Gyventojai „Maisto banko“ akcijoje paaukojo per 290 tūkst. maisto produktų

„Maisto bankas“ skelbia per dvi dienas trukusią akciją surinkęs per 290 tūkst. maisto produktų, kuriuos per penktadienį ir šeštadienį nepasiturintiems žmonėms aukojo Lietuvos gyventojai.

„Džiaugiamės „Maisto banko“ akcijos rezultatais, jie nėra rekordiniai, bet jie parodo, kokie dosnūs vis dėlto yra Lietuvos žmonės. Per šią rudeninę akciją surinkome šiek tiek mažiau nei 290 tūkst. vienetų maisto produktų, yra apie 90 tūkstančių žmonių, kurie tai padarė“, – LRT televizijai sekmadienį sakė „Maisto banko“ direktorius Simonas Gurevičius.

Praėjusį rudenį akcija vyko per karantiną, tad, pasak S. Gurevičiaus, tuomet buvo paaukota gerokai mažiau produktų. Šiemet surinktas maisto produktų kiekis, anot jo, yra panašus, kaip 2020-aisiais, tačiau jo vertė šiemet dėl infliacijos siekia per 380 tūkst. eurų, t.y. apie 50 tūkst. daugiau, nei prieš dvejus metus. 

„Maisto banko“ teigimu, daugiausiai produktų surinkta šalies didmiesčiuose, taip pat Alytuje, Marijampolėje, Jonavoje. Tuo metu vertinant pagal aukotų produktų ir gyventojų skaičių, pirmauja Šakiai – maisto aukojo kas penktas rajono gyventojas.

Šiemet „Maisto bankui“ talkino 332 organizacijos, jos rinko paramą ir savo globojamiems žmonėms – mažas pajamas gaunančioms šeimoms, darbo netekusiems, neįgaliesiems ar senjorams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Morgana

Morgana portretas
Jeigu išdalins kam iš tikro reikia, tai gerai, bet jeigu tiems kurie prageria savo pašalpas ir dar gauna maisto tai neteisinga., geriau tvarkingoms šeimoms daugiau duoti.

vvita

vvita portretas
Kai iseis is galiojimo, tada isdalins vargsams. :(

Byyyy By DEJAU !!!!

Byyyy By DEJAU !!!!  portretas
TEGU. NACCCCCHUI. WYRIAUSYBE. UBAGĖ. AUKOJA ....BET NE CHOCHOLAMS. DALINA. MILIJONUS !!!!!! MAN. NIEKAS. NEAUKOJA !!!!
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių