Argentinoje - „Neregėtos Lietuvos“ nuotraukų paroda

Lietuvos vardo tūkstantmečio proga praėjusį ketvirtadienį Argentinoje, Mendozos provincijos Vyno muziejuje, atidaryta žinomo Lietuvos verslininko ir fotografo Mariaus Jovaišos nuotraukų paroda „Neregėta Lietuva“ ir pristatytas to paties pavadinimo albumas.
 
Tai jau aštuntasis 2008 m. išleisto albumo „Neregėta Lietuva“, išversto į penkias kalbas ir verčiamo dar į keturias, pristatymas pasaulyje.

Parodos atidaryme kalbėjęs M.Jovaiša džiaugėsi, kad pavyko organizuoti unikalią parodą netradicinėje erdvėje –Vyno muziejuje, kurį kasdien aplanko keli šimtai žmonių iš viso pasaulio.

Parodos atidaryme dalyvavo Lietuvos ambasadorius Argentinoje Vaclovas Šalkauskas, lietuvių bendruomenės atstovai, Mendozos provincijos garbės konsulinis korpusas, užsienio svečiai, vietos institucijų pareigūnai, verslininkai ir kultūros veikėjai.

Parodą Lietuvos ambasada surengė bendradarbiaudama su kandidatu į Lietuvos garbės konsulus Mendozos provincijoje Juozu Lukšu.

Parodą galima aplankyti iki vasario 12 dienos. Nuo vasario 16 dienos M.Jovaišos darbų paroda bus eksponuojama Rosario mieste, vėliau Buenos Airėse ir kitose Argentinos provincijose.


Šiame straipsnyje: neregėta lietuvaparodaJovaiša

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių