Ar žinojote, kad jau reikia leidimo norint pjauti medį net ir savo sklype?

Rita

Rita portretas
Gal tegul pirmiau uždraudžia Ikea iškirtinėti mūsų miškus,o tada šeimininkauja žmonių kiemuose.

Anonimas

Anonimas portretas
kgb sugrįžo, gelbėkitės kas galit.

kaimietis sodininkas

kaimietis sodininkas portretas
Na zinote to dar betruko.Norint geneti savo sodinta medi dar reikia atsiklausti,na jus tikri idiotai.kitasip jusu nepavadinsi,Jeigu taip nurtodikite savo draudimu priezastis.tai tyciuojimasi is zmoniu

Rasa

Rasa portretas
Tai jus pasakykit,ka daryti zmogui savo mazam keliu aru sklype,jei vaismedis ar auksciausia tuja ant pastato lipa ir griuna?Ka reiskia gauti leidima,norint nugeneti senas vaismedziu sakas?Jus Europos nejuokinkit.

Anonimas

Anonimas portretas
Jūs debilai lietuviai valdininkai geriau nuvažiuokit į miškus ir pasižiūrėkit kaip jie naikinami. Va ten vyksta tikroji tragedija., o ne privačiuose sklypeliuose, kur žmonės bando tvarkytis. Kaip išsigimė šita šalis liandzbergmečiu, baisu net žiūrėti...

Geodezininkas

Geodezininkas portretas
Jau nepirma karta pastebiu kad žurnalistams svarbu parašyti straipsnį, o esminių dalykų nenagrineja. Jeigu sugebėtų nors į savo straipsnį iš LR seimo tinklapio įmesti nuoroda į pasikeitusi arba naujai surašytą įstatymą manau niekam nekiltų klausimų ir spėlioniu kodėl vienaip o nekitaip. Aišku tada nebūtų apie ką rašyti.

Grainio liepa

Grainio liepa portretas
Lietuvio tautinis charakteris susijęs su medžiu - nukirsk medį ir lietuvio nebebus. Kas atsakys už negrįžtamą Lietuvos žalio turto suniokojimą, už iškirstas sengires? O tylėjo, kai kirto sveikus ir gražius lietuviškus medžius Gedimino prospekte.Tylėjo, kai paliko pliką kaip tilviką Gedimino kalną, kuris tuoj pat griūt pradėjo, Tylėjo, kai iškirto VISUS medžius Vytauto prospekte, Maironio, Miško gatvėse. Tylėjo ir tada, kai visuomenė gynė sveikus kaštonus Smetonos alėjoje, o sugalvojo 'proto bokštai' neleisti net genėti medžius savo nuosavoje valdoje. Ne vienam tautiečiui plūsta kraujais širdis matant kaip beatodariškai iškertami miškai, naikinami žalieji plotai miestuose ir draustiniuose.

visiškai neaišku

visiškai neaišku portretas
Tai nuosavoje teritorijoje yra nuosavos teritorijos žmogaus nuosavybė ar ne, jei yra kišamasi į tos teritorijos nuosavybę. Nieko nesuprantu.

Vitas

Vitas portretas
Nenoriu iškarto pulti įsakymo (ir kitiems tą siūlau), tačiau čia kažkas ne taip. Arba reikia detalesnio paaiškinimo arba įstatymo detalizavimo ar net koregavimo. Iš to,kas čia parašyta gali susidaryti įspūdis,kad tiesiog negali tvarkyti savo sukurto sodo pagal elementarius sodininkystės reikalavimus. Žmogus pradžioje maža-ką gali prisisodinti iš nežinojimo. Aišku,jeigu sodyboje auga medžiai,kurių rūšis, amžius, struktūra ir su tuo susijusi ekologinė vertė yra išskirtiniai (ypač,kai ne dabartinis šeimininkas juos sodino) - vienas reikalas. Tačiau jei žmogelis pats "pribarstė' sode beržų (vieno medžio šaknys išplinta keliolikos ir daugiau m spinduliu) o paskui tiems subujojus susigriebė už galvos, kad atsidurs miške be vaismedžių - tai jau kitas. Pagaliau senos nepagydomai vežio apniktos obelys.... Aš pats savo sodyboje nuola sodinu ir kertu, ką pats buvau pasodinęs. Sako, jog tai tikro sodininlko požymis. Nors aš pats už senų tikrai sveikatingų obelų išsaugojimą jas deramai genint.

Marija

Marija portretas
Reikia peticijos. Kas inicijavo tokį įstatymą.Viešinkite pavardes, norime žinoti tuos proto bokštus. Nejaugi mes taikstysimės su tokiomis nesąmonėmis.Kiek profesionalai dar bandys mūsų kantrybę.

Rita

Rita portretas
Kokie bepročiai galėjo tai sugalvot.Argi jie tuos medžius sodino mano kieme? Ar jie man juos dykai davė, kad apsisodinčiau? Tai yra mano nuosavybė ir mano turtas. Niekas be mano leidimo neturi teisės įeit į mano privačią valdą. Juk net policija neturi teisės įeit į butą be sąvininko sutikimo. Ką tie valdžiažmogiai sau leidžia? Prabuskite ponai...

As

As portretas
Gal reikejo galvoti anksciau paciai valdziai kol nebuvo iskirte simtu sveiku medziu Kelmeje Garliavoje ir t.t.

Dmitrij

Dmitrij portretas
O patys Gedimino bokšto medžius išnaikino

obana

obana portretas
medy galima supudyt ir jokiu pinigu nereiks niekam moket...

Algimantas

Algimantas portretas
Kaip aš suprantu, tai kiekvienoje savivaldybėje bus sukurta bent po penkias papildomas darbo vietas. Šaunu - dar po penkis besmegenius ir bedarbystės neliks.

Nerijus

Nerijus portretas
Čia matyt anekdotas parašytas. Reikia savivaldybės leidimo. Tai kad ta savivaldybė pati tuos medžius ir kertą. Kam jai sau dar leidimo :D O su naujeis reglamentais ir mūsų istatymais jau į tuoletą be leidimo greit nebenueisi :D

Romas

Romas portretas
Geriau saugotu ir kontroliuotu miškus,dabar miškai tik prie kelių,paeik giliau plynas laukas,miškai yra vagiami,čia apie Kaišiadorių raj. Antanaičių mišką.

Anonimas

Anonimas portretas
TAI KODEL KAUNE TUKSTANCIAI MEDZIU ISPJAUTI.NESAMONE MUSU KIEME KAZKAS3MEDZIUS NUPJOVE.SKAMBINAU VISUR SKUNDZIAUSI.NIEKAS NET NEATEJO PAZIURETI.NEDIRBA GAMTOS APSAUGA

Tai Kad draugas

Tai Kad draugas portretas
Visiškai pritariu pasisakymui. Tiesiog pasipinigavimas ir tiek. Be to nėra numatyta jokių baudų valdininkams jei neišduos leidimo per 30 dienų, nors ir dabar nespėdavo per 30d. išduoti leidimo.

Tai kad

Tai kad portretas
čia nieko naujo, nei pjauti, nei genėti be leidimo ir taip nebuvo galima, o užmoki už leidimą pinigėlį savibledybei - ir prašom! Tik dar samdyk kirtimui arba genėjimui firmą, kurią nurodys. Jei čia naujiena, tai nebent jau ir vaismedžius genėti uždraudė? Ba vaismedžiams seniau leidimų nereikėjo. Užtat kai atvaro elektros tinklai, tiems viską rėžt galima. Arba kai sklypus sutankina ir užbetonuoja, tada irgi galima. Žodžiu, ne įstatymas čia, o pasityčiojimas: mes valdžia - nors ir plynai visur medžius išpjausim, o jūs, žmogeliai, net už storesnę šaką baudas mokėsit! Neberanda už ką pinigus lupt? Tikrai tuoj ne tik už pirstelėjimą mokėsim, bet dar ir už tylų pabezdėjimą rinkliavą uždės, dujos vis dėlto be licenzijos gaminamos...

Rima

Rima portretas
Be savivaldybes ,greitai ir gyventi nebus galima isnaikins kaip blakes

Egis

Egis portretas
Jau ministeris visai isprotejo,as savo privacioj sodyboj medy pasodinau ir as jo nupjaut negalesiu kol nesumokesiu pinigu. Cia jau pasipinigavimas.

taip

taip portretas
ciniskai dangstomas misku kirtimas kur /leidimus/ duoda tie patys runkeliniai pusgalviai......

Tik

Tik portretas
ar mano sode "išsaugotas" persenęs serbentų krūmas kompensuos beatodairiško miškų kirtimo padarinius? Profesionalizmas iš valdžios namų jau pasiekia kiekvieną pašalį: nespėjam aikčioti...

Gerbėjas

Gerbėjas portretas
Kas čia naujo? Visada reikėjo jei pažymėtas kadastriniai žemėlapyje.

Anonimas

Anonimas portretas
pavėluotas dalykas, dabar jau po visko, ir galima būtų atšaukt. Kai visokios maximos ir degalinės, suprivatizavę mieste sklypus, iškirsdavo sveikus medžius po daugiabučių langais, tai nesusigriebė. Pas mus kaip visada - tarukinys nuvažiavo, o tebebėgam. O gal "sunkiai leidimus" gavo Kauno besitvarkinėtojai? Gamtos saugotojai. Vietoj didžiulių medžių sukišę špygutes, kurių KIEKVIENĄ PRIRIŠĘ LAIKO TRYS tokio pat storio mediniai kuolai, trys BUVĘ MEDŽIAI. Kur tada ministeris žiūrėjo? Kur žiūri dabar, kai Laisvės alėjoje apkapotom šaknim, iki 1,5m gylio grioviais apkastos, per tooookias sausras džiūvo liepos. Ruosiamasi ir jas pakeisti špygutėm?

Ričardas

Ričardas portretas
Mano valda - mano nuosavybe. Saugot mat reikia... Kas per velniava ? Nei jie sodina nei jiems spresti ka as galiu savame kieme daryti. Ponams dzin, jie susimokes ir padarys savo, o ka daryti paprastesniems... gal dar prades reguliuoti kokios spalvos trinkeles galiu deti... Kabinti uz kiausu reikia tuos kur prabalsavo uz... Eikit ir reikalaukit, gi turi savo apygardas tie ciumarikai tegul atsaukia.

.... !!!

.... !!! portretas
Gavau šoką, pilna to žodžio prasme ! Tikrai jie ten idiotėja iš neturėjimo kas veikti ir ši bacila sklinda po visą jau vargšę Lietuvėlę ! Nei jie sodino, nei piršto nepridėjo, kad užaugtų koks medelis sklype - dabar, jei pradėjo trukdyti savo didumu, žmogus turi susimokėti 180€ ( ???) kad jį nupjauti !? Manyčiau - tikslinga įvesti seimūnų kasmetinę patikrą gaunant ryškų dokumentą Vasaros 5 įstaigoje !!! Gal atsisijotų "napoleonai" ir tokių įstatymų kūrėjai !!!

Lina

Lina portretas
Durniu laivas .nusienavo gedimino kalna .ispjove miskus o dabar kovoja del medelio.absurdas.kuo toliau tuo kvailiau.tikrai skubiai reikia mazinti seimunu skaiciu .tada dirbs ir netures laiko sapaliot.

Juozas

Juozas portretas
Galvoju, kad rinkejai visa laika per rinkimus APSIRINKA. Kokia partija isrenka, kiekvienoje savu durniu yra. Si valdzia uzsiima DRAUDIMAIS, o apie TIESA ir TEISINGUMA, apie zmoniu atskirti negalvoja. Todel sveikesni pilieciai palieka Lietuva, lieka pensininkai, pasalpiniai, dauguma korumpuotu politiku suaugusiu su oligarchjais.

Pensininke

Pensininke portretas
Ministerijose perteklinis skaicius sedinciu tikru durniu gali sugalvoti durniskus sprendimus. Jie del medziu nori kistis i zmoniu privacias valdas : sodybos , gal ir i kolektyvinius sodus, kai valstybes pakeles prizelusiu krumu, pamiskese isvirte medziai. Miestuose medziuose varnos suka lizdus ir del ju gyvenimo lizduose zmones negali pakesti varnu karkim. Netvarkoma valstybine vieta, o jie nori "tvarkyti" privacias zmoniu valdas.

skaitytoja

skaitytoja portretas
aš pasisodinau ir kai man nepatiks ar trukdys aš ir nupjausiu ne valdžios reikalas ne jie sodino ir ne jų žemė mažiau parkelius dar žalius kampelius naikinkite ir vietoje jų namus pastatote o paskui kvailus įstatymus išleidžiate gėriau žiūrėkite kur teisėtai ir neteisėtai paežeriai aptverti upės paplatintos arba pasiaurintos kur kiekvienas ponas daro ką nori

Neįgalūs

Neįgalūs portretas
...neįgalius įstatymus leidžia

Ninė

Ninė portretas
Įdomu, kuo pasireiškia valdos privatumas? Jei jau sklypas yra mano, tai gal ir valia mano? Net neraštingi valstiečiai žinojo - kieno dirvonas, to ir veršis. Joks pilnaprotis savininkas nekapoja sveikų medžių. O jei kiekvienam pūzrui reikia leidimo mėnesį laukti, kas ir bus? Valdžios rodymas čia gerokai perteklinis.

meow

meow portretas
O kiek tas leidimas kainuos?

Anonimas

Anonimas portretas
Kada jau visus miškus iškirto, gatvėse visus medžius irgi nupjovė, pasodino ne Lietuviškus, dabar aš užsiauginęs kieme savo eglę- negalėsiu jos nukirsti...nors to ir nedaryčiau...o miškų jau nebėra, vien kelmai styro...ir plyni laukai...

Anonimas

Anonimas portretas
Na taip. Savo kieme NEGALIMA, o miske truputi patepus rezk kiek nori. VISI TAI ZINO tiktai asilais apsimeta kad nieko nezino. MINISTRAS NUPIRKTAS ASILAS - VAGIS.

Anonimas

Anonimas portretas
Oho, galima, jei eglė plonesnė, nei 20 cm..

oho

oho portretas
ministeri,ar perst galima savo kieme,po egle?

orka

orka portretas
Tikiuosi, vaismedžių tai neliečia...

A

A portretas
Pradeda atrodyti, kad Stalino laikais laisviau buvo.

Anonimas

Anonimas portretas
Tuoj savam kieme ir pirstelt reikės leidimo, apsurdas.

bobule

bobule portretas
TAI GAL JAU GREIT REIKS LEIDIMO ,KAD MAZAS ANUKELIS PASISIOTU SENELIU SODO PIEVUTEJE....

geda

geda portretas
savo kieme negalima be leidimo o miskuose kai patepa euriukais kirsk iki valiai ir kaltu niekada nebus ane ministre

Atsipeikėk navicke

Atsipeikėk navicke portretas
Koks šeimininkas savo kieme naikins vertigus nesergančius, netrukdančius medžius

Tikri

Tikri portretas
Idiotai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių