A. Armonaitė: koalicijos partneriai pažadėjo paieškoti balsų civilinei sąjungai

Grįžti į straipsnį

tukas

tukas  portretas
Pone ARMOINAITE gal pasakysi kas tavo partijos įkūrėjas Ar esi skaičiusi Markso Engelso teorija kurią jie sukūrė .Komunistų partija ,komjaunimą pionierius komunistų partija demokratinėse valstybėse žlugo komjaunuoliai kartu su komunistais pranyko o kas liko iš tų teoretikų KAS BUVO NIEKAS TAPS VISKUO .štai Armonaitė pasigavo nieką ir dabar nori įteisinti Markso Engelso teorijos idėją kad žmogus yra laisvas nuo gyvulio kilmės būk kas nori nesvarbu kad esi dvikojis gyvulys.

KODĖL LGBT vadas

KODĖL LGBT vadas portretas
Simonko NEINA ginti Tėvynės-Ukrainos????? Deportuoti jį į Ukrainą ir -į frontą.

I google

I google portretas
įrašykit- Anzelmas Armonas -KGB veikla ir išmes info apie jį. Užduokite VIEŠAI klausimą-ar tai tavo senelis? Fizionomijosd tai panašios kaip 2 vandens lašai. Į mano klausimą ji nieko neatsakė, o užblokavo mane. NEATSAKYMAS-IRGI atsakymas. Gal kas nežino ir kita Seimo ,,įžimybė''- Чмиль Виктория Викторовна (jokia ji Čmilytė)? Ji KGBisto -rezervisto ir GYVO Чмиль Виктора Ивановича dukra ir anūkė ,,legenginio'' tankisto Чмиль Ивана.Apie jo ,,žygdarbius'' 2Pasaulinio karo metu buvo info rods Algimantos Rusteikos straipsnyje. Jos pirmas vyras rusas Широв Алексей.Jos pirmi 2 sūnūs turi rusiškus vardus. Visa šia info-viešai prieinama. Žmonės komentavo, jog jos sūnūs yra priėmę rašos pilietybę. Nemanau, kad melavo.Taip kad MĄSTYKITE prieš balsuodami-KĄ renkat.

KODĖL trinamas komentaras

KODĖL  trinamas komentaras portretas
apie armoškaitę ir Чмиль Виктория Викторовна-KGBisto Чмиль Виктора Ивановича dukra ir ,,legendinio ' ' tankisto Ivano anūkę???????????????????????????????????????????????

to-susiėjo 2000 gaidyno

to-susiėjo 2000 gaidyno portretas
Į valdžia juos išrinko DEZERTIRAI. Dėka jų balsams jie ir pateko į Seimą. NEBŪKIT IDIOTAIS, nebalsuokit per Referendumą dėl dvigubos pilietybės!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Iki Lietuvos okupacijos ruskiais Konstritucijo0je ir buvo-JEI žmogus gyvena svetur daugiau nei 2 metus, jis NETURĖSI teisės balsuoti Lietuvoje. Be to, NIEKAS NIEKO neverčia atsisakyti LIetuvos pilietybės būnant ir svetur. Tik brudai jos atsisako.

Koks ten jų ligos

Koks ten jų  ligos portretas
kodas buvo? Rods F-76, ar F-67. Tai psichikos sutrikimas. Ir jie turi būti gydomi. Taip teigė ire žymusis psichiatras Frančesko Brunas.

susiėjo 2000 gaidyno

susiėjo 2000 gaidyno portretas
ir pasinaudodami žmonių nenoru eit balsuot įvarė mums į aukščiausią valdžią va šituos padarus. Šimašius su Armonaite pajutę prieš rinkimus šansą staigiai įkūrė iš šitų žmogų ir jų naudotojų laisvės partiją ir va turim. Ir dar užtenka naglumo štai smailanosei garbanei sakyt kad dėl partnerystės civilinės sąjungos turi lūkesčių 600 000 Lietuvos gyventojų?!/čia iš vakarykščio LRT forumo../ Meluoja ir nerausta. Tik tas jiems rūpi Visa kita nesvarbu..

jau ble et ble et

jau ble et ble et portretas
Lietuva neturi kitų klausimų problemų uždavinių tik kaip tampytis su nesveiku subininiu civilines sajungos istatymu ir mokesčiu kėlimu?Kas per šalis tokia?

:)))))

:))))) portretas
Šiai partijūkštei šis klausimas yra eurai :) Neprastums - maišų nebus . Elementaru . Bjaurastis ir tiek . Nerūpi niekas ...

geriau

geriau portretas
ieškotų būdų kaip ligą gydyti, negi individas nesugebantis savęs identifikuoti pagal lytį, tuo jo problemą ir baigiasi?, nieko asmeniško klasifikacija ligų kataloge nuo F64, kam naudingas šios ligos plitimas ir visuomenės kiršinimas? ar tik tiems kuriems sumokėjo, kad įstatymą prastumtų?

kasdien tas pats per ta pati

kasdien tas pats per ta pati portretas
dar niekada lietuva taip gerai negyveno kad pagal ministrus ir kitus valstybes vadovus nera kitokiu bedu lietuvoj ir viskas gerai ir islikusios tik kelios opios problemeles tai partnerystes ir civilines sajungos iteisinimas ir karo tematika is kiekvieno kampo ir dar kuo daugiau apkamsyti lietuvos zemele ukrainos veliavom

Lilė

Lilė portretas
Jėzau Kristau, kas čia darosi. Valstybė iš visų pusių skęsta, o Armonaitei nieko daugiau nereikia kaip tik partnerystės įstatymo. Kiek ir kam ji skolinga milijonus,. Ir kas čia per padaras, pasivadinęs ekonomikos ministru? Ką ji nuveikė Lietuvai. Kodėl taip terorizuoja visą tautą?

Anonimas

Anonimas portretas
kodėl nenori valdžia su rinkimais surengt referendumo dėl šios saujalės žmonių noru nors ju norai pasauliniai pagal dydi.

RINKĖJAS pamatys KOKIOSE

 RINKĖJAS pamatys KOKIOSE  portretas
PARTIJOSE RADOTE TŲ BALSŲ . Žinos jų pavardes ! Rinkimai artėja.

Tautos atstovus Seime

Tautos atstovus Seime  portretas
vadinti ,,sūnumis paklydėliais " vien todėl, kad nebalsuoja už įstatymą,kuris prieštarauja jų vertybėms , kuriam nepritaria didžioji dalis visuomenės, gali tik įžūli Seimo narė, ministrė p. Aušrinė Armonaitė. Visi puikiai prisimena, kaip kolegą Seime išvadino ,,š...o gabalu" . Artėjant Seimo rinkimams tų ,,sūnų paklydėlių " gali būti ne 20 ,o dar daugiau , nes bijos būti neišrinkti kitai kadencijai.

KADA?...

KADA?... portretas
Tie iškrypėliai dings iš seimo, portalų, žiniasklaidos. Kuo toliau - tuo daugiau jus gaunate minusinių bonusų. Lietuvos žmonės gyveno šimtmečius be jūsų. Dar ir kitus šimtmečius jus busite niekam nereikalingi.

jo

jo portretas
kai ner ka veikt, tai tik siknakrusiu pseudoproblemas ir lieka sprest...

Jo

Jo portretas
Dar siai panelei makaronu simonyte prizadejo.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Ale ta dirbtino intelekto avelė,per galva verčiasi ,dėl sunkiai sveikam protui suvokiamo įstatymo,ar jinai daugiau nieko taip ir neišmoko per ta laikotarpi sėdėdama seime?

Ka ka

Ka ka portretas
Iseina kad civiline sajunga reikalinga tik turto paveldejimui?

Ale sita

Ale sita portretas
Galetu save pabandyt HULLEWUDEJ,BENT STATISTE,JEI GERAI SIURBTU GAL NET AKTORIKE PATAPTU,KOKIAM NORS SEXI FILMUKE.

valdzia

valdzia  portretas
turetu labai susirupinti is ru.atvykusiais by.ir Ukrainos rusakalbiai ,nes ju gausa aisku ne siemet bet gal kitamet ar veliaudar gali prisisaukt putlerio smogikus ,nes link to kaskaip viskas krypsta ,per nuolaidziavimus jiems .

A tai

A tai  portretas
Klozetai jau pilni?Na ieskokit.

"Partneryste"

"Partneryste" portretas
yra civilines metrikacijos biure iteisinama ,ko dar reikia ar norit tas virs 75 lyciu iteisinamui ,o tai jau ligotos fantazijos itesinimas ,ar ne ?

eina sau

eina sau portretas
Lietuva ir Tauta neturi kitu svarbesniu Joms klausimu ,kai tik klyniniu rekaliukus isspresti ,ksip niekingai atrodo valdzios siekiai ... .

o balsus

o balsus portretas
ieskos su bambaliais ,ar narkotikais ,ar gal grynu pametys ,o gal ka nors pazades kaip jau zada33 metus ?

Lietuvis

Lietuvis portretas
Dar p e d i k a i gali neskubėti žanytis, o dulkintis per išeinama anga gali ir nesižaniję

… portretas
Klaunada tesesi!!!

Ką reiškia - paieškoti?

Ką reiškia - paieškoti? portretas
Nupirkti, pagąsdinti, šantažuoti??

Po

Po portretas
Rutskylę tegu paieško

Galerijos

Daugiau straipsnių