainiečius vaišino ne DADU ledais, kuriuos pradėjo gaminti tik 1997-aisiais, o tuomet importuojamais „Augusto“.

Po poros metų pradėjus tikrų tikriausių kėdainietiškų DADU ledų gamybą, kasmetinės Ledų šventės su ledų lietumi renginys, žymintis „Vikondos“ gimtadienį, tapo garsus visoje Lietuvoje – švęsti į Kėdainius susirinkdavo net keliasdešimt tūkstančių miesto ir rajono gyventojų bei jų svečių.

Beje, apie šią šventę rašoma net Lietuvos rekordų knygoje.

Ruošiantis ledų šventei Kėdainiuose 1998 metų rugpjūčio 1 dieną UAB „Vikeda“ kolektyvas  pagamino rekordinę DADU ledų porciją „Milžino kaprizas“, padidintą 100 kartų ir tokiu būdu pateko į Lietuvos rekordų knygą.

Skubėti kuponų išsikeisti į ledus nebūtina – tam bus skirtas ne tik šeštadienio vakaras, bet ir beveik visas sekmadienis. Keičiant ledus į kuponus, prašoma laikytis saugaus socialinio atstumo – skanėstų užteks visiems su kaupu.

Paskutinius kelerius metus buvo atsisakyta ledų lietaus tradicijos ir pereita prie naujų šventės formų, kuriose ypatingas dėmesys buvo skiriamas „Vikondos“ įmonių darbuotojams, jų šeimoms ir visai bendruomenei.

Šiemet, minint ypatingą sukaktį ir peržvelgiant visą per tris dešimtmečius nueitą „Vikondos“ kelią, nutarta atgaivinti visas geriausias ir gražiausias kada nors sukurtas tradicijas ir surasti jų dermę su šiandien kuriamomis, todėl šeštadienio pavakare visi kėdainiečiai ir miesto svečiai kviečiami pakelti akis į dangų ir laukti ledų lietaus.

Kuponus į ledus bus galima mainyti dvi dienas

Ledų lietus iš dangaus pažirs Jūsų gatvėse ir kiemuose. Kaip jau minėta, sraigtasparnis skraidys virš miegamųjų mikrorajonų, tad niekam niekur nereikia eiti ir būriuotis – pakaks išeiti iš namų, stebėti dangų ir laukti ledų lietaus.

Skubėti kuponų išsikeisti į ledus taip pat nebūtina – tam bus skirtas ne tik šeštadienio vakaras, bet ir beveik visas sekmadienis.

Kuponai į ledus bus keičiami rugpjūčio 1 dieną 16.30–21.00 val. ir rugpjūčio 2 dieną 9 – 17 val. DADU firminėje parduotuvėje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 1, Kėdainiai), miesto centre – prie „Maxima“ parduotuvės (J. Basanavičiaus g. 53, Kėdainiai) ir prie vadinamosios Janušavos „Norfa XL“ parduotuvės (Ąžuolyno g. 1, Janušava).

Keičiant ledus į kuponus, prašoma laikytis saugaus socialinio atstumo – skanėstų užteks visiems ir net su kaupu.

Šis ledų lietus – simbolinė „Vikondos“ padėka kėdainiečiams už trijų dešimtmečių kaimynystę ir bendrystę.

Skubėti kuponų išsikeisti į ledus nebūtina – tam bus skirtas ne tik šeštadienio vakaras, bet ir beveik visas sekmadienis. Keičiant ledus į kuponus, prašoma laikytis saugaus socialinio atstumo – skanėstų užteks visiems su kaupu.


Ledų lietus

Kada: Rugpjūčio 1 dieną, šeštadienį, nuo 16.30 iki 18.30 val.

Kur: Visame Kėdainių mieste.

Ledų lietaus kuponų mainytuvės į ledus

Kada: Rugpjūčio 1 dieną, šeštadienį, nuo 16.30 iki 21.00 val.

Rugpjūčio 2 dieną, sekmadienį, nuo 9 iki 17 val.

Kur: DADU firminėje parduotuvėje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 1, Kėdainiai);

Miesto centre – „Maxima“ automobilių stovėjimo aikštelėje (J. Basanavičiaus g. 53, Kėdainiai)

Janušavos „Norfa XL“ automobilių stovėjimo aikštelėje (Ąžuolyno g. 1, Janušava).NAUJAUSI KOMENTARAI

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Kodėl visada matom tik šnipus ir viską vertinam neigiamai.Paprasčiausiai mokekime dziaugtis be jokios politikos.

Morka

Morka portretas
pries 30 metu rusu snipas isikure Lietuvoje ,Maskvos nurodymu.

AUKOKIT 'LEDUS

AUKOKIT 'LEDUS portretas
Vaiku namams !
VISI KOMENTARAI 28
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių