Dauguma lietuvių patenkinti, kaip Vyriausybė sprendė koronaviruso krizę

Daugiau kaip pusė Lietuvos gyventojų yra patenkinti tuo, kaip Lietuvos Vyriausybė sprendė koronaviruso sukeltą krizę, rodo naujienų agentūros BNS užsakymu bendrovės „Vilmorus“ atlikta apklausa.

Birželio 5–13 dienomis atlikto tyrimo metu 58,8 proc. respondentų sakė, kad juos tenkino centrinės valdžios veiksmai, 26,4 proc. nurodė esantys nepatenkinti, o 14,8 proc. neturėjo nuomonės.

Tyrimo duomenimis, Vyriausybės veiksmais labiau patenkinti vyresni žmonės nei jaunimas. Skirtumas matyti ir pagal gyvenamąją vietą – vilniečiai Vyriausybės darbus vertina blogiau nei kitų miestų ir kaimiškų vietovių gyventojai.

Vyriausybė kovo 16 dieną įvedė karantiną ir paskelbė 5 mlrd. eurų vertės ekonomikos skatinimo planą. Karantino režimo ribojimai pradėti švelninti nuo balandžio vidurio, jis visiškai atšauktas nuo birželio 17 dienos, o paramos verslui ir gyventojams planas nuolat tobulinamas.

Vyriausybės atstovai sako, kad ryžtingi veiksmai padėjo suvaldyti pandemiją, nes sergamumo ir mirtingumo rodikliai Lietuvoje yra daug geresni nei Europos Sąjungos vidurkis, nors tyrimų atliekama daugiau nei kitose Europos šalyse. Anot valdžios atstovų, iki šiol vykdyta atsakinga fiskalinė politika leidžia pigiai pasiskolintomis lėšomis švelninti krizės padarinius ir stimuliuoti ekonomiką.

Opozicija teigia, kad krizės pradžioje medikams trūko apsaugos priemonių ir testų tyrimams, Vyriausybė slėpė tikrąją padėtį, sutriko kitų medicinos paslaugų teikimas, parama verslui vėluoja, o skolintos lėšos leidžiamos neskaidriai.


Tikslūs tyrimo rezultatai:

Klausimas: „Ar jūs patenkintas, ar nepatenkintas, kaip Lietuvos Vyriausybė sprendė koronaviruso sukeltą krizę?“

Atsakymai: patenkintas 22,2 proc.; greičiau patenkintas 36,6 proc.; greičiau nepatenkintas 14,9 proc.; nepatenkintas 11,5 proc.; sunku pasakyti, neturiu nuomonės 14,8 proc..

Apklausta 1000 18 metų ir vyresnių Lietuvos gyventojų, interviu respondentų namuose 25 miestuose ir 42 kaimuose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Lietuvis

Lietuvis portretas
Visos apklausos daromos kaip uzsakovas pageidauja. Paklauskite , ar jus patenkinti , kaip vyriausybe susitvarke , ir nemire nuo coronos tiek umoniu kaip Itslijoj( po tūkstantį per dieną) - 90 proc bus patenkinti. O paklauskite , ar jus patenkinti .kaip vyriausybe sugriove ekonomika, mire apie 1000 zmoniu nuo negydomo vezio ,sirdies ligu,kaip nesukontroliavo viruso ligoninėse ir tt , ir bus tik 10 proc patenkinti

zidas

zidas portretas
Vien melas

%

% portretas
Kaip visada nupaišyta iš oro statisika... Apklausė 10 žmonių (neaišku kokių tautybių) iš ju 6 pasakė taip ir skiedžiama jog tai jau dauguma lietuvių...
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių