Ar Lietuvos pasas – aukštesnės prabos?

AUKŠČIAUSIOS PRABOS

AUKŠČIAUSIOS PRABOS portretas
Galvijo pasas

o

o portretas
prezidentas logiskai pasielge nepamirskim kaip gzybovska suteike pilietybe jav sportininkei kuria maskva persiviliojo ir prieko cia pilietybe ir sportas ar betkoks versla kaip borisovo ir tokiu isimciu neturetu buti nes pilietybe igijama nuo tevu ir gimstant toje salyje su kalba paprociais ir...genais===

Jah city

Jah city portretas
Tai kok LR passes!!!…juk Db naujas galingesnis… :D GP

pilietis

pilietis portretas
Mano nuomone, mėtytis pilietybėmis negalima. Kaip ją vertinair ėrodo....mūsų Vanagienės proteguojami šokėjai, kurie nieko gero Lietuvai nenuveikė. Tai tiek.

To spyg

To spyg portretas
Tau iki tos "lachudros" kaip iki mėnulio....geriau pasakyk ką tu pats turėdamas Lietuvos pilietybę davei savo valstybei būdamas apskritas nulis-manau,kad nieko....

Ignas

Ignas portretas
Prezidentas kartais elgesi nesuprantamai neprognozuojamai

T

T portretas
Kažkodėl pamirštam, kad tokiu sprendimu nuskriaudžiam savo šalies pilietį Ambrulevičių, kuris tam sportui paaukojo 20 savo gyvenimo metų ir iškovojo teisę dalyvauti olimpiadoje.

klp

klp portretas
nedave irteisingai padare tegu parsidavineja kitos salys, o musu lai buna pavyzdys kaip turi buti.

Budulis

Budulis portretas
Tai duokime ir čiurkoms pilietybes. Jie gi rizikavo pažeisdami sieną. Be to ir pinigo kainavo atskristi pas bulbas. O čia tik sporto varžybose nori sudalyvauti.

Penkiasdesimtmete bedarbe su aukstuoju issilavinimu .

Penkiasdesimtmete bedarbe su aukstuoju issilavinimu . portretas
Nori parodyti savo NE kazkam . o tukstanciams atvykusiu is kazkur _jau bustas . darbas visas aprupinimas , Bukite mandagus su atvykusiais _moko per radija ir TV.

Enzelmas

Enzelmas portretas
Patraukit tą prakeiktą galimybių pasą išsigimėliai prakeikti!!! Užmušt tokius vietoje b l e t!!!!!

nereikia dirbtinų porų

nereikia dirbtinų porų portretas
ir netikrų pasiekimų. Mes siunčiam savo žmones, kad dalyvautų olimpiadoje, už juos mokam. Tegu kuria stipresnę mokyklą ir randa poras vietoje, kitaip tai netikra pritempta, nereikia mums tolių piliečių, čia būtų pasityčiojimas iš mūsų, jei ją suteiktų.

savo saly turi atstovaut savos salies sportininkai

savo saly turi atstovaut savos salies sportininkai portretas
o ne uz pinigus ar pamaloninimus Jiems duodami Pasai , cia sportininku ar yzymybiu nusipirkimas tam laikotarpiuj , viena -apsizenino su negru negruj Pasa ir pilietybe , --uz savaites issiskyre , meile pasibaige, kitam -Olimpiada atejo ...sportininkus uzpirko Pasus ir pilietybes isdalino , visi atstovauja lietuva --olimpiada pasibaige visi issilakste ,patriotu nebeliko.... Ausra Leka --patriotus ir sportininkus, menininkus ir dainininkus reikia uzsiaugint pas save namuose Lietuvoj , o ne uzpirkinet uzsieniuose , olimpiadoms, parodoms , ir pasirodymams savaitei ar menesiuj dalinant jiems Pasus ir Pilietybes......

Simas

Simas portretas
Kad pasirodytu olimpiadoje ir uzimtu 15 vieta suteikti pilietybe amoralu.Ta jau irode Tobias.

Safyras

Safyras portretas
Kai savo šalyje sportininkai ar menininkai neturi jokios vilties išgarsėti, nes trūksta tikro talento, tada bando gauti kitos šalies pilietybę, kad galėtų toliau tęsti savo sportinę karjerą ir kažkas mokėtų jų išlaidas... Keistai atrodo žmogus su keliomis pilietybėmis, bet nemokantys net elementaraus sakinio suregzti ja... Blogai, kad pradėjome prekiauti žmonių talentais.. Todėl ir neliko Lietuvoje tikro meno ir gražių sporto varžybų, nes pinigus gauna tiek už laimėjimus, tiek už pralaimėjimus... Savo malonumui niekas nenori sportuoti, todėl ir prekiaujama žmonėmis, kaip prekėmis : šiandien Lietuvą atstovauja, rytoj- Ameriką, poryt Ispaniją... Ir gyvena daugelis sportininkų ir menininkų ne Lietuvoje , tik senatvėje grįžta, nes čia pigus pragyvenimas , geras medicininis aptarnavimas, dar ne visos sanatorijos tapo komercinėmis ir t.t.

pypenas

pypenas portretas
Užakomasis straipsnis,o visą kitą lygu -O........

Spyga

Spyga portretas
Viena lachudra jau gavo,pasimokem is tokiu asaru…

Anonimas

Anonimas portretas
Klaustukininkai abejotojai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių