Grobį paleidęs vilkas nepasidavė – prisėlino iš pasalų ir įkando žmogui

Ne ruobotaz

Ne ruobotaz portretas
Koks egoistas, šis ūkininkas. Netikiu nei vienu jo žodžiu. Propagandinis rašinėlis norintis įteisinti vilkų medžioklę. Gėda turėtų Jums, pone, būti. Gamtoje gyvenantys žvėrys neturi jokių galimybių apsiginti nuo žmonių beširdiškumo ir žiaurumo :(.

Nu jo

Nu jo portretas
Greiciausei ten kaimynas ir buvo isvakaro matyt tropnei sujemet pirmuju lasu tai sunkei begali atpazint ka tas dramblys nesas ar erioka ar kaiminka

nordland

nordland portretas
naujas pasakorius atsirado. per visa lietuvos istorija (kol egzistuoja rastas), nera uzregistruota NEI VIENO atvejo, kad vilkas butu uzpuoles zmogu. yra tik atveju, kai "viena boba sake" ir nieko daugiau, cia irgi is tos serijos. pagalvokite logiskai, kaip vilkas galejo nesugebeti nusinesti eriuko, juk jam tai juoku darbas ir aplamai ta jo istorija, kazkokiu nesamoniu kratinys.

Ukininkas

Ukininkas portretas
Ar jūs matėt koks įkandimas? Per zinias rode, tai katinas giliau įbrėžia nei jam vilkas įkando. Melagis

Irina

Irina portretas
Mano nuomone yra tokia, nustoti medžioti stirna, sernus, tada vilkai jums ačiū pasakys, nebus alkani, juk mišką nėra kom maitintis, dėl to eina isodybos

Aš portretas
... Visi apsisaugoti..,o mūsų nori be šunų ganiti ir piemens... Priselink ir šuniui iš nugaros ir tas kandžiojasi.

Sigis

Sigis portretas
As gyvenu mieste bute ir man px tie vilkiai tegul gyvena nereikia gyvent kaime

Aldona

Aldona portretas
Šaudykit tuos vilkus, baisu bus kaime vaikams stotelėje būti.

Ontė

Ontė portretas
O Delfyje prieš tris dienas ūkininkas taip aiškino:"Pajutau smūgį ir paleidau aviuką. Apsižvalgiau, bet nieko aplink nepamačiau". Kaip jis nieko nematė dieną pievoje? Sąmonės nebuvo praradęs. O komentuoja Paltanavičius, kuris draudė žmonėms vaikščioti po mišką. Toks tokį sutiko.

Aha

Aha portretas
Visi ūkininko pasaka tiki ir galvoja koks drąsuolis ans. Realiai tikslas yra sukurti baimę, skelbti karą vilkams. Nėra vilkas savižudis ir šiuo metų laiku toks išbadėjęs, kad atakuotų žmogų (stambų, tvirtą ūkininką).

Axaxa

Axaxa portretas
Sugrizes vilkas ne kando o tiesiog i snuki dave skregai.galejo dar koja pakeles apmyzt

> "Žaliajam"

> "Žaliajam" portretas
Eik tu na..., kvaily!!!

Žaliajam

Žaliajam portretas
Galėtumėt nueiti į ta mišką ,prisirišti prie medžio ir šūkauti,laisvė vilkams ,laisvė vilkams ,taip kol naktis ateis.Na antra diena nebereikės šūkauti,tapsi vilkų karaliumi.

Teta

Teta portretas
Dėdė seka pasakas, o visi klausosi ir galvomis linkčioja, koks piktas pilkas vilkas. :)

Žaliasis

Žaliasis portretas
Neliečiamybė vilkams ir mirtis godiems medžiotojams - žudikams!!!

rns

rns portretas
beje dar pavojingi stirninai su ragais,jie agresyvus ju reikia pasisaugot,neretai puola be priezasties! i suvio garsa reaguoja gerai,nesa kudasiu!

to karolis

to karolis portretas
o tie kaimieciai galetu savigynai ginklus isigyt! o po miskus varineja ginkluoti su savigynai skirtais ginklais pilieciai, ar siaip su saltais ginklais ir lazdom, miske geriau ginkluotam buti,juk ten laukine gamta,beje briedi geriau apeiti,i suvi dangun puola,visi kiti isilaksto

to zemiau

to zemiau portretas
na ka tu cia paskas seki, nuvaryk i miska ir surask ten ta apie ka cia sapalioji! nieko nera! o stai pries desimtmeti buvo galima sutikti briedziu,stirnu,zuikiu,sernu,lapiu,jie nebegdavo pamate zmogu, o dabar ten tuscia!

Pilkis

Pilkis portretas
Niekad negalvojau, kad lietuvoje šitiek idiotu. Miskų lietuvoje yra daugiausiai per 300 metu! Galit statistiką pasižiūrėt. Iskirtus miška po 5 metų ten paxidaro pati saugiausia buveinė visiem plesrunsm ir kanopiniam. Sengires yra ne jiem, sengires visiškai kitai faunai ir florai skirtos. Kas liečia žvėris, nu prieš rašydami vėjus pasidomekit statistika. Mokslininkai gi sksičiuoja kiek tu žveriu yra ir kokios tendencijos. O jos yra tokios, kad elnių, stirnų ir briedžių dar niekad nebuvo tiek daug kiek dabar yra..... Taip medziotojai jų sumedžioja kas met vis daugiau, bet tik dėl to, kad kanopinių išskyrus šernų po maro drastiškai auga. Už 10 metų nebus kam medžiot, galėsim kariuomenę samdyt nes net miestų parkuose nebus kur kojos padet. O kas liecia vilkus, tai kai jie nustoja bijot žmonių taip ir toliau turetu būt. Bijo vilkas tik dėl to, kad nuolat buvo medžiojamas ir visokiom priemonem istisus metus. 20 metų, per kuriuos išaugo 4 kartos vilkų, vilkas medžiojamas labai limituotai

Karolis

Karolis portretas
Na, nuo gyvatės,tai gal dar ir gali apsisaugoti o vilkas gali užpulti iš pasalų. Baisu,nes juk yra žmonių ,tame tarpe ir vaikų,kurie išlipę iš autobuso,dar turi kurį kelią nueiti pėsčiomis. Tai galima įsivaizduoti ,kas būtų ,jeigu vilkas užpultų žmogų.Tuoj prasidės uogavimo ir grybavimo sezonas-vėlgi ta pati problema.

Hmm

Hmm portretas
Turbut vilku semyna turi vilkiuku,reik pamaitint,todel ir ejo kur jaute maista....

"nuomonei"

"nuomonei" portretas
Reikia saugoti savo gyvulius ir nelįsti prie vilkų!!! Pvz., prie gyvačių juk užtenka proto nelįsti - įkąs.

nuomonė

nuomonė portretas
Ūkininkui dabar šautuvas tapo būtinybe, be jo nebeapsigins. Jeigu būtų pargriuvęs, kas galėtų garantuoti, kad vilkas neperkąs žmogui gerklės ? Stoti į dvikovą su vilku plikomis rankomis - beprotybė. Šis žmogus balansavo tarp gyvenimo ir mirties.

realistas

realistas portretas
cia daug kas raso ,kad isnaikino zveris ,matyt is savo buto nesate toliau nuvaziave ,anksciau tiek nebuvo kanopiniu ,ypac stirnu ju priviso ziauriai daug vaziuok diena ar vakare visasa ju pamatysi prie misku gaujomis

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Geras ūkininkas saugo savo gyvulius, o ne paleidžia palaidus lakstyti. Jei aš, pvz., nerakinsiu savo buto durų, t.y., nesaugosiu savo turto tikėdamasis, kad manęs neapvogs, tai ar aš nebūsiu kvailas?

nieko nesuprantu

nieko nesuprantu portretas
iskart dvi kales loja ir ner kaip isjungti.ISDURNEJOT

Jau ,darosi baisu..

Jau ,darosi baisu.. portretas
Ka isdarineja Karbovskis su visa savo sutve,dar negirdeta Lietuvoje ! Visokie priplauke minystrais tapo,medzioti eis i miskus,bet juk miskai gamtos gyventoju iskirsti...zverys nebeturi savo namu,o briedzius,stirnas,sernus atsigule saudys su ietimis,kaip kadaise indenai. 21 amzius,atsisako naturaliu kailiu,gelbeja visus zverelius,visus gyvunus,kad gyventu,net invalidukams sunyms,katems daro spec.vezimelius,saugo ir globoja visa gamta ,o valstieciai net naktimis saudys is " ragatkiu ir sunimis pjudys,koks geras hobis. Prigerei,pribaliavojai,o tada eini saudyti,malonuma jausti,paskui puotos,saslykai,is musu Lietuvos Valstybes turtus,juk tai Visos Lietuvos zmoniu,o jie pasisavina,net laukinius zverelius,gyvunus,paukscius. Ta ,ponuli Mazeika,reikia nuteisti,tegul sumoka didele bauda ir valina kur akys nesa..nuzmogejimas,sadyzmas.

Čia anstolis

Čia anstolis portretas
buvo...kaimietis supainiojo

Kazkoks absurdas...

Kazkoks absurdas... portretas
Vikkai pmūnes jaų puldineja, bet vistiek žmžnės juos saugo....

Stasius

Stasius portretas
Mokslininkas teisus,vilkas norejo stsiimti savo grobi ,jis juk vilkas.Bet stebetis nera ko ,naikina miskus,tuo paciu ir gyvunija,kuo vilkams maitintis ir kur pasislepti ,sunaikino ju buveines nieko negalvodami.Laukiniai gyvunai vaikstineja po gyvenvietes taip ,kaip jus i ,,Maksima..

...

... portretas
Sulaukėjusius šunis nušaut vilkus palikt.

Anonimas

Anonimas portretas
visi nori valgyti o medziotojai isnaikino ju mityba todel taip ir yra

mm

mm portretas
Leido veltedziams priveisti jų. Tegul užpuola kokį vyresnį ar vaiką ir papjauna. Įdomu, kas eis į kalėjimą tuomet?

NA NA

NA NA portretas
vilko veiksmas labai panašus į anūkėlio ,kuris ištrūkės iš psichuškės ,puldinėja valstiečius ,vis bando įkąsti po mūšio ,--------ačiū ,anūkėliui ,kuris neleidžia tobulėti savo gaujai ,laiko už save kvailesnius ,kiek be keistu kailį landsberginiai ,vis tiek žiūrį ,kaip kam įkąsti ar pavogti kąsnį ,,,sėkmės ,saugokite save ,kad apsaugotumėt kitus ,,,,

...

... portretas
cia ozys pasiverte vilku ant LIETUVOS skalija

#

# portretas
Vilkai išbadėja, nes jiems vis mažiau vietos lieka... Cituacija analogiška kaip ir su Amerikos indėnais kažkada...

V

V portretas
Maziau gerk ar chemijos vartok,nes tuoj vedrodi karbaucki pamatysi.

E.

E. portretas
Ale iš pirmos "vilko" foto - grynas Karbauskis:)

Nugi

Nugi portretas
Vilkas buvo pagaidintas, todėl supyko.

A

A portretas
Baigia iskirst miskus,baigia isnaikint zveris ten,tad vilkai traukia grobio ieskot jau y kaimus,ko cia stebetis tik gaila kad nuo to kencia nekalti ukininkai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių