Įsigalioja reikalavimas saviizoliuotis į Lietuvą atvykstantiems vežėjams

 • Teksto dydis:

Pirmadienį įsigalioja reikalavimas į Lietuvą atvykstantiems vežėjams saviizoliuotis, siekiant sumažinti koronaviruso plitimo riziką.

Iki šiol ekipažų ir įgulų nariams, dirbantiems tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose įmonėse ar vykdantiems tarptautinius komercinius vežimus, nereikėjo nei testo, nei izoliacijos.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys nusprendė, kad nuo šios savaitės izoliacija jiems bus privaloma nuo atvykimo į Lietuvą iki išvykimo iš jos teritorijos dienos, bet ne ilgiau kaip 10 dienų nuo grįžimo ar atvykimo į Lietuvą dienos.

Išimtis taikoma tais atvejais, kuomet vežėjai pristato krovinį ar atvyksta jo pasiimti, nelikdami Lietuvoje ar vyksta tranzitu per šalį.

Izoliavimo terminas vežėjams gali būti trumpinamas ne anksčiau kaip 7 izoliavimo dieną atlikus tyrimą COVID-19 nustatyti ir gavus neigiamą rezultatą.

A. Dulkys tarptautinius komercinius vežimus Lietuvoje vykdančių įmonių vadovus įpareigojo patikrinti, ar iš tarptautinių reisų grįžusių ar atvykusių ekipažų ir įgulų nariai užpildė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro puslapyje esančią elektroninę anketą, o NVSC pareikalavus, pateikti tarptautinių reisų vežėjų sąrašus teisingo elektroninės anketos užpildymo patikrinimui ir izoliacijos kontrolei atlikti.

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ pirmadienį rengia spaudos konferencija naujajai tvarkai aptarti.

Ji teigia sulaukianti daugybės skambučių ir žinučių iš šio sektoriaus darbuotojų su prašymais pristatyti šiuos pokyčius, paaiškinti, kodėl būtent dabar, kai mažėja koronavirusu sergančių žmonių skaičiai, griežtinama izoliacijos tvarka. Kai kurių vežėjų teigimu, tai gali įnešti chaoso, nes per mažai laiko pasiruošti pokyčiams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Grįžtam į 90-tuosius

Grįžtam į 90-tuosius portretas
Tai ką, teks išmokti gyventi be importinių prekių. Kas norės važiuoti ir atvežti iš užsienio prekes į tokį babajų kraštą, kur paskui izoliuotis 10 dienų iš savų lėšų.. Jokie verslininkai nebus tokie durni. Taip, kad panašu prekių racionas parduotuvėse tuoj bus toks kaip Š korėjoje

Zinantis

Zinantis portretas
Cia viskas tam,kad uzdarius vietinius,pakeisti juos pigiais,neapmokestintais,"issinuomotais" vergais is Rytu. Vien pernai ju ivezta 25500,o Sodrai temoka tik 5523 is ju!!! Be to,jiems visa pandemija nebuvo jokiu kliuciu atvykti,jokiu testu ir saviizoliaciju! Nebus ir dabar.

Parodija

Parodija portretas
Seimos nariams nereikia izoliuotis...tai kokia esme siu furistu izoliacijos? Kas paaiskins?
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių