Eurokomisarė sako, kad migrantų išstūmimai yra akivaizdžiai neteisėti

Grįžti į straipsnį

ALGIS

ALGIS portretas
Kodėl Lietuvio Pase nenumatyta pilietybė, tik užsispyręs lietuvis išsireikallauja tai , viskas numatyta --NĖRA LIETUVOS PILIETYBĖS , BE TRUKDŽIŲ PRIVALOM PRISILEISTI Į ŠALĮ VISOKIŲ TERORISTŲ, ir tai tiks eurosojuzui , tai baisiau už TSRS .

ALGIS

ALGIS portretas
Gerb. Pone, jūs su visa ES niekuo nepadedate , tai ir nesikiškite į L I E T U V O S VIDAYS REIKALUS ir nemokykit kaip mums ginti savo sienas .

kaip čia

kaip čia portretas
dar be Cichanovskos palydos ............. abi vienodai mąsto ir pozuoja

Klpd.

Klpd. portretas
Puiku. Kai atšils ir migrantai vėl pradės traukt į Vokietiją, siūlau sumažinti pasieniečių skaičių ir leisti šiems žmonėms praeit. Tai taip demokratiška ir humaniška. Ponia matyt nenori žinot kad Briuselio ir korporacijų sumanymas apie Lietuvos piliečių pakeitimą afrikiečiais tikrai nepavyks - šioje šalyje tikrai neišgyvens neišsilavinę, berasčiai agresyvios religijos žmogai kuriems pagrinde reikia pašalpų ir gero aptarnavimo, kurį suteikia baltieji.

Zematis

Zematis portretas
Ko sita cia atvaziavo? Ar ja kas kviete? Lai ciuoza is kur atsibasciusi ir su savim pasiima 3 tukstancius teroristu.

Žinoma,kad reikėjo leisti

Žinoma,kad reikėjo leisti portretas
Reikėjo juos visus leisti,Juk jie ne pas mus atėjo,o ėjo į Europą,pas tą ponią.Dabar,sukišom milijonus,užsitvarstėm tvoromis,pasidarėm gėda prieš pasaulį.net prie sovietinio rėžimo,tokių tvorų nebuvo.Tai ką tomet reiškia žodis laisvė,demokratija,laisvas žmonių judėjimas,visokios tarptautinės deklaracijos?

Išverstaskūrė

Išverstaskūrė portretas
Matote,kokie išverstaskūriai,tie Europos sąjungos komisarai.Praeitą kartą gyrė,kad neleidžiame ir už sienos statybą pasisakė,o šiandien jau sako,kad neįsileisti blogai.Tai įsivaizduokite,kas būtų buvę,jeigu visus 8000 būtume įsileidę?Tuomet mūsų vargšai žmogeliai,juos turėtų išlaikyti.

Boba

Boba portretas
Kažkokia dar mums nurodinėja.

baisiau elgėsi agentė GRYBAUSKAITĖ kitų valstybių adresu,

 baisiau elgėsi agentė GRYBAUSKAITĖ kitų valstybių adresu, portretas
kai buvo eurokomisarė --darydama g ė d ą Lietuvos gyventojams. --Vien už tai ,čekistė GRYBAUSKAITĖ baigusi prezidentavimo kadenciją-Europos Sąjunga a t s i s a k ė bet kokių GRYBAUSKAITĖS paslaugų-- todėl kelinti metai Grubauskaitė s m i r s t a kgebisto OŽIO u ž p e č k y j e.

Julija

Julija portretas
Dar 2009 metais Vokietijos Niumbergo miesto valdžios atstovas (susitikime su lietuviais) pasakė, kad didžiausia valdžios klaida, kad laisvai į šalį įsileido turkus. Dabar su jais turi didelių problemų. O ką mes pamatėme Prancūzijoje, tai protu nesuvokiama. Gal ponia komisarė yra ateivė iš nežinomos planetos, kad nežino kas darosi šalyse, kuruose gyvena didelis pabėgėlių srautas. Ji kalba tik apie "vargšų" migrantų teises. Idomu kaip ponia supranta mano lietuvės, gyvenančios savo protėvių žemėje, teises. Ar aš jų jau nebeturiu ???

JULIUS

JULIUS portretas
JEI NORI ŠĮ PONIA TAI MES GALIM ATYDARYTI VARTUS PLAČIAI TEGUL SIAUBIA VAKARŲ EUROPĄ YPAČ VOKIETIJĄ

E.

E. portretas
Supratau ką ji pasakė: Moi adres ne dom i ne ulica - moi adres evrosojuz.

Reikia Europos piliečių referendumo

Reikia Europos piliečių referendumo portretas
Ar mes norim pabėgėlių ar siunčiam juos namo, kurti gerove savo šalyse. Pasisvečiavo, užteks

Žmogaus teisės yra ir mūsų teisės

Žmogaus teisės yra ir mūsų teisės portretas
Turim teise būti saugūs, pasirūpinti savo sienom, namų saugumu, lėšomis seneliu išlaikymui, kurios leidžiamos neskaičiuojant, nelegalams.

Paskelbkit sąskaita

Paskelbkit sąskaita portretas
Tvorai susimesim. Saugumas kainuoja ir mes sutinkam sumokėti. Jokia nrlegalu komisarė negali mums nurodyti, kaip saugoti, mes jau buvom sąjungoj, šitoje visi turi teises.

Gėda dėl tokios komisarės

Gėda dėl tokios komisarės portretas
Ji gali vadintis Azijos ar Afrikos komisare, jai nesvarbu, kiek jie europiecių išprievartavo, nudūrė ar dar tai oadarys. Kompleksuota ruropietė, su gelbėtojos kompleksu, kaip kačių kaupėja, gelbėkim, gelbėkim, o ar turim galimybę, ar nekenkia gyvenyojam, tai nesvarbu. Tegu gydosi

Kelionė

Kelionė portretas
Kelionė į Vokietiją žymiai pigesnė už tvorą ir išlaikymą. Nereikia nieko daryti. Tiesiog tegul keliauja kur akys veda. Jokių problemų. Vokiečiams jų reikia. Jie nebeturi kas jiems namus tvarko, šiukšles išneša, braškes surenka. Vokiečių pageidavimą reikia gerbti. Kasčiūnai, Bilotaite atsipeikėkit. Užtenka švaistyti tuščiai tautos pinigus ir dar anot ES žmogaus teises pažeidinėti.

Šaunuolė Bilotaitė

Šaunuolė Bilotaitė portretas
Neturim minios nelegalų leisti i šalį. Ar kas paskaiciavo, kiek mūsų pigų jau išleist, kiek nusikaltimų Europoje jie padarė?

silpnaprotyste,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

silpnaprotyste,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, portretas
P onia-panele.o kur musu teises,aaaaaaaaaaa,ka musu teisiu nera,jie ateje teises turi o mes savo valstybeje teisiu neturim,vezkis juos i savo namus ir suteikjiems zmogaus teises,jau svedijoje pabegeliu yra tiek kad valdzia nesusitvarko,tai ir mums siulo to betvarkes,ACIU ponia veskis pas save o ne mus mokyk kaip tvarkytis,pirmiausia pas save susitvarkyk gerai ,o ne cia pamokslauk,

Europiečiai komisarei nerūpi

Europiečiai komisarei nerūpi portretas
Kaip mes jaučiamės saugūs, kai tie žmonės, su pažeista psichika pateks i gatves.

Kęstas

Kęstas portretas
Vagilka ministrė A. Bilotaitė, norėdama nukreipti dėmesį nuo jos vagysčių, žudo vaikus. Nuo pernai rugpjūčio neteisėtai sieną kirtę užsieniečiai Bilotaitės ir kitų valdančiųjų narkomanų bei vagių reikalavimu apgręžiami atgal į Baltarusiją. Europos Sąjunga protestuoja dėl tokio elgesio. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

kuklus klausimėlis šitam nuskustam pavianui

kuklus klausimėlis šitam nuskustam pavianui portretas
O masinis atliekamų vergų išnuodijimas GMO marmalais-teisėtas?

Šita nuolat apsinešus?

Šita nuolat apsinešus? portretas
Ne?

nuomone

nuomone portretas
nukvakus senė

Mantas

Mantas portretas
ES nesugeba atskirti, kas yra nuo karo bėgantis, sužeistas ir alkanas žmogus nuo žmogaus kuris susimoka už lėktuvo bilietus atskrenda prie sienos susimoka vedliams išmeta dokumentus . Tai koks čia migrantas?

taip

taip portretas
kuo greiciau atsiribot nuo viso sio euronat durnyno su visa vakaru saika kuri taikosi i PV======

V,L

V,L portretas
ši mergelle lai ir prisiima migrantus . o ne kiša savo samprotavimus Lietuvai.........

tegul EK komisarė apsisprendžia

tegul EK komisarė apsisprendžia portretas
Nelegalų nei išstumti atgal negalima nei perstumti į svajonių šalis kaip Vokietiją, Prancūziją, Švediją negalima. Tai negi EK komisarė nori iš Lietuvos padaryti nelegalų viešą tualetą. Ne tam stojom į ES, kad rinktume viso pasaulio šūdus.

Izvalgus

Izvalgus portretas
Audringa jaunyste buvo... ;)

Antanas

Antanas portretas
Greičiau referendumą dėl išstojimo iš ES, Britai seniai suprato kokia nesąmonė ES ir išstojo.

Pereiti per sieną

Pereiti per sieną portretas
Teisėta? Nupirkta rusų senai šita boba

Justas

Justas portretas
Taigi ten skandinavų leftistų - socialistų pažiba. Durnumo įsikūnijimas.

tą bobą

tą bobą portretas
išstumti iš Europos

Priminimas

Priminimas portretas
1306 vaikai kasmet netenka tevystes !!!!

Priminimas

Priminimas portretas
LIETUVOJE 1306 vaikai netenka tevystes ,kas Juos islaikys ,gal juodukai ar musulmonai ,kurie tapo svarbesni valdziai uz Musu Vaikus !!!!

sudmale

 sudmale portretas
Kiekviena salis turi tvarkytis taip kaip jai geriau ,o ne klausyti kokios tai kerpes isvedzionimu.Kas jiems tiems nuo dugno draudzia prasyti priegloscio kaip žmonems? Ko eina per siena ja pazeidziant o tai yra jau baudziamoji atsakomybe ir b. Straipsnis uz tai Jiems yra tik vienas kelias , tik namo .....

Bimbam

Bimbam portretas
Spyrt ją iš Lietuvos. Ji ir kitas Europos šalis nori paversti kaip Švediją, kur pusė gyventojų juodaodžiai ir musulmonai.

Anonimas

Anonimas portretas
Komisarė varo partinę ES ideologijąsu kažkokiomis neaišku kamt tarnaujančiomis vertybėmis,Jei pagal ją visa Afrika ir Afganistanas turi teisę prašyti prieglobsčio ES tai tegul tiesiai nurodo adresą ES ,kad nelegalai kaip teroristai pamindami savo vaikų teises nesibrautų į Lietuvą o tiesiai vyktų pas šią komisarę ar tuos kurie jai vadovauja..Nes apgailėtina ,kad žiobienės,bakai ne mato nelegalų kaip nusikaltėlių ,kurie savo vaikus tampo per miškus,tvoras nekalbant apie šalčius,Kodėl iš jų neatimami vaikai jei jau galioja vertybės,O pgrindinė ES vertybė LGBT ,savo didelius pinigus gali panaudoti priėmimui nelegalų pas save į namus.

vyt svediska briuseline vyza velniop

vyt svediska briuseline vyza velniop portretas
atgalios y Briuselio viesnamy....

Renka, bet nežino ką...

Renka, bet nežino ką... portretas
Gal kada nors mūsų žmonės, perskaitę rinkimų tvarkos brožiūras supras, kad į Europos parlamente nebuvo ir nėra jokių Lietuvos valstybės atstovų. Taip pat nėra nei vienos iš 27 Eu valstybės delegacijų ar jų atstovų. Nei Vokietijos, nei Prancūzijos ar Liuksemburgo. Bendrame Eu parlamente yra atstovaujamos tik politinės partijos. Pvz. Lietuvos rinkiminėje apygardoje išrinkti socdemai, konservai ar liberalai patenka į bendras partines tokių pačių partijų frakcijas. Tai gi tie išrinkti parlamentarai neatstovauja jokios valstybės ,o kovoja tik už savo partijų interesus.

As

As portretas
Lietuvoje pasisake NU IR KODEL NE LENKIJOJE LENKAI BUTU IS KART PASIUNTE sita DYVA! Ko LIETUVIAI tyli KAIP DEL KINIJOS TAI BLEMBA KIEK DRASOS

Nesuprantama

Nesuprantama portretas
Ji jau kelintą kartą atvyksta pas mus ir nesupranta situacijos. Negi niekas iš Seimo nesugeba jos paprotinti? Tada tegu paklausia jos namų adreso ir aš nuvyksiu pas ją ir reikalausiu, kad mane priimtų su visa šeima ir laikytų nemokamai bent per žiemą.

4

4 portretas
Nieko prieš, tegu ateina į darbo biržą, lietuviškai pateikia prašymą dėl darbo, atitinkant savo próf. išsilavinimo ir laukia pasiulimo, bet prieš tai turi įsigyti ar išsinuomoti nekilnojama turtą, mokėti visus valstybinės mokesčius iškart. Svarbu jokių reikalavimų finansinės pagalbos prieš tai. Mūsų juk emigrantams niekur ir nieko neduoda, kol nesuras gyvenamosios vietos ir darbo pasiūlymo

Lietuva pritarė JT migracijos paktui

Lietuva pritarė JT migracijos paktui portretas
Jį stūmė konservatorius Pavilionis , prezidentė Grybauskaitė , labai už laisva Armonaitė ir t.t. Tiesa dalis konservatorių kaip Dagys , Ažubalis diskusijose prieštaravo . PRIĖMĖ konservatorius Pavilionis įtikino apie išlygas , tik kur jos ? :) Šis dokumentas yra ne formalus susitarimas, o paktas – tai reiškia, kad signatarės įsipareigoja siekti 23 tikslų, išdėstytų tekste. Kraštutinės dešinės grupės tvirtina, kad šis paktas pakerta valstybių suverenitetus ir SILPNINA vyriausybių galimybes kontroliuoti savo sienas bei užsienio politiką____P.S. apie kokią galimybę " neįleisti " kalbate naivuoliai ? :) Apie kokią galimybę PATYS spręsime kalbate :)))

nu, ir pasakė

nu, ir pasakė portretas
"sumažinant užsieniečių srautą iš trečiųjų šalių". Tai kodėl nesumažina jei tokia gudri? Tegu važiuoja į Baltarusiją ir išvis panaikina tą srautą.

Pamastymui

Pamastymui portretas
iškur tokios šliundros atsiranda???

kaimietis...

kaimietis... portretas
reikia suformuot koridoriu,nuo Latvijos iki Vokietijos,ir paleist visa ta babaju šušarą...,tegul jie ten jais dziaugiasi ir rupinasi...,kokios problemos...

Et

Et portretas
Maža ką visokios eurokvankos gali tauzyt! Dyka duona šikną drasko, tai ir ardosi. Jūs dar Maldeikienės paklausykit...

Kunigas

Kunigas portretas
Šitas visgaidis mums nerodiklis visus lauk

Omūsų komisaras kur

Omūsų komisaras kur portretas
Išrinko kažkoki lepšį, kuris kelis sakinius išlemena ir visai neaišku, kodėl tokį siuntėm ir kam jam tokia alga. Jis Lietuvoj nieko nenuveikė, tai išsiuntė nieko neveikti i Europą. Kiek jis ten bus?

LKL

LKL portretas
Tai priimkim pagaliau eurokomisarės siūlymą-laisvų sienų politiką,atbėgo migrantai pas mus tai sakom laba diena ir viso gero bėkit toliau europa didelė,jeigu nenori prisidėti prie sienų statybos tegul gaudo migrantus pas save,ir nereikės čia mums jų šerti ir dar dalinti tūkstančius eurų kad išvyktų-patys su malonumu išsinešdins.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Taip. Vieni turi teisę prašyti įsileisti, o kiti neįleisti. Abi pusės lygios. Tai kam čia polemizuoti.

Jūs rimtai ? :))))

Jūs rimtai ? :)))) portretas
O jūsų patryjotai visai nejaudina ,kad liberkonservatų valdantieji leido praplėsti specialybių sąrašą , kuriuo remiantis darbdaviai galės legaliai įdarbinti užsieniečius ? Nesijaudinate , kad jie dirbs vietoje jūsų ir jūsų algos nedidės ? Nesijaudinate ar nemąstote iš kokių šalių bus legalūs atvykėliai ? Manote iš Vokietijos , Švedijos ar .? Ten jūs arsite :))) Mokykitės rusiškai panašu pravers , nes "norintys pokyčių" iš Baltarusijos , Ukrainos puikiai kalba šia kalba :) Naivuoliai , nematantys po nosimi kas vyksta ? Tvorą statys ...:)))

Na pasistatysime :)

Na pasistatysime :) portretas
Bet VARTAI vistiek bus ATVIRI !!! Tokia ES pozicija migrantų atžvilgiu ! Migrantai turi teisę prašytis prieglobsčio ! O liberkonservatų patryjotams nereikėjo kvailinti žmonių su ES " pagalba " . Liberkonservatos nesugeba prisiimti atsakomybės !

Andrius

Andrius portretas
Žodis „akivaizdžiai“ nėra argumentas, šiukšle.

Algi , ką čia paistot ?

Algi , ką čia paistot ? portretas
Galvoti apie pasekmes nemoka mūsų valdantantieji !!! Padarė , o dabar rėkia ir prašo ES pagalbos ? Jos ir NEGALĖJO BŪTI , nes ___. Johansson taip pat PABRĖŽĖ , kad Europos Sąjungos pozicija nefinansuoti sienų statybų IŠLIEKA NEPAKITUSI ._____P.S. NEPAKITUSI išlieka ir pozicija dėl migrantų ! Kiek visokių viešųjų " gelbėtojų" , žmogaus teisių ir t.t. kontorų pristeigta . Tokių yra ir Lietuvoje !!! Švieskitės pagaliau .

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
Musulmonai kartoja ''Čingis CHano žygį''

Na

Na portretas
Na ir pasistatysime tą tvorą iš savų pinigų, baisus čia dalykas. O kai pradės minios prie Vokietijos sienos judėti , ir tie pasistatys, tik laiko klausimas kada, nes šitas srautas tik augs. Klimato kaita pajudins Afriką, kad mažai nepasirodys.

Ir dar , jei sugebate

Ir dar , jei sugebate portretas
GIRDĖKITE ką kalba mūsų valdantieji :) Aš girdžiu tik kvailinimą arba visišką kompetencijos nesuvokimą . Paklausykite ką kalba konservatorė ministrė Bilotaitė , ką kalba premjerė Šimonytė ir GIRDĖKITE ES poziciją . Viskas . Linkiu sėkmės mąstant ir galvojant už ką balsuojate per visus būsimus rinkimus .

ALGIS

ALGIS portretas
Man susidaro įspūdis , kad Europos sąjunga išvien su Baltarusija ir Rusija , ŽIŪRĖKIM , KAIP JIE OPERATYVIAI PRIIMINĖJA SNKCIJAS IR PALAIKO LIETUVOS OKUPACIJĄ .

Nereikia demonstruoti bukumo patryjotai

Nereikia demonstruoti bukumo patryjotai portretas
Mes Lietuva esame ES šalis , patys įstojome , siunčiame į EP atstovus , kurie MUMS IR PRIIMA ES ar EK " požiūrį " vienu ar kitu klausimu . Nesuprantate ? Užjaučiu . EP iš Lietuvos liberalas Auštrevičius , konservatoriai Mažylis , Kubilius , Juknevičienė , socialdemokratė Blinkevičiūtė ir t.t. Jiems galime "reikšti " pretenzijas už komisarės išsakytą požiūrį !!! IR NEBERINKTI ! MES TAI GALIME , o jūsų neadekvatūs , gal ir teisingi parėkimai( aš taip pat už tai , kad nesimaišyti :) yra pyššššš.... Komisarė tik išsakė požiūrį , kurį suformavo ir mūsų deleguotieji ....

Tik vienas žodis:

Tik vienas žodis: portretas
IDIJOTĖ!

ALGIS

ALGIS portretas
Ten ES VIENI PRIDURKAI SĖDI , lietuviai leiskit visus kas tik nori ir lai paskui be apribojimų išsilaksto po visą ES , BE TEISĖS SUGRAŽINTI Į Lietuvą ., TADA GAL UŽSIČIAUPS TIE ATMOROZKAI .

Che,che,che...

Che,che,che... portretas
Akivaizdžiai nupušusi boba,išstumt kartu su babajais pas Lukašenką,ten galės būti akivaizdi komisarė.

atvykusi kažkokia Š V E D Ė-

atvykusi kažkokia Š V E D Ė- portretas
nurodinėja Lietuvai , kaip gyventi.-- Ko gero, pamiršo , kaip XVIII a.pabaigoje, ŠVEDAI, dėl Lietuvos , prie Poltavos gavo į k a u l u s.

Andrius

Andrius portretas
Jei pasakai „akivaizdžiai“ tai jau turbūt manai, kad gerai paargumentavai, duodi suprasti, kad atseit net ginčytis su tavo nusišnekėjimais negalima. Ne. Eik velniop su savo ateiviais. Galim krauti į laivą ir siųsti į tavo gyvenamą regioną. Nori? Tik duok žodį.

Tautos balsas

Tautos balsas portretas
Toks itarimas, kad alu labai megsta. :) O kas link isibroveliu i musu zeme, tai mes turime savo nuomone- lauk visus parazitus, lauk!

visus pabegelius islamistus terorisytus vezkit

visus pabegelius islamistus terorisytus vezkit portretas
tiesiogiai y Briusely lai uzsipi ......sa si svediska liade su jais... stai ir visas sipos problemos sprendimas ...derinkit klausima su lenkais ...sodinat y furas ir tiesiain y Briusely.....

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kvailių yra ir ES - išleiskime visus 4000 pas ją, pabėgėliams labai patiks. Galėtume apmokėti ir jų kelionės išlaidas.

europoje klesti idiotokratija

europoje klesti idiotokratija portretas
su tokiomis plerzomis priešakyje

Babajus

Babajus portretas
Nori i vokietija ,kur moka ismokas, ir nereikia dirbti.

Purmaliai

Purmaliai portretas
Anonizme gerk vaistų !

Anonimas

Anonimas portretas
ES pederalnacių rėžimas yra akivaizdžiai neteisėtas.

Anonimas

Anonimas portretas
Nebeduos mūsų fašisteliams pinigų tvoroms ? Vaje vaje....baisu baisu ..

ši avis nesupranta

ši avis nesupranta portretas
jog tai dalis putlerio hibridinio karo, ordos migrantų, dujų šantažas ir tt

Europos naikintojai,

Europos naikintojai, portretas
bjaurybės .Nejau sveikas EU Protas nenugalės prieš šitą muslimizatorių šaiką??

gabrielius viską paaiškins

gabrielius viską paaiškins portretas
ką sako es nereikšminga

O Šimonytė taip žadėjo :) 2021-12

O Šimonytė taip žadėjo :) 2021-12 portretas
Europos Komisijos nuomonė yra Europos Komisijos nuomonė, ji yra gerbiama nuomonė, bet tai nėra galutinis nuosprendis, diskusijos tęsis ir galiausiai sprendimas bus toks, dėl kurio bus sutarta“, – žurnalistams trečiadienį sakė premjerė, susitikusi su Baltijos šalių vyriausybių vadovais.

Kam reikalinga tvora iš biudžeto ? Konservatoriams ?

Kam reikalinga tvora iš biudžeto ? Konservatoriams ? portretas
Johansson taip pat pabrėžė, kad Europos Sąjungos pozicija nefinansuoti sienų statybų išlieka nepakitusi. „Jei valstybės narės nori statyti tvoras, jos gali tai padaryti, bet Europos Komisijos pozicija nuo seno yra laikytis principo NEFINANSUOTI sienų ar spygliuotos vielos tvorų“, – teigė eurokomisarė.

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
Rytų išminčiai kalba: šuo loja, karavanas eina ( perfrazuojant: kokia tai raudonoji komisarė kalba- lietuviai toliau stumia).

Liko klausimas ministrei konservatorei Bilotaitei , AR SUPRA

Liko klausimas ministrei konservatorei Bilotaitei , AR SUPRA portretas
Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako iš Europos Komisijos (EK) narės Ylvos Johansson (Ilvos Johanson) nesulaukusi raginimų keisti šiuo metu galiojančius teisės aktus, susijusius su migrantų apgręžimu.

Na kaip ir aiški ES pozicija

Na kaip ir aiški ES pozicija portretas
ko ir reikėjo tikėti :) Nesuprantu KAM STATOMA TVORA , jei BUS ATVIRI VARTAI ? Eilinis liberkonservatų pasipinigavimas iš Lietuvos biudžeto ?

Lietuvos žmonės jai nesvarbu

Lietuvos žmonės jai nesvarbu portretas
Kodėl domisi tik nelegalais? Jom ir jų šaliu piliečiai nesvarbūs, parodomasis domėjimasis tik migrantais. O mūsų saugumas oaskutinėj vietoj. Bjauru ir gėda

Arijas

Arijas portretas
Vezkis tuos ciurkas i savo namus sene. Mums cia nepaaiskinsi.

Kiauros bobos paistalai??sako neturi dokumentu??

Kiauros bobos paistalai??sako neturi dokumentu?? portretas
Visi jie atskrenda su dokumentais,ir nei vienas nesiruosia dirbti.jie mus skaito asilais,kurie turi juos islaikyti.bent jauntaip man aiskino juodasis amaras..

Lietuviai p r i v a l o suvokti , jog

Lietuviai p r i v a l o suvokti , jog portretas
Lietuva į ES buvo priimti, kaip b u f e r i s saugantis VAKARŲ valstybes- juk tai Europos Sąjunga viešai demonstruoja --neskirdama lėšų SIENOS statybai, nes ES s i e n ą atstoja Lietuva , kuri ir privalo SANDĖLIUOTI visus migrantus-- tai a k i v a i z d ž i a i , ne tik prašo , bet ir r e i k a l a u j a iš Lietuvos --atvykusi ES komisarė Y.Johansson.

Asta

Asta portretas
Kažkas su tuo Briuseliu netaip. Mums nelegalių skėrių nereikia. Jie braunasi kaip vagys ir banditai

Eina jie velniop,

Eina jie velniop, portretas
Europos muslimizatoriai ir tarakonui naudingi idiotai ..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių