G. Nausėda: nebegalime delsti ir laukti

Morta

Morta portretas
Jie visi geri ir sažiningi ,kol neateina prie lovio. Paskui parodo savo tikruosius veidus.

Tomas12

Tomas12 portretas
Patarimus dalinti mes visi mokam. Gal pagaliau imsimes atsakomybes ir asmeniniu sprendimu. Seimas neigalus, savivaldybes ir taip kelnes trina , dabar visai dikineja, gal laikas prezidenturai imtis veiksmu. Salyje tokia padetis o vado ner. Kodel nepajungiama armija kuri visada priesakinese pozicijose kai salyje beda, kur ju indelis, pagalba kaip matom visiskai neigali. Kokias sumas ismetam siam tikrai vaiku darzeliui.jie visi gaus algas o kiti ne.

Zigmukas

Zigmukas portretas
Kada pagaliau LT isirinks normalu prezidenta...patrijota kuris tarnaus LT zmonems o ne parduos Amerikai vardydamas saly i skolas.

Rinkejas

Rinkejas portretas
Graudu skaityt, benri paistalai ir jokiu konkreciu veiksmu

juokas

juokas portretas
hm...o ka jis pats gali padaryti, pasiulyti??? matyt nieko apart demagogijos

Cha

Cha portretas
Reikėjo pirmom dienom ta virusą stvert už ragų, o dabar šaukštai po pietų. Vėlu, virusas isisiautejo, žmonių vis daugiau infekuotu gryzta is užsienio kurie užkrečia kitus. Susiėmė vadinasi, kol miegojo kiek gryzo į Lietuvą šių egzotikos miletoju, a? Klausti reikia tu kurie nesidomėjo.

Na

Na portretas
Aš girdžiu : pasakė, paragino, pažymėjo, kad reikia, kad būtina... kažką daryti. Negirdžiu : ėmėsi iniciatyvos, teikė dokumentą svarstymui, pradėjo pats kažką veikti...Tuo ir baigiasi prezidento pasamprotavimai.

man

man portretas
Primine nano nacialnika blokados laikais,susaukdavo kas ryta ir dresiruodavo,ko neparduodat,ko neieskot,kodel taip letai juda,o tada niekas nejudejo niekur,dienos metu ramu,kita ryta vel tas pats,paukstuko pastatymas kad dirbu

rrr

rrr portretas
ei kas cia per prezidentas,turi but grieztas kaip bulbasu batka,juk tokioj situacijoj dabar pasaulis,o jis lemena is uzpeckio...

Rimas

Rimas portretas
Švedijai nusispiaut. Čia nieko nedaroma. Visi sėdi baruose, kirpyklose. Nėra apsauginių kaukių ir niekas nedaro dezinfekcijų. Jie visi juokiasi iš kitų šalių. Jų mintis tokia kad visi turi persirgti šiuo virusu. Tik pataria pensininkams labiau pasisaugoti.

i kiekvieno baltaodzio vieta

i kiekvieno baltaodzio vieta portretas
uz eurosajungos sienu laukia po desimt tamsaodziu.Tad bedos nematau.

Jonas

Jonas portretas
Akcentuotojas atsirado.. Inkscia duoti pinigu, nes kitaip ragas... Lygtais kitos valstybes neaupranta be jo ka daryti... Bet be nuostoliu cia niekaip neapsieis Lietuva, niekas tikrai nepadengs visko ..

A

A portretas
Miega,pabunda,pasako kokia fraze is lempos ir vel uzsnaudzia bankyrius.

brežnevas

brežnevas portretas
Flamingas yra pasaulio bamba.

tautietis

tautietis portretas
ponas nauseda,pasiziurek y veidrody,koks tu apgailetinas menkysta.ka tu cia pliurpi ir pirmokam aisku tik jokoios naudos

X

X portretas
Prieš rinkimus visur važinėjo, spaudė rankas, "mylėjo" tautą. O dabar Valstybės vadovo nematyti, tik padriki lemenimai. Apgailėtina. .

Tautietis

Tautietis portretas
Pasake kaip koks pasaulio valdovas.Man kazkaip atrodo,kad jisai gailisi kam lindo i tuos prezidentus-tapo pajuokos objektu

Ožys \\\\\.../////,

Ožys \\\\\.../////, portretas
Taigi dabar turi naujai iškeptą "prezidentą"---kxe kxe kxe,turintį patirties (pats taip sakė),galės pasitarti.Gal pasiseks ir Astravo atomkę sugriauti,kaip Lietuvoj fabrikus ir žemės ūkį.

išvada

išvada portretas
Balsas tyruose.

pirma

pirma portretas
privežė valkatų su virusais, dabar gelbekit, kai skrybeliuotasis nesusitvarko su situacija.

nudekit

nudekit portretas
isgama komunistine ir visi vargai pasibaigs.Dvesk suka.

Zinios

Zinios portretas
Gerai sureżisuotas spektaklis,su artistais.Jokia pandemija.Mokslininkų teigimu ,kad nėra jokios pandemijos.O virusas toks ,koks būna visada pavasarį.

Tele

Tele portretas
Nereikejo europai i Kinija isvezti savo fabriku ,pilieciai butu darba tureja ir dabar ilgai laukti prekiu nereiketu ......turetumem savo ,.......

ZG

ZG portretas
Iškart ramiau pasidarė, kai nuotoliniu būdu pamokė Vakarų niekadėjus. Koks Brežnevas jam raštus rašo?

Ona

Ona portretas
Jei parts nieko negali, kreipkis į prostitutę Magnolija. Jai senas ožys padės.....

Klp

Klp portretas
Vyriausybėje ruošiantis svarstyti klausimą dėl sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos tolesnio vadovavimo Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centrui, politologas teigia, kad ministro klaidų sąrašas yra tiesiog per ilgas, kad jis toliau galėtų vadovauti su krize besidorojančiai struktūrai.

RINKEJAS

RINKEJAS portretas
Norisi tikėti ,kad žodžiai nebus tušti.Norime matyti ne susireikšminusį p.Prezidentą,bet nuoširdžiai dirbantį valstybės labui.Sveikatos Jums ir visai valstybei.

Rocky Balboa

Rocky Balboa portretas
Primena Leonido Brežnevo raginimus "padidinti" pagreitinti" "susitelkti ""įgyvendinti"

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Šneka gražiai..................
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių