Įsigalioja privalomas gyvūnų ženklinimas mikroschemomis

Taip vyksta pasauliniai nelabai gražus procesai

Taip vyksta pasauliniai nelabai gražus procesai portretas
Ne į gera!

Skaičiau

Skaičiau portretas
Čia pasiruošimas ir žmonių čipavimui! Jei sutinka sučipuoti savo naminius gyvunus sutiks neužilgo ir su saves čipavimu. Vyksta globalistu puolimas ivęst visuotine visko ir visų kontrole. Perspektyvoje bus ir dujų kameros iš pradzių neveisliniam gyvunam paskui ir pensinikam ir ligotiem ar genetiškai nekokybiškiem. Globalistai pamažu veržia kilpa.

pensininkė

pensininkė portretas
nėra reikalo drabstyti mokesčių mokėtojų pinigų, jei turi gyvūną tai pats jį ir išlaikyk, skiepyk, čipuok ir t.t. o ką kalbėti apie remtinas šeimas jei jau patys neišsilaiko tai dar gyvūnus jų reikia remti ,bet aš pastebėjau jau tos remtinos šeimos pačios pagalbos prašo o jų namuose ir dar augintinių ne vienas o visas pulkas, juos irgi reikia šerti gal tikrai per daug tų šunų ir kačių priviso o dar ir ligas nešioja

Jolanta

Jolanta portretas
Kompensuos socialiai remtiniems gyventojams ir kodel tik jiems? Ir visa tai už mokesčių mokėtojų pinigus. Ar ne per daug gerai? Socialinės pašalpos pinigai daugiavaikem vos ne dvigubai daugiau kuo skiriasi tie kurie turi 1vaika? Jei turi augintinių tegu susimoka už čipavimą patys.

Milena

Milena portretas
Tai vieni metai, ar vieneri metai?

M

M portretas
Biznis geras bus ce,kiek bus išmestų varksiuku,atsimenu pažįstamas laikė stafa tai ir uzpuleve buvo kaklas kai cipa idejo ir nevalgė,o cipimas koks buvo kai cipa dėjo po to skiepijo na žodžiu 50 litų sumokėjo ,įregistravo o paskui tokį gražus pinigai kas mėn mokėti 30 litų mėn,aš katė laukiau su cipu dietų prieš 7 metus pabėgo tai po sei dienai neradom

Zuru

Zuru portretas
Protingi žmonės čipuoja augintinius vien dėl tų atvejų, jei gyvūnas pasiklystų ar būtų pavogtas. Ši procedūra nėra skausminga gyvūnui ir palyginus su gyvūno išlaikymo kaina ji yra labai nebrangi. Privalomas ženklinimas tik sumažins benamių bei kankinamų gyvūnų skaičių.

to vargšai gyvuneliai

to vargšai gyvuneliai portretas
Tu net neįsivaizduoji kokį biznį suka su šuniukais ir kačiukais jos labai mėgsta ypač gyvus ropliai nuo smaugliu gyvačių iki drezu paskutinis mados klyksmas )

vargšai gyvūnėliai

vargšai gyvūnėliai portretas
pilni krūmai bus išmestų ir nugalabytų. Juk, jei pasilaksčiusi dvarniaška kalė atsives niekam nereikalingų šuniukų, tai šeimininkai puls leisti pinigus čipavimui ??????

hmmmm

hmmmm portretas
kažkam čipuotojai nešė dėžutę ? ar liberastų dundukams čipus į makaules sukišo ? iš niekur tokie briedai neatsiranda ?

valstybė kompensuos ?

valstybė kompensuos ? portretas
o valstybėje iš kur pinigai ? Iš mūsų kišenės. Vadinasi Mes, dirbantys, sumokėsime už savo gyvūnėlių kankinimą ir už niekur iš močiutės buto neišeinančios katės "žiauriai reikalingą" čipavimą.

GĖDA už tokį seimą

GĖDA už tokį seimą portretas
tik idiotai priiminėja įstatymus, kurių niekas nevykdys.

Čia,tarp kitko:

Čia,tarp kitko: portretas
kas, protingas, gali laikyti Šešką? Jis, gi smirda, kaip šeškas. Ir dar už smarvę reiks mokėti?...Bl....matj...

Gerai,

Gerai, portretas
kad šunėkus sučipuos. Mūsų kaime, pakaunėj, kaimynai skundžiasi,kad po savaitgalio, ypač vasarą aplink sodybas šmižinėja šuneliai beglobiai.Mačiau, sako, važiavo Mersas, atsidarė duris ir išstūmė šunį,, kiti katę. Ir blūdinėja po kaimą.Gerai, jeigu kas priglaudžia. O, jeigu ne?...O, kai bus čipai, tai "migom"suras šeimininką...

po perkūnais

po perkūnais portretas
kažin kos parazitas atvežė ir numetė kaime katytę.Mes ją priglaudėme,sterilizavome už savo lėšas.O tai mums už čipavimą valdžia lai sumoka.Kiek dabar dar bus išmestų gyvulikų ?

Jeigu privaloma , tegu tik bus nesučipuoti

Jeigu privaloma , tegu tik bus nesučipuoti portretas
Aš tuoj išsiaiškinsiu kas vengs čipuot. Tuoj bus paskūsti atatinkamom tarnybom ir gaus baudas. O per šunis negali ramiai vaikščitot po stadioną, nes pilna palaidų šunų.

Svetimkunis

Svetimkunis portretas
Jeigu gyvunas kasosi nugara reiskia negerai

Klausimas

Klausimas portretas
Zenklinima savivaldybes ar ministerija kompensuos? Ar cia ir vel eilinis apiplesimas vidury dienos?!

toks zenklinimas turetu buti prilygintas

toks zenklinimas turetu buti prilygintas portretas
ziauriam elgesiui.

Koks gražus

Koks gražus portretas
Mylių gyvuliukus lapatukus

o

o portretas
jums neatrodo kad is musu ir ora vagia juk su kaukem z mogus ikvepia maziau deguonies ir uz tai valdzia turetu kompensuot skirtuma nors skalbimo milteliais nes kai reikalingavs buvo balsas tai negailejo bomzams bambaliu iki ko mes t.y. musu valdzia nusiritom moraliskai ?;;;

Anonimas

Anonimas portretas
Žmonių ateitis..

Ateitis garantuota

Ateitis garantuota portretas
2016 m. Lietuvoje jau buvo įvestas privalomas šunų ir kačių registravimas. Bet sulaukta didžiulio žmonių ir žiniasklaidos spaudimo, kad šis įstatymas būtų atšauktas,Todėl po pusmečio prievolė registruoti buvo panaikinta Dabar Lietuvoje yra virš milijono šunų ir kiek daugiau kačių.. Baigus jų, ( tiksliau šeimininkų) registraciją, garantuotai bus uždėti privalomi mokesčiai, Taip žmonių sąskaita bus papildomas amžinai kiauras valdžios biudžetas, nespatys gyvunau tikrai nemokės jokių mokesčių.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Kada Lietuvos liaudis bus ženklinimas?

Savininkas

Savininkas portretas
Na kiemsargiai laikykites!!!

Tadas Blinda

Tadas Blinda portretas
sekantis žingsnis bus tų gyvūnų apmokestinimas...

zigmas

zigmas portretas
Visai teisingai ,kad bus registruojami gyvūnai, tai bus mažiau kankinami ir žudomi bet kokia forma. Na kur Kaune registruojami ir ženklinami ? aš būsiu pirmas .nes auginu labai mielą ir gražią ČINCHUA CHUA panelę
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių