Jau kitąmet šalies paplūdimiuose neliks net šalto alaus

mums dalampachki jusu draudimai

mums dalampachki jusu draudimai portretas
gerem ir gersim kur tik noresim

Darius

Darius portretas
Kai išmoksite vartoti alkoholį, tada nebereikės pykti dėl draudimų!

Atkatas

Atkatas portretas
prie Meduzos veikia 2 kavinės, kam prie vandens reikia alubario

koncervatoriai juokdariai

koncervatoriai juokdariai portretas
Žmonėms reikia renginių, alus buvo ir bus per amzius, papludimiuose taip pat

Anonimas

Anonimas portretas
Myzalu bus maziau.)))))))

Vėtra

Vėtra portretas
Apseis be alaus.

Anonimas

Anonimas portretas
Nelegaliu cebureku ir alaus era jau baigiasi,o musu verslininkai dar miega. ))))

Primityvus vulgaris , man tas zelemunkkk

Primityvus vulgaris , man tas zelemunkkk portretas
(tokia mano nuomonė - ne diagnozė), yra primityvus žmogus, kurio skolinta išmintis išsenka sulig antru sakiniu. Rašliavoja , ūkauja, dergia valdžią , deja sveiko proto pergalės nesigirdi , nes nesuvokia esmės , nesudėlioja faktų kas ir dėl ko , todėl seka pasakas koks ir kur kažkada buvo ? Nupušimas ar nesusivokimas , kad komentaruose niekam neįdomu ? Pasakok anūkams ir turėsi kas klauso ....Turėjau ir aš tokį ,,laisvą ,, kaimyną , kuris nusigėręs ir pridergęs laiptinę visada rėkdavo – aš buvau direktorius :) Man labai panašu – aš buvau santa kruze 4 kartus po 2 dienas SOVIETMEČIU ......užuojauta ir tiek ...

Perverčiau komentarus

Perverčiau komentarus portretas
Išvada: Didžiausias alkohoikas, ir visų kliedesių žinovas- zalemunčikas.

renkuosi

renkuosi portretas
renkuosi atostogom tas šalis kuriose gulint prie jūros gulte tau atnėša šalto alaus, o čia tegul atostogauja veryga ir co

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Konkretus ir vsiškai teisingas dk komentaras.4 kartus, po 2 dienas esu buvęs Santa Krus de Tenerife sovietmečiu,Nemanau,kad ten kas nors kardinaliai pasikeitė.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Kviečiame į Jėzaus Kristaus Pastarųjų dienų Šventųjų bažnyčią Klaipėdoje.

egd

egd portretas
jau kita met papludymy nematysime juros, nes ja nuo papludimio atskirs betonine siena.norintys pamatyti jura bus uz atskira mokesti uzkeliami ant tvoros pasigrozeti.rukyti bus uzdrausta gerti tai pat.gaminiai su cukrumi uzdrausti su angliavandeniais tai pat .

dk

dk portretas
Kokia nesamoe! Kodel as negaliu isgerti taure vyno papludimyje? Man labai patiko Palangoje kavine prie tilto. Ten jauki aplinka ir niekas negeria kibirais. Noriu pabuti prie juros taip kaip noriu. As nesipleskinu sauleje iki juodumo - man gaila sendinti savo oda. Kodel valdzia turi reguliuoti mano poilsi??? Kasmet atostogauju Tenerifeje. Visur pajurio kavines. Zmoniu jose pilna. Kas vyna geria, kas mineralini vandeni ar kava. Kam kas patinka. Ir nereikia lietuviu tauta vadinti alkoholikais. ALKOHOLIKU YRA VISUR!

Algis

Algis portretas
Po metu siu vadovaujanciu ligoniu is Vilniaus nebus

Tonis

Tonis portretas
Ar dar yra tokių kas skaito tą šūdlaikraščio pleo\palus

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Šiuose komentaruose labiausiai apgailėtina Vanda.

Anonimas

Anonimas portretas
Pvz,dabar ziema,o prie kaviniu,parduotuviu miesto centre net laiptus nuo sniego nenuvalo. Taip jus verslininkai apie klietus rupinuotes. Maziau dejokyte.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Sigi išsakei trumpai ką aš kartoju ir noriu būti išgirstas jau nuo pirmojo Verygos Lietuvos apdergimo,kad esame didžiausi alkoholikai Europoje.Nors apkeliavau daugiau pusę pasaulio ir žinau,kad taip nėra.Deja dabar ir man susidaro įspūdis,kad gandragalviai specialiai stengiasi galutinai sužlugdyti Letuvos ekonomiką.

Eglė

Eglė portretas
Seniai reikėjo tokio įstatymo. Verslininkai, mažiau verkit, daugiau išradingumo: žiemą prekiaujant karštu šokoladu, įdomesne žolelių arbata ar kava, vasarą šaltom arbatom, bealkoholiniais kokteiliais ir pan., uždirbsit ne mažiau nei iš alaus. Blaivus žmogus - tai protingesnis ir daug sveikesnis žmogus, tai laimingesni vaikai, tai reiškia mažiau avarijų, nelaimingų atsitikimų, nusikaltimų, vien tik pliusai.

Sigis

Sigis portretas
Atia Atia, milijonai euru i valstybes biudzeta...Atrodo, kad kazkas specialiai nori nustekenti valstybe...

KLP

KLP portretas
Man poilsis prie juros,ne nuo alaus priklauso. Geras oras,siltas vanduo,tai poilsis. Alu galiu ir name gerti,cia jokios problemos nematau. O verslininkam reikia mazinti kainos, gerinti aptarnavimo kokybe. Eigu verslas priklauso tik nuo alaus,tai prastas verslas. Greitai ir vienkartiniu plastiko indu neliks,ir vel verslininkai dejos. I prieki reikia ziureti.!!!.

Vanda

Vanda portretas
ar rašinėjate kad pasiginčyti ar tikrai visi tik aluje mirkstate apgailėtina

Maniau , kad menkysta , bet

Maniau , kad menkysta , bet portretas
panašu - kvailas ))) Pamiršai parašyti ne tik valgo ir geria , bet ir š...ka kur nori ) Klaiku kada tik toks supratimas apie ,, laisvą žmogų,, ))) Ir dar drįsti rašinėti ir dergti valdžią ?

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Dalinai sutinku ir tavo plaukuotos frazės manęs nedomina.Deja laisvas žmogus labiau pageidauja atsigerti tada ,kai nori ir ten, kur nori,o ne bėgti ten kur galima ir laukti kada bus galima.Tas pats ir su pavalgymu,netik su atsigėrimu.

želemunčikkkkk ...

želemunčikkkkk ... portretas
manau gyvenate kreivų veidrodžių karalystėje ,nes mano galva , anot paties , normalus žmogus net nepastebės , kad paplūdimio 'kavinėje ' nėra alaus ar šiaip kokio alkoholio ......normalus nusipirks kur jis parduodamas ir išgers ten kur leidžiama :) Tiek tos ir bėdos , kaip dabar su pakeistomis taisyklėmis parduotuvėse . Aš išgeriu ir alaus ir vyno , jei noriu ir nematau problemos . NES AŠ GALVOJU , o ne vedamas 'troškulio ' einu pirkti . Kiek matau komentarų , mano galva , konkrečiai pramuša menkystos mentalitetas .

apsiverksiu :)))) iš juoko nuo

apsiverksiu :)))) iš juoko nuo portretas
tokių komentarų :) Nežinojau , kad turistų kiekis pliaže priklauso nuo to ar yra gėralo kioske :)))) Aš visada maniau , kad nuo oro :) Praėjusi vasara buvo nuostabi , tai ir turistų kiek girdėjau buvo pilni pakiemiai , o priklausančių tik nuo gėralo , nors sakančių kad ne alkoholike ir neturinti problemų , bet jei nebus alaus tai KENTĖS , nuomonė manęs visai nedomina :) Labai geras sprendimas , ačiū :) nes aš nenoriu šalia matyti dvokiančio ir riaugėjančio bei besišlapinančio į jūrą "patroškelio " . Žinote , manau tai ir yra sovietikai , kurie nori gerti ten kur jiems norisi : pliaže , vaikų žaidimų aikštelėse , ant suoliukų viešose vietose bei prie parduotuvių ar gėralo pardavyklų . Jiems į visus nusispjauti , o tam svaičiojančiam apie perversmą reikėtų "išsiblaivyti" ir pagalvoti , jei dar liko kuo . Totalus dugnas tokios rašliavos .

D

D portretas
Debilu valstybė

Y

Y portretas
Jei as nealkoholike,jei neturiu problemu su tuom ,kodel as turiu kenteti ir dalyvauti sitame kosmare ir nesibaikgianciame siaubo filme.jei as uzsimaniau du gurksnius alaus,ar sidro ,kodel as negaliu

Kiesa

Kiesa portretas
Debilas tas veryga tokiu nesamoniu pridirbo kodel Negaliu Kur noriu isgert alaus?kas CIA blogo?

Praeivis

Praeivis portretas
Saldieji gazuoti gėrimai sveikatai baisesni negu alus, bet neuždraudžia...

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Isteriškų,prasigėrusių bobų,ir buvusių alkoholikų seime,nornaliems žmonėms ant galvų numesta įstatymo kilpa.

kotas

kotas portretas
Negi kentėsime tų įsisiautėjusių karboveryginių šakalų savivaliavimą??? Ar tik jie nenori visuotinio žmonių streiko? Perversmą išprovokuos patys gandragalviai.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Lietuvos pliažuose bobos deginsis su burkomis,tai laisvai už klubinių juostų galės paslėpti pi 10 bambalių alaus kiekviena ir pardavinėti pigiau nei baruose.

Bronx

Bronx portretas
Patys atsinešim!

natalija

natalija portretas
PUIKU TAI NUOSTABI NAUJIENA PAGARBA MERUI maziau baus skenduoliu ir bambaliniu ir uzsienieciai matys kulturinga tauta

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Tokia kova su alkoholizmu Lietuvoje labai primena man kastuvu brolio ant kaktos užmuštą nutūpusią musę.

Kazys

Kazys portretas
Tai turistu isvis nebeliks vasara, ko toliau to linksmiau Lietuva gyvena

Klaipėdiškė

Klaipėdiškė portretas
Super! Pagaliau! Tik mūsų liaudis tokia prasigėrusi, kad nebemoka pramogauti be alkoholio, tai liūdna

arturas

arturas portretas
kas per asilas tokia nesamone sugalvojo.Tai ka,ar tokia kaip supuvusios lietuvos valdzia ismokys pasauli kaip gyventi?.Galiu pasakyti,jie nelaimes nieko,paprasciause neliks turistu ir viskas.Kam vaziuoti i toki kurorta kur tau uz nugaros sargybiniai ir jie seka kiekviena tavo kasni ir gurksni.Geriau pasirinkti normalios salies kurorta kur jausiesi laisvas

,,,jau kitamet salies papludimiuose nebeliks

,,,jau kitamet salies papludimiuose nebeliks portretas
salto alaus, ir lietuvaiciu,,, maudysis ir deginsis kaljana rukydami islamistai -teroristai, afrikieciai ,ir destarbaiteriai grybauskaites su linkevicium suvezti xoxolu banderos -horylka gerdami tiesiai is guminiu ,,,grielku,,,[ sildytuvu]'''

Bukenos, švieskitės )))

Bukenos, švieskitės ))) portretas
Paskaičiau Singapūre už kramtomos gumos pardavimą gali gauti ar ne 2 m kalėjimo ir kažkokią kosminę sumą baudos ) palapinių savininkams - gaminkite karštą sriubą ar troškinį , o vasarą nuostabias šaltas sriubas ar ką kitą ... bet jums reikia tik alkoholio ir viską suvartote ant ,, pageidaujančių ,, ? Žema net komentuoti jau nerašau apie ,, žurnalistų,, įžvalgą ,, svarbiai temai ,, ...

Kas dėl leisti pasirinkti

Kas dėl leisti pasirinkti portretas
alio, viarslininkai, aš geriu tik šaltą šampaną Kristal , jei ką ) Kodėl jo nėra jūsų palapinėse ? Man nereikia karšto vyno Taigi , baigiam svaičioti ,, kokia bloga valdžia ,, ir pradėkite suktis , alternatyvų yra visokių . O kas dėl ,, nekalto ,, alaus , kiek teko matyti sustabdytų pagėrusių vairuotojų - visi išpučia akis ir stębisi , nes būna išgėrę tik bokalą alaus

Dyvai Palangoje prie gelbėjimo stoties

Dyvai Palangoje prie gelbėjimo stoties portretas
Kauniečiai ardo pastatytą restoraną ir rekonstruoja į alubarį

Aludaris

Aludaris portretas
tai kam statoma nauja kavinė prie Palangos gelbėjimo stoties, nejaugi vaikučiams

Zero

Zero portretas
Nera ko gert, alxasu tauta

Jonad

Jonad portretas
Manau reiketu ipareigoti moteris nesioti burkas dar ir uzdrausti vienom iseiti is namu ir galiausisi islama padaryti pagrindine religija.

Anonimas

Anonimas portretas
Palaikau!!!

a man dzin

a man dzin portretas
Labai gerai. Nėr ko tą išgertą "myžalą" pilti į jūrą. Net ir labai pritariu, o alchašai jei nori- tegul jau prilupę eina prie jūros. Beje- dažniausiai skesta alchašai ir tai nestebina.

Anonimas

Anonimas portretas
Visiška nesąmonė! Kas norės, atsinėš savo ir šis spendimas ne tik nesumažins alkoholio vartojimo paplūdimiuose, o sukurs papildomą problemą,- padaugės šiukšlių ir šukių nuo stiklinės taros.

zx

zx portretas
Svarbiausia ką reikia padaryti pliaže, tai šaut alaus. Lyg be to atsisėdimo ir kažkokio švyturio šlapalo jau neina pajūry pabūt. Tiek jau būtina kad negaliu. Kaina kosminė, pasirinkimo jokio, bet va, atsisėdau, viską matau, aš kietas, geriu pliaže alų.... :) Man tai aplamai pižoniškai tas atrodo. O savininkams tikiu, kur neverksi, kai navaras keturgubas. Jei kas kainas matėt - žinosit kiek kainuoja trims pasėdėt.

Durnyras tęsiasi.....

Durnyras tęsiasi..... portretas
Nėra ko stebėtis....gyvename durnių šaly......o valdžioje kvailių komanda....

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Juliau tu teisus,bet įsivaizduok kiek mėšlo gandragalviai jau ant Lietuvos prišiko,kiek pakenkė gerbūviui ir ekonomikai ir kiek dar per pusantrų metų pridirbs.

Julius

Julius portretas
Pakentėkim iki rinkimų, tada ir mes tiems Naisių vaiduokliams draudimą padarysim. Galės eit karvių melžt. Tikiuosi Lietuva daugiau klaidos nepadarys ir šitų tautinių mažumų nerinks. Ateis gal protingesni, kurie supranta, kad ne draudimais reikia blaivinti liaudį.

Gf

Gf portretas
Viešosios tvarkos darbuotojai patys geria prie jūros.Gėda kaip paskui eina patys bausti,ten visi rinktiniai nepritapeliai darbuotojai per pažintis idarbinti.

Anonimas

Anonimas portretas
YRA SALIA PALANGOS RUCAVA IR SKERSA ANT JU DES VISI .

skaitytoja

skaitytoja portretas
reikėjo mokėti kultūringai išgerti niekas nebūtų uždraudę bet kad geriate iki nukritimo ir durniuojate tai ką daryti tik drausti ir bausti o verslininkai kad tik pelnas o pats didžiausias pelnas iš alkoholio ir jiems visiškai vienodai kad perka nepilnametis

poniai panelei kavinutės savininkei ,

poniai panelei kavinutės savininkei , portretas
yra labai įdomių ir skanių arbatų ar karštų gėrimų su sultimis receptų , pasiūlykite ....ar norite tik karšto vyno , nes taip lengviau , nesukant galvos "turtėti " ? Kaip man nusibodo tie aimanuojantys viarslininkai ...viskas jiems negerai ...todėl pritariu jokio alkoholinio gėralo paplūdimiuose .

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Dar reikia,kad pliažuose lietuvaitės vilkėtų fufaikes,nes daug užsienio turistų apsvaigsta vos pamatę kraštą lietuviškų mergos papų.

o man patinka

o man patinka portretas
nes prigeria "šalto alaus" ir eina į vandenį , nes arčiausiai ,nusilengvinti , kad galėtų vėl bokalą išgerti ....Pagaliau yra nealkoholinis alus tiems ,kurie negali net poros valandų išbūti be alaus , gal tokio išgėrę dar suvokia - jūra ne viešas tulikas . Viskas ok , gana aptuisus šmirinėti ir riaugėti šalia kitų poilsiaujančių .

Romas

Romas portretas
Dabar į plaižą su šaldikliais eis ne tik ledų prekiautojai, bet ir poilsiautojai. Šalto alaus visą dieną turės.

Kauniete

Kauniete portretas
Kam ta vyna gerti yra skaniausiu karstu arbatu labai is sono buvo juokinga kai per sias kaledas jau ne pirmos jaunystes moteris Palangoje jau apsilusi nuo vyno uzsimane dar o jis nebuvo dar karstas tai ji vos nesuplese i gabalelius tos prekiautojos

Anonimas

Anonimas portretas
PIPIEC......! reikia juos globon atiduoti i NZELANDYJA !!!!!

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Naivuoliui.Tuomet ir per sieną niekas nevažinės,gers tiesiai lovose ir sveiką,paties gamintą,ekologišką produktą.Vieni niekai 60 laiosnių puslitrį per valandą prisunkti.

kad pakeisti kvailus

kad pakeisti kvailus portretas
įstatymus- teks keisti Seimą.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Poilsiauk Jūrnaloje,ten visai Latvija ir už tą patį sumoki penktadaliu mažiau.

naivuoliai

naivuoliai portretas
jie draudimų galia tiki. Siūlau alkoholį visai išimt iš prekybos ir pasienyje tikrint ar kas slapčia neatsiveža. Va tada tai bus blaivi tauta. Ir jokio samanės legalizavimo, taip tik nugirdysit tautą

teisiingai

teisiingai portretas
alxašams pliaže nevieta,verkia tik viarslininkai

Ir ką jūs man

Ir ką jūs man portretas
Poilsiausių Šventojoje ten Latvija arčiau

liga

liga portretas
tai karzygio ant balto zirgo darbu pasekmes matyt vis dar sapnuoja baltus zirgus ir prisimena laikus kai gere

zelemunčikas-politikas

zelemunčikas-politikas portretas
Kolchozo nuovirišai nesiteikia net pasidomėti,kaip JAV ekonomiką beveik prieš šimtmetį buvo pribaigęs sausas įstatymas.

Girtanosis

Girtanosis portretas
Ner cia bedos. Gersim alu is lenkijos parsivezta.o jei pritruks uzbegsim i iki parde.

Pritariu

Pritariu portretas
Tegul būna tas alkoholis už papldimio ribų.

Motera

Motera portretas
Pernai atostogavom Sopote.Iš įpročio vakare eidavom į pliažą.Nors saulė į jūrą nesileido,bet žmonių būdavo daug.Susėdę rateliu,prisidegę žvakelių ar baterijomis maitinamų girliandų gurkšnodavo alų ar kt,negarsiai bendravo tarpusavy,kartais nusijuokdami ar tylutėliai padainuodami.Per savaitę nematėm nei vieno šlitinėjančio,rėkaujančio,ar besikabinėjančio.

Klikukliuku

Klikukliuku portretas
Gers šiltą degtienę

Com

Com portretas
Ir kam atėjo tokia šauni mintis. Puiku, kad pliažuose nebegalės maukti alų ir paskui teršti jūros savo skysčiais O lygintis su Izraeliu ar Portugalija nevalia, nes kultūra mums nesuprantama sąvoka

Anonimas

Anonimas portretas
M
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių