Dieveniškiai protestuoja prieš migrantų apgyvendinimą: į miestelį vyks VRM atstovas

Nuomonė

Nuomonė portretas
Migrantus ketinama apgyvendinti Dieveniškėse, protestuoja Dieveniškiai, o kažin kur vyks VRM atstovas...

ano

ano portretas
taip teisingas ir logiskas kom tik pridursiu kol tmie biurpolitglotai ir ju parankiniai atsiciukins sis politdurnynas ir toliau tesis teisingai reikia naujo zmogaus kaip vadovo kaip E Vaitkaus tai sis garbus medikas tikrai kartu su tauta ir dauguma protingu zmoniu padetu isgvildent visas priezastis nuo kuriu vargstan netik mes bet ir visa planeta uzurpuota saujales niekseliu masonu lygije...

reikia

reikia portretas
vel burtis seimom ir bendrai reikalaut kad sie valkatos butu deportuti nedelsiant nes si bilotaite vykdo anukelio anusiniu nurodymus kurie nieko gero nezada s urinkt visus ir i masinas su. palyda atgalios i gardina ar dargi karaliauciu o ten tegul zinosi juk tai ju darbas tai ko mes turim globot tuos kurie gaudami pagalba mums palieka suda negi zemaiciai tiek save nusivertyno kad jiems ant galvu bezdzionzmogiai prades sikt ir myzt ir galvos kad siltas lietutis lyja atsitokekit jei netapote dar klonais nes klounais tai taip tas liecia ir zemaiciu geroves/ zemaiti kuris tyli ir nebezino jau kur kaire ar desne GEDA reikia Vaido patarimo? senjoras 84m mastykit kol nevelu?=======

zinoma,

zinoma, portretas
zmones patys turi gintis, nes niekas kitas ju neapgins. daugybe ziauriu pavyzdziu vokietijoje, prancuzijoje ir kitose es salyse.

???

??? portretas
Lukiskiu kalejimas kam VEZKIT TUOS BANDITUS IR TEN APGYVENDINKIT.

Anonimas

Anonimas portretas
Tokiu protestu jau negana. Organizuolites i SAVIGYNOS BURIUS kad i gyvenviete, miesteli ar miesta NEPATEKTU JOKS juodasiknis ir p.i.d.e.r.a.s.i.n.e.s valdzios atstovas. Visi jie parazitai ant tautos sprando. Parazitus BUTINA NAIKINTI.

Prašom už mažiau ir visam laikui

Prašom už mažiau ir visam laikui portretas
Pigiau ir paprasčiau būtų visiškas sienos blokavimas pasitelkiant kariuomenę,savanorius ,medžiotojus,fizinės tvoros statymas,ir griežtesnės atgrąsymo priemonės kad patekimas į Lietuvą būrų negalimas.Iš karto nukeliautų žinia kad čia praėjimo nėra,ir viskas kas nelegalu užsibaigtų.

atmintinai žinau kiekvieną arabų žingsnį,nes tą košmara

atmintinai žinau kiekvieną arabų žingsnį,nes tą košmara portretas
mačiau savo akimis švedijoje.gyvenvietė tampa nesaugi,šaudymai,žudymai,baisi antisanitarija,žiurkiu bandos vidury baltos dienos,automobilių deginimai,narkotikų platinimai-tai tik keletas atidirbtų metodų išėsti vietinius iš namų.gyvenvietė tampa NO GO zona,kur bijo ieiti net policininkai.

Anonimas

Anonimas portretas
protestuoti nebeužtenka.ORGANIZUOKITĖS,kurkite savigynos burius.tiesiog neisileiskite i savo gyvenvietes.nes tik laiko klausimas kada busit IŠĖSTI iš savo namų,o gyvenvietė paversta NO GO zona.

》vbbvbv2021

》vbbvbv2021 portretas
Ko dėl Lietuvos pergyveni? Tau gi batkos_tarakono konclageris ir putkos faśistai tėvynė.

otto

otto portretas
Protestuoti reikia naktį su fakelais prie nelegalų stovyklos.

vbbvbv

vbbvbv portretas
oi sužlugdys konservai Lietuvą galutinai, visom prasmėm. Reikėtų naujų Seimo rinkimų.

O gal

O gal portretas
Vitalija NORI, kad su ja taip pasielgtų migrantai. Blyn, visokių žmonių ant svieto yr....

į miestelį atvyks VRM atstovas ir

į miestelį atvyks VRM atstovas ir portretas
pasakys: Jūs nesutinkat, bet mes vistiek apgyvendinsim. Va taip veikia Lietuvoj mus "ginantys" įstatymai...

Vitute

Vitute portretas
Tikrai tikrai žinai? O MES kitaip girdim. Jau ir dabar jie būriasi į gaujas, šika į maisto indus. O kas dedasi Vokietijoj, Prancūzijoj, Anglijoj ir kitose "draugiškose" valstybėse, girdėjai? MES skaitėm, girdėjom, kai kurie matė, kitiems yra pateikti video ką jie išdarinėja.

Vitalija

Vitalija portretas
Jie galvoja,kad juos puldinės,dulkins migrantai.Tai žemo lygio žmonių mastymas.To visai nebus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių