Quantcast

Apklausa: aštuoni iš dešimties lietuvių mano, kad situacija šalyje blogėja

  • Teksto dydis:

Aštuoni iš dešimties lietuvių mano, kad situacija Lietuvoje juda į blogąją pusę, rodo LRT užsakymu atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Jos duomenimis, 78 proc. respondentų vasarį atsakė, jog, jų nuomone, reikalai juda į blogąją pusę. Dar 19 proc. manė, kad į gerąją pusę, 3 proc. nežinojo ar neatsakė. Sausį tiek pesimistinių, tiek teigiamų vertinimų buvo po vieną procentinį punktą daugiau, neapsisprendusiųjų – 1 procentas.

2022 metų vasarį manančių, kad reikalai krypsta į blogąją pusę buvo 81 proc., kad į gerąją – 13 proc., nežinančiųjų – 6 procentai.

Vertindami institucijas daugiausiai, 77 proc., respondentų teigė, kad pasitiki Lietuvos kariuomene, nepasitikinčiųjų buvo 18 procentų. Mažiausiai pasitikima Seimu – taip teigė penktadalis respondentų, 76 proc. teigė šia institucija nepasitikintys.

Gyventojų apklausa vyko 2023 metų vasario 15–28 dienomis. Tyrimo metu asmeninio interviu būdu apklausti 1003 Lietuvos gyventojai, kurie buvo 18 metų ir vyresni. Apklaustųjų sudėtis atitinka suaugusių Lietuvos gyventojų sudėtį pagal lytį, amžių, tautybę, gyvenvietės tipą. Tyrimų rezultatų paklaida siekia iki 3,1 procento.


Šiame straipsnyje: gyvenimassituacija Lietuvoje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Taigi

Taigi portretas
zmones tai gyvena ne seime ir ne LRT ekrane! Tik beda,kad dauguma bijo kalbeti apie tai,kur taip "zengiame" jau 33 metus...

Ką portretas
Padarysi kai bukų padarų išrinkti buki padarai išradinėja dviratį

scenos apšvietėjas

scenos apšvietėjas portretas
Aikit aikit-jūs tikite Garbačiauskaitės iš LRT užsakytu tyrimu?Meluoja kaip švedai prie Poltavos-devyni,o gal jau ir dešimt gyventojų mato konservantų privestos šalies žlugimą.Tik pirmalaikiai rinkimai dar galėtų sustabdyt neišvengiamą krašto žūtį.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių