Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro vadui suteiktas pulkininko laipsnis

  • Teksto dydis:

Lietuvos kariuomenes generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro vadui pulkininkui leitenantui Rimantui Jarmalavičiui suteiktas pulkininko laipsnis.

Dekretą dėl šio laipsnio suteikimo ketvirtadienį pasirašė prezidentas Gitanas Nausėda, atsižvelgęs į krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko teikimą.

Kaip BNS nurodė Krašto apsaugos ministerija (KAM), laipsnio suteikimas buvo svarstomas krašto apsaugos ministro patariamojoje komisijoje.

„Pulkininkas leitenantas R. Jarmalavičius atitinka įstatyme numatytas sąlygas aukštesniam laipsniui suteikti. Karininkas yra baigęs Lietuvos karo akademiją, strateginio lygmens kursus Baltijos gynybos koledže Estijoje“, – teigiama ministerijos komentare.

Laipsnis karininkui suteikiamas nuo kovo 8-osios.

R. Jarmalavičius per savo tarnybą yra tarnavęs įvairaus lygmens pareigose, vadovavo kariniam daliniui, yra dalyvavęs tarptautinėje operacijoje Afganistano Islamo Respublikoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Eik nx,

Eik nx, portretas
kaZape suknistas.

Anonimas

Anonimas portretas
O TAS RAMANAUSKAS TAI PRAVARDE GREITAI

siūlau suteikti tarplanetinių pajėgų

siūlau suteikti tarplanetinių pajėgų portretas
jefreitoriaus laipsni, nu tai ir skambės gražiau ir alga padoresnė, kaip jūs galvojat kam tie valdžios išpisgalviai prisigalvoja tų titulų, čia tik babkės ir gal keliem nupušėliam garbės reikalas, keli buriatai šitam gaidžiui galvą nusuktu ir klozetą išneštu kartu su jo boba
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių