35 ministerijoms pavaldžios įstaigos neturi nuolatinių vadovų: kai kurios jų ieško jau 7 metus

  • Teksto dydis:

35 ministerijoms pavaldžios įstaigos iš 374 neturi nuolatinių vadovų, daugiausia tokių įstaigų priklauso Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM), antradienį skelbia LRT.

Nacionalinio transliuotojo duomenimis, SAM pavaldžios devynios tokios įstaigos – Radiacinės saugos centras, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, Lietuvos medicinos biblioteka, Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija, Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras, Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba, Respublikinė Šiaulių ligoninė, Valstybinis psichikos sveikatos centras, Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika.

Daugiau nei ketverius metus be nuolatinio vadovo dirba Radiacinės saugos centras ir Lietuvos medicinos biblioteka. Daugiau negu trejus metus laikinieji vadovai vadovauja ir Valstybiniam psichikos sveikatos centrui bei Valstybinei teismo psichiatrijos tarnybai.

Iš Švietimo mokslo ir sporto ministerijai pavaldžių 110 įstaigų nuolatinių vadovų neturi aštuonios: Kuršėnų politechnikos mokykla, Varėnos technologijos ir verslo mokykla, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, „Diemedžio“ ugdymo centras, Kauno vaikų socializacijos centras „Saulutė“, Lietuvos sporto muziejus, Nacionalinis vėžio institutas.

„Diemedžio“ ugdymo centro vadovo ieškoma nuo 2015 metų birželio 2 dienos. Daugiau negu dvejus metus vadovo nerandama ir Nacionaliniam vėžio institutui, Kauno vaikų socializacijos centrui „Saulutė“, Kuršėnų politechnikos mokyklai.

Iš 21 Ekonomikos ir inovacijų ministerijai pavaldžių įstaigų be nuolatinių vadovų dirba penkios, Žemės ūkio ministerijai – trys, Krašto apsaugos, Socialinės apsaugos ir darbo bei Aplinkos ministerijoms – po dvi įstaigas.

Iš Energetikos, Susisiekimo, Vidaus reikalų ir Finansų ministerijoms pavaldžių įstaigų be nuolatinių vadovų dirba po vieną įstaigą.

Teisingumo ir Kultūros ministerijoms pavaldžių įstaigų sąrašuose institucijų, kurios neturėtų nuolatinių vadovų, nėra.

Kai kurios iš šių įstaigų vadovų neturi trumpiau nei tris mėnesius. Daugiau nei dvejus metus vadovų ieškomai 10 įstaigų.

Ministerijų atstovai LRT teigė, kad kai kurios įstaigos vadovų neturi dėl to, kad neatsiranda pretendentų ir neįvyksta konkursai, taip pat nuolatinių vadovų neieškoma reorganizuojant įstaigas.

Ekspertai nacionaliniam transliuotojui sakė, kad vadovų įstaigos nepavyksta rasti ir dėl nekonkurencingų atlyginimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

7 metus darbas vyksta , pinigai plaunami

7 metus  darbas  vyksta , pinigai plaunami portretas
nusiskundimu nera...kyla [pasistojo] klausimas ,kam reikalingos tos pareigybes jeigu be ju kuo puikiausiai viskas tvarkoma ... ar cia susirupino tie kurie jau perdaug visko isvoge ,o kuriam y kalejima eit sedet -norinciu neatsirado ,dabar reikia surast vedeja priimt y darba ir ant jo nurasius visas bedas pasodint jy y kalejima .....

na eiciau bet kad nepriimat...

na  eiciau bet kad  nepriimat... portretas
pirmiausiai sumazinkit suma kuria reikia susimoket norint uzimt vadovu vieta.... antra --ne vien tik gimines ir artimuosius priimkit ...

Absurdų absurdas

Absurdų absurdas portretas
Kam tada iš viso ta pareigybė reikalinga? Kas man paaiškintų?
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių