Atleidžiama Aplinkos apsaugos departamento vadovė O. Vėbrienė

Grįžti į straipsnį

Masiania

Masiania portretas
Yra toks linksmas filmas, kur 1 serija vad. "vsio nachaliavu". Klp. fotografai , matyt, būreliais irgi puolė fotkinti. Kad būtų jos pačios nuotraukų iš Klaipėdos krašto ir Nerijos, o ne nugvelbtu iš Facebook. Džiaukas. Jo, nustok kliedet ir rodytis svietui, vyrai vistiek "balvonai", kaip sakė tūlas suvalkietis.

Ar suteiktas Generalinės prokuratūros

Ar suteiktas Generalinės prokuratūros portretas
pranešėjos statusas p. Olgai Vėbrienei be reikalo ? Ar vėl reikės iš biudžeto sumokėti už ministro ,,principingumą ,, ,jeigu p. O.Vėbrienė laimės bylą ?Žinoma ,kolektyvinė atsakomybė ..,

Erkės pavojingos

Erkės pavojingos portretas
Dėkui, gerbiamas Simonai. Gražiai paskutinį savaitgalį su asmeniniu vairuotoju ir tarnybine mašina praleido ponia Olga pailsėjo, " pasiselfino "Smiltynėje. Dar ir mums "makaronų" savo Fb paliko...

Klpd.

Klpd. portretas
Kas kas o Simukas moka avantiūras sukti ir juodus reikaliukus realizuoti. Smiltynė, Jono kalneliio, Trinyčių teritorijos, nepatinkančiu oponentu ,,eliminiavimas" per metodiškas jų suvyniojimo programas - čia tik kai kurios tikslingos saviveiklos sritys.O tokia departamento vadovė..kaip voverei riešutėlis...Pasakė ,,eik iš čia" tai reiškia eik..Profesionalas.:D)

Girs-Ligit))):

Girs-Ligit))): portretas
Viskas dėsninga - nekask duobės kitam, nes pats įkrisi. Ponia darbą nepelnytai atėmė(teismas įrodė) iš dviejų aplinkosaugininkų, bet naujais etatais apsistatė ne dėl aplinkosaugos, o dėl savireklamos. Kas iš to išėjo? Reputacinė gėda. Šleifas, kurio neatsikratysi. Kiek betaukštų tariamąja nuosaka apie ministro korupcinius ryšius - šnipštas be įrodymų,kaip ir visa karbauskinė tuščiagarbė politika. Gavo postą tik dėl jos ir prarado, nes neverta. Įrodyta dokumentaliai.

tam > Praeivis

tam > Praeivis portretas
gaila jeigu ir nevisprotis komentuoja ir zino kas vyksta jo buveineje Rokiškyje

>Praeivis

>Praeivis portretas
.. eini , tai drosk savo keliu, nes su savo sapalionemis kol nudrosi iki Rokiskio psichligonines dar kas nors ir i kaili duos

Praeivis

Praeivis portretas
Gentvilai bardaka iš Klaipedos paskleide po Lietuva

Anonimas

Anonimas portretas
Akivaizdziai prireike is savu kazka pastatyt i tas pareigas, tektu tam tikrom instancijom pasidomet konkreciai, kas ir kaip

na manau neuzilgo ir Gentvila isteks is darbo

na manau neuzilgo ir Gentvila isteks is darbo portretas
kaip muse is barsciu..... kada STT prades skaiciuot IKEJOS su Gentvilo pagalba iskirstus visus lietuvos miskus....ir sunaikinta visa miskininkystes sistema

nei vienas kaciu sumyztas ,,specialistas,,,

nei vienas kaciu sumyztas ,,specialistas,,, portretas
nei Seime , nei vyriausybej, nei tam gamtos naikinimo departamente --NEATITINKA pareigybes reikalavimu --tai NUOGRAUZOS su pirktu arba kysiais , giminystes rysiais gautu aukstuoju ir visais kvalifikacijos sertifikatais , propisoru vardais, ir moksliniais titulais ---tai sestiorkes su 11 klases mokinuko protu ir pilnais raukais aukstu ambiciju.... siuo atveju [ kaip ir visais kitais] viena gauja sudorojo kitos gaujos veikeja ... nes gamtosaugoj juda juodoj bughalterijoj milijardiniai mafijiniu kysiu pinigai- o kur tokios sumos vaiksto ten tik sava mafija jais ir naudojasi...

Grigeo

Grigeo portretas
Kokie ten visi baisus ir kerstingi susirinke...

Tai ką jau čia

Tai ką jau čia portretas
Pilna saldžia-liežuvių kurie neatitinka kvalifikacijos savo darbui...

Žirafa

Žirafa portretas
Kauno zoologijos sodui vadovauja kolchoznikų klano barakuda, kaži, ar sulauks ji šviežių bulvių.

Ai tai

Ai tai portretas
gal postų pritrūko savo ,,parašiutininkams":D

:)))

:))) portretas
Na nieko sau stebuklas :))) Puseserė Lietuvoje ? tarp kiek likusių lietuvaičių ? :) Gal nežinai kitų partinių giminystės ryšių ? :))) O kokie giminės Valstybės tarnybos departamente prie VRM ? VSD ? Ir kitur ? Fui...atviras susidorojimas , aš tik taip manau . Nuo liepos 1 AAD pareina " miškų kontrolė " , o žinant Genvilų liberalumą medienos magnatams , pavargsit kertamus " medžius skaičiuoti " gynėjai :))) Jau prieš tapdamas ministeriu Gentvilas " kalbėjo apie mažai kertamą mišką " . Panašu Vėbrienė kaip AAD vadovė buvo labai neparanki naujajam ministrui , reikėjo " savo " vadovo ?

))) Gampui

))) Gampui portretas
Neaiskink, ja valstieciai idarbino, pasirode, kad ji yra vieno is valstiecio pusesere. Aisku, uri issilavinimo, bet pusesere.

Gampui

Gampui portretas
Vėbrienės dokumentus tikrino Valstybės tarnybos departamentas prie VRM , Aplinkos ministerijos specialistai ir t.t. Tik matyt per tuos 8 mėn kuriuos ji dirbo , ypač pradėjus ministrauti liberaliam Gentvilui " aritmetika " pasikeitė ? :) Kažin kas taip paytakojo ? :))) Liko laukti kol nauja " aritmetika" palies ir Vėbrienės paskaičiuotą " grigėjui " 48 mln eurų baudą ? Tie jau seniai " kalba rašo " , kad žalos gamtai nebuvo .

Gampas

Gampas portretas
Kas meluoja mažuose dalykuose, meluos ir dideliuose. O sumeluotas stažas ne tokia jau ir smulkmena, o ypač kitų kandidatavusių akimis.

?

? portretas
Sąžiningai ,pagal įstatymo raidę , paskaičiavo baudą grigėjui - 48 mln eurų . Klaipėdiečiai pagaliau gali langus praverti nežiaukčiojant ...Daugiau nei dešimtmetį visi, buvę liberalūs vadovai " , nieko negalėjo padaryti " , nes matyt jau tada sirgo covidu - uoslė buvo dingusi .

To nu ką...

To nu ką... portretas
Tai kur čia tas sąžiningumas? Ką ji padarė, ką? Konkrečiai prašom?

klp

klp portretas
seniai reikėjo.Verksnelio visa vyriausybė dirbo nelegaliai,o šita tik 6 mėn

Na ką gali pasakyti , man nuo pat

Na ką gali pasakyti , man nuo pat portretas
pradžių buvo aišku , kad sąžininga aplinkosaugininkė yra labai nepatogi naujai ministerijos vadovybei ir panašu visokiems su ja atėjusiems interesams . Todėl " atsikratymas " buvo laiko klausimas , tik nesitikėjau , kad taip grubiai ir atvirai susidoros . Deja , panašu šių veikėjų veikimo metodai ne ką geresni nei moralinės savybės . Tikiuosi postą kainuos ir liberalui ministrui Gentvilui ?

Anonimas

Anonimas portretas
galimai ministras taip pat netinka uzmimamoms pareigoms eiti.

Vėbrys nebetylės

Vėbrys nebetylės portretas
Prisimins Vėbrys visas Olgos nuodėmes su patarėju

Rms

Rms portretas
Dabar galės grąžinti į postą "užsirekomendavusius" vadovus, kurie bangų nekels, ir verslo baudomis neapdalins. Aiškus signalas kitiems, kas bandys prieš sistemą eiti. Gentvilui reikėtų pamastyti išviso panaikinti Aplinkosauga, ji visviem pas mus kaip muliažas. Rodos yra, bet mažai veiksni.

minde

minde portretas
grazi merga neliks be darbo

:)))))

:))))) portretas
Oi ne , panašu apsirikau ...balandžio mėn - buvo laikinai paskirta , o rugpjūtį - nuolatinė vadovė . Tada kur tas " trūkumas " ?

:)))))

:))))) portretas
Na tu matai , trūko kiek 4 mėnesių ? Netinki !!!

E.

E. portretas
Šaunuolis Gentvilas. Galėtų ir kitos ministerijos pakedenti savo kirmėlynus, parazitų knibždėte knibžda.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių